Кому війна, а кому…. ЧАСТИНА 1 Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.06.2022


25 січня цього року ми повідомляли громадськість та правоохоронні органи міста про вчинення злочину під час організації конкурсу у сфері перевезень.
На жаль, жодної реакції уповноважених органів не було.

Коментарі (40) | Переглядів: 3667

Детальніше...
 
КП «Дрогобичводоканал» попереджає: метрологічною повіркою лічильників можуть прикриватися шахраї! Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.06.2022

 

До комунального підприємства «Дрогобичводоканал» надійшла насторожлива інформація від споживача з району вул. Спортивної. Після того, як наші фахівці провели повірку лічильника, до його помешкання завітали двоє осіб, які відрекомендувалися представниками водоканалу та заявили про намір проводити метрологічну повірку. Про це йдеться на сайті підприємства.

Коментарі (4) | Переглядів: 1080

Детальніше...
 
У Дрогобичі планують заснувати індустріальний парк площею 19 га Надрукувати
Останні новини Дрогобича
09.06.2022

 

У Дрогобичі планують заснувати індустріальний парк. Таке рішення 9 червня підтримали своїм голосування депутати Дрогобицької міської ради на черговому сесійному засіданні. Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Коментарі (12) | Переглядів: 1739

Детальніше...
 
Майже у три рази збільшили розмір такс за незаконний вилов риби Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.06.2022

 

Відповідно до Постанови Уряду № 575 «Про затвердження спеціальних такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд», яка набула чинності у травні, збільшили розмір такс за незаконний вилов риби в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Про це інформує Дрогобицька РВА.

Коментарі (3) | Переглядів: 1045

Детальніше...
 
У Дрогобичі та Стебнику активно облаштовують житло для переселенців Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.06.2022
У Дрогобичі споруджують модульний будинок на 12 квартир, а у Стебнику облаштовують гуртожиток, в який планують заселити 32 сім’ї. Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.

Коментарі (4) | Переглядів: 880

Детальніше...
 
У Дрогобицькому районі переселенці отримуватимуть криптовалюту Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.06.2022

 

На Дрогобиччині розпочала свою діяльність програма підтримки для ВПО. Дрогобицька районна військова адміністрація у співпраці з провідною біржею криптовалют «Binance» та благодійною ініціативою «Паляниця» забезпечить фінансовою допомогою найбільш незахищені верстви людей, серед них і внутрішньо переміщені особи. Окрім того, допомогою можуть скористатись жінки, які мешкають у Дрогобицькому районі та є соціально незахищеними.

Коментарі (11) | Переглядів: 1424

Детальніше...
 
Маленьких школяриків ознайомили з роботою рятувальника Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.06.2022

 

7 червня  учні 1 класу Дрогобицького ліцею №14 відвідали 5 пожежно-рятувальну частину м. Дрогобич.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 809

Детальніше...
 
В освітніх закладах Дрогобицької територіальної громади лунають останні дзвоники Надрукувати
Останні новини Дрогобича
06.06.2022

 

17 освітніх закладів Дрогобича та територіальної громади минулого тижня завершили навчальний рік. Таку інформацію озвучив 6 червня на щотижневій оперативній нараді керівник відділу освіти міста Віталій Вовків. За його словами, впродовж цього тижня ще 14 гімназій та ліцеїв на Дрогобиччині проведуть «останні дзвоники». Формат так званого свята «останніх дзвоників» кожен навчальний заклад обирає сам.

Коментарі (3) | Переглядів: 1005

Детальніше...
 
«Там город преславний Дрогобич лежить…» – фільм-екскурсія місцями юності Івана Франка Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.06.2022

 

Фільм знятий Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі» про Дрогобич – місто юності великого українця – Каменяра. Глядач може познайомитися зі всіма локаціями, де проживав учень, а потім гімназист Іван Франко та побачити навчальні заклади, у яких він навчався, а також «пройтися» вуличками старого Дрогобича та «завітати» у закуточки типового галицького міста кінця ХІХ сторіччя.

Коментарі (8) | Переглядів: 1156

Детальніше...
 
6 добровольчих формувань територіальних громад Дрогобицького району склали присягу Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.06.2022

 

У 5 територіальних громадах Дрогобицького району створено 6 добровольчих формувань. Їх основне завдання – це оборона району та країни від ворожої агресії, а сьогодні – російської. Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1482

Детальніше...
 
Уродженець росії фотографував об'єкти інфраструктури Дрогобицького району Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.06.2022

 

2.06.2022 на головний пульт централізованого спостереження центру технічної охорони УПО Львівської області надійшов сигнал «Тривога» з об’єкту, розташованого у Дрогобицькому районі Львівщини.

Коментарі (12) | Переглядів: 1440

Детальніше...
 
Дрогобицька РВА зареєструвала перших 10 договорів оренди ділянок сільськогосподарського призначення Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.06.2022

 

Відповідно Закону України від 24.03.2022 № 2145-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», Дрогобицькою районною військовою адміністрацією за період з 23 до 30 травня 2022 року зареєстровано 10 договорів оренди на 784 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 743,2 га.

Коментарі (7) | Переглядів: 833

Детальніше...
 
У Дрогобицькому районі затвердили перелік 36 вулиць та об'єктів, які ремонтуватимуть під час війни Надрукувати
Останні новини Дрогобича
01.06.2022

 

На час дії воєнного стану органи місцевого самоврядування не можуть вільно здійснювати касові видатки за будь-які види робіт, в тому числі ремонт доріг. Першочерговому фінансуванню підлягають лише соціально захищені статті та виплати. Проводити ремонтні роботи на об'єктах комунальної власності та здійснювати за них оплату можна лише за умови їх затвердження обласною військовою адміністрацією. Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація.

Коментарі (7) | Переглядів: 1578

Детальніше...
 
Володимир Чуба про реорганізацію пологового будинку Дрогобича Надрукувати
Останні новини Дрогобича
01.06.2022

 

З огляду на суспільне обговорення теми реорганізації Дрогобицького пологового будинку, у відділі дали роз’яснення. Начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба повідомив, що Дрогобицький міський пологовий як функціонував, так і буде функціонувати та надаватиме ті ж послуги. Їхню якість також буде збережено

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 711

Детальніше...
 
«Нереалізовані мрії»: у Дрогобичі згадуватимуть діток, життя яких забрала війна Надрукувати
Останні новини Дрогобича
01.06.2022


1 червня – Міжнародний день захисту дітей. У Дрогобичі в цей день хвилиною мовчання та запаленими лампадками пом’януть усіх діток, життя яких обірвала війна. Про це інформує портал Дрогобицької міської ради.
На сьогодні від російської військової агресії в Україні постраждали понад 600 дітей, з них понад 230 померли, інші отримали численні поранення або ж стали інвалідами.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 592

Детальніше...
 
На Дрогобиччині продовжують виявляти порушників комендантської години Надрукувати
Останні новини Дрогобича
31.05.2022

 

В Україні продовжується боротьба проти російських окупантів.  Відтак воєнний стан у всіх регіонах України передбачає комендантську годину. На Дрогобиччині, як і у Львівській області загалом, час комендантської години встановлений з 23:00 до 6:00. 

Коментарі (8) | Переглядів: 1308

Детальніше...
 
Територіальні громади району отримали 6 мільйонів базової дотації Надрукувати
Останні новини Дрогобича
31.05.2022

 

За минулий тиждень територіальні громади Дрогобицького району отримали 6 мільйонів гривень базової дотації з державного бюджету. Про це повідомляють у фінансовому управлінні Дрогобицької РВА. 

Коментарі (5) | Переглядів: 759

Детальніше...
 
У турнірі «Україна понад усе» перемогли «Карпати» Надрукувати
Останні новини Дрогобича
30.05.2022

 

 29 травня 2022 р. на штучному футбольному полі Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського відбувся турнір серед ветеранів «Україна понад усе». За головний приз змагалися 4 команди: «Галичина» (Дрогобич), «Карпати» (Львів), «Скала» (Стрий) та Збірна Збройних Сил України під назвою «Чорнобаївка». Турнір мав благодійну мету – зібрати кошти на лікування пораненого бійця, дрогобичанина Руслана Сенюха. Про це у своєму фоторепортажі на сторінці Facebook розповів журналіст Ярослав Грицик.

Коментарі (5) | Переглядів: 788

Детальніше...
 
Поліцейські у Стебнику затримали молодого домушника з Дрогобича Надрукувати
Останні новини Дрогобича
30.05.2022

 

29 травня на оперативну лінію 102 з повідомленням про крадіжку ювелірних виробів, техніки та іншого майна з будинку звернувся 28-річний мешканець міста Стебник Дрогобицького району. Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Коментарі (3) | Переглядів: 971

Детальніше...
 
У Дрогобичі «батюшки» обікрали церкву Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.05.2022

 

Сьогодні, 27 травня, у дрогобицькій церкві Іова Почаївського, що на Трускавецькій 56, відбулась перша спільна молитва за Україну – українською мовою, під проводом священнослужителів Православної Церкви України та прихожан з Дрогобича та сусідніх населених пунктів, які приїхали підтримати громаду в процесі переходу до української церкви.

Коментарі (8) | Переглядів: 1234

Детальніше...
 
Всього 661 - 680 з 10464
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)