Хто кого?! Третього не дано Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
01.12.2011
Хащівський Я назвав так свою наступну статтю під враженням тих кричущих подій, які відбулися вчора (30 листопада 2011 року). І учасником яких я, мимоволі, опинився. Як я вже повідомляв раніше, я чекав на дзвінок керівника фінансового відділу міської ради. Яка нібито (якщо вірити словам її першого заступника) хотіла зі мною поспілкуватися з приводу фінансування бюджетників. Мовляв, вона розставить всі "крапки над і". Бо, мовляв, ЗМІ щось собі там понавигадували.

Коментарі (28) | Переглядів: 3324

Детальніше...
 
У Дрогобичі більшість інформації недоступна людям Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) OZ   
29.11.2011
Комп’ютер Ініціатива Дрогінфо з опитуванням депутатів відкрила мені очі на одну банальну істину. У Дрогобичі існує дуже велика проблема з відкритістю. Паразитуюча армія чиновників, яких ми утримуємо своєю працею, податками і хабарами, нам абсолютно непідзвітна. Більшість громадян, у тому числі і я, у силу елементарної відсутності інформації просто нездатні об'єктивно проаналізувати роботу найманих нами "менеджерів".

Коментарі (41) | Переглядів: 4128

Детальніше...
 
Фальшування? Прямі вигоди! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
19.11.2011
РоботаСвого часу нардеп Володимир Сівкович заявив, що ніхто з виявлених відповідною комісією 150 високопосадовців- чиновників з підробленими документами не покараний. Однак все й зараз відбувається за такою ж безпечною для пройдисвітів схемою. Збрехав чиновник про освіту, наукові звання, чи створив фальшиву біографію, - посів тепле крісло-місце, як правило, "хлібне". Нажив чималі статки для себе, родини, кумів, сватів, коханок та коханців і… відбувся малою ганьбою, якщо його викрили. І все.

Коментарі (27) | Переглядів: 3179

Детальніше...
 
Рік правління Радзієвського: плюси і мінуси Надрукувати
Роздуми
16.11.2011
Радзієвський 12 листопада минув рік відколи нами, дрогобичанами, було обрано нового міського голову Олексія Радзієвського. Як змінився Дрогобич за цей рік? Ми будемо говорити про досягнення і упущення. Розберемо діяльність мера по пунктах передвиборчої програми. Розуміємо, що програма розрахована на п’ять років, але загальні тенденції зможемо розібрати.

Коментарі (59) | Переглядів: 4406

Детальніше...
 
Демократія в Україні, а чи потрібна вона українцям? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Guffi   
15.11.2011
Верховна Рада Це моя перша стаття, яку я вирішив опублікувати на цьому сайті. Сам я Дрогобичанин. І Дрогобичанин з великої букви "Д". Не тому, що я про себе великої думки, а, напевно, тому, що я тут народився, провів своє дитинство і дуже болісно переживаю все, що стається в моєму місті.

Коментарі (25) | Переглядів: 4943

Детальніше...
 
Це – просто Львів! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Франсуа   
23.10.2011
Кажуть, у житті людини є світлі і темні смуги буття. Та коли нарешті мало не щодня на кожному кроці починаєш вислуховувати скарги песимістів, щомісяця отримуєш відчутні для сімейного бюджету рахунки за комунальні послуги і/чи оренду майна, зростають ціни на продукти, ліки, одяг, словом на все, крім безкоштовних кислотних дощів, променів сонячного ультрафіолету та зіпсованого повітря, а розум ґвалтують щоденні потоки інформації про політичні міжусобиці збанкрутілих князів та ненаситні імперські амбіції чужоземних божків, а наостанок ще й зустрічаєшся з хамством на ринку чи у під’їзді власного багатоквартирного будинку, тоді… Тоді спонтанно вибухаєш від накопиченого гніву тайським кулачним масажем по обличчю чергового нахаби, або ж здоровий глузд бере гору, і шукаєш порятунку від лави негативізму для начебто вже загартованої досвідом психіки альтернативним шляхом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (23) | Переглядів: 3240

Детальніше...
 
Гангстерський терор українського банку Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
14.10.2011
ПриватбанкМетою кожного банку є заробіток грошей, при цьому задля ефективної роботи в нагромадженні та розподілу капіталу кожна фінансова установа розробляє свою стратегію роботи, включаючи як етичні правила роботи з реальною чи потенційною клієнтурою, так і гідним виходом з гри. Нажаль, досі не кожен власник банку чітко усвідомлює, що перспективи розвитку банку, як і всього банківського сектору залежать від чесних правил гри з кожним клієнтом, і навіть такого елементарного поняття, як культура обслуговування. У протилежному випадку банк втрачає довіру в очах клієнта, і врешті-решт приречений на банкрутство.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (34) | Переглядів: 5417

Детальніше...
 
Червона калино, про що твої думи? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
09.09.2011
Калина У цій моїй статті я хочу поділитися з Вами, шановні читачі, тими своїми враженнями, які я отримав від споглядання природного дива, чи радше- Господнього Провидіння. У День Незалежності України, 24-го серпня цього року. Та через деякий час після свята.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (28) | Переглядів: 3296

Детальніше...
 
У влади немає грошей, чи бажання доброчесно працювати? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
06.09.2011
РатушаМайже рік минув за головування Олексія Радзієвського. Багато було сказано про те, що за коштами для розвитку треба торувати дорогу в Київ, до інвесторів тощо. В Києві багато що змінилося, тож змінилися й можливості отримати якісь непередбачені чи додаткові кошти. Інвестори не поспішають до міста, в яке неможливо заїхати автівкою без ризику для техніки та здоров'я водія. Та є ще одне джерело отримання значних, та ще й безповоротніх, коштів, - гранти.

Коментарі (53) | Переглядів: 3466

Детальніше...
 
Чи підімне БЮТ Просвіту під себе? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
21.08.2011
ХащівськийЯк я вже говорив у одній із попередніх статей, до нашої організації звернулися за підтримкою Просвітяни з Дніпропетровщини. Оскільки ми підтримуємо дружні зв’язки з багатьма здоровим осередками від різних громадських організацій.

Коментарі (24) | Переглядів: 3029

Детальніше...
 
Чи поважаємо ми працю інших? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
16.08.2011
РоботаТема обслуговування клієнтів у різних закладах сьогодні вже нікого не здивує. Тим більше відчувається різниця, якщо ви побували за кордоном, де інфраструктура на високому рівні і є основним елементом ведення бізнесу. Одна з істин бізнесу звучить так: "Бажання клієнта - закон". Що ж Дрогобич? Ми не навчились за свої гроші вимагати якісне обслуговування, деколи не знаємо, до кого звернутись. Ми звикли бути вдячними тільки за те, що вже немає черг. Керівники ж установ не проводять курсів з покращення рівня обслуговування, всі женуться за надприбутком, забуваючи основне - людські стосунки.

Коментарі (20) | Переглядів: 4814

Детальніше...
 
Стратити Дрогінфо не можна помилувати Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
14.08.2011
ХащівськийРезонансною в м. Дрогобичі виявилася стаття "Культура Дрогобича або "Механічний апельсин" і Коростельова". А стала ця стаття такою резонансною, на мою думку, тому, що вона зачепила дуже болючу рану на тілі нашого суспільства: великий упадок моралі, духовності та відчуття національної приналежності. Це видно вже й неозброєним оком і не може подобатися тверезомислячій частині Нашого Українського Народу.

Коментарі (106) | Переглядів: 5447

Детальніше...
 
Що ми знаємо про якість житлово-комунальних послуг? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
12.08.2011
ХатаЯкість життя пересічних громадян залежить від різних умов, однак у першу чергу, її на Дрогобиччині визначають житлові умови, які багато в чому обумовлюються станом розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ). Загальною метою опитування "Що ми знаємо про якість житлово-комунальних послуг?" дрогобичан, яке у липні цього року провели волонтерки Центру ділових ініціатив, був збір докладної та об'єктивної інформації про наявний рівень якості, ефективності та прозорості послуг, що надаються у місті Дрогобичі, а також вироблення рекомендацій щодо формування політики у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Коментарі (16) | Переглядів: 3168

Детальніше...
 
Стратити не можна помилувати Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
08.08.2011
ХащівськийУ мене назбиралося стільки інформації, конкретної інформації, яка напряму стосується життя Дрогобиччини та Дрогобичан, що я почав журналістські розслідування зразу в кількох напрямах.

Коментарі (74) | Переглядів: 3624

Детальніше...
 
Окраса міста - смітники Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Орест Свідерський   
05.08.2011
ЗемляКолись один великий сказав, що театр починається з вішалки. Як доводиться бачити нам всім, дрогобичанам, місто починається зі смітників. Якщо є сміття, то немає господаря у хаті (місті, на вулиці). Наше місто потопає у купах сміття, бездомні собаки риються біля переповнених смітників, іноді і не пройти повз них, не те, щоб сміття викинути.

Коментарі (19) | Переглядів: 2642

Детальніше...
 
Про погоду й не тільки Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Людмила Стражник, м. Івано-Франківськ   
04.08.2011
РікаПогода — така сфера, що її не обговорює хіба що ледачий. То захолодно, то спекотно. Кажуть, що до Господа моляться одночасно й ті, хто має сіно в покосах, і городники. Перші просять змилування від негоди, другі — просять дощику.

Коментарі (6) | Переглядів: 2131

Детальніше...
 
"Свобода" чи КУН реалізовує мрії українців? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тарас Столяр   
01.08.2011
ВишивкаЯкщо проаналізувати українські партії сьогодення, побачимо дві, які є яскравими носіями націоналістичної ідеології. Це ВО "Свобода" та Конгрес Українських Націоналістів. Безперечно, що при будь-яких обставинах ці партії будуть мати свій електорат. Ідеї, закладені у програмі партій, є близькими серцю кожного українця.

(на прикладі політичних сил Дрогобиччини)

Коментарі (31) | Переглядів: 3785

Детальніше...
 
Григорій Геврик - невідомий герой Дрогобича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
30.07.2011
ГеврикЧому пишу "невідомий"? А тому, що ніхто не знає про нього. Отак стоїть він на відшибі і ходять попри нього, і їздять, а поцікавитись нема кому. Порившись в Інтернеті, я практично нічого цікавого і не знайшов. Так, окремо хронологія подій з життя, пара старих фотографій, жодної нової. Що вдалося дістати, те подаю до вашого огляду.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (35) | Переглядів: 6993

Детальніше...
 
"Про півнів та зозуль…" Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Уважний П.О.   
18.07.2011
Пора За что кукушка хвалит петуха?
За то, что хвалит он кукушку.


Шановна редакціє, в останніх числах вами було надруковано статті про партію "Пора" та про діяння депутата від "Пори" Кулини Володимира. Я не полінувався і пошукав передвиборчі інтерв’ю лідерів цієї політсили. У першій частині надаю скорочений звіт з чат-конференції на "ЗІКу" голови "Пори" в Дрогобичі Дацюка О. (02 грудня 2009 р.). А у другій мікрочастині - коментар Фідик Л. на "ДІ" (29 червня 2009 р.).

Коментарі (26) | Переглядів: 3522

Детальніше...
 
Поважаймо своє! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Карітас   
15.07.2011
ЦвинтарЧому нас, українців, у світі не поважають? Це питання нам з вами, напевно, неодноразово доводилось чути і запитувати когось. А людину ніхто не буде поважати, до тих пір, поки вона себе поважати не почне. Ми нехтуємо своїм походження, занедбуємо історичну пам’ять. Якось так склалося, що ми чекаємо, що хтось прийде, зробить, або, принаймні, дасть гроші з власної кишені на те, що йому також близьке і небайдуже.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 3157

Детальніше...
 
Всього 181 - 200 з 272
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3696 днів)