"Свято любові" у Дрогобичі Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Оля Альбатрос   
12.02.2013
СерцеЗа вікном ще і не пахне весною, а в серцях уже гаряче. Дрогобич накрило хвилею любові. 10 лютого, напередодні Дня святого Валентина, в Будинку культури ім. І. Франка, відбувся концерт "Свято любові".

Коментарі (4) | Переглядів: 3672

Детальніше...
 
Свіжий погляд 2 Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юля Маринович   
05.09.2012
ВиставкаУ Палаці мистецтв музею "Дрогобиччина" 26 серпня відбулось відкриття колективної виставки молодих митців "Свіжий погляд". Це вже вдруге молоді художники виносять на огляд усього широкого загалу свою творчість.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2083

Детальніше...
 
У Дрогобичі презентували енциклопедичну книгу-альбом "Дрогобиччина: свідки епох" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
18.07.2012
Журналіст15 липня 20012 року у головному корпусі Дрогобицького педагогічного Університету ім..І.Франка відбулася презентація енциклопедичної книги-альбому "Дрогобиччина: свідки епох".

Коментарі (9) | Переглядів: 2229

Детальніше...
 
Бориславські театрали – найкращі в Україні Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Анатолій Власюк   
01.07.2012
Маски Тріумфом для Бориславського народного театру імені Петра Телюка закінчився Всеукраїнський конкурс театральних колективів, який проходив у місті Очаків Миколаївської області з 22 до 30 червня цього року. Наші краяни вибороли перше місце з-поміж понад тридцяти народних театрів з усієї України.

Коментарі (8) | Переглядів: 1898

Детальніше...
 
Дмітрієв & CO Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
27.05.2012
Музика Читачі сайту "Дрогобич Інфо" вже чули про досить відомий у нашому місті музичний рок-гурт "Fusion", учасником якого є Сергій Дмітрієв. Ця талановита особистість є також головним балетмейстером Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича. Людина, що поєднує музичну творчість і танцювальне мистецтво, а також наполегливо працює над собою врешті-решт неодмінно досягає великого успіху, про що свідчить чимала аудиторія шанувальників. Тож декілька днів тому мені випала нагода відвідати цікавий захід під назвою "Дмітрієв & CO".

Коментарі (3) | Переглядів: 2253

Детальніше...
 
Спалах кольорів та емоцій Вероніки Мосевич Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Оксана Каспрук   
21.05.2012
Хата 17 травня у приміщенні Палацу Мистецтв відбулося відкриття персональної виставки картин Вероніки Мосевич. Це перша персональна виставка художниці, яка не лише малює, а ще й пише вірші та музику, співає і навіть шиє одяг за власним дизайном. До речі, на презентації пані Вероніка була одягнена в елегантну сукню власного виробництва. Що ж, як то кажуть, талановита людина – талановита в усьому. А ще більше радує те, що Вероніка Мосевич – дрогобичанка, закінчила ЗОШ №2, музичне училище та фізико-математичний факультет дрогобицького вишу. Більше відома загалу як співачка та поетеса.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1860

Детальніше...
 
60 років у радіопросторі Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Оксана Каспрук   
21.05.2012
Фестиваль16 квітня відбулось святкування 60–ліття від дня заснування дрогобицького регіонального радіо "Франкова земля". Більш ніж пів століття висвітлення радощів і проблем нашого регіону. Професійний аналіз, критика та можливі шляхи вирішення певних складних життєвих ситуацій – саме ці аспекти роботи посприяли тому, що "Франкова земля" вже не одне десятиліття не втрачає своїх слухачів.

Коментарі (2) | Переглядів: 1939

Детальніше...
 
"Елегія Styks" у Дрогобичі Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
04.05.2012
Маски Кожна людина зобов’язана знати історію свого народу, і українці не є винятком з цього правила. Сподіваюся, що всім відомі страшні події операції "Вісла". Такі спогади є болючими для більшості сімей нашого міста. Тема операції є актуальною і сьогодні… Приємно, що колектив Львівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича підготував виставу до дня 65-річчя примусового переселення етнічних українців із південно-східних та інших регіонів Польщі у 1947 році.

Коментарі (11) | Переглядів: 3244

Детальніше...
 
Душу виливаю на папір римою і акордами… Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів   
03.05.2012
Багата українська земля, і не тільки красою та земними багатствами, але й талановитими митцями, поетами, літераторами, співаками. 29 квітня у селі Нагуєвичі Дрогобицького району відбулася знакова подія: у сільському клубі відомий поет-пісняр Богдан Гатараняк (творче псевдо – Богдан Галиченко) презентував присутнім свою пісенну творчість.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото і 3 відео)

Коментарі (7) | Переглядів: 3812

Детальніше...
 
Галицький Фестиваль – Конкурс юних музикантів "Франкове Підгір’я" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ксенія Манчак   
25.04.2012
Музика У Дрогобичі пройшов Третій фестиваль – конкурс юних музикантів "Франкове Підгір’я". Урочистий захід проводили на базі Дрогобицького державного музичного училища ім. В.Барвінського. Фестиваль тривав два дні. 21 квітня відбулась урочиста церемонія відкриття фестивалю "Франкове Підгір’я" та жеребкування учасників. А вже на другий день 22 квітня роздавали дипломи та нагороджували переможців.

Коментарі (2) | Переглядів: 6344

Детальніше...
 
День театру 2012 Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
01.04.2012
Кохання – святе, його не вибирають. Воно приходить в серце людини несподівано, і сповнює душу всім прекрасним. Однак для цього людині слід пройти ряд випробовувань. Саме про це йдеться у знаменитій опері "Наталка Полтавка" М. Лисенка за однойменною п’єсою І. Котляревського, поставленій на сцені Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича. Основний конфлікт п'єси зумовлений становою та майновою нерівністю у суспільстві. Мотив твору - розлука дівчини з коханим-бідняком та одруження з нелюбим багачем, а основною ідеєю твору є життя українського суспільства. Тож в честь святкування міжнародного Дня театру, 27 березня муздрамтеатр демонстрував глядачам прем’єру вистави, що вже стало традицією цього закладу культури Дрогобича.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 3783

Детальніше...
 
Не нудьгувати, а РОКувати! Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
29.02.2012
Почався піст і всі вже напевно гарно запустились у неділю перед ним. Я, наприклад, вирішив не сидіти дома, а піти на одне, як на мене, цікаве дійство, про яке розкажу вам зараз же. Кілька добрих моїх знайомих за підтримки "LIONS MC Дрогобич" організували рок-концерт під назвою "Рок проти нудьги".

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 2529

Детальніше...
 
А дрогобичани мистецтво таки "взули"! Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Іванна Подольська (тижневик "Каменярі")   
29.02.2012
Десь з далеких глибин фантазії на вершечок самої підсвідомості проросло дерево творчого пізнання. Та не просто проросло, а міцно пустило коріння в пам’ять тих, хто не полінувався прийти до нього на побачення та перевернуло їхні уявлення про творчість.

(натисніть на фото для перегляду, всього 28 фото і 1 відео)

Коментарі (4) | Переглядів: 2293

Детальніше...
 
Творчий дарунок дрогобичанам мисткині з Чернігова Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Надія Кікта, Палац мистецтв   
25.02.2012
Фестиваль 23 лютого цього року у Палаці мистецтв відбулась творча зустріч гості з Чернігова Олени Грицюк-Загреби з учнівською та студентською молоддю міста Дрогобича. Олена Грицюк-Загреба – головний архітектор однієї з організацій міста Чернігова, член Національної спілки архітекторів України, учасниця та переможниця архітектурних конкурсів, має реалізовані архітектурні проекти по Україні. Вона – різносторонньо обдарована особистість: із дитинства малює та пише поезії. В її творчому доробку є графіка, акварелі, твори, написані олією. Створений для сина Арсенія домашній ляльковий театр, як зрештою графіка та живопис, виставлялись на 6-ти колективних і 10-ти персональних виставках.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1763

Детальніше...
 
"Формула гріхопадіння" на сцені театру імені Юрія Дрогобича Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
20.02.2012
Мистецтво Гріх! Так часто доводиться чути це слово. Не думаю, що існує людина, яка жодного разу не зогрішила. Проте, існують поняття "брехня заради спасіння" або "забрати в багатих та віддати бідним". Сама не знаю, чи це таке виправдання придумують собі люди, а, можливо, воно й справді не розцінюється гріхом. Та іноді у певних випадках люди зазнають чогось страшнішого, ніж обман чи крадіжка, а саме гріхопадіння.

Коментарі (19) | Переглядів: 3310

Детальніше...
 
Дрогобич взує мистецтво Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Олег Стецюк (арт-координатор)   
19.02.2012
Мистецтво Запах фарби і картини нікого тепер не дивують, але 25 лютого в Дрогобичі, в Центрі душпастирства молоді відбудеться цікава подія – виставка сучасного мистецтва молоді під назвою "Взуте мистецтво", де будуть представлені не тільки банальні картини, а й авторська інсталяція, скульптура, фотороботи і авторські переробки, графіка, живопис, макетобудування та експеримент.

Коментарі (7) | Переглядів: 2094

Детальніше...
 
КВК у Дрогобичі 2012 Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Роман Москаль   
13.02.2012
Гумор 9 лютого в будинку Народного дому ім. І Франка у м. Дрогобичі відбулося свято гумору та жартів КВК, що подарувало масу задоволення та веселий настрій глядачам. Участь у заході брали чотири команди: ЗОШ №14 "Гарячі Перці", ЗОШ №15 "Сьомий кадр" та ЗОШ №16 "Стиляги", кожна з яких відзначилась своєю оригінальністю та винятковістю.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2672

Детальніше...
 
"Таїна буття" як одвічне питання Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
29.01.2012
Театр Іван Якович Франко (1856-1916) - письменник, поет, вчений, публіцист, перекладач, громадський і політичний діяч. Його твори викладаються у школах, університетах. Багато людей захоплюються його творчістю. Попри те, ніхто не в змозі залишитись байдужим до життєвого шляху Каменяра. 

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2455

Детальніше...
 
Здравствуйте, я ваша тітонька! Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
30.12.2011
Театр Брендон Томас написав багато п’єс, проте одною з найуспішніших стала "Тітка Чарлея". Уперше вона була поставлена 29 лютого 1892 року в Лондоні. Комедія побила всі рекорди свого часу. За мотивами цієї комедії була поставлена п’єса "Здраствуйте, я ваша тітка" у Львівському академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича.

Коментарі (1) | Переглядів: 3116

Детальніше...
 
"Світ без насильства" у Трускавці Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Тарас Шафран, директор Єпархіального музею   
15.12.2011
Малюнок14 грудня 2011 р. у Єпархіальному музеї відкрилась виставка дитячих робіт "Світ без насильства". Історія цієї виставки така.З ініціативи благодійної організації "Карітас" на початку осені цього року розпочався конкурс дитячих малюнків на тему "Світ без насильства", в рамках реалізації проекту по протидії торгівлі людьми за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 4943

Детальніше...
 
Всього 121 - 140 з 168
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3547 днів)