Звернення про поселення біженців Надрукувати
Новини
Написав(ла) ВО "Майдан"   
18.03.2014
Житло у Дрогобичі для біженців із КримуШановна дрогобицька громадо!
У зв'язку з численними, загрозливими для життя народу України, провокаціями і військовою агресією зі сторони Росії на сході країни і в Криму просимо зголоситись ті родини, установи, готелі, оздоровчі заклади, які готові надати житло для тимчасового проживання сімей-біженців або тих осіб, які зазнаватимуть утисків чи переслідувань із даних регіонів.

Коментарі (4) | Переглядів: 3306

Детальніше...
 
Звернення СБУ до дрогобичан Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба УСБУ у Львівській області   
17.03.2014
СБУ звертається до людей повідомляти про сепаратизмШановні громадяни!
Якщо вам стало відомо про факти сепаратистських та інших проявів, що загрожують національній безпеці України, а також фактів корупції та хабарництва, звертайтесь у Дрогобицький МВ УСБУ у Львівській області за телефоном довіри (03244) 23765.

Коментарі (26) | Переглядів: 5960

Детальніше...
 
Старанно працює, ефективно захищає наші інтереси (звіт Михайла Задорожного) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Добрянський   
07.03.2014
Михайло ЗадорожнийШановна громадо! Як людина, яку ви уповноважили представляти свої інтереси у Львівській обласній раді, чудово усвідомлюю усю повноту власної відповідальності за взяті зобов'язання. У непростий час відбувається теперішня каденція. Постарався зробити все для того, щоб разом із багатьма тисячами українців відстояти свободу та справедливість в Україні. Ми перемогли режим Януковича. Це – сьогодні головне. Послідовно захищаю інтереси своїх виборців як у Дрогобицькій районній, так і в Львівській обласній радах.

Коментарі (81) | Переглядів: 5547

Детальніше...
 
10 тисяч людей провели в останню дорогу Героя України Олега Ушневича Надрукувати
Новини
24.02.2014
Олег УшневичУчора, 23 лютого, у Сколе приблизно 10 тисяч людей проводжали в останню дорогу Героя Майдану 31-річного Олега Ушневича, якого на вулиці Києва скосила куля снайпера.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 6410

Детальніше...
 
Про полеглих наших Героїв... Надрукувати
Новини
Написав(ла) Жанна Гармич   
21.02.2014
Полеглі герої дрогобичани померли за Україну32-літній дрогобичанин Олег Ушневич народився в 1982 році в Дрогобичі в сім'ї працівників дрогобицького нафтопереробного заводу (теперішнє ВАТ НПК "Галичина") Михайла та Євгенії Ушневич. Михайло Ушневич дотепер працює зварником на ВАТ НПК "Галичина". На момент, коли писалися ці рядки, убитий горем батько загиблого готувався до поїздки на Київ. Допомагав йому голова профкому ВАТ "НПК "Галичина" Богдан Івахів. До Дрогобича тіло Олега привезуть на вантажному мікроавтобусі ВАТ "НПК "Галичина".

Коментарі (38) | Переглядів: 6965

Детальніше...
 
Звернення ГО "Воля України" на Народному віче 16 лютого у Дрогобичі Надрукувати
Новини
17.02.2014
Дерибанщики у Дрогобицькому районі давно всіх дісталиШановні краяни! Вже третій місяць тривають наші протистояння з кримінальною ордою Януковича, вже третій місяць ми стоїмо на Майдані, наших товаришів вбивають, калічать, піддають тортурам, тримають у в'язницях, переслідують.

Коментарі (8) | Переглядів: 2314

Детальніше...
 
Прес-реліз прес-конференції щодо "дрогобицьких тітушок" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
09.02.2014
Відео із прес-конференції про дрогобицьких тітушокВсі чули про так званих "дрогобицьких тітушок". Ця новина облетіла простори України буквально за декілька годин. Але чи спілкувалися представники преси у Львові з тими хлопцями, які справді були з Дрогобича? І чому ЗМІ не знімало цих же "тітушок", коли вони блокували "Епіцентр"?

(у статті 1 відео)

Коментарі (25) | Переглядів: 4940

Детальніше...
 
Відкрито електронну реєстрацію до ДНЗ у Дрогобичі та Стебнику Надрукувати
Новини
08.02.2014
Сайт електронної реєстрації дітей до садків у Дрогобичі та СтебникуУ Дрогобичі запрацював сайт електронної реєстрації дітей для відвідування ними дошкільних навчальних закладів. За словами начальника відділу освіти міськвиконкому Петра Сушка, у Дрогобичі, а також і в Стебнику черга в дошкільні навчальні заклади тепер буде електронною, і для того, щоб включити до неї дитину не потрібно йти до керівництва закладу.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 6024

Детальніше...
 
Дрогобицькі "тітушки" побували у Львові Надрукувати
Новини
Написав(ла) zaxid.net   
05.02.2014
Тітушки із Дрогобича їздили до ЛьвоваКілька десятків молодих хлопців спортивної зовнішності приїхали до Львова, щоб допомогти працівникам Львівської облдержадміністрації потрапити до своїх робочих місць і забезпечити їм можливість спокійно працювати. Так хлопці пояснювали журналістам свою присутність на вул. Винниченка, 18.

Оновлено 06.02.14 о 10:00, додано відео.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (108) | Переглядів: 12431

Детальніше...
 
Родина Христини Скоропад не має грошей на ліки Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.02.2014
Хвора дівчина потребує допомоги дрогобичанКоли бачиш сльози на щоках молодої матері, то мимохіть проникаєшся її болем, співчуваєш їй та хочеться бодай чимось допомогти. Те, що довелося почути і побачити, закарбувалося у пам'яті і спонукає звернутися до читача. Вісімнадцятирічна дівчина з Дрогобича потребує вашої допомоги, і її життя – саме у ваших руках.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 2956

Детальніше...
 
Українська Вікіпедія оголосила страйк Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
27.01.2014
Протест на сайті української Вікіпедії"Спільнота української Вікіпедії висловлює свій рішучий протест проти прийнятого Верховною Радою і підписаного президентом Закону 721-VII "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", який, в разі його впровадження, може серйозно пошкодити свободі та відкритості Інтернету, в тому числі Вікіпедії", - йдеться на ресурсі україномовної Вікіпедії.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 1991

Детальніше...
 
Звернення працівників органів внутрішніх справ у відставці до діючих працівників ОВС усіх структур та підрозділів Надрукувати
Новини
27.01.2014
Українська міліція (ветерани) підтримують Майдан та звертаються до міністраМи, колишні працівники Дрогобицького міськрайонного відділу внутрішніх справ Львівської області та Дрогобицького відділу державної пенітенціарної служби, вкрай стурбовані подіями, що сьогодні відбуваються в Україні.

Коментарі (24) | Переглядів: 3734

Детальніше...
 
У Дрогобичі буде Народна рада Надрукувати
Новини
24.01.2014
ВчораНародна Рада у Дрогобичі буде складатися із дерибанщиків і номенклатурників, 23 січня, у Дрогобичі на вечірньому віче, що відбулося в рамках місцевого Євромайдану, представники територіальної громади міста висловились за створення місцевої Народної ради як органу представництва депутатів міської ради відповідно до Декларації проголошення Народної Ради України.

Коментарі (61) | Переглядів: 3532

Детальніше...
 
АвтоClub "Empire" (Дрогобич) Надрукувати
Новини
20.01.2014
Дрогобицький автоклуб збирає друзів на заправці на СтрийськійУвага! Завтра (21.01.2014) позачергові збори автоклубу на 18:30 на АЗС Окко на вулиці Стрийській. Там буде наша людина, яка поясниться вам ситуацію і ви узгодите план дій на будь-яку екстрену ситуацію.

Коментарі (8) | Переглядів: 2859

Детальніше...
 
Верховна Рада України дала добро на цензуру і репресії журналістів? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, фрілансер   
16.01.2014
Верховна Рада хоче перекрити кисень журналістамЯк стало відомо, 16 січня Верховною Радою України у неповному складі було прийнято ряд законів, зокрема закон авторства членів партії Регіонів передбачає кримінальну відповідальність за наклеп та за "екстремістську" діяльність у найширшому розумінні цього слова, за збирання інформації про працівників правоохоронних органів. Такий законодавчий акт зобов’язує провайдерів за вказівкою державного органу відключати "екстремістські" сайти та новинні блоги, не зареєстровані як інформаційні агенції.

Коментарі (29) | Переглядів: 2538

Детальніше...
 
Ілик не уповноважував Кондзьолку на створення територіальної ради обласного ВО "Майдан" Надрукувати
Новини
Написав(ла) vgolos.com.ua   
11.01.2014
Роман Ілик не давав Кондзьолці повноважень на МайданНародний депутат від "Батьківщини" Роман Ілик каже, що його помічник Володимир Кондзьолка не погоджував з ним свою ініціативу щодо створення територіальної ради обласного ВО "Майдан".

Коментарі (33) | Переглядів: 3650

Детальніше...
 
Дрогобичани готуються зустріти Новий рік на Євромайдані Надрукувати
Новини
31.12.2013
Дрогобичани будуть пити під міською ялинкоюСьогодні, 31 грудня, о 23 годині дрогобичани масово зберуться на пл. Ринок біля Новорічної ялинки. Святкові заходи розпочнуться з Молитви за Україну. Відтак відбудеться урочисте відкриття Новорічної ялинки і зустріч Нового 2014 року за участю координаторів Євромайдану у Дрогобичі, духовенства, представників влади, громади міста.

Коментарі (4) | Переглядів: 2251

Детальніше...
 
Дрогобичанка визнана найкращою вчителькою початкових класів Львівщини Надрукувати
Новини
27.12.2013
Вчителька із ЗОШ 2 стала найкращою у Львівській областіУчора, 26 грудня, обласна конкурсна комісія визнала найкращою вчителькою початкових класів Львівщини Тетяну Гоцій з Дрогобича. Тетяна Гоцій працює вчителькою початкових класів у Дрогобицькій спеціалізованій загальноосвітній школі 1-3 ступенів №2. Вона блискуче пройшла усі етапи напруженої боротьби і набрала найбільшу кількість балів, що забезпечило їй великий відрив у змаганні з головною конкуренткою.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 6118

Детальніше...
 
Свято наближається! У середу Миколай буде у будинку культури Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
18.12.2013
Миколай прийде до дітей із Надії у будинку культуриДо головного свята української малечі та дітей залишились лічені години. Святий Миколай уже в дорозі. Надіємось, що кожна слухняна дитина, немовля і, навіть, сиротина отримають свої омріяні подаруночки.

Коментарі (1) | Переглядів: 2010

Детальніше...
 
Дрогобичанин Богдан Кучер спитав у Януковича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
15.12.2013
Президент Янукович уникає питань громадян України14 грудня відбулося засідання круглого столу, на якому Віктор Янукович обговорював політичну ситуацію зі студентами, однак представляли студентську братію юнаки із лояльних до влади організацій, та ще й поспіхом спеціально для цього створених - заявили молоді активісти на Євромайдані.

(у статті 1 відео)

Коментарі (6) | Переглядів: 3409

Детальніше...
 
Всього 261 - 280 з 742
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3484 дні)