Демократія в Україні, а чи потрібна вона українцям? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Guffi   
15.11.2011
Верховна Рада Це моя перша стаття, яку я вирішив опублікувати на цьому сайті. Сам я Дрогобичанин. І Дрогобичанин з великої букви "Д". Не тому, що я про себе великої думки, а, напевно, тому, що я тут народився, провів своє дитинство і дуже болісно переживаю все, що стається в моєму місті.

Коментарі (25) | Переглядів: 4489

Детальніше...
 
Це – просто Львів! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Франсуа   
23.10.2011
Кажуть, у житті людини є світлі і темні смуги буття. Та коли нарешті мало не щодня на кожному кроці починаєш вислуховувати скарги песимістів, щомісяця отримуєш відчутні для сімейного бюджету рахунки за комунальні послуги і/чи оренду майна, зростають ціни на продукти, ліки, одяг, словом на все, крім безкоштовних кислотних дощів, променів сонячного ультрафіолету та зіпсованого повітря, а розум ґвалтують щоденні потоки інформації про політичні міжусобиці збанкрутілих князів та ненаситні імперські амбіції чужоземних божків, а наостанок ще й зустрічаєшся з хамством на ринку чи у під’їзді власного багатоквартирного будинку, тоді… Тоді спонтанно вибухаєш від накопиченого гніву тайським кулачним масажем по обличчю чергового нахаби, або ж здоровий глузд бере гору, і шукаєш порятунку від лави негативізму для начебто вже загартованої досвідом психіки альтернативним шляхом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (23) | Переглядів: 3047

Детальніше...
 
Гангстерський терор українського банку Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
14.10.2011
ПриватбанкМетою кожного банку є заробіток грошей, при цьому задля ефективної роботи в нагромадженні та розподілу капіталу кожна фінансова установа розробляє свою стратегію роботи, включаючи як етичні правила роботи з реальною чи потенційною клієнтурою, так і гідним виходом з гри. Нажаль, досі не кожен власник банку чітко усвідомлює, що перспективи розвитку банку, як і всього банківського сектору залежать від чесних правил гри з кожним клієнтом, і навіть такого елементарного поняття, як культура обслуговування. У протилежному випадку банк втрачає довіру в очах клієнта, і врешті-решт приречений на банкрутство.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (34) | Переглядів: 5163

Детальніше...
 
Червона калино, про що твої думи? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
09.09.2011
Калина У цій моїй статті я хочу поділитися з Вами, шановні читачі, тими своїми враженнями, які я отримав від споглядання природного дива, чи радше- Господнього Провидіння. У День Незалежності України, 24-го серпня цього року. Та через деякий час після свята.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (28) | Переглядів: 3129

Детальніше...
 
У влади немає грошей, чи бажання доброчесно працювати? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
06.09.2011
РатушаМайже рік минув за головування Олексія Радзієвського. Багато було сказано про те, що за коштами для розвитку треба торувати дорогу в Київ, до інвесторів тощо. В Києві багато що змінилося, тож змінилися й можливості отримати якісь непередбачені чи додаткові кошти. Інвестори не поспішають до міста, в яке неможливо заїхати автівкою без ризику для техніки та здоров'я водія. Та є ще одне джерело отримання значних, та ще й безповоротніх, коштів, - гранти.

Коментарі (53) | Переглядів: 3308

Детальніше...
 
Чи підімне БЮТ Просвіту під себе? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
21.08.2011
ХащівськийЯк я вже говорив у одній із попередніх статей, до нашої організації звернулися за підтримкою Просвітяни з Дніпропетровщини. Оскільки ми підтримуємо дружні зв’язки з багатьма здоровим осередками від різних громадських організацій.

Коментарі (24) | Переглядів: 2857

Детальніше...
 
Чи поважаємо ми працю інших? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
16.08.2011
РоботаТема обслуговування клієнтів у різних закладах сьогодні вже нікого не здивує. Тим більше відчувається різниця, якщо ви побували за кордоном, де інфраструктура на високому рівні і є основним елементом ведення бізнесу. Одна з істин бізнесу звучить так: "Бажання клієнта - закон". Що ж Дрогобич? Ми не навчились за свої гроші вимагати якісне обслуговування, деколи не знаємо, до кого звернутись. Ми звикли бути вдячними тільки за те, що вже немає черг. Керівники ж установ не проводять курсів з покращення рівня обслуговування, всі женуться за надприбутком, забуваючи основне - людські стосунки.

Коментарі (20) | Переглядів: 4619

Детальніше...
 
Стратити Дрогінфо не можна помилувати Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
14.08.2011
ХащівськийРезонансною в м. Дрогобичі виявилася стаття "Культура Дрогобича або "Механічний апельсин" і Коростельова". А стала ця стаття такою резонансною, на мою думку, тому, що вона зачепила дуже болючу рану на тілі нашого суспільства: великий упадок моралі, духовності та відчуття національної приналежності. Це видно вже й неозброєним оком і не може подобатися тверезомислячій частині Нашого Українського Народу.

Коментарі (106) | Переглядів: 5260

Детальніше...
 
Що ми знаємо про якість житлово-комунальних послуг? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
12.08.2011
ХатаЯкість життя пересічних громадян залежить від різних умов, однак у першу чергу, її на Дрогобиччині визначають житлові умови, які багато в чому обумовлюються станом розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ). Загальною метою опитування "Що ми знаємо про якість житлово-комунальних послуг?" дрогобичан, яке у липні цього року провели волонтерки Центру ділових ініціатив, був збір докладної та об'єктивної інформації про наявний рівень якості, ефективності та прозорості послуг, що надаються у місті Дрогобичі, а також вироблення рекомендацій щодо формування політики у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Коментарі (16) | Переглядів: 3021

Детальніше...
 
Стратити не можна помилувати Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
08.08.2011
ХащівськийУ мене назбиралося стільки інформації, конкретної інформації, яка напряму стосується життя Дрогобиччини та Дрогобичан, що я почав журналістські розслідування зразу в кількох напрямах.

Коментарі (74) | Переглядів: 3463

Детальніше...
 
Окраса міста - смітники Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Орест Свідерський   
05.08.2011
ЗемляКолись один великий сказав, що театр починається з вішалки. Як доводиться бачити нам всім, дрогобичанам, місто починається зі смітників. Якщо є сміття, то немає господаря у хаті (місті, на вулиці). Наше місто потопає у купах сміття, бездомні собаки риються біля переповнених смітників, іноді і не пройти повз них, не те, щоб сміття викинути.

Коментарі (19) | Переглядів: 2484

Детальніше...
 
Про погоду й не тільки Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Людмила Стражник, м. Івано-Франківськ   
04.08.2011
РікаПогода — така сфера, що її не обговорює хіба що ледачий. То захолодно, то спекотно. Кажуть, що до Господа моляться одночасно й ті, хто має сіно в покосах, і городники. Перші просять змилування від негоди, другі — просять дощику.

Коментарі (6) | Переглядів: 2007

Детальніше...
 
"Свобода" чи КУН реалізовує мрії українців? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тарас Столяр   
01.08.2011
ВишивкаЯкщо проаналізувати українські партії сьогодення, побачимо дві, які є яскравими носіями націоналістичної ідеології. Це ВО "Свобода" та Конгрес Українських Націоналістів. Безперечно, що при будь-яких обставинах ці партії будуть мати свій електорат. Ідеї, закладені у програмі партій, є близькими серцю кожного українця.

(на прикладі політичних сил Дрогобиччини)

Коментарі (31) | Переглядів: 3616

Детальніше...
 
Григорій Геврик - невідомий герой Дрогобича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
30.07.2011
ГеврикЧому пишу "невідомий"? А тому, що ніхто не знає про нього. Отак стоїть він на відшибі і ходять попри нього, і їздять, а поцікавитись нема кому. Порившись в Інтернеті, я практично нічого цікавого і не знайшов. Так, окремо хронологія подій з життя, пара старих фотографій, жодної нової. Що вдалося дістати, те подаю до вашого огляду.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (33) | Переглядів: 6529

Детальніше...
 
"Про півнів та зозуль…" Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Уважний П.О.   
18.07.2011
Пора За что кукушка хвалит петуха?
За то, что хвалит он кукушку.


Шановна редакціє, в останніх числах вами було надруковано статті про партію "Пора" та про діяння депутата від "Пори" Кулини Володимира. Я не полінувався і пошукав передвиборчі інтерв’ю лідерів цієї політсили. У першій частині надаю скорочений звіт з чат-конференції на "ЗІКу" голови "Пори" в Дрогобичі Дацюка О. (02 грудня 2009 р.). А у другій мікрочастині - коментар Фідик Л. на "ДІ" (29 червня 2009 р.).

Коментарі (26) | Переглядів: 3361

Детальніше...
 
Поважаймо своє! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Карітас   
15.07.2011
ЦвинтарЧому нас, українців, у світі не поважають? Це питання нам з вами, напевно, неодноразово доводилось чути і запитувати когось. А людину ніхто не буде поважати, до тих пір, поки вона себе поважати не почне. Ми нехтуємо своїм походження, занедбуємо історичну пам’ять. Якось так склалося, що ми чекаємо, що хтось прийде, зробить, або, принаймні, дасть гроші з власної кишені на те, що йому також близьке і небайдуже.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 2983

Детальніше...
 
Усе повертається на кола свої Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Федр   
13.07.2011
ДітиДрогобич, очманілий від влади Іванціва та Гладун, знову обрав мером Радзієвського. Знову стали на ті самі граблі. Доки демократи билися за майбутні портфелі, поруч із Радзієвським випливли Коростельов та Янів і ... годі, достатньо і цих.

Коментарі (6) | Переглядів: 2270

Детальніше...
 
Де шукати Атлантиду в Україні? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Стецюк   
04.07.2011
Дрогобич"Атлантида", саме так ностальгічно прозвав Анджей Хцюк своє місто Дрогобич, і свою книгу про нього. А чому так? Війна примусила тікати-іти в інші світи. І не тільки він, а інші - були атлантами, що покинули рідну землю в епохальний час ХХ ст. Але ця земля, це місто, глибоко вкорінилися в серці та в їх пам'яті!

(натисніть на фото для перегляду, всього 23 фото)

Коментарі (18) | Переглядів: 3945

Детальніше...
 
Чи варто бити мух поодинці? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
03.07.2011
Хащівський(Або ж - чи вдасться Нам "висидіти в кущах" Кращу Долю?)
В одному з коментарів до моєї статті: "Зі щитом, або - на щиті" прозвучав закид одного з Читачів. Мовляв, у статті викладені тільки загальні проблеми, а немає жодної конкретики. Як я міг зрозуміти, йдеться про те, що немає викладено конкретних діянь (звісно ж, на благо м. Дрогобича та його мешканців Дрогобичан) зі сторони фігурантів статті.

Коментарі (27) | Переглядів: 2333

Детальніше...
 
Зі щитом, або - на щиті Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
25.06.2011
ХащівськийОлексій Радзієвський, голова м. Дрогобича, десь близько місяця тому назад, негласно оголосив журналістові Тимофієві Хащівському своєрідну "анафему". Згідно цієї його "анафеми", навколо Тимофія Хащівського необхідно створити, що називається, "мертву зону".

(збережено оригінальну лексику та пунктуацію)

Коментарі (25) | Переглядів: 3342

Детальніше...
 
Всього 181 - 200 з 268
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3488 днів)