У Дрогобичі відбулися рейдерські захоплення комплексу "Інклюз", - власник Надрукувати
Новини
Написав(ла) ZIK   
26.07.2014
Лев КарпинПопередній власник комплексу відпочинку "Інклюз", що розташований у с. Лішня в передмісті Дрогобича на Львівщині, стверджує, що торги з продажу об'єкта були проведенні незаконно, а 17 липня відбулось рейдерське захоплення його власності.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото і 1 відео)

Коментарі (40) | Переглядів: 7226

Детальніше...
 
З ініціативи бійців Нацгвардії у Дрогобичі створюють фонд для забезпечення мобілізованих Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марія Кульчицька   
25.07.2014
Військові дії та забезпеченняІз дня на день Україну загалом і Дрогобиччину зокрема охопить третя хвиля мобілізації. Це будуть сотні, а то й тисячі наших мобілізованих краян, яких слід буде взути-вдіти-обмундирувати, а ще – забезпечити ліками, військовими приладами та ін.

Коментарі (9) | Переглядів: 3930

Детальніше...
 
Дрогобич передав своєму полку 3 прилади нічного бачення та інші матеріально-технічні засоби для АТО Надрукувати
Новини
21.07.2014
АТО на Сході УкраїниДва прилади нічного бачення передала військовослужбовцям дрогобицького полку, який бере участь в АТО, Спілки бджолярів Дрогобичини. Ще один прилад нічного бачення військовики отримали від депутата міської ради Василя Танчука.

Коментарі (11) | Переглядів: 3086

Детальніше...
 
Дрогобич і Стебник провели в останню дорогу героїв, котрі полягли під Зеленопіллям на Луганщині Надрукувати
Новини
20.07.2014
Похорони Ігоря Бориса18 липня у м. Дрогобичі поховали солдата Ігора Бориса, а 19 липня у м. Стебнику — молодшого сержанта Мар'яна Дишеля, які загинули 11 липня під Зеленопіллям на Луганщині. "Ці воїни-герої віддали своє життя за нас, цілковито виконавши Христову заповідь любові", - наголосив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, котрий співслужінні з владикою-номінатом Григорієм (Комаром), єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та місцевим духовенством відслужив похоронні відправи за загиблими.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 7654

Детальніше...
 
Дрогобич зустріне свого Героя сьогодні Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
18.07.2014
Ігоря Бориса поховають сьогодніШановні дрогобичани!

Інформація, яку публікували раніше про похорон Ігоря Бориса має певні корективи. Оскільки відбулася технічна затримка транспортування домовини Ігоря Бориса, то нашого героя привезуть 18 липня.

Коментарі (12) | Переглядів: 7373

Детальніше...
 
Похорон Ігоря Бориса у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
17.07.2014
Парастас і похорони Ігоря БорисаСьогодні, 17 липня, у Дрогобич прибуває домовина з тілом нашого героя, військового, спортсмена, учасника АТО — Ігоря Бориса, який загинув при виконанні службових обов'язків під час бойових дій.

Коментарі (11) | Переглядів: 11246

Детальніше...
 
Богдан Матківський: "Герої – всі, герої – ціла Україна!" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, автор відео- та фотоматеріалів   
17.07.2014
Богдан МатківськийБоронити Україну від військової навали московського окупанта – свята честь кожного українця. Якщо сидіти вдома, обравши вичікувальну, а ще гірше – байдужу позицію, то ворог увійде у кожен дім і розпочне виконувати свою кровожерливу місію: вбивати, грабувати, виселяти до Сибіру, руйнувати родинне майно, ґвалтувати дівчат і жінок, називаючи всі ці злочини проти українського народу "миротворчою операцією". І сотні, тисячі патріотів України добровільно рушили на схід України з однією метою – ціною власного життя чи здоров’я рішуче зупинити загарбницьку навалу Московії. На них вдома чекають матері, брати і сестри, дружини з маленькими дітьми. З тривогою в серці ми слухаємо зведення про події на Донеччині та Луганщині – місцях бойових дій. Півтора тижня тому у затишній дрогобицькій кав’ярні відбулася розмова з одним таким відважним героєм часу, дрогобичанином Богданом Матківським.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото і 2 відео)

Коментарі (3) | Переглядів: 9462

Детальніше...
 
Корпус миру США в Україні та БО "Грассрут Соккер" реалізовують у Дрогобичі благородний проект Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
15.07.2014
Товариство НадіяУ рамках програми "Вільний удар" у Дрогобичі з 17 до 19 липня 2014 р. на базі ЗОШ №4 буде проводитись інтерактивний табір під гаслом "Разом: вчитись, радіти, жити!". У ньому візьмуть участь 85 учнів місцевих шкіл, студентів та молоді з обмеженими можливостями. Табір проходитиме у формі інтерактивних тренінгів, на яких учасники дізнаються про ВІЛ/СНІД; можливі шляхи передачі цієї хвороби та біології ВІЛ/СНІДу, про стигми та дискримінації у соціумі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2745

Детальніше...
 
Тарифи на воду та водовідведення належать до послуг з монопольним становищем діяльності. Встановлює їх Національна комісія… Надрукувати
Новини
Написав(ла) Роман Шагала, начальник КП "Дрогобичводоканл"   
15.07.2014
Тарифи на водуКілька тижнів тому Національна комісія, що регулює ціни у сфері комунальних послуг, уніфікувала підходи до формування тарифів на послуги у водовідведенні та водопостачанні. Якщо раніше до споживачів, яких, наприклад, на таких підприємствах, як КП "Дрогобичводоканал" було поділено на 4 категорії, застосовувались відповідно до закону 4 різні ціни, то відтепер – одна.

Коментарі (5) | Переглядів: 3262

Детальніше...
 
При обстрілі бойовиками Зеленопілля на Луганщині загинув Ігор Борис: у нього залишилася дружина і маленька дитина Надрукувати
Новини
Написав(ла) Цензор.НЕТ   
14.07.2014
Дрогобичанин Ігор БорисІгор Борис загинув 12 липня при обстрілі в Зеленопілля на Луганщині. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на запис близьких героя в Фейсбук.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (17) | Переглядів: 11090

Детальніше...
 
Зупинити вирубування столітніх дубів! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк, редактор газети "Тустань"   
14.07.2014
Столітні дубиНародному депутатові України Романові Ілику
Депутатові Львівської обласної ради Михайлові Задорожному

Відкритий лист

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2924

Детальніше...
 
У п'ятницю в Трускавці пройде благодійний аукціон в підтримку бійців Нацгвардії України Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марія Кульчицька   
14.07.2014
Аукціон для арміїУ п'ятницю, 18 липня, в м.Трускавець на базі готелю "Шале Грааль" в рамках проекту "Синам України" пройде благодійна виставка-аукціон мистецьких робіт "Митці-воїнам".

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2615

Детальніше...
 
Водоканал: у рахунках за воду нові тарифи, але ціна стара Надрукувати
Новини
Написав(ла) КП "Дрогобичводоканал"   
10.07.2014
Гроші за водуЩоб з'ясувати, чому у платіжних повідомленнях за червень споживачам було вказано більшу ціну за послуги, ми звернулися за роз'ясненням до директора КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали.

КП "Дрогобичводоканал" повідомляє, що в рахунках-повідомленнях за червень 2014 року нарахування проведено відповідно до тарифів, які діяли до 30 червня 2014 року, а саме: 5,196 грн. за 1 м. куб. водопостачання та 1,416 грн. за 1 м. куб. водовідведення (разом 6,612 грн).

Коментарі (4) | Переглядів: 3102

Детальніше...
 
З яким дрогобицьким "злом" боротиметься ТзОВ "Трускавецький водоканал"? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
09.07.2014
Дрогобицький водоканалНаш сайт неодноразово висвітлював діяльність КП "Дрогобичводоканал", здебільшого у публікаціях та відгуках читачів звучали критичні зауваження щодо якості питної води та роботи підприємства в цілому. Ознайомитися з діяльністю підприємства читачі змогли завдяки публікації "КП "Дрогобичводоканал": вчора, сьогодні, завтра". Проте дві статті про стосунки між дрогобицьким та трускавецькими постачальниками води спонукала автора цих рядків ще раз підняти "водну" проблему на сторінках "Дрогобич Інфо". За роз’ясненням вирішено звернутися до директора дрогобицької мережі водопостачання Романа Шагала, тож аналітична інформація – до уваги читачів.

Коментарі (6) | Переглядів: 3727

Детальніше...
 
"Правий сектор" проти депутата Бернадовича! Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Правий сектор"   
03.07.2014
Правий сектор проти злодіїв-депутатівУ червні місяці цього року до офісу Дрогобицького міського осередку "Правий сетор" надійшло дванадцять письмових звернень від дрогобичан, в яких громадяни скаржаться на поведінку та дії однієї і тієї ж особи - депута міської ради Бернадовича В.А.

Коментарі (83) | Переглядів: 7112

Детальніше...
 
Військкомати Львівщини розпочали відбір кандидатів до охоронних підрозділів Надрукувати
Новини
Написав(ла) підполковник Віталій Іванов   
27.06.2014
Армія набирає добровольцівНа Львівщині при військових комісаріатах області незабаром розпочнуть свою діяльність охоронні підрозділи. Як розповів заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Львівського ОВК підполковник Борис Андреєв їх формування санкціоновано відповідними керівними документами Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 3896

Детальніше...
 
Позицією, оголошеною Романом Курчиком зацікавилися ЗМІ Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради   
20.06.2014
Роман КурчикУже близько тижня в.о. міського голови Роман Курчик зустрічається з представниками ЗМІ і озвучує та відстоює позицію, як свою, так і представників громади, соціальних служб, ГО "Майдан" та "Братства Майдану" щодо сприяння утриманню та проживанню здорових і спроможних брати участь в АТО чоловіків-біженців з Донбасу.

Коментарі (35) | Переглядів: 4885

Детальніше...
 
Як влаштувати дитину у дитячий садок? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
20.06.2014
Дитячий садокДо редакції "Дрогобич Інфо" періодично звертаються наші читачі щодо умов влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади (далі – ДНЗ). У зверненнях звучали й нотки невдоволення, припущення про корупційні складові. Тому за роз’ясненням ми звернулися у відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Публікуємо отриману на наш запит відповідь.

(у статті 2 додатки)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 7874

Детальніше...
 
Засідання депутатських комісій Дрогобича 10 червня Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради   
06.06.2014
Комісії міської радиУ вівторок (10 червня 2014 року) відбудеться засідання постійних депутатських комісій.

Коментарі (14) | Переглядів: 3653

Детальніше...
 
Школярі Дрогобича можуть взяти участь у екологічному проекті "Еко-зв'язок Київстар" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Федір Крикун   
03.06.2014
Екологічна акція по збору батарейокНаприкінці травня школярам з понад тисячі шкіл Дніпропетровської та Львівської областей було запропоновано пройти спеціальні еко-уроки, які розробила компанія "Київстар" спільно із екологами. Під час уроків учням розповідали про загрозу, яку можуть створювати для довкілля викинуті в смітник побутові батарейки та акумулятори від мобільних телефонів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2477

Детальніше...
 
Всього 241 - 260 з 766
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3944 дні)