Водоканал: у рахунках за воду нові тарифи, але ціна стара Надрукувати
Новини
Написав(ла) КП "Дрогобичводоканал"   
10.07.2014
Гроші за водуЩоб з'ясувати, чому у платіжних повідомленнях за червень споживачам було вказано більшу ціну за послуги, ми звернулися за роз'ясненням до директора КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали.

КП "Дрогобичводоканал" повідомляє, що в рахунках-повідомленнях за червень 2014 року нарахування проведено відповідно до тарифів, які діяли до 30 червня 2014 року, а саме: 5,196 грн. за 1 м. куб. водопостачання та 1,416 грн. за 1 м. куб. водовідведення (разом 6,612 грн).

Коментарі (4) | Переглядів: 2835

Детальніше...
 
З яким дрогобицьким "злом" боротиметься ТзОВ "Трускавецький водоканал"? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
09.07.2014
Дрогобицький водоканалНаш сайт неодноразово висвітлював діяльність КП "Дрогобичводоканал", здебільшого у публікаціях та відгуках читачів звучали критичні зауваження щодо якості питної води та роботи підприємства в цілому. Ознайомитися з діяльністю підприємства читачі змогли завдяки публікації "КП "Дрогобичводоканал": вчора, сьогодні, завтра". Проте дві статті про стосунки між дрогобицьким та трускавецькими постачальниками води спонукала автора цих рядків ще раз підняти "водну" проблему на сторінках "Дрогобич Інфо". За роз’ясненням вирішено звернутися до директора дрогобицької мережі водопостачання Романа Шагала, тож аналітична інформація – до уваги читачів.

Коментарі (6) | Переглядів: 3397

Детальніше...
 
"Правий сектор" проти депутата Бернадовича! Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Правий сектор"   
03.07.2014
Правий сектор проти злодіїв-депутатівУ червні місяці цього року до офісу Дрогобицького міського осередку "Правий сетор" надійшло дванадцять письмових звернень від дрогобичан, в яких громадяни скаржаться на поведінку та дії однієї і тієї ж особи - депута міської ради Бернадовича В.А.

Коментарі (83) | Переглядів: 6699

Детальніше...
 
Військкомати Львівщини розпочали відбір кандидатів до охоронних підрозділів Надрукувати
Новини
Написав(ла) підполковник Віталій Іванов   
27.06.2014
Армія набирає добровольцівНа Львівщині при військових комісаріатах області незабаром розпочнуть свою діяльність охоронні підрозділи. Як розповів заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Львівського ОВК підполковник Борис Андреєв їх формування санкціоновано відповідними керівними документами Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 3588

Детальніше...
 
Позицією, оголошеною Романом Курчиком зацікавилися ЗМІ Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради   
20.06.2014
Роман КурчикУже близько тижня в.о. міського голови Роман Курчик зустрічається з представниками ЗМІ і озвучує та відстоює позицію, як свою, так і представників громади, соціальних служб, ГО "Майдан" та "Братства Майдану" щодо сприяння утриманню та проживанню здорових і спроможних брати участь в АТО чоловіків-біженців з Донбасу.

Коментарі (35) | Переглядів: 4408

Детальніше...
 
Як влаштувати дитину у дитячий садок? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
20.06.2014
Дитячий садокДо редакції "Дрогобич Інфо" періодично звертаються наші читачі щодо умов влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади (далі – ДНЗ). У зверненнях звучали й нотки невдоволення, припущення про корупційні складові. Тому за роз’ясненням ми звернулися у відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Публікуємо отриману на наш запит відповідь.

(у статті 2 додатки)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 7091

Детальніше...
 
Засідання депутатських комісій Дрогобича 10 червня Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради   
06.06.2014
Комісії міської радиУ вівторок (10 червня 2014 року) відбудеться засідання постійних депутатських комісій.

Коментарі (14) | Переглядів: 3363

Детальніше...
 
Школярі Дрогобича можуть взяти участь у екологічному проекті "Еко-зв'язок Київстар" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Федір Крикун   
03.06.2014
Екологічна акція по збору батарейокНаприкінці травня школярам з понад тисячі шкіл Дніпропетровської та Львівської областей було запропоновано пройти спеціальні еко-уроки, які розробила компанія "Київстар" спільно із екологами. Під час уроків учням розповідали про загрозу, яку можуть створювати для довкілля викинуті в смітник побутові батарейки та акумулятори від мобільних телефонів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2210

Детальніше...
 
Європейський суд поновив на посаді директора колишнього готелю, якого не існує Надрукувати
Новини
31.05.2014
Суд поновив на посаді Тараса ГентошаУ Дрогобичі не можуть виконати рішення Європейського суду щодо поновлення на посаді колишнього директора готелю, бо його реорганізували у туристичний комплекс.

Коментарі (16) | Переглядів: 3961

Детальніше...
 
Сесія міської ради відбудеться 26 червня Надрукувати
Новини
29.05.2014
Сесія міської радиДо відома депутатів Дрогобицької міської ради! 26 червня 2014 року о 10.00 годині відбудеться LІ (51) сесія Дрогобицької міської ради шостого скликання.
На розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

Коментарі (10) | Переглядів: 2591

Детальніше...
 
"СпАрт" скликає друзів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
27.05.2014
Фестиваль СпартУ м. Дрогобичі існує досить великий дефіцит відповідних умов та державних закладів для творчого розвитку здорових дітей та молоді, а про залучення до них дітей та молоді з особливими потребами говорити сьогодні, з різних причин, досить важко. Деякі з них творчо обдаровані (здібні до музики, малярства, заняття спортом тощо), але вони не можуть, і не мають де себе реалізувати.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2616

Детальніше...
 
У Дрогобичі і Стебнику у голосуванні взяли участь 73% виборців Надрукувати
Новини
26.05.2014
Верховна РадаУ Дрогобичі о 20.00 закрилися виборчі дільниці. За попередніми даними у дострокових Президентських виборах взяли участь73 % виборців, внесених до списків. Як зазначив начальник відділу державного реєстру виборців Богдана Николаїшина, незважаючи на те, що цього разу списки виборців були набагато кращими, ніж під час попередніх виборів, траплялися, хоч поодинокі випадки, коли люди себе не знайшли у списках і не змогли проголосувати.

Коментарі (14) | Переглядів: 2941

Детальніше...
 
Набір кандидатів у батальйон особливого призначення "Львів" Надрукувати
Новини
22.05.2014
Батальйон міліції ЛьвівГоловне управління МВС України у Львівській області з 18 квітня оголошує набір кандидатів на службу у новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Львів".

Коментарі (12) | Переглядів: 6884

Детальніше...
 
Наслідки паводку травня 2014 року для Дрогобича Надрукувати
Новини
20.05.2014
Затоплені будинкиУ Дрогобичі в результаті підтоплення першого поверху приміщення станції переливання крові вийшли з ладу три холодильника, у яких зберігалася донорська кров. Про це сьогодні, 19 травня, повідомив на нараді в ратуші начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення дрогобицької міської ради Микола Летнянчин.

Коментарі (1) | Переглядів: 2512

Детальніше...
 
Автором закону Конституції ЗУНР був дрогобичанин Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ігор Чава, Роман Щудло   
18.05.2014
Павло ФілясДосить багато діячів політики та культури пов'язують своє життя з дрогобицькою землею. Звісно на першу думку зразу спадають такі усім відомі прізвища як Котермак, Франко, Шульц. Проте є ще досить багато тих, чий вклад в історію України не був меншим, але їх імена є забуті. Одним з таких, справді видатних осіб, є отець Платонід Павло Філяс, який останні роки свого життя провів у місті Дрогобичі, де й похований на цвинтарі по вул. Трускавецькій.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 2788

Детальніше...
 
Прохання про підтримку спорту та участі ветеранів баскетболу у Першості Європи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Андрій Будинкевич   
13.04.2014
Благодійність ветеранам ДрогобичаБлагодійний фонд розвитку ігрових видів спорту "Галіція" звертається до Вас з проханням опублікувати інформацію про допомогу та підтримку ветеранської баскетбольної команди Дрогобиччини для участі в міжнародному турнірі (5 Majstrovstvá Slovenska veteránov v basketbale 2014) який відбудеться 06-08 червня 2014р. в м. Прешів, Словаччина та в 8-му Чемпіонаті Європи (листи у вкладених файлах).

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2262

Детальніше...
 
Свято випускників буде скромнішим Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька Зоря   
11.04.2014
Випускний на площі Ринок буде скасованоДо редакції "Галицької Зорі" звернулися батьки одинадцятикласників загальноосвітніх шкіл Дрогобича з проханням роз'яснити, чому цього року вирішили відмовитися від проведення загальноміського свята випускників на площі Ринок. Це питання ми переадресували начальнику відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Петру Сушкові.

Коментарі (66) | Переглядів: 8071

Детальніше...
 
Благодійна акція "Великодній кошик" Надрукувати
Новини
10.04.2014
Великодня акціяПасха – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято добра. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2455

Детальніше...
 
Дорога дрогобицька громадо! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
03.04.2014
Герб ДрогобичаСьогодні ми перебуваємо у тривожному часі. Криза вдарила по всіх секторах суспільства — в економіці, політиці, суспільних відносинах, і навіть, у духовному світі. Скрізь панує страх, озлоба, агресія, ненависть, і найгірше — паніка. Усі сьогодні говорять про переформатування суспільства. Так, все те, що відбулося — це процес еволюції нашого суспільства, але чи такий результат ми очікували? Чи такого результату прагнули ті, за ким у сьогоднішньому часі вшановуємо сороковини? Мабуть, ніхто з нас не очікував такого розвитку подій.

Коментарі (30) | Переглядів: 3025

Детальніше...
 
Громада Дрогобича прийде під суд вимагати не поновлювати О.Радзієвського на посаді міського голови Надрукувати
Новини
31.03.2014
Радзієвський і Метик будуть судитисяСьогодні, 31 березня у Дрогобичі в міськрайонному суді розпочнуть розгляд заяв екс-мера О.Радзієвського (о 14.00) і екс-секретаря ради Т.Метика (о 16.00) щодо поновлення їх на роботі.

Коментарі (13) | Переглядів: 3101

Детальніше...
 
Всього 241 - 260 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)