Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим Надрукувати
Новини
31.03.2014
Притулок мешканцям Криму у ДрогобичіШановні кримчани!
У цей непростий для нашої держави час, Дрогобич як і інші міста України готовий надати тимчасовий притулок усім, хто у зв’язку з нестабільною ситуацією у Криму був змушений покинути власні домівки та прибув до нашого міста.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1855

Детальніше...
 
Початок доброї справи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Косик   
29.03.2014
Засідання комітету по люстрації на КоновальцяІніціативна група по створенню Громадського комітету люстрації звертається до всіх зареєстрованих та дієвих громадських організацій взяти участь у обговоренні даного питання та проведення Форуму громадських організацій Дрогобиччини. Представництво від організації - 1 чол. (при собі необхідно мати свідоцтво реєстрації організації та документ щодо повноважень).

Коментарі (30) | Переглядів: 3153

Детальніше...
 
"Не дозволимо плюнути в обличчя громади Львова" - Автосотня Надрукувати
Новини
28.03.2014
Керівником ДАІ Львова став Богдан МицикГромадськість Львова протестує проти одіозного призначення. У четвер, 27 березня, активісти ГІ "Автосотня" та ГФ "Рабів до раю не пускають" дізнались про затвердження Богдана Мицака новим керівником ДАІ Львівської області. Проти цього активісти організовують у п'ятницю протестну автоколону.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2353

Детальніше...
 
Кого підтримують депутати – інтриганів чи майданівців - стане відомо вже у четвер Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марія Кульчицька   
25.03.2014
Ірина Сех приймала дрогобичан у ЛОДАУ понеділок. 24 березня, близько півсотні жителів Дрогобиччини вирушили у Львів – на зустріч із головою ЛОДА Іриною Сех. Люди обурені тим, що Дрогобицький район уже кілька тижнів фактично не має керівника у виконавчій гілці влади.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Оновлено 25.03.2014 о 23:00, додано відео.

Коментарі (87) | Переглядів: 5545

Детальніше...
 
Три Богдана. Марина Ахмедова попыталась разобраться в страхах и надеждах западных украинцев Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марина Ахмедова   
24.03.2014
Франко і ШевченкоДействия в Киеве и других украинских регионах ультрарадикалов из "Правого сектора" и других экстремистских националистических организаций привели к тому, что западные области Украины, выходцы из которых составляют главную ударную силу боевиков, воспринимаются сейчас многими в России как фашистское гнездо. Между тем люди, которые живут там, понимают происходящее по-своему. Как, пытался понять "Огонек".

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 3326

Детальніше...
 
Дрогобицький район виступає проти непрозорих та кулуарних призначень посадовців Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
23.03.2014
Призначення голови РДА Дрогобича21 березня 2014 р. у Львівській ОДА відбулась зустріч представників громади Дрогобиччини та голови ОДА Ірини Сех, щодо питання призначення керівника Дрогобицької РДА. Також присутніми були депутати Верховної Ради: Ярослав Дубневич, Ярослав Гінка, Роман Ілик, Андрій Тягнибок, Михайло Хміль. Також був присутнім голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

(у статті 1 відео)

Коментарі (87) | Переглядів: 5817

Детальніше...
 
Оголошення міської ради Дрогобича про підтримку військової частини Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька міська рада   
21.03.2014
Дрогобицька військова частинаЗ метою підтримки бойової готовності до дій за призначенням військової частини А-1108 м. Дрогобича просимо прийняти участь та допомогти в матеріально-технічному забезпеченні.

Коментарі (6) | Переглядів: 3352

Детальніше...
 
Звернення про поселення біженців Надрукувати
Новини
Написав(ла) ВО "Майдан"   
18.03.2014
Житло у Дрогобичі для біженців із КримуШановна дрогобицька громадо!
У зв'язку з численними, загрозливими для життя народу України, провокаціями і військовою агресією зі сторони Росії на сході країни і в Криму просимо зголоситись ті родини, установи, готелі, оздоровчі заклади, які готові надати житло для тимчасового проживання сімей-біженців або тих осіб, які зазнаватимуть утисків чи переслідувань із даних регіонів.

Коментарі (4) | Переглядів: 3366

Детальніше...
 
Звернення СБУ до дрогобичан Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба УСБУ у Львівській області   
17.03.2014
СБУ звертається до людей повідомляти про сепаратизмШановні громадяни!
Якщо вам стало відомо про факти сепаратистських та інших проявів, що загрожують національній безпеці України, а також фактів корупції та хабарництва, звертайтесь у Дрогобицький МВ УСБУ у Львівській області за телефоном довіри (03244) 23765.

Коментарі (26) | Переглядів: 6025

Детальніше...
 
Старанно працює, ефективно захищає наші інтереси (звіт Михайла Задорожного) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Добрянський   
07.03.2014
Михайло ЗадорожнийШановна громадо! Як людина, яку ви уповноважили представляти свої інтереси у Львівській обласній раді, чудово усвідомлюю усю повноту власної відповідальності за взяті зобов'язання. У непростий час відбувається теперішня каденція. Постарався зробити все для того, щоб разом із багатьма тисячами українців відстояти свободу та справедливість в Україні. Ми перемогли режим Януковича. Це – сьогодні головне. Послідовно захищаю інтереси своїх виборців як у Дрогобицькій районній, так і в Львівській обласній радах.

Коментарі (81) | Переглядів: 5600

Детальніше...
 
10 тисяч людей провели в останню дорогу Героя України Олега Ушневича Надрукувати
Новини
24.02.2014
Олег УшневичУчора, 23 лютого, у Сколе приблизно 10 тисяч людей проводжали в останню дорогу Героя Майдану 31-річного Олега Ушневича, якого на вулиці Києва скосила куля снайпера.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 6476

Детальніше...
 
Про полеглих наших Героїв... Надрукувати
Новини
Написав(ла) Жанна Гармич   
21.02.2014
Полеглі герої дрогобичани померли за Україну32-літній дрогобичанин Олег Ушневич народився в 1982 році в Дрогобичі в сім'ї працівників дрогобицького нафтопереробного заводу (теперішнє ВАТ НПК "Галичина") Михайла та Євгенії Ушневич. Михайло Ушневич дотепер працює зварником на ВАТ НПК "Галичина". На момент, коли писалися ці рядки, убитий горем батько загиблого готувався до поїздки на Київ. Допомагав йому голова профкому ВАТ "НПК "Галичина" Богдан Івахів. До Дрогобича тіло Олега привезуть на вантажному мікроавтобусі ВАТ "НПК "Галичина".

Коментарі (38) | Переглядів: 7025

Детальніше...
 
Звернення ГО "Воля України" на Народному віче 16 лютого у Дрогобичі Надрукувати
Новини
17.02.2014
Дерибанщики у Дрогобицькому районі давно всіх дісталиШановні краяни! Вже третій місяць тривають наші протистояння з кримінальною ордою Януковича, вже третій місяць ми стоїмо на Майдані, наших товаришів вбивають, калічать, піддають тортурам, тримають у в'язницях, переслідують.

Коментарі (8) | Переглядів: 2370

Детальніше...
 
Прес-реліз прес-конференції щодо "дрогобицьких тітушок" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
09.02.2014
Відео із прес-конференції про дрогобицьких тітушокВсі чули про так званих "дрогобицьких тітушок". Ця новина облетіла простори України буквально за декілька годин. Але чи спілкувалися представники преси у Львові з тими хлопцями, які справді були з Дрогобича? І чому ЗМІ не знімало цих же "тітушок", коли вони блокували "Епіцентр"?

(у статті 1 відео)

Коментарі (25) | Переглядів: 5005

Детальніше...
 
Відкрито електронну реєстрацію до ДНЗ у Дрогобичі та Стебнику Надрукувати
Новини
08.02.2014
Сайт електронної реєстрації дітей до садків у Дрогобичі та СтебникуУ Дрогобичі запрацював сайт електронної реєстрації дітей для відвідування ними дошкільних навчальних закладів. За словами начальника відділу освіти міськвиконкому Петра Сушка, у Дрогобичі, а також і в Стебнику черга в дошкільні навчальні заклади тепер буде електронною, і для того, щоб включити до неї дитину не потрібно йти до керівництва закладу.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 6156

Детальніше...
 
Дрогобицькі "тітушки" побували у Львові Надрукувати
Новини
Написав(ла) zaxid.net   
05.02.2014
Тітушки із Дрогобича їздили до ЛьвоваКілька десятків молодих хлопців спортивної зовнішності приїхали до Львова, щоб допомогти працівникам Львівської облдержадміністрації потрапити до своїх робочих місць і забезпечити їм можливість спокійно працювати. Так хлопці пояснювали журналістам свою присутність на вул. Винниченка, 18.

Оновлено 06.02.14 о 10:00, додано відео.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (108) | Переглядів: 12507

Детальніше...
 
Родина Христини Скоропад не має грошей на ліки Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.02.2014
Хвора дівчина потребує допомоги дрогобичанКоли бачиш сльози на щоках молодої матері, то мимохіть проникаєшся її болем, співчуваєш їй та хочеться бодай чимось допомогти. Те, що довелося почути і побачити, закарбувалося у пам'яті і спонукає звернутися до читача. Вісімнадцятирічна дівчина з Дрогобича потребує вашої допомоги, і її життя – саме у ваших руках.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 3017

Детальніше...
 
Українська Вікіпедія оголосила страйк Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
27.01.2014
Протест на сайті української Вікіпедії"Спільнота української Вікіпедії висловлює свій рішучий протест проти прийнятого Верховною Радою і підписаного президентом Закону 721-VII "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", який, в разі його впровадження, може серйозно пошкодити свободі та відкритості Інтернету, в тому числі Вікіпедії", - йдеться на ресурсі україномовної Вікіпедії.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 2046

Детальніше...
 
Звернення працівників органів внутрішніх справ у відставці до діючих працівників ОВС усіх структур та підрозділів Надрукувати
Новини
27.01.2014
Українська міліція (ветерани) підтримують Майдан та звертаються до міністраМи, колишні працівники Дрогобицького міськрайонного відділу внутрішніх справ Львівської області та Дрогобицького відділу державної пенітенціарної служби, вкрай стурбовані подіями, що сьогодні відбуваються в Україні.

Коментарі (24) | Переглядів: 3788

Детальніше...
 
У Дрогобичі буде Народна рада Надрукувати
Новини
24.01.2014
ВчораНародна Рада у Дрогобичі буде складатися із дерибанщиків і номенклатурників, 23 січня, у Дрогобичі на вечірньому віче, що відбулося в рамках місцевого Євромайдану, представники територіальної громади міста висловились за створення місцевої Народної ради як органу представництва депутатів міської ради відповідно до Декларації проголошення Народної Ради України.

Коментарі (61) | Переглядів: 3588

Детальніше...
 
Всього 261 - 280 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)