Тиждень тому заступником мера Дрогобича з житлово-комунального господарства став 59-річний Богдан Бах, що останніми роками працював керівником екологічної інспекції. Кандидатуру на вакантну посаду (4 місяці не було заступника по ЖКГ) запропонував сам мер, депутати підтримали одноголосно.
Щоб довідатися, хто такий Богдан Бах, і познайомити читачів Дрогобич Інфо з ним, ми і влаштували цю зустріч.
Симпатію людина, як відповідальний службовець, викликала уже тим, що зустріч призначила під час обідньої перерви у ратуші - щоб не витрачати дорогоцінний робочий час.
Досьє редакції.
Бах Богдан Йосипович народився у 1950р. у с. Рихтичі. Українець, безпартійний. Після школи у с. Рихтичі поступив у дрогобицький нафтовий технікум, працював 2 роки у НПК "Галичина". У 1972-1991 працював у науково-дослідному і проектному інституті УкрДніпроНафта, заочно закінчив інститут нафти і газу у Івано-Франківську. З 1991 року працював керівником у державній екологічній інспекції, практично з нуля організував роботу цієї інспекції в регіоні; на даний час наша екологічна інспекція є найкращою в області. Одружений - дружина Марія, має дві дочки.
1. Як Ви стали першим замом?
Дуже просто, підійшов до міського голови на прийом і написав заяву, протягом 2 місяців міський голова запропонував мою кандидатуру на цю посаду комісіям міської ради, відверто не чекав на таку просту процедуру працевлаштування.
2. Чи Ви у команді мера?
Звісно, віднедавна в команді, відносини робочі.
3. Кого Ви будете підтримувати на майбутніх виборах мера?
Утримуюсь від цієї відповіді, але з прихильністю відношусь до роботи міського голови
4 Ваше ставлення до стихійних ринків на вул. Шолом Алейхема і Площі Ринок?
Підтримую рішення влади, на мою думку в центрі має бути чисто і порядок, повторюю – я на цій посаді віднедавна і компетентне інтерв'ю зможу дати рівно через місяць.
5. Чи маєте ви конкретні пропозиції та ідеї, що підуть на користь місту?
Так. По-перше покращення санітарного стану міста (негабаритне сміття) – організувати вчасне його вивезення.
По-друге Млинки – залучити до збору та вивезення сміття ВАТ "НПК Галичина", оскільки велика частина Млинок в санітарно-захисній зоні заводу.
По-третє автостоянки міста – збільшити термін оренди або продати. Пояснюю: з терміном оренди 3 роки (так є зараз) підприємці не вкладають туди кошти. Тому нема там порядку.
Дороги. Про них напевно не говорить тільки лінивий. Слід акцентувати роботу на одному з найбільших організацій, які займаються асфальтуванням (дрогобицький комбінат міського господарства), але перед тим комплексні питання, які треба вирішити – гарантія, обслуговування, – а для цього треба зробити закупку нормального обладнання, машину по зрізанню верхнього шару асфальту із вторинною переробкою та ін.
По-п'яте Дрогобич має бути туристичним центром регіону. Розробити маршрути, а також гостра проблема готелів.
Також виступаю за заборону транспорту на площі Ринок.
6. Як Ви дивитесь на те, що на території Дрогобича інвестори з Канади планують зробити сміттєпереробний завод?
Дякую за питання. Ви навіть не уявляєте, як я вболіваю щоб Дрогобич нарешті отримав нормальний європейського типу завод по переробці відходів. Проблема вже десять років стоїть - броницьке сміттєзвалище повне, жителям доводилось блокувати дороги, щоб до них прислухались. Всі пам'ятаємо ці гори сміття біля кранового заводу. Повторюю, місто тільки виграє та в цілому регіон. Плюсів багато: основні – це чистота вулиць, річок, лісів, які забруднюються пляшками, тяжкими для перегнивання матеріалами, а також інвестиція в розмірі 5 млн. доларів – це додаткові робочі місця, маршрути по вивезенню сміття, а на основі тепла при спалювання завод міг б обслуговувати теплом 2 мікрорайони. Скажу відверто: цей завод – це справа всього мого життя. Можу спокійно піти на старість, коли буду знати, що Дрогобич має свій сміттєпереробний завод.
На посаді заступника міського голови мені буде легше проводити цю справу до завершення. Також я прекрасно знаю водопровідну, каналізаційну галузі господарство міста, його проблеми, стан доріг. А у самому Дрогобичі практично немає підприємства, де б я не був.
Дякуємо, пане Богдане. Ми вирішили нічого не коментувати.
Переглядів: 5615
|