Прем'єра п'єси турецького письменника Тунджера Джюдженоглу в Україні Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юлія Дрозд   
23.12.2014
Відомий турецький драматург28 грудня 2014 року, за підтримки Офісу з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні, у Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі Юрія Дрогобича (м. Дрогобич) відбудеться прем'єра вистави "Лавина" (автор п'єси - турецький драматург Тунджер Джюдженоглу, переклад Олександра Кучми).

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 3239

Детальніше...
 
"Діти - героям України" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ярослав Дуб   
22.12.2014
Благодійний концерт Концертна агенція "Ярославна" організовує 28 грудня у Дрогобичі благодійний концерт "Діти - героям України".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 2700

Детальніше...
 
Заслуженому Прикарпатському ансамблю пісні та танцю України "Верховина" бракує 90 тис грн на зарплату Надрукувати
Культура, мистецтво
14.12.2014
Гроші на зарплатуЩоб виплатити зарплату за грудень, Заслуженому Прикарпатському ансамблю пісні та танцю України "Верховина" забракло 90 тис. грн. За словами директора ансамблю Зоряна Ацедонського, проблема виникла через недостатнє фінансування колективу на виплату заробітної плати на 2014 рік з обласного бюджету.

Коментарі (10) | Переглядів: 2590

Детальніше...
 
Роман Жирик - художник і стоматолог Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Володимир Дим   
11.10.2014
Виставка Романа Жирика у Дрогобичі28 вересня 2014 р. у дрогобицькому палаці мистецтв відкрилася виставка нашого земляка, художника і лікаря-стоматолога Романа Жирика.

(всього 8 відео)

Коментарі (15) | Переглядів: 5380

Детальніше...
 
Фестиваль "Червона калина" в Дрогобицькій виправній колонії №40 Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
01.10.2014
Виступ на ДВК-40Дрогобицький міський центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді 27 вересня 2014 р. організував фестиваль "Червона калина" в Дрогобицькій виправній колонії №40. Гостем фестивалю була спільнота "Живий вогонь" м. Львів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (7) | Переглядів: 4843

Детальніше...
 
Під час доброчинної акції театр імені Юрія Дрогобича зібрав майже 4 тис грн. для пораненого бійця в зоні АТО Надрукувати
Культура, мистецтво
24.09.2014
Театр зібрав гроші на допомогу бійцю з АТОКолектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича організував на центральній площі Дрогобича мистецько-доброчинну акцію – презентував творчу програму народного артиста України Олександра Морозова, відтак – на одному подиху актори зіграли виставу "Нескорима" Тараса Метика.

Коментарі (4) | Переглядів: 2364

Детальніше...
 
Творчий вечір Анастасії Дмитрук Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Василь Яворський   
09.09.2014
Анастасія Дмитрук у ДрогобичіЦієї суботи прямісінько з Форуму видавців у Львові до Дрогобича завітає молода, але вже досить відома поетеса Анастасія Дмитрук, аби подарувати дрогобичанам та гостям міста свій творчий вечір, який розпочнеться о 18.00 у приміщенні театру ім. Ю.Дрогобича.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (8) | Переглядів: 3016

Детальніше...
 
Творчий концерт танцювальної студії NLB Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ольга Мацьків, фото - Ігор Гриник   
12.06.2014
Танцювальний гуртУ неділю (8 червня 2014 року) у концертному залі ансамблю "Верховина" відбувся перший творчий концерт танцювальної студії "NLB". Організатором концерту і керівником студії була Ольга Мацьків. Ведучою дійства була ведуча із "Твого радіо" Салій Уляна.

(натисніть на фото для перегляду, всього 35 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 3935

Детальніше...
 
Духовно-мистецька академія засвідчила: музика вічна і прекрасна! Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак, автор відео- та фотоматеріалів   
02.06.2014
Академія в училищі Барвінського28 травня у великому залі Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського відбулися урочистості, присвячені 200-річчю від дня народження українського композитора С. Гулака-Артемовського. До уваги слухачів була представлена духовно-мистецька академія "Спадкоємність композиторського чину". Гостями свята стали: Президент Дому Європи у Києві, композитор Людмила Височинська, керівники Департаменту Дому Європи у Києві, талановиті піаністки Нонна Козлова і Тетяна Чайка. Участь в дійстві взяли також лауреати Міжнародної премії ім. Семена Гулака-Артемовського професор Микола Зимомря, Йосип Фиштик і Лідія Тарнавська, учні та викладачі музучилища та інші відомі на землі Івана Франка митці. Академію провели музикознавці Володимир Грабовський і Лариса Соловей.

(натисніть на фото для перегляду, всього 50 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 4134

Детальніше...
 
Дрогобицький очільник назвав фестиваль Бруно Шульца унікальною подією для Дрогобича і України Надрукувати
Культура, мистецтво
26.05.2014
Фестиваль Бруно ШульцаСьогодні, 26 травня, у Дрогобичі в приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича стартував Шостий міжнародний фестиваль Бруно Шульца. Вступним словом фестиваль відкрила керівник Полоністичного науково-інформаційного центру ім. І. Менька, директор Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі Віра Меньок.

Коментарі (4) | Переглядів: 3508

Детальніше...
 
Музи не мовчать Надрукувати
Культура, мистецтво
23.05.2014
Музи не мовчать13 травня 2014 року у Народному домі імені І.Франка відбувся мистецький проект під назвою "Музика сфери", автором ідеї якого є Ірина Марківська. Слід зазначити, що це вже другий проект подібного плану (перший "Пісня землі" відбувся 19 грудня 2012). Поєднати кращі зразки класичної вокальної та інструментальної музики з рок музикою, подати їх у сучасній обробці, більш доступнішій для широкого кола слухачів (особливо для молодого покоління) стало основною метою задуму і реалізації цього мистецького заходу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 2483

Детальніше...
 
Виставка художника Юрія Бандери Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Володимир Дим   
10.05.2014
Відео виставки Юрія Бандери7 травня 2014 р. у палаці мистецтв Дрогобича відкрилася виставка стрийського художника, викладача вищого художнього професійного училища Юрія Бандери. Роботи художника знаходяться в приватних колекціях України, США та Європи.

(всього 7 відео)

Коментарі (5) | Переглядів: 2270

Детальніше...
 
З історї Дрогобича: "Герб Королівського вільного міста Дрогобича" Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Іван Дудич   
30.04.2014
Герб ДрогобичаНещодавно світ побачила ще одна, досить актуальна, праця Володимира Садового "Герб Королівського вільного міста Дрогобича". На сьогоднішній день її можна вважати найґрунтовнішою на цю тему. Зважаючи на те, що зацікавленість нашим містом з боку туристів постійно зростає, її вихід у світ досить своєчасний. У ній подається ґрунтовна інформація про походження, історію герба, як він змінювався з плином часу, а також про матір Дрогобича – сіль, яка знайшла своє відображення на його гербі і завдяки якій місто постало на теренах мальовничого Прикарпаття. Праця супроводжується обширним ілюстративним матеріалом.

Коментарі (12) | Переглядів: 3333

Детальніше...
 
Виставка Олени Грицюк у Дрогобицькому палаці мистецтв Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Володимир Дим   
03.04.2014
Відео Олени Грицюк у Палаці мистецтв1 квітня 2014 р. в Дрогобицькому палаці мистецтв відбулася виставка Олени Грицюк (Загреба) - чернігівки. Члена Національної Спілки архітекторів України, Конгресу літераторів України та об'єднання народних художників "Деснянська палітра". Стипендіатки видавництва "Смолоскип" (1995-1999). Лауреат літературної премії імені Володимира Базилевського (2009).

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2805

Детальніше...
 
Шевченкіана в Дрогобичі продовжується... Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Володимир Дим   
31.03.2014
Тарас Шевченко у Дрогобичі на Шевченкіані27 березня 2014 р. у Дрогобицькому палаці мистецтв відбулося відкриття наступної серії виставки художніх робіт, присвячених 200-річчю із дня народження Т.Г. Шевченка.

(всього 15 відео)

Коментарі (2) | Переглядів: 2275

Детальніше...
 
Літературно-мистецька академія та творчий вечір до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) проф. Петро Іванишин, відео Ігора Гриника   
17.03.2014
200-ліття Тараса Шевченка у ДДПУСаме сьогодні, у наш буремний час, у цей двохсотрічний ювілей ми можемо як ніколи переконатися у величі та важливості творів Т.Шевченка для нашого національного буття. Бо ми, якщо звичайно ототожнюємо себе з українським народом, без перебільшення жили і живемо в епоху Тараса Шевченка. На жаль, ми часто не помічали цього. Принагідно до дат згадували його ім'я та долю, з більшим чи меншим успіхом читали поезію і дбайливо витирали порох із поставлених на полицю "Кобзарів" та настінних портретів. І переважно на цьому духовне спілкування із генієм закінчувалось і починалась одвічна людська спроба жити, розуміти себе і світ, вирішувати різні проблеми… Але чомусь уже без Т.Шевченка. Наче ці величини існували окремо в нашому бутті: Кобзар і теорія та практика нашого існування.

(у статті 7 відео)

Коментарі (6) | Переглядів: 2952

Детальніше...
 
Світлана Сидоренко у дрогобицькому палаці мистецтв Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Володимир Дим   
16.03.2014
Вишивки Світлани СидоренкоУ січні 2014 у дрогобицькому палаці мистецтв були виставлені вишивки стрийської майстрині Світлани Сидоренко. Переглядаючи її роботи, неможливо повірити, що це ручна робота - настільки реальними були всі її шедеври.

Коментарі (2) | Переглядів: 2443

Детальніше...
 
Виставка шедевру барокового мистецтва у Дрогобичі Надрукувати
Культура, мистецтво
11.02.2014
Церковні ікони є популярною темою для малюванняУ Дрогобичі у відділі сакрального мистецтва музей "Дрогобиччина" 13 лютого о 14 год. відбудеться зустріч з шедевром українського барокового мистецтва – іконою отця Василя Глібкевича "Стрітення".

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2069

Детальніше...
 
Мистецький світ Долини Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Надія Кікта   
30.01.2014
Виставка картин художника із долиниМинулого тижня у Палаці мистецтв вітали гостей з Долини. Творчі зв’язки між музеєм "Дрогобиччина" та долинським музеєм ім. Омеляна та Тетяни Антоновичів активно розвиваються і переростають вже у добру традицію. Останній мистецький проект колег із Долини особливий тим, що вперше у Дрогобичі було представлено масштабну виставку, що якнайповніше презентує культурно-мистецький простір міста-побратима ( до речі, на гербі Долини – п’ять топок солі і донедавна існував сільзавод, історія якого як і дрогобицького теж сягає княжих часів). Організаторами цієї виставки разом з долинським музеєм виступили: фотоклуб "Промінь", художня школа та вільні художники.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 2304

Детальніше...
 
Виставка сірникових мініатюр у Дрогобичі Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Ігор Гриник, автор світлин   
11.01.2014
Орест робить копії будівель та різні споруди із сірниківУ Народному домі ім. Івана Франка представлена виставка виробів Ореста Плешівського. Свої творчі задуми митець втілив за допомогою… сірників. До уваги відвідувачів виставки - мініатюрні споруди Дрогобича, Львова та інших міст України. Для виготовлення робіт використовувались лише сірники, універсальний клей та лак.

(натисніть на фото для перегляду, всього 27 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 4536

Детальніше...
 
Всього 81 - 100 з 171
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3730 днів)