Зустрінь своє кохання! Надрукувати
Новини
10.02.2012
Фестиваль Приходь і ми допоможемо знайти Тобі кохану половинку! Гарантія — 100%!
Місце зустрічі: "Ковзанка", парк "Культури і відпочинку" (вул. Трускавецька).
Dress-code: на ковзанах.

Коментарі (15) | Переглядів: 3989

Детальніше...
 
Працівники "Тустані" просять допомоги Надрукувати
Новини
10.02.2012
ТустаньУ Дрогобичі трудовий колектив КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" ("Тустань"), який вже дав приречений на приватизацію, просять допомоги у депутата від Партії регіонів Сергія Гориславського.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 2775

Детальніше...
 
"Шакальня, шмельц, відходи нації, яких треба судити!" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак   
08.02.2012
робота Терміном "круглий стіл" тепер нікого не здивуєш. Навіть на регіональному, місцевому рівні. В Дрогобичі процес обговорення проблем міста "наживо", тобто не тільки через пресу, Інтернет, проходить значно потужніше, ніж, наприклад, в Трускавці чи Бориславі. Хоча, з іншої сторони, в питанні відкритості влада Дрогобича явно програє перед владою трускавецькою. В місті-курорті всі рішення сесій та виконкомів розміщуються на офіційному сайті міськради, в Дрогобичі до цього ще далеко. Та, очевидно, що самої публічності явно недостатньо для того, щоб можна було говорити про сильні владу, опозицію чи громаду.

(всього у статті 6 відео)

Коментарі (25) | Переглядів: 3562

Детальніше...
 
Юридично-консультаційні тренінги тривають Надрукувати
Новини
Написав(ла) PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" - Зеновій Квасній   
04.02.2012
КонсультаціяНагадуємо, що у ДДТЗДІ "Надія" в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбуваються юридично-консультативні тренінги, де молодь з особливими потребами навчаються захищати свої права, ознайомлюються із законодавством, процедурою оформлення документів.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1600

Детальніше...
 
Відбулося підписання угоди про співпрацю Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації політичної партії "Фронт Змін"   
03.02.2012
Фронт змінГолови обласних організацій "Фронту Змін", "Батьківщини" і "Свободи" підписали угоду про спільні дії на Львівщині. На черзі – підписання на Дрогобиччині.

Коментарі (13) | Переглядів: 2216

Детальніше...
 
Звіт Тараса Курчика Надрукувати
Новини
02.02.2012
КурчикДекілька днів тому, в ефірі радіо "Франкова земля" відбувся звіт депутата Львівської обласної ради від Народного Руху України Тараса Курчика за проведену у 2011 році діяльність. Тарас Курчик є членом профільної комісії Львівської обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, ЗМІ та духовного відродження.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (31) | Переглядів: 3615

Детальніше...
 
Сьогодні в серцях багатьох дрогобичан звучать сумні слова прощання Надрукувати
Новини
Написав(ла) Друзі, колеги, рідні   
01.02.2012
На 62-му році життя 30 січня пішов у вічність Богдан Бах. Народився 9 вересня 1950 року у селі Рихтичі Дрогобицького району. Зростав у працьовитій і знаній на все село родині. Мати – фельдшер, батько – добрий господар, пасічник і садівник.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 4686

Детальніше...
 
"Голубий" міністр культури носить годинник за 5 тисяч доларів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
01.02.2012
Верховна Рада Нещодавно журналісти застукали на гарячому міністра культури України Ми-хайла Кулиняка, який народився в Дрогобичі. З’ясувалося, що він носить на руці годинник вартістю понад 5 тисяч доларів.

Коментарі (58) | Переглядів: 5493

Детальніше...
 
Східна гостинність Надрукувати
Новини
Написав(ла) читач Володимир   
29.01.2012
Пиво У середу, 24 січня, я став учасником неприємного інциденту у нещодавно відкритому кафе-барі "Арарат", який розташований на вулиці Лесі Українки. Ближче до вечора група українців та іноземців вирішила зайти на чашку чаю до вищеназваного закладу харчування і, після трохи більше години перебування у ньому, була нахабно видворена власником.

Коментарі (33) | Переглядів: 4167

Детальніше...
 
"Фронт Змін" проти закриття газети "Експрес" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Яцків   
28.01.2012
Фронт змін Дрогобицька міська організація ПП "Фронт Змін" глибоко стурбована ситуацією, що склалася навколо судового процесу над львівською газетою "Експрес". Ми підтримуємо газету "Експрес", як незалежне та безкомпромісне видання.

Коментарі (19) | Переглядів: 3292

Детальніше...
 
У Новий рік - з новими ідеями! Надрукувати
Новини
Написав(ла) БФ "Карітас СДЄ УГКЦ"   
28.01.2012
КарітасМрія – одне з тих див, які керують нашими життями. Це - те, що ми загадуємо під бій курантів у Новому році. А які мрії керують юними серцями випускників Бориславської санаторної школи-інтернату, спецшколи-інтернату міста Борислава, Нагуєвицької школи-інтернату для дітей із проблемами зору, Дрогобицького сиротинця "Оранта"? Здійснення яких мрій забажали вони цього Нового року?

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2124

Детальніше...
 
Кращі твори літературного конкурсу "Стежками Каменяра" надруковані в трьох книгах Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Мірчук, тижневик "Каменярі"   
20.01.2012
Журналіст Саме сьогодні, 20 січня, у видавництві "Вістка" побачили світ три книги під назвою "Стежками Каменяра". А вже завтра з рук онука Івана Франка, голови журі літературного конкурсу "Стежками Каменяра" для школярів Дрогобиччини Роланда Франка, їх отримають переможці та лауреати.

Коментарі (12) | Переглядів: 3541

Детальніше...
 
Прес-анонс акції "Ланцюг єдності" до Дня Соборності України Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
17.01.2012
Соборність 22 січня є особливий день в українській історії, адже цього дня стались події, які засвідчили віковічні прагнення українців будувати свою самостійну, соборну державу.

Коментарі (28) | Переглядів: 3321

Детальніше...
 
Допоможім нашому приятелеві з Польщі віднайти "гніздо" його батьків Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
15.01.2012
Вишивка Громадська організація "Дрогобицьке земляцтво" отримала листа з Польщі. Для відповіді на нього потрібна допомога мешканців Рихтич.
Нижче подаємо листа мовою оригіналу і переклад.

Коментарі (9) | Переглядів: 3350

Детальніше...
 
Можна висловити по-іншому Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
13.01.2012
Комп’ютер12 січня, в рамках міжнародної виставки досягнень новітніх технологій в освіті BETT - 2012 у Лондоні, відбулася зустріч керівника Національного проекту "Відкритий світ" Ігоря Куруса з глобальним директором Корпораціі "Майкрософт" з програм державно-приватного партнерства і національних програм Джойсом Фернандесом.

Коментарі (26) | Переглядів: 2797

Детальніше...
 
Допоможіть Вікторії Маслей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Степан   
12.01.2012
Вікторія МаслейТерміново необхідна будь-яка посильна допомога Вікторії Маслей. У ці хвилини її стан критичний! Це та ситуація, коли відлік часу йде на години. Наразі необхідно зібрати понад 10 000 євро для транспортування і її лікування в Інституті лімфи в Німеччині.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 3235

Детальніше...
 
8 шкіл Дрогобиччини візьмуть участь у пілоті Національного проекту "Відкритий світ" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
11.01.2012
Дзвінок 10 січня у Києві відбулася прес конференція керівника Національного проекту "Відкритий світ" Ігоря Куруса на якій було презентовано старт Національного проекту "Відкритий світ".

Коментарі (20) | Переглядів: 2862

Детальніше...
 
Звіт депутата міськради Михайла Ваврина Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
06.01.2012
БЮТВідповідно до ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за рішенням бюро Дрогобицької міської партійної організації "ВО Батьківщина", з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

Коментарі (22) | Переглядів: 3791

Детальніше...
 
Підсумки роботи Координаційної ради за 2011 рік Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
05.01.2012
ВишивкаКоординаційна рада Блоку національно-демократичних сил дрогобиччини на своєму першому засіданні 3 січня 2012р. підвела підсумки роботи у минулому році. За словами голови КР М. Ваврина до позитиву слід зарахувати проведення ряду політичних акцій ( позачергові сесії міської ради проти позбавлення звань Герой України С. Бандеру, Р. Шухевича, припинення політичних переслідувань лідерів опозиції Ю. Тимошенко, Ю. Луценка та інших, двічі проведення загальних зборів громадян з метою проведення референдуму по недопущенню продажі землі сільськогосподарського призначення, проведення акцій протесту підприємців, чорнобильців, дітей війни, афганців).

Коментарі (18) | Переглядів: 2540

Детальніше...
 
Підсумки 2011 року у Дрогобичі Надрукувати
Новини
31.12.2011
Герб Дрогобича Хочеться вірити, що прийдешній рік буде відрізнятися не лише новим календарем, але й новим життям для дрогобичан і українців загалом. А зараз добігає кінця 2011 рік. Вже за традицією, коротко про основні події дванадцяти місяців у Дрогобичі та районі.

Коментарі (7) | Переглядів: 2526

Детальніше...
 
Всього 541 - 560 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)