КВК у Дрогобичі 2012 Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Роман Москаль   
13.02.2012
Гумор 9 лютого в будинку Народного дому ім. І Франка у м. Дрогобичі відбулося свято гумору та жартів КВК, що подарувало масу задоволення та веселий настрій глядачам. Участь у заході брали чотири команди: ЗОШ №14 "Гарячі Перці", ЗОШ №15 "Сьомий кадр" та ЗОШ №16 "Стиляги", кожна з яких відзначилась своєю оригінальністю та винятковістю.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2857

Детальніше...
 
"Таїна буття" як одвічне питання Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
29.01.2012
Театр Іван Якович Франко (1856-1916) - письменник, поет, вчений, публіцист, перекладач, громадський і політичний діяч. Його твори викладаються у школах, університетах. Багато людей захоплюються його творчістю. Попри те, ніхто не в змозі залишитись байдужим до життєвого шляху Каменяра. 

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2679

Детальніше...
 
Здравствуйте, я ваша тітонька! Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
30.12.2011
Театр Брендон Томас написав багато п’єс, проте одною з найуспішніших стала "Тітка Чарлея". Уперше вона була поставлена 29 лютого 1892 року в Лондоні. Комедія побила всі рекорди свого часу. За мотивами цієї комедії була поставлена п’єса "Здраствуйте, я ваша тітка" у Львівському академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича.

Коментарі (1) | Переглядів: 3364

Детальніше...
 
"Світ без насильства" у Трускавці Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Тарас Шафран, директор Єпархіального музею   
15.12.2011
Малюнок14 грудня 2011 р. у Єпархіальному музеї відкрилась виставка дитячих робіт "Світ без насильства". Історія цієї виставки така.З ініціативи благодійної організації "Карітас" на початку осені цього року розпочався конкурс дитячих малюнків на тему "Світ без насильства", в рамках реалізації проекту по протидії торгівлі людьми за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 5356

Детальніше...
 
Екзотична маримба лунала у симфонічному оркестрі Дрогобича Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів   
10.12.2011
Марибма У четвер Великий зал Дрогобицького державного музичного училища ім. Василя Барвінського вітав шанувальників симфонічної музики. У його стінах о 17.00 год. вечора розпочався концерт симфонічної музики. У програмі концерту глядачам пропонувалися такі твори: К.М. Вебера (концерт №1 для кларнета з оркестром f-moll, соліст – дипломант всеукраїнського конкурсу, студент IV курсу Юліан Баган), А. Дворжак - Слов’янський танець № 10, та Н. Розауро – концерт № 1 для маримби з оркестром (соліст – лауреат міжнародного конкурсу, студент III курсу Олексій Маник, класний викладач - Л.І. Кульчицький). З вступним словом присутніх привітала викладач-теоретик Ірина Мартинів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото і 3 відео)

Коментарі (2) | Переглядів: 3748

Детальніше...
 
"… Розгортаю життя, як сувій полотна" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Вікторія Лишик   
13.11.2011
Сеник Нещодавно у Дрогобичі, в приміщенні бібліотеки ім. Чорновола за ініціативи та організації старшого наукового працівника музею "Дрогобиччина" Любові Васильків, провідного бібліотекаря Галини Михайляк і громадської організації "Союзу українок" відбувся вечір пам’яті, присвячений талановитій майстрині української вишивки, члену Української Хельсінської групи, провідному діячеві ОУН, відомому громадському діячеві, політв’язню Ірині Сеник.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 3266

Детальніше...
 
У Єпархіальному музеї відкрилась виставка різьблених робіт Василя Федана Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Тарас Шафран, директор Єпархіального музею   
19.10.2011
ВиставкаУ Єпархіальному музеї в Трускавці 18 жовтня 2011 р. відкрилась персональна виставка різьблених робіт "З вірою, добром і любов’ю" стебничанина Василя Федана. Ця людина знана і шанована в місті Стебнику що на Львівщині. Знають його не лише як художника-різьбяра, талановитого поета, але й як активіста громадського життя, щирого шанувальника всього українського.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2734

Детальніше...
 
Як Дрогобич столицю підкорив Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Алла Гладун, директор музею "Дрогобиччина"   
11.10.2011
МузейУ вересні в Києві відбулась непересічна мистецька подія, яка викликала широкий резонанс у столичних поціновувачів мистецтва, – виставка реставрованих унікальних творів з музею "Дрогобиччина". У п'яти залах Національного музею Тараса Шевченка було представлено понад 150 пам'яток історії та культури 16-18 ст.: твори іконопису, сакрального мистецтва, стародруки, рукописи, а також живопис, скульптура, кераміка, зброя, вироби з металу, тканини, шкіри, меблі, – що є гордістю музейної колекції нашого міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Оновлено 12.10.11 о 15:15, додано фото.

Коментарі (9) | Переглядів: 2547

Детальніше...
 
Дрогобичанин став дипломантом першого літературного конкурсу імені Володимира Дроцика Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Іван Тихий, "Каменярі"   
13.09.2011
ЖурналістДрогобицький композитор і автор пісенних текстів Василь Сторонський став дипломантом першого літературного конкурсу імені шахтарського поета Володимира Дротика, який відбувся учора, 12 вересня, в Червонограді. У номінації "Пісня" за добірку пісень "Вернісаж" дрогобичанин отримав диплом другого ступеня й медаль.

Коментарі (7) | Переглядів: 2812

Детальніше...
 
Оксані Винницькій аплодували стоячи Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак   
01.07.2011
ВинницькаМинулої неділі в музичному драмтеатрі ім. Юрія Дрогобича молода співачка Оксана Винницька презентувала свій перший пісенний альбом. Послухати чарівний голос незрячої співачки та привітати її з успіхом прийшли шанувальники її творчості як з Львівщини, так і з інших областей України. Цього вечора на сцені драмтеатру виконували пісні не лише Оксана, але й ведучий концертної програми Ярослав Баран, симпатична співачка Люсіне, а запальною "Мовчи" розважила глядачів співачка Зоряна Петрас.

(натисніть на фото для перегляду, всього 26 фото і 11 відео)

Коментарі (11) | Переглядів: 7112

Детальніше...
 
Писанка: в бісері і на фото Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Надія Кікта (палац мистецтв)   
01.07.2011
Писанки 26 червня ц.р. у палаці мистецтв музею "Дрогобиччина" відкрилась виставка молодої талановитої майстрині з Трускавця Ірини Бердаль-Шевчик, яка народилась в родині родовитих різьбярів. Любов до прекрасного отримала в спадок від талановитих предків з лемківського роду. Не маючи фахової мистецької освіти, створює унікальні писанкові композиції в техніці "Ндебеле". Освіта математика особливо відчутна в її точно вивірених розрахунках бісерних композицій.

Коментарі (1) | Переглядів: 4893

Детальніше...
 
Бориславські танцівниці демонстрували шоу Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.06.2011
ТанціМіжнародний день захисту дітей святкувала 1 червня вся Україна. І якщо у Дрогобичі святкування відбулися у Центрі душпастирства молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, то мешканці сусіднього Борислава зібралися у красивому концертному залі міського Палацу культури.

(натисніть на фото для перегляду, всього 29 фото і 9 відео)

Коментарі (48) | Переглядів: 7009

Детальніше...
 
Виставка вишиваних картин "Краплини душі" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Тарас Шафран   
02.06.2011
МузейУ Єпархіальному музеї в Трускавці 1 червня 2011 р. відкрилась персональна виставка вишиваних картин стрийської мисткині Світлани Сидоренко "Краплини душі".Роботи талановитої стрийської вишивальниці красиві та барвисті. Це і пейзажі, і портрети, і ікони.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 3217

Детальніше...
 
Дрогобицьке музучилище отримало булаву Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак   
01.06.2011
МузучилищеЗ сюїти М. Ластовецького "Дрогобич слухає світ" розпочалася концертна програма, приурочена 65-річчю з часу відкриття у місті музичного училища. У концертному залі дрогобицького Народного дому 27 травня відбувалося святкування, ведучою програми якого була Лариса Соловей.

(натисніть на фото для перегляду, всього 56 фото і 2 відео)

Коментарі (3) | Переглядів: 9388

Детальніше...
 
Виставка польських фотохудожників Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
23.05.2011
Виставка У мистецькому центрі "Альтер" відбувається важлива для міста подія: виставка відомих фотохудожників Магдалени Вольф та Войциха Валькевича. Ця виставка ще раз підтверджує, що Дрогобич - місто, яке вміє цінувати мистецтво і приваблює творчу еліту чи то своєю енергетикою, чи непереборним бажанням дрогобичан культурно рости.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2289

Детальніше...
 
Презентація нової книги про Бруно відбулася в "Альтері" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак   
11.05.2011
Шульц Цього дощового дня в мистецький центр "Альтер" завітало мало відвідувачів, а шкода. Адже з уст керівника науково-інформаційного полоністичного центру Віри Меньок можна було довідатися чимало нового про колишнього дрогобичанина Бруно Шульца. Цього разу пані Віра презентувала присутнім нову книгу під назвою "Шульцівські інспірації в літературі", в якій містяться наукові матеріали IV Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі.

Коментарі (5) | Переглядів: 4816

Детальніше...
 
Вистава "N-KLAS" від "Альтеру" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ірина Сібеліус   
10.05.2011
Альтер 07.05.2011 відбулась вистава студентського театру "Альтер" під назвою "N-KLAS". Дійство проводилось на малій сцені драматичного театру імені Юрія Дрогобича . Приємно було бачити, що зал, нехай невеликий, був заповнений і то здебільшого молодими людьми.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 2840

Детальніше...
 
"І на тім рушникові…" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Вікторія Лишик   
05.05.2011
Виставка Нещодавно у Палаці мистецтв "Дрогобиччина" відбулося урочисте відкриття виставки відомих митців України подружжя Євгенії Загводської (Мальви Галицької), яка є членом спілки Народних майстрів України, і талановитого художника-графіка, художника-декоратора Львівського Національного академічного театру опери та балету Соломії Крушельницької Віктора Курила.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3088

Детальніше...
 
Бонжур, Париж! Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак   
15.04.2011
ДячишинДивовижні і важливі події, пов’язані з мистецтвом відбулися вчора у Дрогобичі. Одна з них, а саме виставка художніх робіт талановитого фотографа зі Львова Юрія Дячишина зібрала дрогобичан в Палаці колишнього бургомістра Дрогобича Раймонда Яроша. Здавалося попервах, що це – буденна начебто річ, що не вартує особливої уваги. Однак інтригував збіг, здавалося б, цілком недотичних обставин: відомий львівський фотограф презентує свої світлини у нашому місті; виставка вперше відбувається у знаменитому помісті Яроша, а на такому заході беруть участь поважні гості з Франції. І все це пов’язане з творчістю… дрогобичанина Бруно Шульца. Тож за честь побувати на такому святі мав автор цих рядків.

(натисніть на фото для перегляду, всього 26 фото і 1 відео)

Коментарі (18) | Переглядів: 3643

Детальніше...
 
У Єпархіальному музеї виставка "Від голки з ниткою до об'єктива" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Тарас Шафран   
14.04.2011
Писанки У Єпархіальному музеї м. Трускавця 14 квітня 2011 року відкрилась персональна великодня виставка авторських робіт п. Ірини Бердаль–Шевчик. Розпочинаючи з нашого музею авторка реалізовує свою давню мрію - проект "Від голки з ниткою до об'єктива". Де заплановано за два роки, крок за кроком, відвідати усі куточки Львівської області.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2439

Детальніше...
 
Всього 141 - 160 з 172
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3911 днів)