Дрогобицьку РДА може очолити свободівець Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.03.2014
Свобода захопила владу у Львівській областіГоловою Дрогобицької райдержадміністрації може стати депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" тридцятишестирічний Олексій Балицький. О.Балицький живе у Трускавці, його знають як менеджера, порядну людину і сподіваються, що з його приходом на Дрогобиччині розпочнуться реформи.

Коментарі (85) | Переглядів: 4970

Детальніше...
 
Громада Дрогобича вимагає запровадження військового стану Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.03.2014
Громада Дрогобича хоче воєнного стануСьогодні, 2 березня, у Дрогобичі на народному віче прийнято звернення до в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України О.Турчинова, Прем'єр-міністра України А.Яценюка, в якому пропонується з метою захисту Української держави та її громадян від агресії з боку Російської Федерації, ввести військовий стан на території України до часу нормалізації внутрішньої обстановки в країні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (19) | Переглядів: 3929

Детальніше...
 
У Дрогобичі оголошено мобілізацію Надрукувати
Останні новини Дрогобича
01.03.2014
Мобілізація добровольців у ДрогобичіСьогодні, 1 березня, увечері у Дрогобичі активісти Майдану і небайдужі громадяни зібралися у міському Народному домі ім. І.Франка, щоб обговорити питання наведення порядку в місті, однак поточний момент виніс на порядок денний питання захисту України від кремлівського вторгнення.

Коментарі (43) | Переглядів: 7681

Детальніше...
 
До влади у Дрогобичі прийшов Роман Курчик Надрукувати
Останні новини Дрогобича
28.02.2014
Роман Курчик секретар міської ради ДрогобичаСьогодні, 28 лютого, позачергова сесія Дрогобицької міської ради обрала секретарем ради депутата Романа Курчика, який запевнив, що буде чесно виконувати свої обов'язки, не зганьбить виявлене йому довір'я.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (61) | Переглядів: 6659

Детальніше...
 
У Дрогобичі ще раз хочуть припинити повноваження міського голови і секретаря ради Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.02.2014
Олексій Радзієвський не хоче позбутися роботиСьогодні, 27 лютого, у Дрогобичі заплановано було провести позачергову сесію міськради, щоб обрати секретаря ради замість Тараса Метика, якого депутати звільнили від виконання обов'язків 25 лютого згідно з поданою заявою.

Коментарі (43) | Переглядів: 5591

Детальніше...
 
У Дрогобичі Майдан не допустить до влади тих, хто вже у ній був Надрукувати
Останні новини Дрогобича
26.02.2014
Люстрація кандидатам у міські депутати та голови ДрогобичаРада ВО "Майдан" м .Дрогобича прийняла рішення, яким забороняється колишнім посадовцям і депутатам балотуватися до міської ради і на посаду міського голови.

Коментарі (40) | Переглядів: 4747

Детальніше...
 
Радзієвський не хоче у відставку Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.02.2014
Опечатані кабінети влади ДрогобичаОголошена ВО "Майдан" на сьогодні, 25 лютого, на 16 годину сесія Дрогобицької міської ради з виборів секретаря ради не відбулася. Як пояснив на народному віче голова ВО "Майдан" Тарас Кучма, наразі міський голова Олексій Радзієвський ще не підписав прийнятого сьогодні на сесії рішення про свою відставку і відставку секретаря ради.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (140) | Переглядів: 8762

Детальніше...
 
У Дрогобичі під тиском Майдану пішли у відставку міський голова і секретар ради Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.02.2014
Відставка Радзієвського і МетикаСьогодні, 25 лютого, позачергова сесія Дрогобицької міської ради задовольнила заяви і звільнила Олексія Радзієвського від виконання обов'язків міського голови і Тараса Метика – від виконання обов'язків секретаря ради.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (119) | Переглядів: 10078

Детальніше...
 
Учасники віче у Дрогобичі вимагають відставки керівників міста Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.02.2014
Віче у Дрогобичі хоче відставки владиСьогодні, 24 лютого, у Дрогобичі на площі Ринок відбулося багатотисячне народне віче, на якому схвалено Програму дій громади. Голова Ради ВО "Майдан" Тарас Курчик у своєму виступі зазначив, що перемога Революції гідності в Україні буде тоді, коли змінимо систему влади.

Оновлено 25.02.2014. Додано відео.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото і 4 відео)

Коментарі (93) | Переглядів: 7683

Детальніше...
 
Партія регіонів і КПУ відтепер заборонені у Дрогобичі Надрукувати
Останні новини Дрогобича
20.02.2014
Партія Регіонів заборонена у ДрогобичіСьогодні, 20 лютого, ввечері у Дрогобичі на майдані під Ратушею міський голова Олексій Радзієвський провів позачергову сесію міської ради, спричинену екстреними подіями в країні.

Оновлено 21.02.2014 о 16:00, додано копії документів.

Коментарі (60) | Переглядів: 5129

Детальніше...
 
У Дрогобичі минулої ночі хотіли захопити міліцію Надрукувати
Останні новини Дрогобича
20.02.2014
Дрогобичани хотіли захопити міліцію вночіУ ніч на 20 лютого у Дрогобичі "гарячі голови" хотіли захопити міліцію. Їх зупинили активісти Майдану. Про це сьогодні на народному віче повідомив член ради ВО "Майдан" у Дрогобичі Михайло Задорожний.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото)

Коментарі (42) | Переглядів: 6554

Детальніше...
 
У Дрогобичі - небувалі масові протести Надрукувати
Останні новини Дрогобича
20.02.2014
19 лютого на Майданах у Дрогобичі було 20 тисяч людейРеакцією на атаку Майдану, приниження людської гідності, смерть людей у Києві стали небувалі масові протести на Дрогобиччині. Місто Котермака ще ніколи на бачило одночасно на головній площі міста такої кількості людей як у середу, 19 лютого.

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 5608

Детальніше...
 
Дрогобич має бути територією вільною від злочинної влади Януковича – народне віче Надрукувати
Останні новини Дрогобича
19.02.2014
Чергове віче буде на Євромайдані у ДрогобичіСьогодні, 19 лютого, у Дрогобичі з самого ранку на головній площі зібралися кілька тисяч мітингувальників, серед яких переважно студентська молодь. У руках – державні прапори, плакати, які закликають Президента України схаменутися, не чинити насилля над мирним народом.

Коментарі (7) | Переглядів: 3010

Детальніше...
 
У Дрогобичі оголошено повну мобілізацію на Київ Надрукувати
Останні новини Дрогобича
18.02.2014
У Києві на Майдані вбивають і калічать людейСьогодні, 18 лютого, народне віче у Дрогобичі закликало чоловіків їхати до Києва для активної участі у революції гідності. Відразу після оголошення мобілізації вулицями міста вирушили автомайданівці і скликають людей для поїздки до Києва. Один за одним вирушають до столиці автобуси з протестувальниками, триває збір коштів.

Коментарі (70) | Переглядів: 5010

Детальніше...
 
Учасники дрогобицького Майдану вимагають обнародувати імена депутатів, які прихопили земельні ділянки Надрукувати
Останні новини Дрогобича
18.02.2014
Дрогобицькі депутати отримали землю як хабарУ Дрогобичі мітингувальники вимагають оприлюднити імена депутатів, котрі взяли собі земельні ділянки. Учора, 18 лютого, письменник Роман Пастух, виступаючи на народному віче, розкритикував деяких депутатів міської ради, які за сприяння міського голови отримали земельні ділянки й інші блага і в результаті цього стали лояльними до виконавчої влади, критично не аналізують подані нею проекти рішень, а одностайно голосують.

Коментарі (13) | Переглядів: 3115

Детальніше...
 
Міській раді Дрогобича треба дати "Ради"! Надрукувати
Останні новини Дрогобича
17.02.2014
У міській раді Дрогобича треба встановити систему РадаЩоб знати, як голосує кожен із депутатів міськради, дрогобицька громада порушила питання встановлення в сесійній раді системи "Рада". Цю вимогу від імені місцевого Євромайдану його координатори поставили перед міським головою Олексієм Радзієвським.

Коментарі (13) | Переглядів: 2381

Детальніше...
 
На Дрогобиччині вшанували воїнів-афганців Надрукувати
Останні новини Дрогобича
16.02.2014
Вшанували память воїнів афганцівВчора, 15 лютого, у Дрогобичі Біля пам'ятника воїнам-афганцям відбулося віче-реквієм з нагоди 25-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану. Розпочався поминальний захід панахидою. Відтак виступив міський голова Олексій Радзієвський, який назвав участь Радянських військ у війні в Афганістані помилкою, нагадав, що з цієї війни 12 хлопців з Дрогобиччини повернулися додому в цинкових трунах, 21 юнак отримав поранення. "На жаль, вже нема в живих багатьох з тих, хто повернувся додому здоровими", - з жалем констатував мер. Він також нагадав, що у військових конфліктах у світі загинуло 503 воїни з Дрогобиччини.

(натисніть на фото для перегляду, всього 14 фото)

Коментарі (7) | Переглядів: 2857

Детальніше...
 
Народну раду у Дрогобичі очолив Роман Курчик Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.02.2014
Народну раду у Дрогобичі нарешті створилиУ Дрогобичі нарешті створили Народну раду. Її головою обрали депутата Романа Курчика. Процес створення міжфракційного об'єднання "Народна рада" затягнувся через те, що громада поставила перед депутатами, які хочуть ввійти до цього об'єднання низку вимог.

Коментарі (20) | Переглядів: 4160

Детальніше...
 
Віче у Дрогобичі закликало громаду чисельно приходити на Майдан Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.02.2014
Люди на Майдані у Дрогобичі закликають приходити іншихУ Дрогобичі люди стривожені небезпекою масових репресій в країні, які можуть розпочатися з 17 лютого. Про це йшлося вчора, 13 лютого, на вечірньому народне віче на місцевому Євромайдан. На віче пролунало звернення до усіх мешканців міста з проханням щодня чисельно приходити на головну площу міста і солідаризуватися з усіма Майданами України, які борються за людську гідність.

Коментарі (3) | Переглядів: 2469

Детальніше...
 
КП "Дрогобичводоканал" підвищує тарифи на водопостачання і водовідведення Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.02.2014
Тарифи на водопостачання та водовідведення для організацій зрослиКП "Дрогобичводоканал", відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 31.01.2014 року № 69 "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Дрогобичводоканал" Дрогобицької міської ради Львівської області для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)", встановлює нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, які набирають чинності з 1 березня.

Коментарі (7) | Переглядів: 4108

Детальніше...
 
Всього 381 - 400 з 1051
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3608 днів)