Навіщо турбувати мертвих?

Надрукувати
Плітки
12.02.2009
cun.gifНаціоналістам у Дрогобичі явно "нейметься". Причому потяг у них неприродній - до мертвечини, до трупів, до кісток. То в Інституті фізики та математики ще загиблих шукали, то тепер хочуть останки Степана Бандери перепоховати.

Самі ж висловлюють припущення, що дану пропозицію ніхто з високих ешелонів влади  не підтримає, але будуть і далі її просувати.

Що збираються робити - збір коштів і підписів для перепоховання. А ще вести переговори з родиною Бандери в Мюнхені. Там в родині нащадки певно вже й не раді славнозвісному предку - всілякі такі "національні", "народні" вже їх добряче дістали.

Тож можна з впевненістю назвати такі публічні виступи націоналістів саморекламою і своєю популяризацією. Хоча, вони себе більше б популяризували, якби зібрали кошти і віддали голодним. Або в лікарні. Або в дитячі садки. Адже їм (голодним, бідним, хворим людям) все одно, де похований Бандера.

Тим більше, що саме дрогобицькі праві підняли шум цим перепохованням. А навіть не львівські. Це ж що, наші хочуть довести свій найбільший патріотизм? Фарс.

А дай їм перепоховати Бандеру, то (їхні ж слова) перепоховають ще Коновальця, Петлюру і ще багатьох. І буде у нас не держава, а цвинтар.
Переглядів: 3824

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4557 днів)