Підготовка електромереж Львівщини до осінньо-зимового періоду Надрукувати
Новини
Написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго"   
12.10.2011
РатушаУ Дрогобичі перекопана площа Ринок. Кругом ратуші з трьох сторін "вирили окоп", жартують дрогобичани. Які роботи проводяться на площі, мешканці Дрогобича не знають. У даній статті "Львівобленерго" відповідає на всі питання.

Підготовка електромереж Львівщини до роботи в осінньо-зимовий період розпочинається з початку року. 28 лютого 2011 року вийшов наказ ПАТ "Львівобленерго" "Про забезпечення надійної роботи електричних мереж у 2011 році та в осінньо-зимовий період 2011-2012рр.".

Коментарі (1) | Переглядів: 2528

Детальніше...
 
Життя вулиці або наші двори у центрі Надрукувати
Новини
11.10.2011
ДвірПро людей зовсім не дбає не лише влада, а й інші люди - зокрема, ті, хто вважає себе більше заможним, і, відповідно до цього, одразу у своїх очах стає "вищим" за інших. Сьогодні ми публікуємо відкритого листа від мешканців одного з будинків у центрі міста, права яких безупинно порушуються і влада нічим не допомагає.

(натисніть на фото для перегляду, всього 28 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 3326

Детальніше...
 
Марш повстанської пісні у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
11.10.2011
ВишивкаУ п’ятницю (14 жовтня 2011 року) у Дрогобичі відбудеться Марш повстанської пісні.

Коментарі (3) | Переглядів: 2387

Детальніше...
 
Ви хочете навчитися бути лідером? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Карітас СДЄ   
08.10.2011
Церква Ви хочете, щоб оточуючі визнавали Ваш авторитет, покладалися на Вас у прийнятті найбільш серйозних рішень і у вирішенні ключових проблем? Хочете удосконалити свої лідерські якості або набути нових знань для лідерства? Тоді у Вас є чудова нагода. Для цього Вам потрібно взяти участь у семінарі на тему "Лідерство в політиці, в народі та церкві", який відбудеться 19 жовтня 2011 року у Благодійному фонді "Карітас СДЄ".

Коментарі (11) | Переглядів: 2642

Детальніше...
 
Завершився учнівський літературний конкурс "Стежками Каменяра" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталя Зелена, "Каменярі"   
06.10.2011
Конкурс 1 жовтня фінішував прийом робіт на літературний учнівський конкурс "Стежками Каменяра", який проводився за ініціативою тижневика "Каменярі". За попередніми даними до редакції надійшло більше 100 творів юних поетів, письменників та драматургів зі шкіл Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника та Дрогобицького району.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1887

Детальніше...
 
Передостатній крок до електронного рабства в Україні може бути зроблений вже в цьому році Надрукувати
Новини
26.09.2011
Рада 8 вересня 2011 тисячі віруючих зі всієї України, у тому числі і з Львівської області, зібралися під стінами Верховної Ради, протестуючи проти прийняття законопроекту № 8507 про електронні документи. Вагома частина населення України (самих тільки віруючих – близько 1 мільйона) небезпідставно вважає, що за привабливими заявами депутатів про євроінтеграцію та модернізацію ховаються заходи, які поступово заведуть нас всіх у електронний концтабір і перетворять на об'єкти машинної маніпуляції, тотального контролю та стеження.

Коментарі (47) | Переглядів: 4746

Детальніше...
 
Ще один крок товариства "Надія" на захист неповносправних дітей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
14.09.2011
ДітиСьогодні наше суспільство часто стикається з проблемами неповносправних дітей, а найчастіше ми зустрічаємо їх на вулиці, у громадських закладах, у транспорті та інших місцях. І часто ми не задумуємося над питаннями: "А чи комфортно їм перебувати поруч з нами?", "Чи повноцінно вони можуть скористатися тими послугами, якими щодня, вільно і не задумуючись, користуємося ми?". Але, насправді, ця проблема є значно глибшою, більшою та по-справжньому кричущою. Тому, результатом вирішення цих проблемних питань має стати докорінна зміна нашої свідомості, свідомості здорових людей, щодо сприйняття та ставлення до дітей та молоді з інвалідністю.

Коментарі (3) | Переглядів: 2759

Детальніше...
 
Вечір пам’яті Георгія Ґонґадзе Надрукувати
Новини
14.09.2011
ЦвинтарУ п’ятницю, 16 вересня, відбудеться всеукраїнська акція вшанування пам’яті загиблих журналістів. Метою акції є нагадати чинній владі про покарання замовників вбивства Георгія Ґонґадзе та вшанувати людей, що, пожертвувавши життям, не продали свою професійну гідність та не побоялись доносити до людей правдиву інформацію.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1971

Детальніше...
 
Дані naDoloni тепер у OpenStreetMap Надрукувати
Новини
Написав(ла) Автори проекту Надолоні   
23.08.2011
Комп’ютерНапередодні Дня Незалежності, враховуючи, що за рівнем економіки і проникненням інформаційних технологій Дрогобич сильно відстає не тільки від європейських міст, а й від багатьох інших міст України, а також пам'ятаючи про наближення дати чемпіонату Euro-2012, ми вирішили відкрити ("подарувати") GIS дані, створені для проекту naDoloni.

Коментарі (11) | Переглядів: 5161

Детальніше...
 
Тигіпко розставив крапки над "ї": "Сильна Україна" – це регіонали Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олександр Коросний   
16.08.2011
Партія регіонів16 серпня на брифінгу, присвяченому економічній ситуації в Україні, за участю прем’єра України Миколи Азарова та віце-прем’єра Сергія Тигіпка, була оприлюднена сенсаційна заява. Партія "Сильна Україна" вливається у Партію регіонів.

Коментарі (28) | Переглядів: 3804

Детальніше...
 
Міленіум-рок 2011 Надрукувати
Новини
14.08.2011
ФьюжинВідпочинковий комплекс "Міленіум" та студія "Сьома Зірка" запрошують на розважальну рок-вечірку "Міленіум-рок 2011". За участю гуртів "Фьюжн" та "Кома". Гість вечірки гітарист-віртуоз Віталій Гудзій. За підтримки байкерської компанії "Вільні Райдери". У рамках проекту презентація кліпу гурту "Фьюжн" на пісню "Посміхнись".

Коментарі (11) | Переглядів: 3939

Детальніше...
 
Заява фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді щодо арешту Юлії Тимошенко Надрукувати
Новини
Написав(ла) Партія регіонів   
11.08.2011
Партія регіонівФракція Партії регіонів у Львівській обласній раді закликає колег-депутатів та жителів Львівської області не політизувати судовий процес над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Коментарі (37) | Переглядів: 3120

Детальніше...
 
Дрогобиччина залишиться без сайту naDoloni Надрукувати
Новини
07.08.2011
Герб ДрогобичаНайближчим часом одним дрогобицьким сайтом стане менше. Веб-сервіс naDoloni, для якого були створені перші карти з вулицями і номерами будинків для Дрогобича, Трускавця, Стебника та Борислава чекає закриття.

Коментарі (36) | Переглядів: 3665

Детальніше...
 
Михайло Сендак збіднів на одну гривню Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
05.08.2011
СендакДрогобицький міськрайонний суд виніс рішення, згідно якого голова Дрогобицької райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради, член фракції Партії регіонів Михайло Сендак має заплатити одну гривню як моральну шкоду іншому депутатові облради, голові Дрогобицької райспоживспілки Михайлові Задорожному, який входить до фракції "Свободи".

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 9

Детальніше...
 
Ясінська збирає танцюристів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Студія Ясінської   
09.07.2011
ФестивальСпівачка Людмила Ясінська вирішила внести кардинально творчі зміни у свою сценічну діяльність. На початку червня зіркова білявка презентувала на просторах українських радіохвиль нову, у абсолютно неочікуваному стилі етно-диско, пісню "Позитив". Тепер на черзі зміни у балеті. А саме, балет "0, 7" вирішив розширитись і стати "повнолітражним".

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2238

Детальніше...
 
Антикорупційний закон загострить увагу суспільства на проблемі корупції Надрукувати
Новини
Написав(ла) Петро Писарчук   
03.07.2011
Партія регіонівЗакон України "Про засади запобігання та протидії корупції в Україні" загострить увагу суспільства на проблемі корупції, яка сьогодні ганьбить Україну та гальмує розвиток державності. Так народний депутат, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук прокоментував вступ у дію з 1 липня антикорупційного закону.

Коментарі (9) | Переглядів: 3064

Детальніше...
 
Наші - серед найкращих в Україні Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галина Мачишин   
02.07.2011
МіссНа березі Чорного моря в місті Алушта в період з 18 по 22 червня відбувся Всеукраїнський Дитячий творчий конкурс "Міні Міс & Mіні Mістер України 2011".

(натисніть на фото для перегляду, всього 13 фото)

Коментарі (17) | Переглядів: 3205

Детальніше...
 
"Козацькі змагання – 2011" від "Львівобленерго" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго"   
21.06.2011
Козацькі змагання17 червня 2011 року відбулось культурно-спортивне свято "Козацькі змагання – 2011". На миколаївському стадіоні "Ювілейний" зустрілось 28 команд з 22 районів електромереж та структурних підрозділів ПАТ "Львівобленерго". У такий спосіб у компанії популяризується фізична культура і організовується активний відпочинок.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2438

Детальніше...
 
Ізраїльські лікарі готові здійснити мрію Дениса! Надрукувати
Новини
16.06.2011
ДенисДіагноз України - артрогрипоз Геренга Стерна (міодисплазія деформуюча фатальна). Діагноз медичного центру "Рамбам" і Реабілітаційного центру "Алін" - Artrogripozis mixed. Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти Денискові.

(натисніть на фото для перегляду)

Коментарі (9) | Переглядів: 2988

Детальніше...
 
Місто Котермака відвідав онук великого Каменяра Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
14.06.2011
ФранкоНещодавно газета "Каменярі" відсвяткувала свою першу річницю. З нагоди урочистої події головний редактор часопису Ігор Курус запросив на прес-конференцію онука Великого Каменяра Роланда Тарасовича Франка, який довгий час мешкав у Канаді. Та на схилі літ п. Роланд, який свого часу був радником Міжнародних зв’язків Президента, заступником глави правління Всеукраїнського фонду "Відродження видатних істориків архітектурних пам’яток ім. О. Гончара", знову захотів повернутися на батьківщину своїх предків. Туди, де народився його дідусь – волелюбний Мойсей Української нації Іван Франко.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 2154

Детальніше...
 
Всього 601 - 620 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)