Фестиваль бойових мистецтв

Надрукувати
Спорт
28.12.2009
СпортВчора в нашому місті відбувся "Фестиваль бойових мистецтв проти дитячої і молодіжної злочинності та наркоманії" - під патронатом народного депутата України Анатолія Гриценка. Як повідомили нам співорганізатори фестивалю - голова Дрогобицької міської громадської організації "Діти та батьки" Демко Тарас та довірена особа кандидата в президенти України Анатолія Гриценка, Василь Малик, - даний захід планувалася на листопад місяць. Але тодішня ситуація з епідемією грипу поламала усі плани. І тільки 27 грудня 2009р. задум був втілений в життя.

Те, що ми побачили, перевершило всі сподівання: чітка організація, чудове світло і звук, бездоганний виступ учасників, переповнений зал народного дому "Просвіта" створили неповторну атмосферу свята. Варто було бачити щасливі обличчя батьків та дітей, які отримали масу задоволеня і багато позитивних емоцій.

Чогось подібного Дрогобич чекав давно: не політиків і навіть не громадських слухань, а власне Свята молодості, спорту, здорового способу життя.

Далі надаємо слово учасникам, та організаторам.

Тренер Наталія Городинська - багаторазова чемпіонка Світу та Європи майстер спорту з кікбоксінгу, срібна призерка чемпіонату Світу з Рукопашного бою:
"Ідея проведення дитячого фестивалю бойових мистецтв у нас назрівала давно, але брак коштів не давав нам змоги його провести.
Сьогодні, коли країна на порозі президентських виборів, ми бачимо скільки коштів витрачається на політичну рекламу. Якби ці гроші направити на вирішення молодіжних проблем, проблем фізичного виховання то користі було б набагато більше.
В жовтні, я спілкувалася з народним депутатом України Анатолієм Гриценком і повідомила про бажання провести фестиваль бойових мистецтв. Він підтримав цю ідею і дав доручення Дрогобицькому осередку "Громадянської позиції" сприяти у його проведенні. Оперативно, на ентузіазмі активістів цієї громадської організації, спільно з спортивним клубом "Еней" та за участі начальника відділу фізичної культури та спорту Василя Карпина провели колосальну роботу зібравши найкращі клуби і осередки м. Дрогобича, запросивши команди з міста Лева, почали роботу над сценарієм цього потужного спортивного свята.
"

Голова Дрогобицької міської громадської організації "Діти та батьки" Демко Тарас:
"Прикро що молодіжна політика і спорт в нашому місті часто залишаються поза увагою міської влади кошти в міському бюджеті закладаються по залишковому принципу, складається враження, що ні в депутатів ні в чиновників немає бажання серйозно займатися проблемами молоді. А молодь потребує уваги. Бо інакше її виховуватиме вулиця, де часто – густо панує нездоровий спосіб життя.
Вірю що фестиваль стане традиційним і з кожним роком підніматиме свій статус.
"

На завершення хотілося б додати, що учасниками фестивалю були:
спортивний клуб "Тайфун" (тренер Віталій Шкраба);
команда "Фрістайл" (тренер Денис Іваницький);
Львівська обласна федерація УШУ (тренер Оксана Сотрихіна);
Дрогобицький осередок Львівської обласної федерації кіокушинкай карате (тренер Олександр Золочевський);
спортивний клуб "Гала" школа Кван-Кі-До;
спортивно оздоровчий центр клуб "Еней" (тренери Наталія Городинська та Андрій Шевчук);
школа рукопашного бою Віталія Плеханова;
Львівська обласна федерація Кендо.

Гостями фестивалю були дитяча спортивна школа м. Дрогобича, відділення акробатики (тренер Оксана та Жанна Жгута), Народний ансамбль сучасного народного танцю "Віва" (керівник Сергій Дмітрієв).

 


Переглядів: 6342

Коментарі (9)
 
Вітаем всіх організаторів і учасників що вони за новии рух в дрогобичі -здоровя)))
Рейтинг: 14+ 0-
 
макс, 14:39 28 грудня 2009 р.
 
Якби ви проводили таке частІше то нашІ дІти не пили І не кололися а були чимось 3анятІ
Рейтинг: 0+ -4-
 
, 23:24 28 грудня 2009 р.
 
чому не було оголошень?за дрогобич прийшло би повболівати багато бійців!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Сірко, 07:51 29 грудня 2009 р.
 
молодці :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
дрогобичанин, 10:35 29 грудня 2009 р.
 
Добрий день, всім! Приємно здивований тим, що в Дрогобичі є люди, які вболівають за спорт.Коли їхав зі Львова на фестиваль думав, що рівень буде значно нижчий.Радий, що помилився.Енеївці-молодці! Городинська-красуня! Організатори врахували практично все-подарунки, нагороди простенькі, але від душі.Давно не ласував так цукерками.Чекаємо прподовження Фестивалю і запрошуємо дрогобичан до себе.Всіх з Новим роком!
Рейтинг: 0+ -8-
 
учасник фестивалю, 11:09 29 грудня 2009 р.
 
Гратуляція організаторам і учасникам! Сам був і все бачив! Приємно вражений! Щодо претензії Сірка про афіші, то Городинська Наталя повідомила, що їх "хтось" просто зривав або заклеював одним "українським ура-націоналістом".
Рейтинг: 5+ 0-
 
естет, 14:41 29 грудня 2009 р.
 
Дякуємо всім учасникам.Сам не повірив, що таке можливе в Дрогобичі.Тішуся, що Громадянська позиція-найкрутіша!
Рейтинг: 0+ -6-
 
громадянська позиція, 19:28 29 грудня 2009 р.
 
:zzz
Рейтинг: 0+ -1-
 
Все класно вітаю!!!!!!!!!!!!!!, 21:27 29 грудня 2009 р.
 
Хлопці молодці. За такі справи можна від душі дякувати.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Саша, 23:51 29 грудня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4450 днів)