Інцидент в автобусі, або які "круті" дівки живуть у Ковпці Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
06.12.2011
Автобус Декілька днів тому сайт "Дрогобич Інфо" опублікував відеокліп з нарисом "Інтелектуальна деградація, або де "тьолки" шукатимуть "класного чувака". Мова йшла про аморальну поведінку підлітків в столичному закладі для розваг. Але чим відрізняються київські підлітки від, приміром, наших, місцевих? Події, що відбулися 5 грудня близько 15 год. в автобусі рейсом "Дрогобич-Стебник" спонукали взятися за перо.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (97) | Переглядів: 9117

Детальніше...
 
Продовження теми обдурених пайовиків ТОВ "Дрогобичспецбуд" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тарас Копач   
05.12.2011
Хата У продовженні теми обдурених пайовиків ТОВ "Дрогобичспецбуд" повідомляю новини за даною справою. У першу чергу слід зазначити, що Черевко В.М. був "вражений" і навіть обурений висвітленням мною "історії нашої співпраці" у ЗМІ, при зустрічі висловив свої емоції "влучною" фразою: "Бог Вам суддя"(!!!). Смішно і грішно чути згадування про Бога від людини, яка зібрала в простих людей мільйони і користується ними вже більше трьох років, чи не так?!

Коментарі (14) | Переглядів: 3831

Детальніше...
 
"Ліквідація" онкодиспансеру: стратегічний план чи велика "булька"? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марічка Котермачка   
02.12.2011
Минулого тижня резонансним, ажіотажним, галасливим (називайте як хочете) стало повідомлення про ліквідацію у Дрогобичі лікарні №3 та №5 з подальшим перетворення їх у відділи та перенесенням у Стебник. Медичні працівники згаданих закладів "забили" в усі дзвони: під’єднали пресу, телебачення, депутатів. Вони пояснювали: ліквідовувати онкодиспансер та шкірвендиспансер нелогічно, недоцільно, неправильно, не по-господарськи і аморально.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото і 1 відео)

Коментарі (18) | Переглядів: 3767

Детальніше...
 
День відкритих дверей на менеджменті Надрукувати
Новини
01.12.2011
ДДПУ Факультет економічної освіти та управління Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у суботу (10 грудня 2011 року) о 11:00 год. за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 46, ауд. 205 проводить "День відкритих дверей".

Коментарі (8) | Переглядів: 2301

Детальніше...
 
Міжнародний день інвалідів (3 грудня) наближається! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
30.11.2011
Надія У 1992 році, у кінці Десятиріччя інвалідів Організації Об'єднаних Націй (1983-1992 рр.), Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.

Коментарі (3) | Переглядів: 2293

Детальніше...
 
У Дрогобичі вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
29.11.2011
Цвинтар 26 листопада вся Україна вшановувала пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Болісно стискалося цього дня серце у всіх небайдужих українців при згадці про ті страшні жертви, які поніс наш народ внаслідок цілеспрямованих дій сталінського комуністичного режиму на "упокорення" українського села найжахливішим способом – голодомором.

Коментарі (2) | Переглядів: 1830

Детальніше...
 
Перші зйомки відбулися! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
27.11.2011
Фільм Як уже неодноразово заявлялося у ЗМІ, у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів проходить проект "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого відбувається в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 2710

Детальніше...
 
Соціально-правовий документальний фільм Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
25.11.2011
Фільм 17 листопада 2011 року у ДДТЗДІ, в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбулася робоча зустріч керівництва та учасників проекту з метою обговорення створення "Соціально-правового документального фільму".

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2174

Детальніше...
 
У Дрогобичі вшанують пам'ять жертв голодомору Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
25.11.2011
Цвинтар 26 листопада Україна вшановуватиме пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. - найстрашнішої трагедії за всю історію існування нашого народу, наслідки якої ми пожинаємо дотепер. Адже через через цілеспрямовані дії Сталіна на остаточне придушення українського національно-визвольного руху та вирішення українського питання наша нація зазнала мільйонних жертв.

Коментарі (8) | Переглядів: 2293

Детальніше...
 
Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Стародуб   
24.11.2011
Лікарня Колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) звернувся до голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського з проханням врятувати онкодиспансер від можливої ліквідації шляхом реорганізації медичного закладу.

Коментарі (22) | Переглядів: 2908

Детальніше...
 
Трудовий колектив "Пельменної" втратив надію на справедливість Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
21.11.2011
Затемнення Як було вже анонсовано, приміщення "Пельменної" було виставлено на конкурс щодо приватизації - благі наміри влади покращити надходження в бюджет розвитку міста. Але ми чомусь всі забули про колектив "Пельменної", який відав цій роботі 20 років свого життя. Розуміючи свою долю, колектив почав боротись за свої права, і, як результат, - рішення про призупинення процесу приватизації шляхом конкурсу Львівським Апеляційним судом. Найцікавіше почалось тоді, коли про це рішення повідомили директора КП "Берізка" Йосипа Габшія, у структурне підпорядкування якого входить кафе "Пельменна" і кафе "Надія".

(до статті додано 6 документів, що стосуються даного питання)

Коментарі (1) | Переглядів: 2817

Детальніше...
 
Завдяки регіоналам Дрогобича відомчі будинки нарешті приймуть у комунальну власність міста Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
21.11.2011
Партія регіонів Загальні збори мешканців одинадцяти відомчих будинків Дрогобича, що перебувають на балансі ДП "Буджитлосервіс", відбулися 16 листопада за участю керівника підприємства А. Надланка, голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського та представників мерії.

Коментарі (17) | Переглядів: 3780

Детальніше...
 
Канівця визнали лідером Львівщини Надрукувати
Новини
Написав(ла) galinfo.com.ua   
21.11.2011
Верховна Рада Центр суспільних досліджень "Тема" оприлюднив результати експертного дослідження "Лідери Львівщини", яким було визначено найактивніших і найперспективніших діячів, котрі працюють в регіонах області.

Коментарі (2) | Переглядів: 1859

Детальніше...
 
Як 7 депутатів "Хвилю" ганяли Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
20.11.2011
Хата У п’ятницю (18 листопада 2011 року) відбулася незбагненна подія, бо засідала відповідна комісія з питань приватизації комунального майна. Якщо висловитися чесно, то я, з дозволу сказати, до такого "пробного проекту" не був готовий.

(всього 1 відео)

Коментарі (11) | Переглядів: 2715

Детальніше...
 
Увага! Розшук! Зникло безвісти двоє людей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицький МВ ГУМВС України   
18.11.2011
ШихДрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області розшукується громадянин України Ших Михайло Петрович, 25.08.1935 р.н., житель м. Стебник, вул. Грушевського, 14-А, кв. 27, який 15 вересня 2009 року вийшов з дому та по теперішній час не повернувся.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 4543

Детальніше...
 
У Дрогобичі досягнуто консенсусу щодо нового законодавства про вибори при підтримці Сергія Гориславс Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
17.11.2011
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський під час громадського обговорення виборчої реформи в Україні у приміщенні Дрогобицької міської ради виступив із доповіддю на підтримку нового законопроекту про вибори, який передбачає відновлення пропорційно-мажоритарної системи виборів до Верховної Ради України.

Коментарі (16) | Переглядів: 2860

Детальніше...
 
Особливості працевлаштування інвалідів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
15.11.2011
Семінар Рівень економіки та соціального забезпечення громадян безпосередньо залежить від рівня зайнятості працездатного населення країни. Але, до цієї категорії — працездатного населення, також відносимо інвалідів ІІ і ІІІ групи. Адже, згідно із Законом України неповносправні громадяни мають право працевлаштування.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 3348

Детальніше...
 
Непоправна втрата для Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Альберда   
09.11.2011
ДДПУПогожий день 7 листопада. Під стінами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка багатолюдно. Студентська молодь та викладачі Альма Матері, можновладці міста та столиці із величезними букетами квітами, вінками та скорботним поглядом. Університет прощається із Валерієм Скотним. Серце відомого вченого, культуролога та філософа, заслуженого працівника освіти України, ректора з двадцятирічним стажем, професора Валерія Григоровича Скотного раптово та так завчасно перестало битись 5 листопада.

Коментарі (1) | Переглядів: 5206

Детальніше...
 
"Життя - мов спалах" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька зоря"   
08.11.2011
ЛистСаме під такою назвою днями у видавництві "Коло" вийшов у світ фотоальбом дрогобицького фотографа і журналіста Ігоря Фецяка. Книга присвячена світлій пам’яті фотомитця, члена Національної спілки журналістів України Олександра Барана, який залишив яскравий слід у душах друзів та близьких і назавжди увійшов в історію Дрогобича.

Коментарі (5) | Переглядів: 3394

Детальніше...
 
Страшне перо - не в гусака, або гангстерський терор українського банку – 2 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
02.11.2011
Приватбанк Статтю на цю тему було опубліковано на "Дрогобич Інфо" три тижні тому (Гангстерський терор українського банку), і, здавалося б, питання розкрите та зняте з порядку денного. Однак історія про взаємини ошуканої Вікторії Лишик та Приватбанком отримала цікаве продовження, яке не дослідити та промовчати було б щонайменше нетактовно.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 5002

Детальніше...
 
Всього 561 - 580 з 736
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3428 днів)