Зустріч з Кондзьолкою

Надрукувати
Життя сайту
26.10.2009
ДрогобичВраховуючи думку людей розумних і небайдужих до долі рідного міста, продовжимо розмовляти з владними людьми Дрогобича. Наступною запланована зустріч з Володимиром Кондзьолкою, людиною (безперечно) неординарною. Тому свої питання до пана Кондзьолки пишіть в коментарях.  

Оскільки в деяких питаннях навіть наші читачі висловлювали різні погляди відносно як підприємницької, так і політичної діяльності цього чоловіка, зустріч з ним вже запланована.

А от з ким потрібно зустрітися потім, і задати питання читачів Дрогобич Інфо - вирішувати вже Вам всією громадою. Пропонуйте свої кандидатури також в коментарях.
Переглядів: 3616

Коментарі (8)
 
1.Ни считаете ли Вы нужным заменить Всех или почти всех исполнителей во власти, включая все ведомства и смежные структуры? Этот впрос предпологает ответ: ДА или НЕТ, любой другой (дипломатический) восприму как проституцию. 
2. Что считаете более разумным и экономичным: модернизацию теплоситей или введение полного доминирования автономного отопления? 
3. Сдедующим шагом после автономного отопления, будет решение автономного водоснабжения или автономного енергообеспечения? Ведь эти системы тоже в плохом состоянии и очень дорогие.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 22:45 26 жовтня 2009 р.
 
1) Як Ви дивитесь на те, що на території Дрогобича інвестори з Канади планують зробити сміттєпереробний завод?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 11:48 27 жовтня 2009 р.
 
Криза жанру? І криза сайту?
Рейтинг: 1+ 0-
 
тоже дрогобичанин, 14:28 27 жовтня 2009 р.
 
не дождетесь))))))))))
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 17:25 27 жовтня 2009 р.
 
Чи вважаєте ви правильною практику очорнення інших стратегією на підвищення свого власного іміджу? Якщо ні, чи ви вибачилися перед Гуком за образливі та брехливі статті опубліковані в минулому на вашому сайті http://www.drohobych.com.ua ?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Адвокат, 18:50 27 жовтня 2009 р.
 
Чого кондзьолка краде інтелектуальну власність? Чого використовує надбання інших людей у своїх мирзенних цілях? Скільки він ще буде розводити людей своїм енергозбереженням?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Василь, 20:49 27 жовтня 2009 р.
 
Я б наприклад не хотів би бачити Кондзьолку при владі... 
Факт - людина досить ініціативна, але дуже швидко закидує свої ініціативи. 
Варто згадати "Комп"ютерну группу" , досить потужній старт, перспективний напрямок, мав дуже потужній склад фахівців... 
В результаті фірмою практично керує його жінка, "специ" порозбігались фірма практично єлє дихає... 
Подібну участь мав і комп"ютерний магазин (я вже не говорю про те що місце було в самому центрі міста) в результаті проданий мережі "Комп"ютерний Всесвіт". 
Наразі займається енергоощадливими технологіями, не треба бути провидцем щоб передбачити долю даного проекту років за 4. 
Моя власна думка - Кондзьолці не місце в владних структурах!
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 11:26 30 жовтня 2009 р.
 
Ви людина енергійна, то може ви допоможете людям дізнатись правду про вірус! І чому приховується інформація про смерть студентки? Чому керівництво університету не може зрозуміти студентів?
Рейтинг: 0+ -5-
 
олександра, 22:29 02 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4449 днів)