Подвійна міліція

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.04.2009
Міліція"Поділяй та пануй" - висловлювання древнє як світ, належить Юлію Цезарю. Але міліція трактує його зовсім в іншу сторону. Тому черговий поділ чи реорганізація завжди приводить до збільшення штатів.

Так, згідно рішення Колегії Міністерства внутрішніх справ України наш дрогобицький відділ внутрішніх справ ГУ МВС України буде поділено на два: районний та міський.

Звісно, такий поділ подається громадськості під гаслом збільшення ефективності роботи, обіцянок спіймати більше правопорушників та збереження суспільного порядку.

Але ніхто не відзначає, що такий поділ буде причиною збільшення штатів - як мінімум номенклатури, конторних працівників, адже писанини самої буде вдвічі більше. А на папері, звісно, наша міліція ледь не найкраща - так, папір все стерпить.

Люди в погонах відзначаються надзвичайно сильною солідарністю - адже себе вони деколи рахують владою у вищій інстанції, особливо на вулицях.

А ще сильнішою солідарністю відзначаються земляки, вихідці з одного села, тощо. Як відомо, у дрогобицькій міліції працює половина Турківського району. Тому така "перетурбація" в органах може бути банально пов’язана з потребою влаштувати молодих "горців".
Переглядів: 4839

Коментарі (5)
 
А друга половина з самої Турки.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Олег, 20:48 01 червня 2009 р.
 
Головне-посад на продаж побільшало...свіжа копійчина :grin
Рейтинг: 4+ 0-
 
САВА, 09:42 10 червня 2009 р.
 
Те що посад на продаж побільшало, це істинна правда. За ванючого дільничого інспектора на майбутню посаду вже встановили тариф порядка 1, 5 тис $ :eek
Рейтинг: 5+ 0-
 
Майбутній, 16:30 14 червня 2009 р.
 
Нажаль сьгодні міліція не відзначається своєю солідарністю чихочаб приязістю до простого люду. Доведу приклад на загал:нещодавно йшов до дому чере під'їзд свогобудинку депроживаю, в коридорі під'їзду зустрів інспектора патрульно-постової служби (по всім ознакам на нього схожого), він в своючергу напевне подумав щоце не міський туалеті справляв там свої природні птореби. Я не змігпройти мимо такого, але на моє зауваження чисто з людяної сторони почув нічого інакшого окрім гучних образ із загрожуючимимотивами... Отож панове подумайте чи варто довіряти нашій міліції, якщовони самі не взмозі дотриматись елементраних санітаних норм
Рейтинг: 6+ 0-
 
Майбутній, 16:37 14 червня 2009 р.
 
міліція і село речі не сумісні як плюс і мінус в них культури ніякої дивитися на них стидно не то щоб розмовляти на якісь серйозні теми це просто позор а не міліція так є які відповідають статусу але потрапили впогану компанію і всі стали сірою масою а шкода хочеться щоб були як в грузії яїм чито по людськи заздрю Грузини молодці
Рейтинг: 0+ -4-
 
А.С., 22:49 15 серпня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)