Нові паркувальні майданчики та благоустрій на вулиці Бориславській Надрукувати
Останні новини Дрогобича
17.06.2022

 

На вулиці Бориславській в межах від перехрестя з вулицями Завалля та Данила Галицького до перетину з вулицями Солоний Ставок та Маркіяна Шашкевича тривають ремонтні роботи. Про це інформує пресслужба Дрогобицької міської ради.

Коментарі (7) | Переглядів: 1321

Детальніше...
 
У Східницькій територіальній громаді заборонили продавати алкоголь військовим Надрукувати
Останні новини Дрогобича
16.06.2022

 

У Східницькій територіальній громаді торговцям повністю заборонили продати алкоголь військовослужбовцям. Відповідне розпорядження підписав селищний голова у середу, 15 червня.

Коментарі (7) | Переглядів: 1245

Детальніше...
 
Переміщена з Харкова кондитерська фабрика нарощує виробничі потужності у Дрогобичі Надрукувати
Останні новини Дрогобича
16.06.2022

 

До Дрогобича з Харківщини успішно перевезені виробничі потужності кондитерського підприємство «Т -Престиж». Фабрика виробляє солодощі. Як зазначив директор представництва «Т -Престиж» Олександр Янчук, в умовах сьогодення важливо не лише зберегти бізнес, а й продовжувати нарощувати його потужності. Про це повідомила пресслужба ДМР.

Коментарі (5) | Переглядів: 2218

Детальніше...
 
Про благодійників та шахраїв, або хто заробляє на війні? ЧАСТИНА 2 Надрукувати
Останні новини Дрогобича
16.06.2022


«Дорога в пекло вимощена благими намірами», свого часу писав англійський літературний критик Семюель Джонсон. Цей афоризм мислителя, висловлений майже триста років тому, приводить нас до повного переконання в його правоті.
Сьогодні  увесь цивілізований світ об’єднався, щоб допомогти Україні, яка героїчно протистоїть агресорові. Руки допомоги протягнуто постраждалим від війни. Сотні тон вантажів гуманітарного призначення збираються як в у нашій країні, так і за кордоном. Великі суми грошей жертвують добродії на вирішення гуманітарної кризи. Волонтерський рух набув нечуваного розмаху, охоплюючи мільйони людей різних статків та соціальних категорій. 

Коментарі (38) | Переглядів: 3859

Детальніше...
 
На Дрогобиччині передали гуманітарну допомогу для ВПО Надрукувати
Останні новини Дрогобича
15.06.2022


В час російської агресії українці, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після 24 лютого 2022 року, продовжують отримувати різного роду допомогу. Йдеться як про моральну, так і матеріальну підтримку для найбільш вразливих та незахищених верств населення.
У середу, 15 червня, Дрогобицька районна військова адміністрація передала допомогу для внутрішньо переміщених осіб, котрі продовжують тимчасово мешкати у приміщеннях загальноосвітніх закладів міста Стебника.

Коментарі (5) | Переглядів: 1007

Детальніше...
 
У Трускавці вручатимуть повістки тим, хто купається у питному озері Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.06.2022

 

13 червня на щотижневій апаратній нараді у Трускавецькій міській раді було піднято тему купань в питному озері Трускавця. Тема не нова – з «купальниками» водоканал бореться вже не перший рік. Але не допомагають ні високі паркани, ні відеомоніторинг, ні виклики поліції. Злісні «любителі водних процедур» продовжують порушувати закон і щоранку вирушають на озеро, щоб змити з себе бруд у водоймі, котра використовується як резервна для подачі води споживачам. Про це повідомляє сайт Трускавецької міської ради.

Коментарі (16) | Переглядів: 1181

Детальніше...
 
Радянський солдат «покинув» село Уріж Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.06.2022

 

В с. Уріж Дрогобицького району розпрощалися з пам'ятником радянському солдатові, який, серед інших, уособлював посібників КГБ-НКВС. Про це 9 червня повідомила Бориславська міська рада.

Коментарі (10) | Переглядів: 1741

Детальніше...
 
Дрогобицькі реаніматологи отримали сучасний портативний УЗД-апарат Надрукувати
Останні новини Дрогобича
11.06.2022

 

Цими днями на Львівщині відбулася передача ультразвукових та рентгенографічних систем для закладів охорони здоров’я області. Усі апарати безоплатно надала компанія «Philips» у вигляді гуманітарної допомоги. Загалом компанія передала 5 мобільних рентгенографічних систем і 60 ультразвукових апаратів. З цієї кількості 38 апаратів розподілити по закладах охорони здоров’я Львівської області. Один з апаратів було доправлено в Дрогобич, зокрема, у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Коментарі (8) | Переглядів: 1015

Детальніше...
 
Кому війна, а кому…. ЧАСТИНА 1 Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.06.2022


25 січня цього року ми повідомляли громадськість та правоохоронні органи міста про вчинення злочину під час організації конкурсу у сфері перевезень.
На жаль, жодної реакції уповноважених органів не було.

Коментарі (40) | Переглядів: 3667

Детальніше...
 
КП «Дрогобичводоканал» попереджає: метрологічною повіркою лічильників можуть прикриватися шахраї! Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.06.2022

 

До комунального підприємства «Дрогобичводоканал» надійшла насторожлива інформація від споживача з району вул. Спортивної. Після того, як наші фахівці провели повірку лічильника, до його помешкання завітали двоє осіб, які відрекомендувалися представниками водоканалу та заявили про намір проводити метрологічну повірку. Про це йдеться на сайті підприємства.

Коментарі (4) | Переглядів: 1080

Детальніше...
 
У Дрогобичі планують заснувати індустріальний парк площею 19 га Надрукувати
Останні новини Дрогобича
09.06.2022

 

У Дрогобичі планують заснувати індустріальний парк. Таке рішення 9 червня підтримали своїм голосування депутати Дрогобицької міської ради на черговому сесійному засіданні. Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Коментарі (12) | Переглядів: 1739

Детальніше...
 
Майже у три рази збільшили розмір такс за незаконний вилов риби Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.06.2022

 

Відповідно до Постанови Уряду № 575 «Про затвердження спеціальних такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд», яка набула чинності у травні, збільшили розмір такс за незаконний вилов риби в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Про це інформує Дрогобицька РВА.

Коментарі (3) | Переглядів: 1045

Детальніше...
 
У Дрогобичі та Стебнику активно облаштовують житло для переселенців Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.06.2022
У Дрогобичі споруджують модульний будинок на 12 квартир, а у Стебнику облаштовують гуртожиток, в який планують заселити 32 сім’ї. Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.

Коментарі (4) | Переглядів: 881

Детальніше...
 
У Дрогобицькому районі переселенці отримуватимуть криптовалюту Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.06.2022

 

На Дрогобиччині розпочала свою діяльність програма підтримки для ВПО. Дрогобицька районна військова адміністрація у співпраці з провідною біржею криптовалют «Binance» та благодійною ініціативою «Паляниця» забезпечить фінансовою допомогою найбільш незахищені верстви людей, серед них і внутрішньо переміщені особи. Окрім того, допомогою можуть скористатись жінки, які мешкають у Дрогобицькому районі та є соціально незахищеними.

Коментарі (11) | Переглядів: 1424

Детальніше...
 
Маленьких школяриків ознайомили з роботою рятувальника Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.06.2022

 

7 червня  учні 1 класу Дрогобицького ліцею №14 відвідали 5 пожежно-рятувальну частину м. Дрогобич.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 809

Детальніше...
 
В освітніх закладах Дрогобицької територіальної громади лунають останні дзвоники Надрукувати
Останні новини Дрогобича
06.06.2022

 

17 освітніх закладів Дрогобича та територіальної громади минулого тижня завершили навчальний рік. Таку інформацію озвучив 6 червня на щотижневій оперативній нараді керівник відділу освіти міста Віталій Вовків. За його словами, впродовж цього тижня ще 14 гімназій та ліцеїв на Дрогобиччині проведуть «останні дзвоники». Формат так званого свята «останніх дзвоників» кожен навчальний заклад обирає сам.

Коментарі (3) | Переглядів: 1005

Детальніше...
 
«Там город преславний Дрогобич лежить…» – фільм-екскурсія місцями юності Івана Франка Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.06.2022

 

Фільм знятий Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі» про Дрогобич – місто юності великого українця – Каменяра. Глядач може познайомитися зі всіма локаціями, де проживав учень, а потім гімназист Іван Франко та побачити навчальні заклади, у яких він навчався, а також «пройтися» вуличками старого Дрогобича та «завітати» у закуточки типового галицького міста кінця ХІХ сторіччя.

Коментарі (8) | Переглядів: 1156

Детальніше...
 
6 добровольчих формувань територіальних громад Дрогобицького району склали присягу Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.06.2022

 

У 5 територіальних громадах Дрогобицького району створено 6 добровольчих формувань. Їх основне завдання – це оборона району та країни від ворожої агресії, а сьогодні – російської. Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1484

Детальніше...
 
Уродженець росії фотографував об'єкти інфраструктури Дрогобицького району Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.06.2022

 

2.06.2022 на головний пульт централізованого спостереження центру технічної охорони УПО Львівської області надійшов сигнал «Тривога» з об’єкту, розташованого у Дрогобицькому районі Львівщини.

Коментарі (12) | Переглядів: 1440

Детальніше...
 
Дрогобицька РВА зареєструвала перших 10 договорів оренди ділянок сільськогосподарського призначення Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.06.2022

 

Відповідно Закону України від 24.03.2022 № 2145-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», Дрогобицькою районною військовою адміністрацією за період з 23 до 30 травня 2022 року зареєстровано 10 договорів оренди на 784 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 743,2 га.

Коментарі (7) | Переглядів: 833

Детальніше...
 
Всього 621 - 640 з 3238
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)