Він був тут. Стебникій

Надрукувати
Культура, мистецтво
31.08.2009
Фестиваль Учора (31 серпня 2009 року) відбувалося офіційне святкування Дня Стебника в однойменному містечку. Саме таку нагоду вибрав один з кандидатів у президенти Арсеній Яценюк для ненав’язливої самореклами. У місті із занедбаною промисловістю було проведено незвично гучний концерт; за чутками, фінансований саме вищеназваним політиком.  

Виявляється, славному прикарпатському містечку аж 599 років! Звісно, з таким пафосом більше пасувало б відмічати круглу дату, але ж на наступний рік не буде президентських виборів...

Зважаючи на невибагливу стебницьку публіку, репертуар концерту аж ніяк не вражав. Поскупився пан Яценюк. Продешевив. Спочатку випустили на сцену когось, що ніби співало у мікрофон. Потім - Наталію Валевську, на яку вже хоч трохи звернули увагу...

А "хед-лайнером", як модно зараз говорити на задрипаних тусовках, була "киянка" Наталя Карпа. Бідний пан Яценюк, чи то пак організатори концерту. За що платили, то й отримали. 

Дві години ніжний слух стебницьких людей паплюжила "фанера" Карпи, під яку співачка старалась ще й показати, що слово "хореографія" для неї знайоме - рухалася і стрибала так, що деколи губами під музику не потрапляла.

До речі, крім мешканців Стебника приїхали поціновувачі сучасної естради з Дрогобича, Трускавця і, звісно, найбільші спеціалісти з сіл району.

Оскільки виконавців (співаками їх не назвеш) було мало, то дійство щасливо завершилося о 23 вечора. І на завершення був грандіозний 10-хвилинний салют, після якого пси ще добру годину валували у Стебнику і навколишніх селах.

Певно, добродій Арсеній вже може тренуватися у президентській присязі, бо ж прихильність стебничан на виборах він уже здобув (мабуть). 
Переглядів: 4479

Коментарі (9)
 
Панове, а чому ВИ бачите негатив тільки. А хто мені може пригадати коли був концерт у м.Стебнику, на якому виступала хоча б Карпа, Валевська. А хіба погано, що пан Яценюк (зі слів автора статті) фінансував святкове дійство, адже у міста в бюджеті не знаходиться коштів на такі заходи, а "просять" у підприємців (зокрема у м.Дрогобичі на ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ). І тому позитиву тут більше, ніж негативу а люди оцінять...
Рейтинг: 0+ -3-
 
Ростислав, 23:24 31 серпня 2009 р.
 
Та бо цей концерт - це здобування дешевого авторитету.  
 
Ті гроші якби віддати на вирішення екологічної катастрофи з проваллями під Стебником, то і користі набагато більше було б, і люди були б щиро вдячні... 
 
Та й, чесно кажучи, навіть у нас в районі є набагато кращі співаки, лише не такі "розкручені".
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 23:33 31 серпня 2009 р.
 
Любое внимание нужно народу, только хочется, получать его не только перед выборами. А народ опять считают за быдло, кинут кость с запошком и смеются. А вот ставочку Яценюк сделал не на тех людей. Они ему помогут провалиться. Слышал, они уже цену складывают за списки на весну, якобы команда сверху была ...Очень интересно, Арсений знает об этом?
Рейтинг: 0+ -7-
 
Алексей, 06:26 01 вересня 2009 р.
 
P.S. 
Нещодавно за пропозицією Дрогобицької міськрайонної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” зібралися два колишні мери – Мирослав Глубіш і Михайло Лужецький, а також чинний міський голова Микола Гук. Ще один “колишній” – Олексій Радзієвський - з поважних причин був відсутній. 
Разом з мерами прибули керівники і чільні діячі фракцій, представлені у дрогобицькому міському парламенті. Всі разом говорили про ефективність (радше – про неефективність) місцевої влади. 
Насамперед вразило те, що за три години розмови колишні і нинішній мер Дрогобича, а також інші місцеві політики жодним словом не згадали Стебник, ніби його і не існує на карті. Що ж, стає очевидним: Стебник і стебничани стають потрібними можновладцям лише тоді, коли надходять вибори і треба заручитися підтримкою місцевого електорату. Тоді обіцяють золоті гори, а, здобувши перемогу, тут же відвертаються від розв’язання наболілих проблем стебницької громади.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Дрогобичанин, 12:31 01 вересня 2009 р.
 
Всі хто зі стебника вобше бугаї, вони довольні шо в них хоть Карпа була!
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 02:35 02 вересня 2009 р.
 
Аффтар жжот. Ржу немагу. Шас вылезу с под стула :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 17:45 02 вересня 2009 р.
 
Стебник дивиться на вас, як на гімно.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Брюс Вілліс, 18:33 02 вересня 2009 р.
 
Вибори мається на увазі кампанія
Рейтинг: 0+ -1-
 
дрогобич, 21:07 03 вересня 2009 р.
 
от читаю всі ці пости і розумію стару руську говірку :" не ту страну назвали гандурасом"...
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 14:08 05 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4917 днів)