Позаконкурсне фінансування приватних і партійних ініціатив депутатів слід припинити! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
30.01.2013
РоботаГолові Львівської обласної ради Колодію П.Н.,
депутатам Львівської обласної ради
Відкритий лист щодо необхідності припинення позаконкурсного фінансування приватних і партійних ініціатив окремих депутатів обласної ради коштом розвитку української мови

Коментарі (4) | Переглядів: 1949

Детальніше...
 
Акція протесту: ЗОШ №8 руйнують і продають! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Батьки учнів ЗОШ №8   
22.01.2013
ДзвінокТак можна охарактеризувати дрогобицьку владу. Впродовж останніх 5 років закривають нашу школу, при цьому ніхто із можновладців не питає думки ні дітей, ні батьків, ні вчителів. Навіть директор і той зацікавлений продати школу. Школу заснована ще у 1928 році і нею залишається досі. Та вона приваблює місцевих рейдерів через своє унікальне приміщення та розташування.

Коментарі (45) | Переглядів: 3823

Детальніше...
 
Дрогобицький нафтопереробний завод ріжуть на металобрухт, - депутат Васюник Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Ігоря Васюника   
20.01.2013
ЗатемненняПрес-служба депутата ВРУ Ігоря Васюника поширила його заяву, з якої випливає, що в цей час Дрогобицький нафтопереробний завод ріжуть на металолом. "Уряд Миколи Азарова або ж веде планове знищення української нафтопереробної галузі, або ж з заплющеними очима спостерігає за негативними тенденціями, які панують у цьому секторі економіки.

Коментарі (26) | Переглядів: 3955

Детальніше...
 
Підписано декларацію про створення Асоціації "Франковий край" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
19.01.2013
РоботаКерівники органів місцевого самоврядування Дрогобицького регіону, народний депутат України Роман Ілик зініціювали створення Асоціації органів місцевого самоврядування "Франковий край".

Коментарі (7) | Переглядів: 2064

Детальніше...
 
Бережіть оселю від вогню! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Богдан Мищатин   
18.01.2013
хатаОпалювальний період завжди особливо пожежонебезпечний. Міцні морози змушують громадян посилено обігрівати свої оселі, іноді недотримуючись при цьому правил пожежної безпеки. Споживачі вмикають нагрівальні електроприлади, а тому збільшується навантаження на електромережі, що, у свою чергу, спричинює коротке замикання і займання. Крім цього, жителі будинків взимку посилено палять у печах. В результаті надмірного перегріву у печах часто виникають тріщини, що сприяє прониканню у житла "червоного півня".

Коментарі (5) | Переглядів: 1699

Детальніше...
 
День Злуки 2013 у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
14.01.2013
Верховна Рада22 січня 2013 року місто Дрогобич разом з десятками міст України вкотре святкує День Соборності. Дрогобич будує "Живий ланцюг", символізуючи злуку. Метою акції є нагадати українцям про ті історичні події, підняти дух патріотизму та переконати українців, що лише єдністю ми здобудемо волю!

Коментарі (18) | Переглядів: 3259

Детальніше...
 
Моніторинг рівня взаємодії громадськості та міської влади Дрогобича в прийнятті управлінських рішень Надрукувати
Новини
Написав(ла) Асоціація "Нові Горизонти"   
04.01.2013
РатушаЯк один із вислідів моніторингу можна констатувати наявність певного впливу громадськості на процеси в місті та на рішення міської влади. Разом з тим цей вплив в цілому незначний. Рідко, через відкриті та усталені процедури, реалізується узгодження владними структурами з громадськістю якихось позицій щодо актуальних або проблемних питань міського буття. Найчастіше воно проявляється як вимушене звернення уваги на позицію тих, хто, будучи незадоволеним прийнятими рішеннями, активно протестує, звертається до громадської думки, ЗМІ, в суди.

Коментарі (20) | Переглядів: 2503

Детальніше...
 
Підсумки 2012 року у Дрогобичі Надрукувати
Новини
31.12.2012
Герб ДрогобичаРік, що минає, надовго запам’ятається світу фальшивим "кінцем". Чимало лякливих та легковірних впали у паніку - немало було й підприємливих, які скористалися ажіотажем. Що ж стосується України, то ми відбули чергові вибори, вкотре комусь там віддали свої голоси - щоб потім знову нарікати на обранців. Буває. Але обмежимося Дрогобичем та районом - коротко підіб’ємо підсумки 2012 року.

Коментарі (15) | Переглядів: 4345

Детальніше...
 
Дрогобич: підсумки 2012 року Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак   
31.12.2012
Радзієвський28 грудня підсумкову прес-конференцію для журналістів міста та регіону провів міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський. Спочатку пропонуємо нашим читачам ознайомитися з фактами та цифрами, викладеними у прес-релізі, а вже згодом розповімо про перебіг прес-конференції.

Коментарі (6) | Переглядів: 3505

Детальніше...
 
Міккі Маус завітав у Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.12.2012
Мікі МаусУ переддень Нового Року, 28 грудня, центром міста розгулював Міккі Маус – відомий персонаж однойменного мультфільму. Незнайомець в оригінальному яскравому костюмі відомого великого мишеняти вітав зустрічних, неквапом прогулюючись довкола ратуші та прилеглими вуличками старовинного міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото і 1 відео)

Коментарі (17) | Переглядів: 9387

Детальніше...
 
Милосердя – це так просто! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, Оксана Рудавська   
26.12.2012
Новий РікУ книзі Товита сказано: "Молитва з постом — річ добра, однак милостиня зі справедливістю – ліпші... Ліпше творити милостиню, ніж нагромаджувати золото" (12, 8-9). Бути милосердним, чуйним, давати милостиню, клопотатися про ближнього свого, що потребує допомоги, підтримки; голодного нагодувати, спраглого напоїти, одягнути нагого, нагодувати і прийняти мандрівника, немічного і укладеного відвідати, а померлого поховати – хіба не таким чеснотам навчали наших дідів та прадідів ще змалечку?

Коментарі (6) | Переглядів: 2358

Детальніше...
 
Ювілей дрогобицьких композиторів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
17.12.2012
МузикаУ жовтні 1997 року в Дрогобичі була створена місцева організація Національної Спілки композиторів України. З нагоди ювілею в редакції "Галицької зорі" зібралися композитори та музикознавці, аби згадати пройдений шлях, намітити плани на майбутнє.

Коментарі (2) | Переглядів: 1860

Детальніше...
 
У Львові чиновників дусить зелена жаба Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, автор фотографій   
13.12.2012
ЛьвівОригінальний спосіб заробітку у сфері туризму обрав пан Ростислав зі Львова. Львівським "рикшею" охрестила його місцева преса, оскільки на саморобному триколісному візку він реалізує різноманітні сувеніри і довідкову літературу для туристів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2285

Детальніше...
 
"Стежки Каменяра" ведуть до вершин літературного Олімпу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дмитро Федан   
12.12.2012
ЛітератураЦьогорічний літературний конкурс для дітей шкіл Дрогобиччини "Стежками Каменяра" підходить до розв’язки. Ось-ось журі винесе вердикт і оголосить переможців та лауреатів. Та зробити йому це буде непросто, бо визначати кращого доводиться з-поміж шести-семи явних лідерів у кожній із номінацій. До того ж кожен із них заслуговує на перемогу.

Коментарі (4) | Переглядів: 1524

Детальніше...
 
Про розпуск "Чесно". Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Сурма   
07.12.2012
РадаШановні симпатики "Чесно" у Дрогобичі, 4-5 грудня у Києві було остаточно завершено компанію "Чесно. Фільтруй Раду!". Оголошено це без винятків і всі осередки "Чесно" в Україні розпущено, оскільки створилося багато незворотних проблем, в тому числі і у Дрогобичі. Серед інших називалася проблема партійності членів осередків "Чесно", які викликали заангажованість та приводили у підсумку до нечесності.

Коментарі (25) | Переглядів: 2819

Детальніше...
 
Проблеми журналістики у Дрогобичі на Дискусійному клубі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
04.12.2012
ЖурналістикаУ четвер, 6 грудня, відбудеться ювілейне, двадцять п’яте, засідання Дискусійного клубу. Говоритимемо про проблеми четвертої влади на Дрогобиччині.

Коментарі (21) | Переглядів: 2594

Детальніше...
 
Дрогобичани повинні знати про СНІД більше Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юля Маринович   
04.12.2012
СнідУ рамках Національної інформаційної кампанії "Не дай СНІДу шанс" 29 листопада відбувся перший в Україні Всеукраїнський молодіжний форум . Цей захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня. Побувала на цьому форумі у Києві студентка ДДПУ та волонтер ДДТЗІ "Надія" Самаріна Анастасія та поділилась з нами своїми враженнями.

Коментарі (3) | Переглядів: 3420

Детальніше...
 
Ошукані позичальники ПАТ "Універсал Банку" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
29.11.2012
ГрошіСім’я Дмитришиних зі Львова, Наталія та Роман, займаються бізнесом з 1992року. Спочатку Роман створив приватне підприємство "Рубін", а потім Наталія відкрила кафе. Безсонні ночі, нестача грошей, сімейні суперечки та інше. Через усе пройшли Роман і Наталія. Та згодом справи налагодились, з’явилась думка про розширення бізнесу. Звернулися до ВАТ "Універсал Банку" з приводу отримання кредиту для Наталії. Спочатку усе було добре.

Коментарі (12) | Переглядів: 5787

Детальніше...
 
"Різдвяна свічка" від Карітасу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Карітас   
28.11.2012
КарітасТрадиційно з початком Різдвяного посту Благодійний фонд "Карітас України" продовжує щорічну благодійну акцію "Різдвяна свічка". Зібрані кошти спрямовані на допомогу дітям сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з багатодітних та неблагополучних родин.

Коментарі (5) | Переглядів: 2331

Детальніше...
 
"Життя кожного - безцінне, а дар кожного - неповторний!" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Мар’яна Костів   
15.11.2012
НадіяЗапрошуємо вас на урочистий вечір "Відкриймо дар осіб з неповносправністю!"
Коли? Неділя, 25 листопада 2012 р. о 14:00
Де? м. Дрогобич, Народний дім ім. Івана Франка (вул. І.Франка, 20).

Коментарі (5) | Переглядів: 3397

Детальніше...
 
Всього 401 - 420 з 760
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3604 дні)