8 шкіл Дрогобиччини візьмуть участь у пілоті Національного проекту "Відкритий світ" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
11.01.2012
Дзвінок 10 січня у Києві відбулася прес конференція керівника Національного проекту "Відкритий світ" Ігоря Куруса на якій було презентовано старт Національного проекту "Відкритий світ".

Коментарі (20) | Переглядів: 2882

Детальніше...
 
Звіт депутата міськради Михайла Ваврина Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
06.01.2012
БЮТВідповідно до ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за рішенням бюро Дрогобицької міської партійної організації "ВО Батьківщина", з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

Коментарі (22) | Переглядів: 3813

Детальніше...
 
Підсумки роботи Координаційної ради за 2011 рік Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
05.01.2012
ВишивкаКоординаційна рада Блоку національно-демократичних сил дрогобиччини на своєму першому засіданні 3 січня 2012р. підвела підсумки роботи у минулому році. За словами голови КР М. Ваврина до позитиву слід зарахувати проведення ряду політичних акцій ( позачергові сесії міської ради проти позбавлення звань Герой України С. Бандеру, Р. Шухевича, припинення політичних переслідувань лідерів опозиції Ю. Тимошенко, Ю. Луценка та інших, двічі проведення загальних зборів громадян з метою проведення референдуму по недопущенню продажі землі сільськогосподарського призначення, проведення акцій протесту підприємців, чорнобильців, дітей війни, афганців).

Коментарі (18) | Переглядів: 2562

Детальніше...
 
Підсумки 2011 року у Дрогобичі Надрукувати
Новини
31.12.2011
Герб Дрогобича Хочеться вірити, що прийдешній рік буде відрізнятися не лише новим календарем, але й новим життям для дрогобичан і українців загалом. А зараз добігає кінця 2011 рік. Вже за традицією, коротко про основні події дванадцяти місяців у Дрогобичі та районі.

Коментарі (7) | Переглядів: 2554

Детальніше...
 
Звітує Михайло Задорожний Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак, при співпраці з помічником обласного депутата Олегом Добрянським   
29.12.2011
Задорожній У вівторок, 27 грудня, відбулася зустріч депутата Львівської обласної ради від Дрогобицького району, представника ВО "Свобода" Михайла Задорожного із місцевими журналістами. На початок подаємо короткеі тези – що ж було зроблено депутатом за рік діяльності.

Коментарі (19) | Переглядів: 4148

Детальніше...
 
Прес-реліз Дрогобицької міської ради за 2011 рік Надрукувати
Новини
Написав(ла) Відділ внутрішньої політики міської ради   
28.12.2011
РатушаРік, що минає, для Дрогобича був особливий у кількох аспектах. Зокрема, у нашому місти було освячено три храми: Спаса на вул. Стрийський та Успення Богородиці на вул. Вол. Великого, Вознесення Господнього на вул 22 січня. Саме з цими подіями були пов'язані відвідини Дрогобича Блаженнішим Святославом, якого ми мали честь приймати.

Коментарі (4) | Переглядів: 4518

Детальніше...
 
Добрі справи маленької спільноти Надрукувати
Новини
Написав(ла) Керівник ДДТЗДІ "Надія" Ірина Дзюрах, PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" Зеновій Квасній   
26.12.2011
Робота З настанням зимової пори громада міста готується до завершення 2011 року. Усі організації готують звіт про свою діяльність. Керівники, депутати, підприємці готуються до благодійництва у День святого Миколая, а загалом, розпочинається активна підготовка до святкування Нового 2012 року.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2779

Детальніше...
 
Дрогобицькому онкодиспансеру присудили жити Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Каменярі"   
21.12.2011
Аптека Медики Дрогобицького онокдиспансеру останній місяць щиро молились до святого чудотворця Миколая, у якого просили одного – аби можновладцям вистачило розуму не закривати їхню медичну установу. Благочинець почув людей у білих халатах і здійснив диво. 20 грудня Львівська облрада підтримала рішення комісії з вирішення проблемних питань функціонування Дрогобицьких міських лікарень №3 та №5 та призупинила реорганізацію цих медичних установ.

(у статті 3 відео)

Коментарі (11) | Переглядів: 2833

Детальніше...
 
Звітно-виборна конференція ММГО "Молодий Народний Рух" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
21.12.2011
Молодий Народний Рух 17 грудня 2011 року відбулася звітно-виборна конференція Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух". Розпочалася звітно-виборна конференція о 12:30 год. з привітання учасників зібрання головою молодіжної організації — Зеновієм Кваснієм. А офіційне відкриття конференції відбулося виконанням Державного Гімну України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 15 фото й один документ)

Коментарі (9) | Переглядів: 3401

Детальніше...
 
"Я б обрав життя, яке прожив ..." Надрукувати
Новини
19.12.2011
Вишивка У четвер (22 грудня 2011 року) о 16:00 у читальному залі центральної міської бібліотеки ім. В.М. Чорновола розпочнеться вечір, присвячений 74 річниці від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола "Я б обрав життя, яке прожив...".

Коментарі (6) | Переглядів: 2155

Детальніше...
 
Ігор Курус зустрівся з керівниками корпорації "Самсунг" у південнокорейському місті Сувон Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Мірчук   
16.12.2011
Курус І.Курус презентував національний проект, після чого було детально обговорено усі стадії реалізації проекту і участь у ньому корпорації "Самсунг". Директор "Самсунг електронікс" Byeongjoo Kim запропонував керівникові проекту вивчити досвід російської компанії "Йота" у розгортання мережі LTE і повідомив про зацікавленість телекомунікаційного підрозділу корпорації "Самсунг" українським проектом.

Коментарі (37) | Переглядів: 3848

Детальніше...
 
Сваволя влади міста Дрогобича вже не має меж Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
15.12.2011
ХащівськийСьогодні мене переповнюють подвійні почуття. Перше - це відраза до тієї злочинної маси (інакше висловитися я не можу), яка все ще тримається обома руками за той жирний шматок, яким є комунальна власність (тобто наша з вами власність). Бо вони вже звиклися з думкою, що ця власність стала вже їхньою приватною власністю. Друге - це споглядання, з яким спокоєм тримаються люди, долю яких вже, здавалося би, остаточно вирішили у владних коридорах Дрогобицької міської ради.

Коментарі (115) | Переглядів: 5819

Детальніше...
 
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ" - партнерська допомога Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
13.12.2011
Картопля Сучасне соціальне становище громадян нашого міста є дуже різноманітним. Є сім’ї з різним соціальним статусом, достатком та життєвим кредо. У всіх є свої радості та прикрощі. Хтось думає де і як гарно провести зимову відпустку і на якому гірськолижному курорті зайнятися активним відпочинком, а комусь не сходить з голови думка, як прогодувати сім’ю і звести кінці з кінцями. Причому, останніх — більшість.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 3546

Детальніше...
 
У Дрогобичі розпочали збір петицій до Львівської залізниці за відновлення руху електропоїздів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
12.12.2011
Узбеки З початком грудня у Дрогобичі стартувала кампанія зі збору петицій до Львівської залізниці щодо відновлення руху рейсів електропоїздів Самбір-Стрий та Стрий-Самбір о 13:15 та 14:14 у п’ятницю та неділю.

Коментарі (14) | Переглядів: 3538

Детальніше...
 
Музично-драматичний театр гостинно приймає молодь з особливими потребами Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
12.12.2011
Маскі За останні роки м. Дрогобич та його громада неодноразово підтвердили високий статус Благодійника – статус Небайдужості та Меценатства. І доказом цього є підтримка та участь у багатьох благодійних заходах, акціях які регулярно проводяться різними громадськими та благодійними організаціями нашого міста.

Коментарі (1) | Переглядів: 2928

Детальніше...
 
День боротьби проти корупції влада відмічає порушеннями ЗУ "Про доступ до публічної інформації" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олександр Магльона   
11.12.2011
Робота 9 грудня у світі відзначають День боротьби проти корупції. "Боротьбу" демонструє й наша влада — на всіх щаблях. Зокрема, 28 листопада Кабмін затвердив Державну програму щодо запобігання і протидії корупції (розробник Міністерство юстиції). Перед тим, 21 жовтня, Президент України Віктор Янукович затвердив указом Національну антикорупційну стратегію на цей же період. Що ж об'єднує ці документи? Крім теми, ці два документи, насамперед, об’єднує те, що під час їх підготовки та прийняття було грубо порушено Закон "Про доступ до публічної інформації", а саме, - норму його статті 15, що передбачає обов’язкове оприлюднення за 20 робочих днів проектів нормативно-правових актів державних органів та проектів актів органів місцевого самоврядування.

Коментарі (27) | Переглядів: 3088

Детальніше...
 
У своїх зверненнях Задорожний відстоює мешканців Дрогобича та району Надрукувати
Новини
09.12.2011
Задорожний Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний пише депутатські запити для з’ясування питання звільнення працівників АТ НПК "Галичина" та ТОВ "Універсальна бурова техніка". Також депутат просить включити в обласний бюджет кошти на проведення робіт по берегоукріпленню річки Шумівки в с. Ясениця-Сільна.

Коментарі (61) | Переглядів: 3755

Детальніше...
 
Як дерибанять землю або Чому саме це рішення? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
07.12.2011
Напередодні сесії було засідання комітету опору диктатурі (КОД) присутні голови партій та депутати одноголосно проголосували про припинення бездумного розбазарювання майна та землі у місті Дрогобичі. Прийняли рішення зняти з порядку денного виділення землі під садівництво - зміна цільового призначення та продаж майна викупом колективом. На жаль, тільки це рішення набрало необхідну кількість голосів та було поставлене на поіменне голосування.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото і 2 документи)

Коментарі (55) | Переглядів: 4055

Детальніше...
 
Доля працівників диспансеру є предметом піару окремих депутатів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Фронту змін   
06.12.2011
Фрот змінСьогодні на сесії Львівської обласної ради буде розглянуте рішення підготовлене робочою групою та подане на розгляд керівником комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту, членом фракції "Фронт Змін" у обласній раді Богданом Чечоткою. Зокрема, на виконання доручення розширеної комісії, зібраної для вирішення проблемних питань функціювання Дрогобицької міської лікарні №3 та Дрогобицької міської лікарні №5 група на чолі з Богданом Чечоткою напрацювала пропозиції, які дадуть змогу знайти фінансування згаданих диспансерів.

Коментарі (20) | Переглядів: 2694

Детальніше...
 
Гориславський вимагає звільнити керівників КП Дрогобича за умисне доведення до банкрутства Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
06.12.2011
Партія регіонів Тимчасова контрольна комісія Дрогобицької міської ради, яка займалася перевіркою роботи комунальних підприємств КП "СПОК "Хвиля", КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" та КП "Берізка", оприлюднила звіт та висновки щодо роботи цих підприємств.

Коментарі (36) | Переглядів: 3951

Детальніше...
 
Всього 561 - 580 з 758
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3577 днів)