Рано чи пізно найприємніший "по-місту-за-ручку-ходильний" та "одне-на двох-морозиво-жувальний" період залицяння плавно переходить у те, що прийнято називати "серйозними стосунками". Її батьки і Його родина вже давно перезнайомилися і при найменшій оказії обговорюють гіпотетичну дату весілля, наввипередки пропонують меню, рахують витрати на празникові строї для майбутніх тещі і свекрухи і з превеликим задоволенням постійно забувають, що головні дійові особи їх грандіозних весільних планів ще нічого не вирішили і якось так не дуже активно беруть участь у Великій Дискусії.
У вівторок (12 квітня 2011 року) у Дрогобичі відбудуться перші слухання на тему громадських рад і їх встановлення. Відповідно до інформації редакції, вже сформована громадська рада не є конструктивною, бо ініціатори створення власноруч вписують правила гри і учасників. Тому подаємо уривок зі статті "Громадські ради: криза демократії чи її розвиток?", автор Наталія Окша.
Написав(ла) Отаман Дрогобицького козацького куреня ім. Івана Богуна УК Тимофій Хащівський
04.04.2011
Вельмишановний мій Читачу.
Я пропоную Тобі уважно прочитати цей, викладений мною, матеріал і прийняти участь у голосуванні. Повір, будь ласка, моєму досвідові- це піде на користь і Тобі і тим Народним Обранцям, яким Ти довірив захищати Твої інтереси, проголосувавши за них під час чергових виборів.
Також Ти можеш надіслати свого листа, зі своїми міркуваннями з цього приводу, на мою електронну адресу
Через рік у Росії - президентські вибори. За великим рахунком, нам усе одно, хто прийде до влади: чи залишиться Медведєв, чи повернеться Путін, чи олігархи поставлять когось третього. Україна від цього лише програє в будь-якому випадку.
Написав(ла) Тимофій Хащівський, отаман Дрогобицького козацького куреня ім. Івана Богуна УК
20.03.2011
Народне прислів’я говорить: "Людині ніколи не буває так добре, щоби не могло бути ще краще". Днями я мав змогу, у черговий раз, переконатися в справедливості цього стверджування. Йдеться про те, що 22-го березня о 14.30 год у приміщенні головного корпусу Дрогобицького педуніверситету ім. Івана Франка розпочнеться літературно-мистецьке свято під назвою: "Нездоланність слова". Там же буде представлена і література патріотичного змісту, видана фондом Фещенка-Чопівського.
Бачити навколо безлад - це страшно, але відсутність будь-якої перспективи лякає ще більше. Те, що з нашим суспільством щось не в порядку, стає щораз зрозумілішим навіть у рамках нашого рідного міста.
Останнім часом ми спостерігаємо, як з кожним днем все більше і більше нас поглинає процес глобалізації. З одного боку влада і суспільство говорить про те, що Україна прагне до співробітництва з Європейським Союзом, а з іншого боку, більшість прагне до близькості зі Східним сусідом — Росією. Проте ніхто не задумується над тим, що, попри важке економічне, політичне та соціальне становище в Україні, спостерігається стрімкий занепад духовних, культурних, державних та патріотичних цінностей.
(натисніть на фото для перегляду, на фото - голова Дрогобицької міськрайонної молодіжної громадської організації "Молодий народний рух" Зеновій Квасній)
Гламур - це синонім розкішного життя. Витонченість, неперевершене відчуття стилю, високий рівень інтелекту. Культура спілкування, етикет, прийняті норми поведінки. На подібні "тусовки" люди зазвичай приходять виключно поспілкуватись, розширити круг знайомств, і зустріти старих друзів, а не "нажертися" алкоголю і не прилипнути до барної стойки, як це робить так звана "рагульня".
Не будемо вдаватися в історію міста, наведемо деякі факти відносно кількості і складу населення.
1939 р. — 34 600 мешканців (26,3% — українці, 33,2% — поляки, 39,9% — євреї);
1970 р. — 56 000 мешканців (70% — українці, 22% — росіяни, 3% — поляки, 3% — євреї);
2005 р. — 78 595 мешканців.
Написав(ла) Тимофій Хащівський, отаман Дрогобицького козацького куреня ім. Івана Богуна УК
16.02.2011
10 лютого цього року, в приміщенні Дрогобицької райдержадміністрації, відбулися установчі збори ІСГ (інститутів громадянського суспільства, тобто: громадських організацій, професійних спілок тощо) задля створення при Дрогобицькій райдержадміністрації Громадської ради. На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3-го листопада 2010 року № 996. Збори відбулися за присутності повноважних представників 17-ти ІСГ.
Минулого тижня депутати Трускавецької та Стебницької міських рад присвоїли Степанові Бандері звання почесного громадянина своїх міст. Депутати Дрогобицьких міської та районної, а також Бориславської міської рад до такого маразму не дійшли, засудивши антиукраїнські дії президента і суддів, які мають намір позбавити Провідника ОУН звання Героя України.
Нинішня влада вдалась до репресій проти власного народу. Люди виступили проти Податкового кодексу - і наметове містечко під приводом встановлення януковицької "йолки" розігнали. А ще на нас чекають Трудовий і Житловий кодекси, в яких нам відведене місце рабів.
Україна відома світові не тільки працьовитим і обдарованим народом, багатими на чорноземи та підземні поклади корисних копалин землі, унікальним географічним розташуванням та помірним кліматом, краєвидами та багатющою історією народу і його надбаннями", але й, на жаль, іншим "здобутком" сучасності – високим рівнем корумпованості. Цей спрут міцними і довжелезними щупальцями охопив практично всі сфери суспільства, і живиться завдяки лицемірній владній верхівці країни.
На днях, як і більшість дрогобичан, які не мають автономного опалення, отримую квитанцію на оплату послуг КП "Дрогобичтеплоенерго". Сума, прямо скажу, немаленька. Тому, хочу поділитись з читачами роздумами: "А чи платимо ми лише за тепло в наших квартирах?"
(Натисніть на фото для перегляду, всього в статті 6 фото)
Є особливий період у році, коли так хочеться хоч на мить забутися й ніби машиною часу повернутися в ті безлаберні дні, коли можна було мати розкіш жити простіше.
Від редакції Дрогобич Інфо: ми просто не могли не опублікувати цю статтю пана Власюка. Адже на цю болючу для Дрогобича тему ми вже писали на річницю смерті.
Минулої п’ятниці, 24 грудня, відбулось останнє судове засідання в справі вбивства дрогобицького юнака Вадима Шестакова, який навічно залишився дев’ятнадцятирічним.
Щоденно з екранів телебачення, газетних та інтернет-сторінок ллється потік бруду в сторону лікарів. Бач, найбільші корупціонери в державі. Дійшло до того, що до лікарів немає найменшої поваги з боку населення. В очі одне, поза очі – лайка... Двері в кабінети ногами відкривають, і вже(!) вже(!) дай відповідь, дай довідку, проконсультуй...
Не люблю зими. Вона така холодна, непривітна. Ну що в цю пору доброго? Лише дітлахам втіха – кататися на санчатах та ковзанах. Хочеться барвистої весни, гарячого сонця, цвіту магнолії, акацій, каштанів, маргариток на клумбах, усмішок молодих дівчат… Всі жінки – це квіти: привабливі, різні і неповторні. І чомусь думками переміщуюся у романтичні міста Львів, Париж, Відень, Санкт-Петербург. А от рідний Дрогобич – романтичне місто? Ну чому в Дрогобичі нема власної Ейфелевої вежі?
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 6 фото)
Що робиться в нашому місті? Роман Купрієнко - завжди радісний усміхнений, а тепер мертвий, вбитий. За що і хто мав людське право так вчинити? Люди, пацани, що робиться з вами - я сам його одноліток, ми з однієї вулиці, він добряк по житті, за що, скажіть? Ви як ті звірі, скоти без людяності і святості; надіюсь Бог або люди вам відплатять...
Написав(ла) Олег Громов, коріний дрогобичанин (не журналіст)
09.12.2010
Коли у моїй країні говорять про свободу слова, незалежну пресу, "четверту" владу, то я розумію, що знову комусь треба підписати журналістів під власні інтереси. Політичні, фінансові тощо. Особливо помітно це під час виборчих кампаній. Наприклад, з'явилася в місті така собі газета "За сильну Україну", що працювала головно на теперішнього мера міста пана Радзієвського та його "команду". Пишу це слово в лапках, бо Олексій Васильович досвідчений партієць, тож до останнього дня ніхто й не здогадувався, під яким прапором він йтиме на вибори. Так само велася й "команда", якій на шпальтах видання співали "осанну" Анатолій Власюк та Леонід Гольберг, які один одного, як кажуть, не виносять "на дух".