Керманич Дрогобицької громади і його жінки

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.11.2022

 

Ми з вами вже дуже добре наслухані про одну із головних слабкостей теперішнього голови Дрогобицької територіальної громади Тараса Кучми. І, звісно, це жінки. Історики стверджують, що в древні часи через жінок розпочиналися більшість війн. Але так як Дрогобич це місто, то через походеньки Тараса Кучми тут вирують справжні урагани. У інформаційному просторі є лише інформація про те, що у Тараса Кучми є офіційна дружина, а також неофіційна дружина, з якою у них позашлюбна дитина. Але ж, мабуть, не всі знають, що до своєї теперішньої офіційної дружини, Тарас Кучма вже був одруженим і в нього є дорослий син, який мешкає у Києві. Ну здавалося б нічого, з плином часу заспокоїться. Але не так стається, як гадається, а Кучма навіть у свій вже немолодечий вік не спиняється. Яскраво ці слова підтверджує світлина, зроблена Дрогобицькою міською радою під час відзначення працівників культури. Незважаючи на те, що правою рукою Тарас Кучма пригорнув симпатичну білявку, вірний придворний слуга нашого керманича, якій присвоїли позивний «Скабаєва», хоче доказово продемонструвати, чиїм є голова міста. Тісно притулившись до міського голови та висунувши ногу вперед, затятий коментатор-пропагандист у соцмережах Світлана Клюй не просто порушила всі протоколи ділового етикету (якщо взагалі вона про таке чула), а й викликала у всіх неоднозначні думки. Можливо Скабаєва-Клюй не лише заради зарплати з 200% премією, гризе землю у Фейсбуці за Тараса Кучму? Можливо їх поєднує дещо більше? А на цьому фото Світлана просто забула змінити позу з домашньої спільної світлини перед зеркалом на публічну?Переглядів: 3093

Коментарі (35)
 
З днем народження Тарас
Рейтинг: 5+ -4-
 
Панас, 09:26 11 листопада 2022 р.
 
Так розумію що це найбільші "трудяги" у культурі нашого туристичного та "прозорого" міста і чим більше фоток тим більше премій за "клопітку" працю на "трудовій" службі у "царя ". А одіозна "блюй", як добрий хлоп, і ніякої жіночності. Тож треба так , щоб і ззовні і зсередини все огидне.
Рейтинг: 15+ -1-
 
Думка, 09:31 11 листопада 2022 р.
 
Одіозний блюм як відображення Тараса подивіться на їхні носи і фейси. Що з сердини що зовні одне ціле
Рейтинг: 12+ 0-
 
Олег, 09:36 11 листопада 2022 р.
 
Через того баригу та космічні відкати які воно вимагає діти в школах Дрогобича на сухому домашньому пайку!
Рейтинг: 11+ -1-
 
Ігор, 09:50 11 листопада 2022 р.
 
Звичне, пишуть всі антропологічні дані про публічних осіб, починаючи від ваги фейсу, маси тейблу, хронічного ботоксу й перегнаного контрабандою бояришника. Але, чомусь цнотливо замовчують силу та міць головного інструмента (окрім, хіба що, випадку, коли треба пограти ним по роялю, аби легше було запізнати глибину розкішниць). Але, то таке, проте, якщо вже пресити по-жовтому, то- всіма барвами!
Рейтинг: 4+ 0-
 
..., 09:54 11 листопада 2022 р.
 
Як там зі штрафом від НАЗК ? Юридичний окунь апелює чи буде оплачувати грошима з місцевої казни? Ото крутелики насміх громаді чудять не по дитячому.
Рейтинг: 9+ 0-
 
виборець, 10:57 11 листопада 2022 р.
 
Наші жіночки украіночки самі кращі і в ДРОГОБИЧІ вони самі кращі так що немає чого шипіти кенти. КУЧМА молодець! П. С. Завтра поіду в ШАЙБУ в м. ТРУСКАВЕЦЬ на танці, куплю великий і довгий вогирок, запхаю всередину в сподні, думаю що хтось з курортниць фест клюне на той штьучний маєток!
Рейтинг: 1+ -5-
 
юрІй, 11:31 11 листопада 2022 р.
 
завидуйте мовча
Рейтинг: 4+ -11-
 
юрІй петрашевский, 11:32 11 листопада 2022 р.
 
Робимо висновок, що половину продавцицьок "Ромашка" на Ас-2 треба гнати мити їхній же ж. там же ж, виходок. Бо, як котрійсь з них хтось верже з мургами, пом"яту купюру, яку в тих же ж виходках, вічно невполоканих, видають, як решту- то підеш, козо негоцадралена, геть, аж тобою услід будуть шпали перевертатися! Цілуйте сволоту мало не в сраку, а воно тобі ще й буде мордами веркабулькати! Гонь!
Рейтинг: 1+ -4-
 
!, 12:16 11 листопада 2022 р.
 
Що Світлана Плюй має до культури?  
Основне її завдання покладене Кучмою - плювати жовчю на всіх хто посміє критикувати владу. Порівняння із Скабєєвою дуже влучне. Світлану ніщо так не збуджує як влада, у даному випадку її представник ТЯ К - ця фотознимка цьому яскраве підтвердженн.
Рейтинг: 15+ -1-
 
Дрогобичанин, 12:25 11 листопада 2022 р.
 
Що вам до того, хто там кого й чим збуджує: навіть за комуністів у кожного пана був приставний кабінетик, "для релаксації". Секс триває 6 хвилин, "а ти де був / була цілу ніч"- нехай питаються мама з татом, а чи- хлоп з чоловіком. Теперішньо "цнотливі" псевдо-демократи навіть, зі страшним "йой, та де, нє", там намальовано шість цицьок, навіть, якщо ми й своїх дітей не з пробірок виколупували"- закрили і той, єдиний колись, сексі-шопчик, що був створений докторами й при докторах, але- задалеко від централі влади, проте- ближче до "шайби", де вже секс, десятки років, тривав, напевно ж, ані не 6 хвилин, ані не 365 днів.
Рейтинг: 2+ -4-
 
:), 13:16 11 листопада 2022 р.
 
Брудний сайт, брудні люди, брудні думки. І як результат- брудне безпросвітнє життя.  
Щиро вас шкода.
Рейтинг: 9+ -10-
 
Таке життя, 13:48 11 листопада 2022 р.
 
Ну Свєтка взагалі опустилася на дно. Пальтечко розщепила, цицьками притиснулася до нього ще й коліном до себе притискає, ніби всім показує, дивіться "ВІН МІЙ! ". Там скоро баби між собою перегризуться. 8)
Рейтинг: 9+ -1-
 
Нормальний чувак, 13:48 11 листопада 2022 р.
 
О, ще один зацофаний, котрий піде в неділю увечері до кобіти в незаштопаних трусах, бо "йой, та в неділю не мож штопати- труси". Тебе, чоловіче, хтось грандує? А чи- сам спиш? А дві руки навіщо? Більше того: ані в окопах, ані у штабах, ані просто в кабінетах геть не цілодобово лише те й роблять, що співають патріотичних пісень. А то й багато хто радіють, бо втекли не від однієї своєї хатньої мегери, нехай, на цей раз, не у раби Европи, але- бодай якийсь гріш зароблять. Багато котрі вже "заробили". А ще більше- на них заробили. Тепер кобіти мусять шукати собі інших. Скільки яскравого цвіту пішло зі світу, але жоден пан не став їздити ровером на роботу до кабінетів, як так громогласно й грудобийно обіцяли. Все: спаси і сохрани! Про що сь те написали- те й читайте, іншими словами, що сь те хотіли почути- те вам тут й кажуть. А не мурчіть, ніби вами галіма бланка булькає й перебирає яцями на публіку, ніби їх три в портки заховано.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Такожитньому, 14:29 11 листопада 2022 р.
 
АНЕКДОТ. Третя година ночі. Хлоп спить з бабов в ліжку. Баба штургає хлопа ліктьом в бік і каже "ІВАНЕ! Хлопа хочу"? Той відповідає "Бодай ті шляк трафив, де я ті хлопа найду в 3 тій годині ночі"? П. С. Сайт "ДІ" нормальний. Просто є людиска яким нєхрен робити і вони пишуть всяку муть. Оснлвне питання на нині скоріше набити рило кацапам бо біда страшна в уКРАІНІ! . ВІЙНА! РОЗРУХА! ГИНУТЬ ЛЮДИ! СЛАВА УКРАІНІ І ІІ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!
Рейтинг: 1+ -4-
 
снайпер + затетий украінець, 15:25 11 листопада 2022 р.
 
Та ні, сайт чистий без плям а ось коритні свині заплямовані по самі помідори. Якось так то все збоку виглядає, саме їх і шкода , бо репутація їхня бажає набагато кращого . Стидоба.
Рейтинг: 13+ -1-
 
до "таке життя", 16:09 11 листопада 2022 р.
 
В Україні уже давно кількість жінок значно більша, ніж чоловіків, а тепер щей війна, де чоловіки гинуть. Скоро такі собі гареми стануть нормальним явищем. А самиці від природи схильні обирати сильніших самців, отже, нічого дивного, що у пана Кучми їх стільки.
Рейтинг: 5+ -2-
 
Гріцацуєв, 17:10 11 листопада 2022 р.
 
Ой, то вже аж не так: є такі самиці, котрі мали не одного самця, як ручного, а й ті , один по за одного вивтікали, не витримали. То якісь, напевно, не самиці, а чистопородні гризунихи. Бідні тоті наші хлопи. Котре ще має клепку в голові- то, бодай би, цьмагу не цьмагає, якось, скромно, бідно, але гідно перебуває день при дневі. А що робити тим, котрі мають вдома як не пияків, то чистопородних виродків. А що робити тим, у котрих ще й кошту нема, аби оте все утримувати? Тут декотре перемудрегелене всіх ви живими закопало прям у ффосах з траншеями. А чи воно, дурне, знає, що таке і тактика, і стратегія бойовиська з чужинцями? А чи воно, немудре, бачить, що і своїх "всіх врагів до дної ями, буржуїв за буржуями" несила здолати, бо (читай спочатку)? ! Бідні тоти баби. Коли ж ми всі постаємо багатими, як у прямому, так і - в переносному смислі? ! Ми ж, таки, та й Нація, та й Народ!
Рейтинг: 1+ -1-
 
Можна ставити крапку, 17:18 11 листопада 2022 р.
 
Оце твоя тема тут ти мастак поговорити. Моя жіноча думка інша, отож жінки тараська люблять його фінансові можливості та його посадовий статус , но далеко не його самого. Як закінчиться каденція так і закінчеться жіноча прихильність отих всіх "скобеєвих" і не тільки . Всі прислуговуючі холуї також покинуть свого кумира. А ще будуть образно кажучи витягувати на білий світ всі його темні схеми за часи каденції.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Грицацуєву, 19:16 11 листопада 2022 р.
 
До 19:16. Все правельно, фінансові можливості та посадовий статус і роблять його сильним самцем, а коли закінчиться каденція вожак стане старим та немічним і самки переключаться на нового вожака.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Гріцацуєв, 19:39 11 листопада 2022 р.
 
Я бачу тут руку Германа, то не Кучма, у нього коротка рука та все коротке, а Герман точно був і рука його, а його немає. Вгадайте, де подівся Герман, в нього рука довга, ніс довгий і там довгий.
Рейтинг: 4+ 0-
 
моя окрема думка, 13:45 12 листопада 2022 р.
 
Не може покинути державну дружину Ліду бо вона знає про те який тарасик злодій і де тримає частину награбованого. Друга , то секретарка і по сумісництву громадянська дружина Тараса , Ірак Шулак , тримає в польскому банку і на своїй золотій карті більшу частину , общака, тобто награбованого в Дрогобичі бюджетних грошей, також є носієм компромату по всім корупційним схемам, тому є основною коханою половинкою мера. Також є різного роду Блюйки-Клюйки які виявляють заохочення запустити свій клюв до бюджетних схем, звісно через ліжко з тарасиком по старій схемі, але такі спроби одразу пресікає тримачка , Общого, і скоріш за все міському голові прийдеться звільнити надокучливу Світлану, аби не допустити зливу інформації від Ірини у правоохоронні органи про незаконні діяння таркоманди і як наслідок отримати Тарасику , на брегітках, звання першої леді ІТК 40
Рейтинг: 9+ 0-
 
Трохи про вусача тарасика, 21:34 12 листопада 2022 р.
 
Така псевдокомпрометуюча публікація є нічим іншим, як "Та ви знаєте про когось більше, аніж вони всі- про самих себе", щонайменше, все це виглядає. як вженехлоповість самих авторів. Або, просто, це- "чорна" реклама, напевно- за "ліві" гроші", а то й- під попередньою, неозвучуваною, домовленістю "Давайте, будемо дерибанити разом", ми нікому нічого не скажем, але всі нехай за це нас люблять. Куди- ті папірці: в презренні скриньки, на дні кожної з яких прозорим чорнилом написано: "Шо мойо- то нє твойо, а Шо- наше, те- не ваше"? ! Якесь таке відчуття, що головгий слоган Попандопула "Йдіть у сраку! " вперше прозвучав аж ніяк не в сучасних версіях кінщиків- яко "дбальників" про народ. Схоже й на те, що в Америці влада знову наказала самим собі довго жити- і нехай радіють вороги, бо війну в Україні ми (вони-! ) таки збираються підтримувати- до останнього американця? ! А з протилежного берега- мур, який будували понад двісті років, а тепер (та й - вже давно) він став просто пішкиперехідним. Тому для всіх ворогів однаково, будь-яка війна- як гра ракетками з перекидання взад-вперед бадмінтонного волана. Напевно, приставні крісла в ООНах (друга половина звучить аж смачно) не є дієвими для декотрих її членів (чи- членкинь) ще відтоді, як не один драгнахостен розчепірував понад світом пальці, поки йому гумка в трусах сама не тріснула. Не знаю, чи це- казка, а чи- байка, проте, хто вміє читати- sapienti sat! Навіть- на рівні льокалю.
Рейтинг: 1+ 0-
 
..., 09:48 13 листопада 2022 р.
 
хочу додати, що я якось був разом з цим кавалером в бані і що ви, там таке, що вартує.
Рейтинг: 0+ 0-
 
до завидних жіночок,, 10:48 13 листопада 2022 р.
 
Найстрашніші жінки Дрогобиччини! До них не підійти, бо все зле і недобре через свою красу! Все кидається на людей  
Тарасе, візьми нормальних гарних жінок
Рейтинг: 6+ -1-
 
Місцевий, 13:42 13 листопада 2022 р.
 
каструвати бідаку щоб не заважало роботі
Рейтинг: 3+ 0-
 
ольга, 14:28 13 листопада 2022 р.
 
Не можна. Кастрований він буде злий і буде ще більше красти у дрогобичан.
Рейтинг: 4+ 0-
 
До Ольги, 19:09 13 листопада 2022 р.
 
А-йой, а кіко в него?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Старий трембітар, 19:24 13 листопада 2022 р.
 
Вони варті одне одного, що кончений Тарасьо, що кончена Светлана Блюй-Скабеєва.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До До Ольги, 03:59 14 листопада 2022 р.
 
Був блиск і удача,  
величність корони,  
загальна "пошана",  
жінки й не лише.  
І був один перстень 
в царя Соломона,  
на ньому був напис: 
" усе це пройде"!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Царьку, 09:55 14 листопада 2022 р.
 
Насправді гордитись нічим, а вони себе так виставляють щоразу щоб отримувати чергові порції "компліментів". Якесь збочення в головах їхніх мабуть таки і є.
Рейтинг: 5+ -1-
 
підсумок, 11:35 14 листопада 2022 р.
 
Пишуть на котромусь зі сайтів, наприклад, Львова (та будь-якої території): вона була заступницею, тепер стала начальницею- і маєте. Ану, аби десь ота вся пошесть пересаджування з крісла в крісло і з кабінету в кабінет ймила когось з невуйковканаджених- куди там, навіть не пробуй намагатися: там всі вже- вічні, ніби назавжди, дай, Боже, хоча б здоров"я оте витримати й сприйняти. Хто там, свого часу, перший загарантував "бюджетників я прогодую"- де він тепер, кого і чим "кормить"? ! Напевно, й досі всі решта народу для нього- не люди? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 12:27 14 листопада 2022 р.
 
А який штат працівників в ратуші? Скільки старост і їх обслуги? Скільки працює в освіті, медицині і культурі з бухгалтеріями і техперсоналом? Скільки окремо адміністрацій і тих, хто реально працює фізично, в комунальних підприємствах міста? Який місячний фонд оплати праці разом з преміями і винагородою за інтенсивність праці? Орієнтовні підрахунки, враховуючи цифру в бюджеті на 2022 рік( бо ще могли бути перекидки з інших статей видатків на цю непосильно важку працю), показують що ця сума наближається до одного мільярда гривень платників податків в рік.  
Не треба їхати на заробітки за кордон, а прилаштуватись в структури ратуші і вчасно "лайкати" царю і керівникам з його молодої команди під фотками і статтями.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Цікаво?, 16:28 14 листопада 2022 р.
 
Коханий мере, мудрі люди казали, аби Вам оповісти щось розумніше від всіх Ваших безпорадників: візьміть собі, добровільно, в дружини кобіту з вимушено переселених територій- вона буде возити Вас до Європи на бізнес-екскурсії, а не якесь оте-от "наше", котрій хоч би тобі горб виріс на польських пльонтаціях- їй буде мало, і не йно- хлопа, котрий у "нашої" й так буде рабом, бо "наше" нічим іншим, окрім як зацофане, не мудре. А ще дайте "нашій" бодай яку пачку долярів- то воно, замість "Дякую! ", скаже "Дайте ще- і йдіть мені там город скопайте, там, в захухримухрах, стоїть дідова лопата, може, вже й поржавіла, але не вся". Бо- бабииии, їм- чи з хлопом, чи без хлопа, аби раб- за миску зупи, але - зі своїм тарельом: так вона з Вас менше здре за вами ж зроблену роботу.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Всім, хто з головою!, 16:15 15 листопада 2022 р.
 
На фото всі дираві жінки, кучма і два євнуха!  
Гарем!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Кучму геть!, 00:46 09 січня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)