Шкіряний м’яч 2012

Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Микола Кулинич   
07.11.2012
СпортЗ 24 по 28 вересня цього року на стадіоні Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи відділ освіти, відділ фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради провели другий етап Всеукраїнських змагань з футболу на приз клубу "Шкіряний м’яч". В змаганнях взяли участь 456 учнів шкіл міст Дрогобича та Стебника в трьох вікових групах. Учні змагались у виконанні технічних елементів ( кожний учасник команди виконував удари на дальність, удари на влучність, жонглювання м’ячем) та двохсторонні ігри. Спочатку ігри проводились в підгрупах, а в підсумку чотири команди розіграли між собою 1 – 4 місця. Місця інших команд-учасників не визначались.

У молодшій віковій групі (учні 2002 року народження) взяло участь 10 команд, 140 учнів ЗОШ № 1, 4, 6, 10, 11; СШ № 2, 7, 16, 17 та гімназії.

В результаті проведених змагань команди розподілились наступним чином:

1 місце ЗОШ № 10;

2 місце ЗОШ № 4;

3 місце Гімназія;

4 місце ЗОШ № 11.

У середній віковій групі (учні 2001 року народження) взяло участь 13 команд, 182 учня. ЗОШ № 1, 14, 10, 5, 15, 4, 6, 10, 11; СШ № 2, 7, 16, 17 та гімназії.

В результаті проведених змагань команди розподілились наступним чином:

1 місце ЗОШ № 14;

2 місце CШ № 2;

3 місце ЗОШ № 5

4 місце ЗОШ № 11.

У старшій віковій групі (учні 2000 року народження) взяло участь 11 команд, 154 учня ЗОШ № 4, 5, 6, 10, 11, 14 ; СШ № 2, 7, 16, 17 та гімназії.

В результаті проведених змагань команди розподілились наступним чином:

1 місце CШ № 2;

2 місце ЗОШ № 10;

3 місце ЗОШ № 11;

4 місце ЗОШ № 5.

В змаганнях з елементів техніки футболу учасники змагались індивідуально.

В ударах на дальність найкращими були:

ІІІ місце

2002р.н. – Дяків Руслан, СШ №2 (22м)

2001р.н - Чекін Олександр, гімназія (25м)

2000р.н. – Трескот Андрій, ЗОШ №11(30м)

ІІ місце

2002р.н. –Кулешко Арсен, гімназія (23м)

2001р.н. – Кушей Ігор, СШ №16 (26м)

2000р.н. – Шкуро Владислав, ЗОШ №4 (31м)

І місце

2002р.н. - Когут Володимир, СШ №17 (24м)

2001р.н. – Бейба Тарас, ЗОШ №15 (28м)

2000р.н. – Лебіщак Юрій, ЗОШ № 5 (32м)

В ударах на влучність кращими були:

ІІІ місце

2002р.н. – Лазар Сергій, СШ №17 (1 влучення)

2001р.н. – Городиський Богдан, ЗОШ №1 (1)

2000р.н. – Сендак Андрій, ЗОШ №1 (3)

ІІ місце

2002р.н. - Юрків Андрій, СШ №16 (2)

2001р.н. - Герляк Андрій, ЗОШ №10 (2)

2000р.н. - Сушинець Володимир, ЗОШ №5 (3)

І місце

2002р.н. - Медвідь Андрій, ЗОШ №10 (3)

2001р.н. - Ляйс Руслан, ЗОШ №5 (2)

2000р.н. - Партика Юрій, ЗОШ №4 (4)

В жонглюванні м’ячем кращими були:

ІІІ місце

2002р.н. – Течкевич Богдан, ЗОШ №11 (21 раз)

2001р.н. - Манько Володимир, ЗОШ № 11 (26)

2000р.н. – Януш Руслан, ЗОШ № 5 (76)

ІІ місце

2002р.н. – Веклюк Роман, СШ № 2 (26)

2001р.н. – Щурко Олександр, ЗОШ № 16 (64)

2000р.н. – Ямельницька Марія, ЗОШ № 16 (99)

І місце

2002р.н. - Хомич Дмитро, СШ № 17( 27)

2001р.н. – Цицик Андрій, ЗОШ № 10 (127)

2000р.н. – Дуб Артур, СШ № 2 (168)

При підведенні підсумків другого туру всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" учнів шкіл міст Дрогобича та Стебника 28.10.2012р. названі кращі в номінаціях:

Кращий воротар 2002р.н. – Брода Роман, ЗОШ №10

Кращий воротар 2001р.н. – Романів Михайло, ЗОШ №10

Кращий воротар 2000р.н. – Сташко Ростислав, ЗОШ №10

Кращий захисник 2002р.н – Бабій Тимур, ЗОШ №11

Кращий захисник 2001р.н – Дудяк Іван, СШ №2

Кращий захисник 2000р.н – Макарець Назар, СШ №2

Кращий півзахисник 2002р.н. – Турик Дмитро, ЗОШ №10

Кращий півзахисник 2001р.н. – Стасула Назар, ЗОШ №14

Кращий півзахисник 2000р.н. – Дуб Артур, СШ №2

Кращий нападник 2002р.н. – Герман Юрій, гімназія

Кращий нападник 2001р.н. – Розмаїтий Юрій, ЗОШ №11

Кращий нападник 2000р.н. – Трескот Андрій, ЗОШ №11

Кращий бомбардир 2002р.н. – Ташак Іван, ЗОШ №4 (3 гола)

Кращий нападник 2001р.н. – Губицький Олександр, ЗОШ №14 (7голів)

Кращий нападник 2000р.н. – Сушинець Володимир, ЗОШ № 5 (9голів)

Найтехнічніший гравець 2002р.н. – Раделицький Юрій, СШ № 16

Найтехнічніший гравець 2001р.н. – Цицик Андрій, ЗОШ № 5

Найтехнічніший гравець 2000р.н. – Дуб Артур, СШ № 2

Кращий гравець 2002р.н. – Дуб Андрій, СШ № 2

Кращий гравець 2001р.н. – Ляйс Руслан, ЗОШ № 5

Кращий гравець 2000р.н. – Швець Віталій, СШ № 2

В результаті змагань наше місто в зональних обласних змаганнях будуть представляти:

молодша вікова група – ЗОШ № 10;

середня вікова група – ЗОШ № 14;

старша вікова група – СШ № 2

Відділ освіти, комітет з фізичної культури та спорту дякують факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету

(декан – Лук’янченко М.І.); відділенню футболу (тарший тренер – Курп’як Д.М.); медичному персоналу Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи; учителям фізичного виховання навчальних установ відділу освіти за добру організацію та проведення змагань.

Інструктор – методист ДЮСШ М. Кулинич.

Переглядів: 4615

Коментарі (2)
 
у статті зроблена помилка не ДЯКІВ РУСЛАН а ДЯКІВ РОМАН :) :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
до автора, 00:22 08 листопада 2012 р.
 
зроблено помилку: 
В ударах на дальність найкращими були: 
І місце 
2002р.н. - Когут Володимир, СШ №17 (24м) 
Не Когут Володимир а Когут Василь 
Прохання виправити. Дякуємо!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 21:49 25 листопада 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3791 день)