Де ми живемо?

Надрукувати
Плітки
29.12.2009
ТуалетНа електронну адресу редакції прийшов лист. Люди, що живуть у першому під’їзді 9-поверхового будинку на вулиці Пилипа Орлика, 18, вже тиждень страждають від неприємного запаху у квартирах. Причина - тиждень тому прорвало каналізаційну трубу, і всі нечистоти ллються на труби центрального опалення. Від такої реакції атмосфера у квартирах нагадує громадський туалет - адже запах всюди.

Другого листа надіслав нам інший читач, у якому запитує про причини відмови від трансляції російських каналів по кабельному телебаченні.

Так ось, відносно будинку на Пилипа Орлика - одразу ж було сповіщено владу міста, котра мала відреагувати. На місці подій був мер, Микола Гук, котрий пообіцяв вирішити проблему на наступний день.

А на другий день прийшло 2 мужчин з ЖЕКу (які вже мабуть святкували Новий Рік), потерлись дві години і пішли ні з чим.

Люди своїми силами збираються лагодити каналізаційну трубу - мають свято Новий Рік, нове щастя... Звісно, прізвищ відповідальних чиновників згадувати не будемо, але у виконкомі нам сьогодні підтвердили, що про проблему знають. Ось лише вирішувати не поспішають...


Іншого ж листа опублікуємо повністю:
"Шановний Адміністраторе, чи не могли б Ви допомогти з’ясувати питання щодо трансляції в нашому місті Першого каналу (ОРТ міжнародне) . Як Ви можливо знаєте, в червні трансляція була припинена. Згідно пояснень наших "кабельників" , це був наказ Нац.Ради з питань теле та радіомовлення.Але чому це стосується тільки нашого міста, адже у Львові таких проблем не виникало, і цей канал безперешкодно транслюється. Що це- недоробка наших "перестрахувальників", чи ще якісь незрозумілі причини. Може Вам вдасться щось взнати."

Шановний пане "що_не_підписався". Для Вас ми з’ясували це питання - і, мабуть, це буде цікаво усім нашим читачам.

Вчора ми розмовляли з одним із працівників фірми, що надає послуги кабельного телебачення, і він розповів нам наступне: згідно законів, вони мають право транслювати як ОРТ, так і інші канали. Але така трансляція негативно сприймається місцевими "патріотами" при владі.

Ось і приходиться таким малим компаніям відмовлятися від ретрансляції, щоб не бути "більмом на оці" якомусь чиновнику. Не останню роль також відіграє рентабельність - у нас дуже малий відсоток людей хотів би переглядати ОРТ, для прикладу.

У Львові дійсно ситуація відрізняється, бо ж і тиск на фірми кабельного телебачення там менший, і масштаби у них набагато більші.

Ось так і живемо, шановні читачі, - коли наші можновладці свій патріотизм виявляють не у ліквідації аварій та у допомозі людям, а пхаються до телебачення і тому подібних аспектів життя.

Переглядів: 3587

Коментарі (12)
 
Щойно прочитав про Фестиваль бойових мистецтв.Підняв собі настрій.А тут Ви зі смородом на вул.Орлика.Хай Кондратюк працює, а не піариться...Щиро співчуваю громадянам, але прохання до Адміна не псувати подібними речами Новорічний настрій.Так хочеться казки, а реальність маємо 360 днів...
Рейтинг: 0+ -5-
 
естет, 14:47 29 грудня 2009 р.
 
А уявіть собі, пане естет, як тим людям - жити у жахливих умовах, і відчувати що владі вони непотрібні :( 
 
Мусимо їх підтримати хоча б морально.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 14:57 29 грудня 2009 р.
 
Такі випадки непоодинокі.А що робиться в центрових квартирах, ті ж квартири на пл.Ринок , в квартирах, що навколо прод.базару, в тих трущобах.Страшно подумати, що це в 21 столітті.Але коли пригадаєш, що мером міста є журналіст, котрий в благоустрої міста, не кажу грубо, бо совість не дозволяє, не зовсім розуміється, то всім стає ясно, звідки тече той смердючий потічок.У нас все рветься, ламається, бо нема хорошого господаря в місті.ПОЧЕКАЙМО ЩЕ ДО ТРАВНЯ , ДО ВИБОРІВ МЕРА, Але думайте добре дрогобичани, Не обирайте вже на посаду мера та й в раду міста отих, хто вміє лише КРАСНО говорити !
Рейтинг: 0+ -11-
 
дрогобичанка, 15:22 29 грудня 2009 р.
 
Я в ШОЦІ! ТО ось яка в нас "демократія"!
Рейтинг: 5+ 0-
 
я, 22:34 29 грудня 2009 р.
 
Та ми самі не знаємо прізвищ, лише здогадуємося (хоча таких показушних патріотів у місті вистачає). Але не будемо наговорювати на людей. 
 
А прізвища працівника фірми кабельного написати не можемо, самі розумієте - джерело інформації не видаємо.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 22:47 29 грудня 2009 р.
 
А що тоді робити? :eek
Рейтинг: 0+ -2-
 
Я, 22:50 29 грудня 2009 р.
 
У даному конкретному випадку, пане Я, нічого не вдієте - бо проблема не у фірмі кабельного. І навіть не у цьому "рагулі", як Ви висловились. 
 
Проблема у тих, кого ми обираємо до влади - а вже наші недалекі обранці плутають націоналізм з шовінізмом, а патріотизм - з ксенофобією. 
 
І отримуємо в результаті такі ось казуси, із забороною каналів і т.п.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Адміністратор, 22:57 29 грудня 2009 р.
 
З Новим Роком! Бажаю вам і собі доброго здоровя та радості від життя! А все погане хай згине , включно з депутатами та іншими кікіморами , які псували нам життя в минулому році.До реалій життя - регулярно оплачую квитанції за вивіз сміття, сміття вивожу своїм авто за кілометр від будинку, 31 грудня привожу кульки, а контейнерів нема, питання -куди везти сміття? Є два варіанти - під ратушу, та Кондратюку під браму, благо він мій сусід! Чекаю поради!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Довбуш, 10:38 04 січня 2010 р.
 
Довбуше, якщо кульків декілька, розділіть порівну :)
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 15:52 04 січня 2010 р.
 
Адмін! Так і зроблю, але після свят- кульки будуть поважніші!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 16:05 04 січня 2010 р.
 
А чи не перетворилася вся наша Україна в сплошний ТУАЛЕТ ? :grin
Рейтинг: 1+ 0-
 
подорожній, 13:29 11 січня 2010 р.
 
народ ви на дороги подивіться!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Павло Дрогобичанин, 19:09 26 січня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)