Дороги замість писанок

Надрукувати
Фоторепортаж
17.04.2009
ДорогиМав нещодавно пан Іванців проблеми зі здоров’ям, перебував на лікуванні. І якось так співпало, що саме під час деякої перевірки. Але опісля довго ми не бачили ремонтників на дорогу - саме час турбуватися. Та ні, учора (16 квітня 2009 року) рух транспорту по вул. Мазепи було успішно перекрито, бо знову робили дорогу.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 2 фото)

Ну найбільше подобаються наші "помаранчеві" робітники. Всього їх було 8 чоловік (всі в кадр не потрапили), троє створюють видимість роботи, а решта 5 гордо із шуфлями стоять. Як талісмани. Як скіфські баби на давніх курганах. А один, в синьому костюмі (на фото крайній справа) відверто позує, дивлячись в об’єктив.

Колись популярною була скульптура "Жінка з веслом". Сьогодення потребує змін, тому актуальним у нас буде "Дорожник з лопатою".

Це робітники. Збоку (також поза кадром) стояло троє поважних чоловіків в костюмах. Один щось розповідає, а двоє поважно похитують головою, хмурять брови - роблять розумний вигляд. І гіпнотизують поглядами дорогу.

Мабуть, Петро Суда набрав професійних ремонтників дороги - ми б довго не змогли дивитися на ту дорогу і робітників. А ці пани в костюмах можуть. Відчувається досвід і грунтовний підхід.

Та й без цих керуючих робітники просто розбрелися б хто куди - як стадо баранів без пастуха. А тут троє керують - і троє робітників працюють. Було б ще п’ятеро начальників - взагалі би всі працювали. Шкода, керуючого персоналу бракує.

Тут ще видно трактор, який просто стоїть посеред дороги, доповнюючи цю мальовничу картину. Авжеж, художній смак пана Суди ніхто заперечити не може - бо без трактора екскаватор виглядав би дійсно самотньо.

Трактор не робить нічого. Так само як і робітники. І їхні наглядачі. Лише самотній екскаватор час від часу гризе ту дорогу, як студенти граніт науки - та все даремно.

P.S. Фото не дуже якісні, так вийшло. А темна смуга на них - не думайте що це свіжопокладений асфальт. Це тінь від будинку, просто падає так рівномірно.
Переглядів: 3686

Коментарі (10)
 
Доки вуйки і цьоці з полонини (насамперед у свідомості, а не за походженням) будуть керувати вільним королівським містом нічого не зміниться на краще. Геть вуйків з Дрогобича.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Роман, 10:57 17 квітня 2009 р.
 
Пора вже цю владу вкатати в асфальт. Це ж яким треба бути безпорадним, безсовісним і наглим щоби довести до такого стану дороги міста. Треба організовувати якісь акції водіям міста, щоби вони мали всеукраїнський резонанс, бо інакше до них не дійде.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Olko, 11:25 17 квітня 2009 р.
 
саме цікаве що минулого року вони там вже робили дорогу))) так вот кожен рік одне і теж !
Рейтинг: 0+ -2-
 
м акс, 14:51 17 квітня 2009 р.
 
робили навіть в ночі з ціие точки зору - молодці!
Рейтинг: 3+ 0-
 
макс, 14:53 17 квітня 2009 р.
 
I вдень якість робіт так собі - а уявіть яка вночі?
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 20:31 20 квітня 2009 р.
 
Цей ямковий метод ремонту до перших дощів, асфальт разом з дощем стече. Не дотримуються навіть технології (краї потрібно смолою обробляти). Жалко часу і затрачених коштів.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Oleg, 21:23 23 квітня 2009 р.
 
Вчора (в середу) якісь двоє, чоловік і жінка, по дорозі водили коліщатком на палці і записували щось :grin  
 
Є припущення, площу тих заплат на дорозі міряли.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Адміністратор, 22:05 23 квітня 2009 р.
 
К большому сожалению "хаваем" то, что сами приготовили. Прежде всего зададим себе вопрос; а могут ли люди, кторые сегодня у "руля" управлять таким сложным механимом, да ещё и населённым людьми? Всё делают по старинке. Очухайтесь- люли 50 лет в космос летают, а мы лопатами асфальт укладываем. Сейчас перед выборами мы еще и не такое увидим. Власть лишний раз показывает, что думает коротко, сегодняшним днём и никто не задумывается, как будет жить молодёж- наши дети. Задумайтесь!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 00:42 27 квітня 2009 р.
 
"Вчора (в середу) якісь двоє, чоловік і жінка, по дорозі водили коліщатком на палці і записували щось" Це коліщатко на паличці називається курвиметр і ним виміряють у нас кількість бабок за "ремонт" кожен рік у тому ж місці :zzz
Рейтинг: 7+ 0-
 
, 14:50 29 квітня 2009 р.
 
Курвиметр - це дійсно назва така? :grin
Рейтинг: 5+ 0-
 
Адміністратор, 20:36 29 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)