Ми годуємо міліцію?

Надрукувати
Плітки
14.01.2009
МіліціяЗдається, що люди у формі всі не зовсім чесні. Вчора знову забрали грошей - звичним рухом, не боячись нікого і нічого. Тому відомий всім русизм (синонім до слова "сміття") - справедлива назва людини з погонами, що лише прикривається законом.

Старий Новий Рік. Близиться північ. Центр міста, площа Ринок. Молодь гуляє, чекає півночі. Юнаків цього разу було п’ятеро, всі в стані легкого алкогольного сп’яніння. Штовхаються, відпочивають енергійно, нікого не чіпають.

Тут як з-під землі, міліцейська машинка, звідти вибігає тип у формі, і забирає того, хто найбільше махав руками. Товариші не пускають - тоді з палками з машини виходять ще двоє.

Юнака силоміць забирають в машину, а інших обшукують на місці. Коли їм пропонують грошей, запрошують ще одного для переговорів в машину. Отримують "на пиво" 50 грн і зразу ж відпускають всіх.

Форма для них - засіб наживи, спосіб заробити.  Порушення закону - от що це таке. А коли кажуть "ти" до малого в погонах, який ледве по плече ростом і не виглядає старший віком, він поправляє "не ти, а ви".

Не представившись, не показавши навіть посвідчення, забравши гроші поїхали далі. Добре освітлена площа, тепла машина - а на темних вулицях хай грабують, гвалтують і вбивають.

Не всі такі, але ось такого "сміття" в органах чимало. Наступного разу потрібно запам’ятати номер машини, вияснити, хто був у ній, і надрукувати прізвища "законних" охоронців - що й будемо робити.

Сподіваємося, вони подавляться колись пивом за 50 грн.

P.S. Якщо є інформація про прізвища, номера машин, посади, і т.п. таких ось нікчемних людей - пишіть, будемо все публікувати.
Переглядів: 6017

Коментарі (30)
 
Міліція - це дзеркало народу, і навпаки. Дуже часто доводиться бачити підлітків, які погано себе ведуть в людних місцях, особливо в стані і не тільки алкогольного сп'яніння. А на свята - це явище постійне. Можуть пристати навіть за погляд "неправильний". І правильно мєнти роблять - треба одному-двом добре дати дубінкою по ниркам, щоб другі подумали. А те, що беруть хабарі, то це і понятно - був був би повід, а за хабарем довго чекати не придеться. А чого ми хочемо ? Ми ж украДінці і живемо де ? Правильно. В УкраДіні. І все у нас не так, як у нормальних людей. Зато амбіції космічні. Де би світ без укра обійшовся ? А подумайте, любі, що нам бракує бути нормальними ? І скажіть, а чому ці подонки в погонах, яких ми самі і створили, не чіпляються до культурних людей, які добре вбрані, ведуть себе поважно, гідно і готові до кінця відстоювати свою гідність. Відповідь проста - це не їх компанія і вони як вогню бояться таких людей. От тому гівно і лізе до гівна. Не дарма ж авторитети кажуть: "Хороший мєнт - мертвий мєнт". Будемо ми самі гідними людьми і захищати один одного (а криза nolens volens цьому навчить), то й буде у нас тоді і гідна міліція, а може й поліцію, нарешті, зроблять, яка захищатиме нас, а не буде пугалом ! Так, що, любі друзі, нам з вами всі карти в руки. І давайте творити Нову Державу Україну, бо за нас з вами, бідних і простих, цого ні один пан не зробить.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ігор, 15:06 14 січня 2009 р.
 
Вельмишановний дописувач. Міліція ніколи не була дзеркалом народу.Так, підлітки погано ведуть себе. А чиї ж це підлітки? Чи не ваш син глухманить пиво з горлянки і матюками "прославляє Україну"? А може це вам треба раз-два дати ментярською дубинкою по нирках щоб не виховували такого бидла? 
Щодо хабарів та Вашого "українства" де Ви обпльовуєте самі себе, Ваших батьків та дідів, то Бог Вам суддя. 
Тепер відповідаю на Ваші питання. "чому ці подонки в погонах, яких ми самі і створили, не чіпляються до культурних людей, які добре вбрані, ведуть себе поважно, гідно і готові до кінця відстоювати свою гідність." Та тому що Ви не гідні відстоювати свою честь. Її у вас просто немає. Інакше Ви б теж були гарно вбрані, вели б себе поважно і.т.д. ТО що ж тобі бракує, чоловіче? 
І на останок. 
Хоч я тепер живу далеко від рідного міста, але я у цьому місті народився і жив.І мені дуже шкода бачити не сайтах рідного міста образи таких "патриотів" України. 
На кого б вони не були спрямовані.
Рейтинг: 2+ -1-
 
, 01:05 13 лютого 2009 р.
 
Анатолію та в то і проблема шо ви далеко живете від рідного міста, судячи з написаного це мае бути мінімум планета Марс!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 11:59 13 лютого 2009 р.
 
Шановні земляки. По-перше, давайте не будемо ображати один одного. І не будемо багато говорити про негаразди які у нас є. Це всі знають і це "територія діяльності" бабці на кухні. А ви , судячи із запалу, люди молоді.  
Щодо Ігоря і його допису, то перша частина його листа дуже відрізняється від другої яку я настільки підтримую, що дозволю собі навіть процитувати її : "Будемо ми самі гідними людьми і захищати один одного (а криза nolens volens цьому навчить), то й буде у нас тоді і гідна міліція, а може й поліцію, нарешті, зроблять, яка захищатиме нас, а не буде пугалом ! Так, що, любі друзі, нам з вами всі карти в руки. І давайте творити Нову Державу Україну, бо за нас з вами, бідних і простих, цього ні один пан не зробить." 
От і давайте думати не про те, що маємо, а про те як це змінити на краще! І тут я, на відміну від вас, не буду вчити вас як жити. А от поділитись деяким досвідом та результатами цього досвіду, практичними діями та практичними здобутками, можу.  
 
Щодо запрошення приїхати, то щиро дякую. Хоча у свій будинок я звик входити без запрошення. І щодо мого "марсіанства" та потуг нас вчити, то теж щиро дякую. Я вчусь все життя і люблю вчитись. Оскільки переконався, що розумний любить вчитись, а дурень вчити. 
 
ДОКУКІН АНАТОЛІЙ ДМИТРОВИЧ. Голова Карлівського районного правозахисного об'єднання "Громада", член Національної спілки журналістів України, головний редактор Карлівської районної незалежної газети "Аварійний вихід", кореспондент Полтавської обласної газети "Полтавська Думка 2000", лауреат І премії серед Полтавських журналістів-правозахисників, помічник-консультант міського голови м.Карлівка, E-mail:  
P.S. А щодо моїх посад та регалій, то не рахуйте це вихвалянням. Адже я не знаю з ким спілкуюсь, то хоч ви будете знати хто я. Однобока, та вже хоч таки, справедливість.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 16:58 14 лютого 2009 р.
 
Анатолію.Е стаття іі тут опублікують.
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 01:21 15 лютого 2009 р.
 
Дякую Макс. Радий з Вами познайомитись. Однак мені хотілося б знати чи знайомі Ви з Ігорем Фецяком, чи були знайомі з, нажаль покійним, Василем Становичем, та іншими журналістами нашого міста. 
А щодо війни з можновладцями то я роблю просто.Я їх знищую.Словом."Вначале было Слово. И было Слово от Бога.И было Слово Бог" 
Вдумайтесь у ці слова і Вам стане все зрозуміло і легко. Любу падлюку Ви можете перемогти не дубинкою, а словом! Це не я сказав. Це сказав Господь.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 02:21 15 лютого 2009 р.
 
Ну, хлопці ви й даєте! Не встиг і сигарету викурити, а ви вже в ІНТЕРІ. Дякую щиро! Всім своїм колегам розкажу як НАШІ працюють. Ще раз дякую!
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 02:50 15 лютого 2009 р.
 
Радий бачити таке активне обговорення, але деякі коментарії у рази перевищують саму статтю :)
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 08:18 15 лютого 2009 р.
 
знаимии з редакторами Вільного Слова і Галицькои Зорі.покіщо
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 11:15 15 лютого 2009 р.
 
Про "Вільне слово" щось чув. Здається там Женя Віноградов. А от про "Галицьку Зорю" бувшу "Радянське слово", то дуже гарні там хлопці працювали.Ігор Фецяк, Марьян Васильович Мариняк, Микола Сєдов, Іван Тихий. 
Чому Ігорко Фецяка на першому місці? Та тому що це є найталановитіший фотомитець якого я знаю. 
А ще він "кладезь анекдотів" та і жінки його, худого, люблять...
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 07:45 16 лютого 2009 р.
 
фотогалерею саиту повністтю від Ігора Фецяка!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 10:19 16 лютого 2009 р.
 
Як отримати галерею Фецяка? Щось не получається. Шановний Макс. Дайте сайт Фецяка. Він не пошкодує...
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 17:26 16 лютого 2009 р.
 
Сайту у нього немає, але багато фотографій Ігора Фецяка у нашій фотогалереї: 
/component/option, com_datsogallery/Itemid, 78/
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 21:57 23 лютого 2009 р.
 
А є ще в Дрогобичі незаангажований, принциповий, сміливий( що дуже важливо! ) журналіст Анатолій Власюк! Честь йому і хвала!
Рейтинг: 0+ 0-
 
я, 20:49 16 лютого 2009 р.
 
я -нехаи Анатоліи Власюк надсилае свои статті!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 22:53 16 лютого 2009 р.
 
Пану Власюку. Я думаю, що в Дрогобичі є багато сміливих людей. За моєї пам'яті вони ще 53-у році, знаючи приреченість свого опору, боролись за Вільну Україну. От їм честь і хвала! Якщо Ви були серед них, то я схиляю свою сиву голову перед Вами. Може і я б був поруч з Вами, але мене мама не пустила. Бо ж тільки шість рочків було мені на той час. А то б і я зараз писав : " Честь мені і хвала" Хоча навряд чи … Як не пише "честь мені і хвала" Степан Хмара і багато таких як він. 
І ще про "хвалу". У нас в Полтаві є один редактор який називає себе Кавалером Ордена " За мужність" Спілки офіцерів . Правда, невідомо яке він має відношення до нашої, на жаль злиденної, армії і що він такого мужнього втнув? І сам орден чомусь ніхто не бачив. 
А якщо це був жарт, щодо хвали Вам, то я шкарадно перепрошую. 
:grin
Рейтинг: 1+ 0-
 
Анатолій, 08:20 21 лютого 2009 р.
 
І повертаючись до теми " ми годуємо міліцію"… Хлопці, невже не зрозуміло, що міліція це тільки інструмент влади. Що ножем можна різати хліб, а можна вбити людину? 
Так, ми годуємо цих "правоохоронців". Але чому вони порушують Закон? Тому що їм це дозволяє влада!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 09:14 21 лютого 2009 р.
 
Докукіну.  
Слухай, мамин недолюбок, коли щось пишеш, то пиши що знаєш, бо ти мене образив своїми словами. Я тебе пам'ятаю, дрогобицького бомжа, телевізійного майстра і "сильного" українця. А тепер чиїсь там права "вдалі от родіни" захищаєш. Запам'ятай, недоробок, що мої діти горілку не пили, не п'ють і не сквернословлять, а дуже гідні і вчаться дуже добре, всюди їздять і прославляють країну своїми знаннями. Держава не дарма на них тратить гроші. А дубинкою, то я з задоволенням заїхав би по твоїй сивій морді. І одітий я добре, і нічого не бракує. А на рахунок твоєї "Галицької зорі" ("Радянського слова"), то була завжди газетою-проституткою, яка при всіх режимах слугувала владі. Вибачся, придурок, за свій комент, а то впіймаю тебе на дорозі і поговорю як мужик з мужиком. А ти, адмін, не ріж мого, дай тому козлу почитати.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ігор, 20:54 22 лютого 2009 р.
 
Різати не буду.  
 
Але, шановні, у коментарях все ж не місце міжусобицям.  
 
Як щодо форуму?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 22:07 22 лютого 2009 р.
 
Дорогий адмін !  
Дякую тобі, що не зрізав. Це не міжусобиця, а його (Докукіна) особова образа для мене і для моєї сім'ї, бо він, прикриваючись святими писаннями, написав те, чого не знав.  
З святом Захисника Вітчизни ! Служив. А те, що Ющер хоче цей день перенести на 29 січня, то хай переносить - Росія йому збере гроші на бігство, а цого синочок буде день народження "обмивать", як сам і сказав. Питання, чи дадуть американську візу тому, хто просрав їх гроші. Хай хоть на 31 грудня переносить, а святкувати будемо 23 лютого, бо була країна, більшість мужів якої служила, а тепер випускаємо одну з найкращих зброй в світі і не можемо нею захистити себе, бо нема за що купити. Та не справляється чи прогноз полководця, що якщо не кормимо свою армію, то кормимо чужу ? 
На зутрічі громади з Писарчуком був. Я хотів почути реальні речі. Більшість з них почув. Не знаю, чи реалізуться вони, чи ні, але я сторонник дисципліни, а де поділися ті крикуни (на гучкомовцю "барарейки сіли", чи що, та не один з них нічого не запропонував - покричали, та й пішли). Я сторонник дисципліни і звик говорити не перебиваючи, навіть якщо і не погоджуюсь. В сперечаннях ж істина народжується, а не в тому балагані. 
Ще раз дякую.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігор, 21:43 23 лютого 2009 р.
 
да чув що гостям підірвали старт зустрічі!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 22:16 23 лютого 2009 р.
 
Та зайнятий, Максе, тому й рідко пишу. Самому цікаво на сайті побувати. Але й то добре, бо зайнятий - значить потрібний. Принаймні, поки що, бо хто знає, що тут буде далі. Як казав М.Булгаков: "Бардак не в туалетах, бардак в головах" (декілька змінюючи слово). Радзієвського слухати цікаво, оратор сильний, але чомусь і його його партія відсунула подалі. Він вже був мером. Так, дещо зробив. Але за людей він не піде. Скорше всього повикидує всіх неплательщиків комунальних послуг на вулицю. А таких зараз купа, особливо після приходу останніх квітанцій за опалення і газ. Пам'ятаю як він ратував серйозно занятися тими, хто не платить, ні слова не сказавши про те, що не виплачувалися зарплати, стипендії "по рублю" і все інше. А так то дядько говорить файно.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігор, 23:10 23 лютого 2009 р.
 
Вельмишановний Анатолію! Дуже прикро, що ви образили людину( Власюка Анатолія). Він не зможе вам відповісти тільки з тієї причини, що він навіть не здогадується про цю полеміку. А він дійсно мужня людина. Це визнали журналісти столичних телеканалів, львівські адвокати , які займалися та висвітлювали події щодо вбивства міліціонером 19-літнього Вадима Шестакова, після того як прочитували статті, які друкував у своїй газеті п.Власюк з цього приводу . До речі мама Вадіка зверталася в "Гал Зорю". Однак там вирішили, що спокійніше "співати" під дудку міліції. Так що авторитет людини заробляється не красномовством , яким ви обдаровані, паплюжачи людину, яка не може вам відповісти, а тими словами і ділами, які допомагають простим людям!
Рейтинг: 0+ -2-
 
я, 17:47 24 лютого 2009 р.
 
я -передаи Власюку тут може публікуватись!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 17:52 24 лютого 2009 р.
 
Шановний пане Адміністратор. Перечитав я "твір" пана Ігоря від 21:54 22 лютого 2009 г. і що тут сказати? Всього 135 слів, а скільки злоби, скільки ненависті, скільки брехні і бруду на адресу незнайомої людини. Та хіба ж я ка¬зав конкретно про Вас, пане Ігор, про ВАШИХ ді-тей? Я казав про наших дітей та про нашу спільну відповідальність. Як я міг казати про Ва-ших дітей, коли я навіть прізвища Вашого не знаю? Це саме стосується і Вашої родини. 
І якщо я образив, пана Власюка, про якого чув багато хорошого, то це не навмисне. Можли- во, я чогось не зрозумів. Я думав, що він сам про себе пише. А що можна подумати, коли мова йде про, припустимо, Івана Івченко і підписано : "я"?  
Та припустимо, що і образив. Але чи мої образи адекватні тим, які я отримав? Я ніколи не був "бомжем, недолюбком та недоробком". І дубинкою не користуюсь для вияснення відносин, бо ніколи не був дикуном. І захищаю я не чиїсь інтереси, а інтереси таких самих простих людей, про яких тут згадується. У тому числі і свої власні.  
Я також згоден з Адміністратором, що авторитет людини - це її діла. Проте, і авторитет сайту залежить від матеріалів, які він підтримує. Ваш сайт дуже красиво оформлений! Це я говорю чесно і з без лукавства. Але оприлюднення матеріалів з публічними погрозами та образами старшої за віком незнайомої людини, з використанням таких висловів як "козел", "придурок", "по сивій морді" аж ніяк не викликає бажання ще раз відкрити цей сайт. Навпаки, виникає шалене бажання негайно прийняти душ, або хоча б помити руки. 
Хоча я впевнений, що переважна більшість Ваших читачів та більшість дописувачів, це куль-турні, виховані та чемні люди. Тому я і не ображаюсь на цього невідомого мені Ігоря. Таким вже його Господь сотворив, та батьки виховали… 
Анатолій Докукін.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 12:22 25 лютого 2009 р.
 
згоден слова типу козел або придурок треба викрислити при спілкуванні!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 12:54 25 лютого 2009 р.
 
Дискусія з образами тут лишня.  
 
Тому, шановні відвідувачі, припиніть.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 13:06 25 лютого 2009 р.
 
Дискусія потрібна. А поки що перегляньте, будь ласка, матеріали з нашого регіону. 
 
" Міліція своїх не здає"…( оновлено ) 
 
" Міліція своїх не здає" 
або коли нарешті буде припинено фарс навколо «справи Банного»? 
 
 
МІЛІЦІЯ СПРОСТОВУЄ МАТЕРІАЛ Л. КУЧЕРЕНКО  
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 15:00 25 лютого 2009 р.
 
Та ти, Анатолій, не відвертайся. А почитай ліпше той свій перший коммент, завдяки якому я і написав тобі відповідь. Уважно прочитай. Наші слов'янські мови не терплять subjunctive mood. Я - за молодих, і в мене не має поняття свої, чи чужі діти. Всі діти - це наші діти і це наше майбутнє. Їх треба виховувати, вчити і давати дорогу на заміну нам в майбутньому. А ПОВНУ відповідальність за них несемо ми !
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігор, 00:22 26 лютого 2009 р.
 
Менти всі козли. Їх треба всі винвщувати :(
Рейтинг: 4+ 0-
 
босс, 09:25 01 жовтня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)