У Новий рік - з новими ідеями! Надрукувати
Новини
Написав(ла) БФ "Карітас СДЄ УГКЦ"   
28.01.2012
КарітасМрія – одне з тих див, які керують нашими життями. Це - те, що ми загадуємо під бій курантів у Новому році. А які мрії керують юними серцями випускників Бориславської санаторної школи-інтернату, спецшколи-інтернату міста Борислава, Нагуєвицької школи-інтернату для дітей із проблемами зору, Дрогобицького сиротинця "Оранта"? Здійснення яких мрій забажали вони цього Нового року?

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2077

Детальніше...
 
Кращі твори літературного конкурсу "Стежками Каменяра" надруковані в трьох книгах Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Мірчук, тижневик "Каменярі"   
20.01.2012
Журналіст Саме сьогодні, 20 січня, у видавництві "Вістка" побачили світ три книги під назвою "Стежками Каменяра". А вже завтра з рук онука Івана Франка, голови журі літературного конкурсу "Стежками Каменяра" для школярів Дрогобиччини Роланда Франка, їх отримають переможці та лауреати.

Коментарі (12) | Переглядів: 3464

Детальніше...
 
Прес-анонс акції "Ланцюг єдності" до Дня Соборності України Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
17.01.2012
Соборність 22 січня є особливий день в українській історії, адже цього дня стались події, які засвідчили віковічні прагнення українців будувати свою самостійну, соборну державу.

Коментарі (28) | Переглядів: 3266

Детальніше...
 
Допоможім нашому приятелеві з Польщі віднайти "гніздо" його батьків Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
15.01.2012
Вишивка Громадська організація "Дрогобицьке земляцтво" отримала листа з Польщі. Для відповіді на нього потрібна допомога мешканців Рихтич.
Нижче подаємо листа мовою оригіналу і переклад.

Коментарі (9) | Переглядів: 3288

Детальніше...
 
Можна висловити по-іншому Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
13.01.2012
Комп’ютер12 січня, в рамках міжнародної виставки досягнень новітніх технологій в освіті BETT - 2012 у Лондоні, відбулася зустріч керівника Національного проекту "Відкритий світ" Ігоря Куруса з глобальним директором Корпораціі "Майкрософт" з програм державно-приватного партнерства і національних програм Джойсом Фернандесом.

Коментарі (26) | Переглядів: 2745

Детальніше...
 
Допоможіть Вікторії Маслей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Степан   
12.01.2012
Вікторія МаслейТерміново необхідна будь-яка посильна допомога Вікторії Маслей. У ці хвилини її стан критичний! Це та ситуація, коли відлік часу йде на години. Наразі необхідно зібрати понад 10 000 євро для транспортування і її лікування в Інституті лімфи в Німеччині.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 3179

Детальніше...
 
8 шкіл Дрогобиччини візьмуть участь у пілоті Національного проекту "Відкритий світ" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
11.01.2012
Дзвінок 10 січня у Києві відбулася прес конференція керівника Національного проекту "Відкритий світ" Ігоря Куруса на якій було презентовано старт Національного проекту "Відкритий світ".

Коментарі (20) | Переглядів: 2809

Детальніше...
 
Звіт депутата міськради Михайла Ваврина Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
06.01.2012
БЮТВідповідно до ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за рішенням бюро Дрогобицької міської партійної організації "ВО Батьківщина", з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

Коментарі (22) | Переглядів: 3743

Детальніше...
 
Підсумки роботи Координаційної ради за 2011 рік Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
05.01.2012
ВишивкаКоординаційна рада Блоку національно-демократичних сил дрогобиччини на своєму першому засіданні 3 січня 2012р. підвела підсумки роботи у минулому році. За словами голови КР М. Ваврина до позитиву слід зарахувати проведення ряду політичних акцій ( позачергові сесії міської ради проти позбавлення звань Герой України С. Бандеру, Р. Шухевича, припинення політичних переслідувань лідерів опозиції Ю. Тимошенко, Ю. Луценка та інших, двічі проведення загальних зборів громадян з метою проведення референдуму по недопущенню продажі землі сільськогосподарського призначення, проведення акцій протесту підприємців, чорнобильців, дітей війни, афганців).

Коментарі (18) | Переглядів: 2491

Детальніше...
 
Підсумки 2011 року у Дрогобичі Надрукувати
Новини
31.12.2011
Герб Дрогобича Хочеться вірити, що прийдешній рік буде відрізнятися не лише новим календарем, але й новим життям для дрогобичан і українців загалом. А зараз добігає кінця 2011 рік. Вже за традицією, коротко про основні події дванадцяти місяців у Дрогобичі та районі.

Коментарі (7) | Переглядів: 2467

Детальніше...
 
Звітує Михайло Задорожний Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак, при співпраці з помічником обласного депутата Олегом Добрянським   
29.12.2011
Задорожній У вівторок, 27 грудня, відбулася зустріч депутата Львівської обласної ради від Дрогобицького району, представника ВО "Свобода" Михайла Задорожного із місцевими журналістами. На початок подаємо короткеі тези – що ж було зроблено депутатом за рік діяльності.

Коментарі (19) | Переглядів: 4050

Детальніше...
 
Прес-реліз Дрогобицької міської ради за 2011 рік Надрукувати
Новини
Написав(ла) Відділ внутрішньої політики міської ради   
28.12.2011
РатушаРік, що минає, для Дрогобича був особливий у кількох аспектах. Зокрема, у нашому місти було освячено три храми: Спаса на вул. Стрийський та Успення Богородиці на вул. Вол. Великого, Вознесення Господнього на вул 22 січня. Саме з цими подіями були пов'язані відвідини Дрогобича Блаженнішим Святославом, якого ми мали честь приймати.

Коментарі (4) | Переглядів: 4434

Детальніше...
 
Добрі справи маленької спільноти Надрукувати
Новини
Написав(ла) Керівник ДДТЗДІ "Надія" Ірина Дзюрах, PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" Зеновій Квасній   
26.12.2011
Робота З настанням зимової пори громада міста готується до завершення 2011 року. Усі організації готують звіт про свою діяльність. Керівники, депутати, підприємці готуються до благодійництва у День святого Миколая, а загалом, розпочинається активна підготовка до святкування Нового 2012 року.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2700

Детальніше...
 
Дрогобицькому онкодиспансеру присудили жити Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Каменярі"   
21.12.2011
Аптека Медики Дрогобицького онокдиспансеру останній місяць щиро молились до святого чудотворця Миколая, у якого просили одного – аби можновладцям вистачило розуму не закривати їхню медичну установу. Благочинець почув людей у білих халатах і здійснив диво. 20 грудня Львівська облрада підтримала рішення комісії з вирішення проблемних питань функціонування Дрогобицьких міських лікарень №3 та №5 та призупинила реорганізацію цих медичних установ.

(у статті 3 відео)

Коментарі (11) | Переглядів: 2757

Детальніше...
 
Звітно-виборна конференція ММГО "Молодий Народний Рух" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
21.12.2011
Молодий Народний Рух 17 грудня 2011 року відбулася звітно-виборна конференція Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух". Розпочалася звітно-виборна конференція о 12:30 год. з привітання учасників зібрання головою молодіжної організації — Зеновієм Кваснієм. А офіційне відкриття конференції відбулося виконанням Державного Гімну України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 15 фото й один документ)

Коментарі (9) | Переглядів: 3306

Детальніше...
 
"Я б обрав життя, яке прожив ..." Надрукувати
Новини
19.12.2011
Вишивка У четвер (22 грудня 2011 року) о 16:00 у читальному залі центральної міської бібліотеки ім. В.М. Чорновола розпочнеться вечір, присвячений 74 річниці від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола "Я б обрав життя, яке прожив...".

Коментарі (6) | Переглядів: 2086

Детальніше...
 
Ігор Курус зустрівся з керівниками корпорації "Самсунг" у південнокорейському місті Сувон Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Мірчук   
16.12.2011
Курус І.Курус презентував національний проект, після чого було детально обговорено усі стадії реалізації проекту і участь у ньому корпорації "Самсунг". Директор "Самсунг електронікс" Byeongjoo Kim запропонував керівникові проекту вивчити досвід російської компанії "Йота" у розгортання мережі LTE і повідомив про зацікавленість телекомунікаційного підрозділу корпорації "Самсунг" українським проектом.

Коментарі (37) | Переглядів: 3768

Детальніше...
 
Сваволя влади міста Дрогобича вже не має меж Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
15.12.2011
ХащівськийСьогодні мене переповнюють подвійні почуття. Перше - це відраза до тієї злочинної маси (інакше висловитися я не можу), яка все ще тримається обома руками за той жирний шматок, яким є комунальна власність (тобто наша з вами власність). Бо вони вже звиклися з думкою, що ця власність стала вже їхньою приватною власністю. Друге - це споглядання, з яким спокоєм тримаються люди, долю яких вже, здавалося би, остаточно вирішили у владних коридорах Дрогобицької міської ради.

Коментарі (115) | Переглядів: 5722

Детальніше...
 
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ" - партнерська допомога Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
13.12.2011
Картопля Сучасне соціальне становище громадян нашого міста є дуже різноманітним. Є сім’ї з різним соціальним статусом, достатком та життєвим кредо. У всіх є свої радості та прикрощі. Хтось думає де і як гарно провести зимову відпустку і на якому гірськолижному курорті зайнятися активним відпочинком, а комусь не сходить з голови думка, як прогодувати сім’ю і звести кінці з кінцями. Причому, останніх — більшість.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 3454

Детальніше...
 
У Дрогобичі розпочали збір петицій до Львівської залізниці за відновлення руху електропоїздів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
12.12.2011
Узбеки З початком грудня у Дрогобичі стартувала кампанія зі збору петицій до Львівської залізниці щодо відновлення руху рейсів електропоїздів Самбір-Стрий та Стрий-Самбір о 13:15 та 14:14 у п’ятницю та неділю.

Коментарі (14) | Переглядів: 3459

Детальніше...
 
Всього 541 - 560 з 742
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3484 дні)