Музично-драматичний театр гостинно приймає молодь з особливими потребами Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
12.12.2011
Маскі За останні роки м. Дрогобич та його громада неодноразово підтвердили високий статус Благодійника – статус Небайдужості та Меценатства. І доказом цього є підтримка та участь у багатьох благодійних заходах, акціях які регулярно проводяться різними громадськими та благодійними організаціями нашого міста.

Коментарі (1) | Переглядів: 2840

Детальніше...
 
День боротьби проти корупції влада відмічає порушеннями ЗУ "Про доступ до публічної інформації" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олександр Магльона   
11.12.2011
Робота 9 грудня у світі відзначають День боротьби проти корупції. "Боротьбу" демонструє й наша влада — на всіх щаблях. Зокрема, 28 листопада Кабмін затвердив Державну програму щодо запобігання і протидії корупції (розробник Міністерство юстиції). Перед тим, 21 жовтня, Президент України Віктор Янукович затвердив указом Національну антикорупційну стратегію на цей же період. Що ж об'єднує ці документи? Крім теми, ці два документи, насамперед, об’єднує те, що під час їх підготовки та прийняття було грубо порушено Закон "Про доступ до публічної інформації", а саме, - норму його статті 15, що передбачає обов’язкове оприлюднення за 20 робочих днів проектів нормативно-правових актів державних органів та проектів актів органів місцевого самоврядування.

Коментарі (27) | Переглядів: 2999

Детальніше...
 
У своїх зверненнях Задорожний відстоює мешканців Дрогобича та району Надрукувати
Новини
09.12.2011
Задорожний Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний пише депутатські запити для з’ясування питання звільнення працівників АТ НПК "Галичина" та ТОВ "Універсальна бурова техніка". Також депутат просить включити в обласний бюджет кошти на проведення робіт по берегоукріпленню річки Шумівки в с. Ясениця-Сільна.

Коментарі (61) | Переглядів: 3691

Детальніше...
 
Як дерибанять землю або Чому саме це рішення? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
07.12.2011
Напередодні сесії було засідання комітету опору диктатурі (КОД) присутні голови партій та депутати одноголосно проголосували про припинення бездумного розбазарювання майна та землі у місті Дрогобичі. Прийняли рішення зняти з порядку денного виділення землі під садівництво - зміна цільового призначення та продаж майна викупом колективом. На жаль, тільки це рішення набрало необхідну кількість голосів та було поставлене на поіменне голосування.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото і 2 документи)

Коментарі (55) | Переглядів: 3966

Детальніше...
 
Доля працівників диспансеру є предметом піару окремих депутатів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Фронту змін   
06.12.2011
Фрот змінСьогодні на сесії Львівської обласної ради буде розглянуте рішення підготовлене робочою групою та подане на розгляд керівником комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту, членом фракції "Фронт Змін" у обласній раді Богданом Чечоткою. Зокрема, на виконання доручення розширеної комісії, зібраної для вирішення проблемних питань функціювання Дрогобицької міської лікарні №3 та Дрогобицької міської лікарні №5 група на чолі з Богданом Чечоткою напрацювала пропозиції, які дадуть змогу знайти фінансування згаданих диспансерів.

Коментарі (20) | Переглядів: 2611

Детальніше...
 
Гориславський вимагає звільнити керівників КП Дрогобича за умисне доведення до банкрутства Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
06.12.2011
Партія регіонів Тимчасова контрольна комісія Дрогобицької міської ради, яка займалася перевіркою роботи комунальних підприємств КП "СПОК "Хвиля", КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" та КП "Берізка", оприлюднила звіт та висновки щодо роботи цих підприємств.

Коментарі (36) | Переглядів: 3869

Детальніше...
 
Інцидент в автобусі, або які "круті" дівки живуть у Ковпці Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
06.12.2011
Автобус Декілька днів тому сайт "Дрогобич Інфо" опублікував відеокліп з нарисом "Інтелектуальна деградація, або де "тьолки" шукатимуть "класного чувака". Мова йшла про аморальну поведінку підлітків в столичному закладі для розваг. Але чим відрізняються київські підлітки від, приміром, наших, місцевих? Події, що відбулися 5 грудня близько 15 год. в автобусі рейсом "Дрогобич-Стебник" спонукали взятися за перо.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (96) | Переглядів: 9210

Детальніше...
 
Продовження теми обдурених пайовиків ТОВ "Дрогобичспецбуд" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тарас Копач   
05.12.2011
Хата У продовженні теми обдурених пайовиків ТОВ "Дрогобичспецбуд" повідомляю новини за даною справою. У першу чергу слід зазначити, що Черевко В.М. був "вражений" і навіть обурений висвітленням мною "історії нашої співпраці" у ЗМІ, при зустрічі висловив свої емоції "влучною" фразою: "Бог Вам суддя"(!!!). Смішно і грішно чути згадування про Бога від людини, яка зібрала в простих людей мільйони і користується ними вже більше трьох років, чи не так?!

Коментарі (14) | Переглядів: 3889

Детальніше...
 
"Ліквідація" онкодиспансеру: стратегічний план чи велика "булька"? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Марічка Котермачка   
02.12.2011
Минулого тижня резонансним, ажіотажним, галасливим (називайте як хочете) стало повідомлення про ліквідацію у Дрогобичі лікарні №3 та №5 з подальшим перетворення їх у відділи та перенесенням у Стебник. Медичні працівники згаданих закладів "забили" в усі дзвони: під’єднали пресу, телебачення, депутатів. Вони пояснювали: ліквідовувати онкодиспансер та шкірвендиспансер нелогічно, недоцільно, неправильно, не по-господарськи і аморально.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото і 1 відео)

Коментарі (18) | Переглядів: 3837

Детальніше...
 
День відкритих дверей на менеджменті Надрукувати
Новини
01.12.2011
ДДПУ Факультет економічної освіти та управління Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у суботу (10 грудня 2011 року) о 11:00 год. за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 46, ауд. 205 проводить "День відкритих дверей".

Коментарі (8) | Переглядів: 2340

Детальніше...
 
Міжнародний день інвалідів (3 грудня) наближається! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
30.11.2011
Надія У 1992 році, у кінці Десятиріччя інвалідів Організації Об'єднаних Націй (1983-1992 рр.), Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.

Коментарі (3) | Переглядів: 2338

Детальніше...
 
У Дрогобичі вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
29.11.2011
Цвинтар 26 листопада вся Україна вшановувала пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Болісно стискалося цього дня серце у всіх небайдужих українців при згадці про ті страшні жертви, які поніс наш народ внаслідок цілеспрямованих дій сталінського комуністичного режиму на "упокорення" українського села найжахливішим способом – голодомором.

Коментарі (2) | Переглядів: 1883

Детальніше...
 
Перші зйомки відбулися! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
27.11.2011
Фільм Як уже неодноразово заявлялося у ЗМІ, у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів проходить проект "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого відбувається в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 2769

Детальніше...
 
Соціально-правовий документальний фільм Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
25.11.2011
Фільм 17 листопада 2011 року у ДДТЗДІ, в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбулася робоча зустріч керівництва та учасників проекту з метою обговорення створення "Соціально-правового документального фільму".

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2224

Детальніше...
 
У Дрогобичі вшанують пам'ять жертв голодомору Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
25.11.2011
Цвинтар 26 листопада Україна вшановуватиме пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. - найстрашнішої трагедії за всю історію існування нашого народу, наслідки якої ми пожинаємо дотепер. Адже через через цілеспрямовані дії Сталіна на остаточне придушення українського національно-визвольного руху та вирішення українського питання наша нація зазнала мільйонних жертв.

Коментарі (8) | Переглядів: 2334

Детальніше...
 
Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Стародуб   
24.11.2011
Лікарня Колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) звернувся до голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського з проханням врятувати онкодиспансер від можливої ліквідації шляхом реорганізації медичного закладу.

Коментарі (22) | Переглядів: 2957

Детальніше...
 
Трудовий колектив "Пельменної" втратив надію на справедливість Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
21.11.2011
Затемнення Як було вже анонсовано, приміщення "Пельменної" було виставлено на конкурс щодо приватизації - благі наміри влади покращити надходження в бюджет розвитку міста. Але ми чомусь всі забули про колектив "Пельменної", який відав цій роботі 20 років свого життя. Розуміючи свою долю, колектив почав боротись за свої права, і, як результат, - рішення про призупинення процесу приватизації шляхом конкурсу Львівським Апеляційним судом. Найцікавіше почалось тоді, коли про це рішення повідомили директора КП "Берізка" Йосипа Габшія, у структурне підпорядкування якого входить кафе "Пельменна" і кафе "Надія".

(до статті додано 6 документів, що стосуються даного питання)

Коментарі (1) | Переглядів: 2863

Детальніше...
 
Завдяки регіоналам Дрогобича відомчі будинки нарешті приймуть у комунальну власність міста Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
21.11.2011
Партія регіонів Загальні збори мешканців одинадцяти відомчих будинків Дрогобича, що перебувають на балансі ДП "Буджитлосервіс", відбулися 16 листопада за участю керівника підприємства А. Надланка, голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського та представників мерії.

Коментарі (17) | Переглядів: 3831

Детальніше...
 
Канівця визнали лідером Львівщини Надрукувати
Новини
Написав(ла) galinfo.com.ua   
21.11.2011
Верховна Рада Центр суспільних досліджень "Тема" оприлюднив результати експертного дослідження "Лідери Львівщини", яким було визначено найактивніших і найперспективніших діячів, котрі працюють в регіонах області.

Коментарі (2) | Переглядів: 1898

Детальніше...
 
Як 7 депутатів "Хвилю" ганяли Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
20.11.2011
Хата У п’ятницю (18 листопада 2011 року) відбулася незбагненна подія, бо засідала відповідна комісія з питань приватизації комунального майна. Якщо висловитися чесно, то я, з дозволу сказати, до такого "пробного проекту" не був готовий.

(всього 1 відео)

Коментарі (11) | Переглядів: 2760

Детальніше...
 
Всього 561 - 580 з 742
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3487 днів)