Наслідки паводку травня 2014 року для Дрогобича Надрукувати
Новини
20.05.2014
Затоплені будинкиУ Дрогобичі в результаті підтоплення першого поверху приміщення станції переливання крові вийшли з ладу три холодильника, у яких зберігалася донорська кров. Про це сьогодні, 19 травня, повідомив на нараді в ратуші начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення дрогобицької міської ради Микола Летнянчин.

Коментарі (1) | Переглядів: 2407

Детальніше...
 
Автором закону Конституції ЗУНР був дрогобичанин Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ігор Чава, Роман Щудло   
18.05.2014
Павло ФілясДосить багато діячів політики та культури пов'язують своє життя з дрогобицькою землею. Звісно на першу думку зразу спадають такі усім відомі прізвища як Котермак, Франко, Шульц. Проте є ще досить багато тих, чий вклад в історію України не був меншим, але їх імена є забуті. Одним з таких, справді видатних осіб, є отець Платонід Павло Філяс, який останні роки свого життя провів у місті Дрогобичі, де й похований на цвинтарі по вул. Трускавецькій.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 2682

Детальніше...
 
Прохання про підтримку спорту та участі ветеранів баскетболу у Першості Європи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Андрій Будинкевич   
13.04.2014
Благодійність ветеранам ДрогобичаБлагодійний фонд розвитку ігрових видів спорту "Галіція" звертається до Вас з проханням опублікувати інформацію про допомогу та підтримку ветеранської баскетбольної команди Дрогобиччини для участі в міжнародному турнірі (5 Majstrovstvá Slovenska veteránov v basketbale 2014) який відбудеться 06-08 червня 2014р. в м. Прешів, Словаччина та в 8-му Чемпіонаті Європи (листи у вкладених файлах).

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2173

Детальніше...
 
Свято випускників буде скромнішим Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька Зоря   
11.04.2014
Випускний на площі Ринок буде скасованоДо редакції "Галицької Зорі" звернулися батьки одинадцятикласників загальноосвітніх шкіл Дрогобича з проханням роз'яснити, чому цього року вирішили відмовитися від проведення загальноміського свята випускників на площі Ринок. Це питання ми переадресували начальнику відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Петру Сушкові.

Коментарі (66) | Переглядів: 7969

Детальніше...
 
Благодійна акція "Великодній кошик" Надрукувати
Новини
10.04.2014
Великодня акціяПасха – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято добра. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2363

Детальніше...
 
Дорога дрогобицька громадо! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
03.04.2014
Герб ДрогобичаСьогодні ми перебуваємо у тривожному часі. Криза вдарила по всіх секторах суспільства — в економіці, політиці, суспільних відносинах, і навіть, у духовному світі. Скрізь панує страх, озлоба, агресія, ненависть, і найгірше — паніка. Усі сьогодні говорять про переформатування суспільства. Так, все те, що відбулося — це процес еволюції нашого суспільства, але чи такий результат ми очікували? Чи такого результату прагнули ті, за ким у сьогоднішньому часі вшановуємо сороковини? Мабуть, ніхто з нас не очікував такого розвитку подій.

Коментарі (30) | Переглядів: 2930

Детальніше...
 
Громада Дрогобича прийде під суд вимагати не поновлювати О.Радзієвського на посаді міського голови Надрукувати
Новини
31.03.2014
Радзієвський і Метик будуть судитисяСьогодні, 31 березня у Дрогобичі в міськрайонному суді розпочнуть розгляд заяв екс-мера О.Радзієвського (о 14.00) і екс-секретаря ради Т.Метика (о 16.00) щодо поновлення їх на роботі.

Коментарі (13) | Переглядів: 2996

Детальніше...
 
Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим Надрукувати
Новини
31.03.2014
Притулок мешканцям Криму у ДрогобичіШановні кримчани!
У цей непростий для нашої держави час, Дрогобич як і інші міста України готовий надати тимчасовий притулок усім, хто у зв’язку з нестабільною ситуацією у Криму був змушений покинути власні домівки та прибув до нашого міста.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1778

Детальніше...
 
Початок доброї справи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Косик   
29.03.2014
Засідання комітету по люстрації на КоновальцяІніціативна група по створенню Громадського комітету люстрації звертається до всіх зареєстрованих та дієвих громадських організацій взяти участь у обговоренні даного питання та проведення Форуму громадських організацій Дрогобиччини. Представництво від організації - 1 чол. (при собі необхідно мати свідоцтво реєстрації організації та документ щодо повноважень).

Коментарі (30) | Переглядів: 3040

Детальніше...
 
"Не дозволимо плюнути в обличчя громади Львова" - Автосотня Надрукувати
Новини
28.03.2014
Керівником ДАІ Львова став Богдан МицикГромадськість Львова протестує проти одіозного призначення. У четвер, 27 березня, активісти ГІ "Автосотня" та ГФ "Рабів до раю не пускають" дізнались про затвердження Богдана Мицака новим керівником ДАІ Львівської області. Проти цього активісти організовують у п'ятницю протестну автоколону.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2243

Детальніше...
 
Кого підтримують депутати – інтриганів чи майданівців - стане відомо вже у четвер Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марія Кульчицька   
25.03.2014
Ірина Сех приймала дрогобичан у ЛОДАУ понеділок. 24 березня, близько півсотні жителів Дрогобиччини вирушили у Львів – на зустріч із головою ЛОДА Іриною Сех. Люди обурені тим, що Дрогобицький район уже кілька тижнів фактично не має керівника у виконавчій гілці влади.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Оновлено 25.03.2014 о 23:00, додано відео.

Коментарі (87) | Переглядів: 5417

Детальніше...
 
Три Богдана. Марина Ахмедова попыталась разобраться в страхах и надеждах западных украинцев Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марина Ахмедова   
24.03.2014
Франко і ШевченкоДействия в Киеве и других украинских регионах ультрарадикалов из "Правого сектора" и других экстремистских националистических организаций привели к тому, что западные области Украины, выходцы из которых составляют главную ударную силу боевиков, воспринимаются сейчас многими в России как фашистское гнездо. Между тем люди, которые живут там, понимают происходящее по-своему. Как, пытался понять "Огонек".

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 3205

Детальніше...
 
Дрогобицький район виступає проти непрозорих та кулуарних призначень посадовців Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
23.03.2014
Призначення голови РДА Дрогобича21 березня 2014 р. у Львівській ОДА відбулась зустріч представників громади Дрогобиччини та голови ОДА Ірини Сех, щодо питання призначення керівника Дрогобицької РДА. Також присутніми були депутати Верховної Ради: Ярослав Дубневич, Ярослав Гінка, Роман Ілик, Андрій Тягнибок, Михайло Хміль. Також був присутнім голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

(у статті 1 відео)

Коментарі (87) | Переглядів: 5723

Детальніше...
 
Оголошення міської ради Дрогобича про підтримку військової частини Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
21.03.2014
Дрогобицька військова частинаЗ метою підтримки бойової готовності до дій за призначенням військової частини А-1108 м. Дрогобича просимо прийняти участь та допомогти в матеріально-технічному забезпеченні.

Коментарі (6) | Переглядів: 3267

Детальніше...
 
Звернення про поселення біженців Надрукувати
Новини
Написав(ла) ВО "Майдан"   
18.03.2014
Житло у Дрогобичі для біженців із КримуШановна дрогобицька громадо!
У зв'язку з численними, загрозливими для життя народу України, провокаціями і військовою агресією зі сторони Росії на сході країни і в Криму просимо зголоситись ті родини, установи, готелі, оздоровчі заклади, які готові надати житло для тимчасового проживання сімей-біженців або тих осіб, які зазнаватимуть утисків чи переслідувань із даних регіонів.

Коментарі (4) | Переглядів: 3252

Детальніше...
 
Звернення СБУ до дрогобичан Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба УСБУ у Львівській області   
17.03.2014
СБУ звертається до людей повідомляти про сепаратизмШановні громадяни!
Якщо вам стало відомо про факти сепаратистських та інших проявів, що загрожують національній безпеці України, а також фактів корупції та хабарництва, звертайтесь у Дрогобицький МВ УСБУ у Львівській області за телефоном довіри (03244) 23765.

Коментарі (26) | Переглядів: 5883

Детальніше...
 
Старанно працює, ефективно захищає наші інтереси (звіт Михайла Задорожного) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Добрянський   
07.03.2014
Михайло ЗадорожнийШановна громадо! Як людина, яку ви уповноважили представляти свої інтереси у Львівській обласній раді, чудово усвідомлюю усю повноту власної відповідальності за взяті зобов'язання. У непростий час відбувається теперішня каденція. Постарався зробити все для того, щоб разом із багатьма тисячами українців відстояти свободу та справедливість в Україні. Ми перемогли режим Януковича. Це – сьогодні головне. Послідовно захищаю інтереси своїх виборців як у Дрогобицькій районній, так і в Львівській обласній радах.

Коментарі (81) | Переглядів: 5495

Детальніше...
 
10 тисяч людей провели в останню дорогу Героя України Олега Ушневича Надрукувати
Новини
24.02.2014
Олег УшневичУчора, 23 лютого, у Сколе приблизно 10 тисяч людей проводжали в останню дорогу Героя Майдану 31-річного Олега Ушневича, якого на вулиці Києва скосила куля снайпера.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 6354

Детальніше...
 
Про полеглих наших Героїв... Надрукувати
Новини
Написав(ла) Жанна Гармич   
21.02.2014
Полеглі герої дрогобичани померли за Україну32-літній дрогобичанин Олег Ушневич народився в 1982 році в Дрогобичі в сім'ї працівників дрогобицького нафтопереробного заводу (теперішнє ВАТ НПК "Галичина") Михайла та Євгенії Ушневич. Михайло Ушневич дотепер працює зварником на ВАТ НПК "Галичина". На момент, коли писалися ці рядки, убитий горем батько загиблого готувався до поїздки на Київ. Допомагав йому голова профкому ВАТ "НПК "Галичина" Богдан Івахів. До Дрогобича тіло Олега привезуть на вантажному мікроавтобусі ВАТ "НПК "Галичина".

Коментарі (38) | Переглядів: 6907

Детальніше...
 
Звернення ГО "Воля України" на Народному віче 16 лютого у Дрогобичі Надрукувати
Новини
17.02.2014
Дерибанщики у Дрогобицькому районі давно всіх дісталиШановні краяни! Вже третій місяць тривають наші протистояння з кримінальною ордою Януковича, вже третій місяць ми стоїмо на Майдані, наших товаришів вбивають, калічать, піддають тортурам, тримають у в'язницях, переслідують.

Коментарі (8) | Переглядів: 2269

Детальніше...
 
Всього 241 - 260 з 736
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3425 днів)