Моніторинг рівня взаємодії громадськості та міської влади Дрогобича в прийнятті управлінських рішень Надрукувати
Новини
Написав(ла) Асоціація "Нові Горизонти"   
04.01.2013
РатушаЯк один із вислідів моніторингу можна констатувати наявність певного впливу громадськості на процеси в місті та на рішення міської влади. Разом з тим цей вплив в цілому незначний. Рідко, через відкриті та усталені процедури, реалізується узгодження владними структурами з громадськістю якихось позицій щодо актуальних або проблемних питань міського буття. Найчастіше воно проявляється як вимушене звернення уваги на позицію тих, хто, будучи незадоволеним прийнятими рішеннями, активно протестує, звертається до громадської думки, ЗМІ, в суди.

Коментарі (20) | Переглядів: 2464

Детальніше...
 
Підсумки 2012 року у Дрогобичі Надрукувати
Новини
31.12.2012
Герб ДрогобичаРік, що минає, надовго запам’ятається світу фальшивим "кінцем". Чимало лякливих та легковірних впали у паніку - немало було й підприємливих, які скористалися ажіотажем. Що ж стосується України, то ми відбули чергові вибори, вкотре комусь там віддали свої голоси - щоб потім знову нарікати на обранців. Буває. Але обмежимося Дрогобичем та районом - коротко підіб’ємо підсумки 2012 року.

Коментарі (15) | Переглядів: 4306

Детальніше...
 
Дрогобич: підсумки 2012 року Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак   
31.12.2012
Радзієвський28 грудня підсумкову прес-конференцію для журналістів міста та регіону провів міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський. Спочатку пропонуємо нашим читачам ознайомитися з фактами та цифрами, викладеними у прес-релізі, а вже згодом розповімо про перебіг прес-конференції.

Коментарі (6) | Переглядів: 3456

Детальніше...
 
Міккі Маус завітав у Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.12.2012
Мікі МаусУ переддень Нового Року, 28 грудня, центром міста розгулював Міккі Маус – відомий персонаж однойменного мультфільму. Незнайомець в оригінальному яскравому костюмі відомого великого мишеняти вітав зустрічних, неквапом прогулюючись довкола ратуші та прилеглими вуличками старовинного міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото і 1 відео)

Коментарі (17) | Переглядів: 9211

Детальніше...
 
Милосердя – це так просто! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, Оксана Рудавська   
26.12.2012
Новий РікУ книзі Товита сказано: "Молитва з постом — річ добра, однак милостиня зі справедливістю – ліпші... Ліпше творити милостиню, ніж нагромаджувати золото" (12, 8-9). Бути милосердним, чуйним, давати милостиню, клопотатися про ближнього свого, що потребує допомоги, підтримки; голодного нагодувати, спраглого напоїти, одягнути нагого, нагодувати і прийняти мандрівника, немічного і укладеного відвідати, а померлого поховати – хіба не таким чеснотам навчали наших дідів та прадідів ще змалечку?

Коментарі (6) | Переглядів: 2318

Детальніше...
 
Ювілей дрогобицьких композиторів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
17.12.2012
МузикаУ жовтні 1997 року в Дрогобичі була створена місцева організація Національної Спілки композиторів України. З нагоди ювілею в редакції "Галицької зорі" зібралися композитори та музикознавці, аби згадати пройдений шлях, намітити плани на майбутнє.

Коментарі (2) | Переглядів: 1818

Детальніше...
 
У Львові чиновників дусить зелена жаба Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, автор фотографій   
13.12.2012
ЛьвівОригінальний спосіб заробітку у сфері туризму обрав пан Ростислав зі Львова. Львівським "рикшею" охрестила його місцева преса, оскільки на саморобному триколісному візку він реалізує різноманітні сувеніри і довідкову літературу для туристів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2245

Детальніше...
 
"Стежки Каменяра" ведуть до вершин літературного Олімпу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дмитро Федан   
12.12.2012
ЛітератураЦьогорічний літературний конкурс для дітей шкіл Дрогобиччини "Стежками Каменяра" підходить до розв’язки. Ось-ось журі винесе вердикт і оголосить переможців та лауреатів. Та зробити йому це буде непросто, бо визначати кращого доводиться з-поміж шести-семи явних лідерів у кожній із номінацій. До того ж кожен із них заслуговує на перемогу.

Коментарі (4) | Переглядів: 1481

Детальніше...
 
Про розпуск "Чесно". Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Сурма   
07.12.2012
РадаШановні симпатики "Чесно" у Дрогобичі, 4-5 грудня у Києві було остаточно завершено компанію "Чесно. Фільтруй Раду!". Оголошено це без винятків і всі осередки "Чесно" в Україні розпущено, оскільки створилося багато незворотних проблем, в тому числі і у Дрогобичі. Серед інших називалася проблема партійності членів осередків "Чесно", які викликали заангажованість та приводили у підсумку до нечесності.

Коментарі (25) | Переглядів: 2779

Детальніше...
 
Проблеми журналістики у Дрогобичі на Дискусійному клубі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
04.12.2012
ЖурналістикаУ четвер, 6 грудня, відбудеться ювілейне, двадцять п’яте, засідання Дискусійного клубу. Говоритимемо про проблеми четвертої влади на Дрогобиччині.

Коментарі (21) | Переглядів: 2558

Детальніше...
 
Дрогобичани повинні знати про СНІД більше Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юля Маринович   
04.12.2012
СнідУ рамках Національної інформаційної кампанії "Не дай СНІДу шанс" 29 листопада відбувся перший в Україні Всеукраїнський молодіжний форум . Цей захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня. Побувала на цьому форумі у Києві студентка ДДПУ та волонтер ДДТЗІ "Надія" Самаріна Анастасія та поділилась з нами своїми враженнями.

Коментарі (3) | Переглядів: 3379

Детальніше...
 
Ошукані позичальники ПАТ "Універсал Банку" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
29.11.2012
ГрошіСім’я Дмитришиних зі Львова, Наталія та Роман, займаються бізнесом з 1992року. Спочатку Роман створив приватне підприємство "Рубін", а потім Наталія відкрила кафе. Безсонні ночі, нестача грошей, сімейні суперечки та інше. Через усе пройшли Роман і Наталія. Та згодом справи налагодились, з’явилась думка про розширення бізнесу. Звернулися до ВАТ "Універсал Банку" з приводу отримання кредиту для Наталії. Спочатку усе було добре.

Коментарі (12) | Переглядів: 5705

Детальніше...
 
"Різдвяна свічка" від Карітасу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Карітас   
28.11.2012
КарітасТрадиційно з початком Різдвяного посту Благодійний фонд "Карітас України" продовжує щорічну благодійну акцію "Різдвяна свічка". Зібрані кошти спрямовані на допомогу дітям сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з багатодітних та неблагополучних родин.

Коментарі (5) | Переглядів: 2283

Детальніше...
 
"Життя кожного - безцінне, а дар кожного - неповторний!" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Мар’яна Костів   
15.11.2012
НадіяЗапрошуємо вас на урочистий вечір "Відкриймо дар осіб з неповносправністю!"
Коли? Неділя, 25 листопада 2012 р. о 14:00
Де? м. Дрогобич, Народний дім ім. Івана Франка (вул. І.Франка, 20).

Коментарі (5) | Переглядів: 3346

Детальніше...
 
Угода між Франком та Шевченком (угода між Заходом та Сходом) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Артур Сом   
14.11.2012
Угода8 листопада в Луганському Національному університеті імені Тараса Шевченка було підписано між Асамблеями студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка і ДДПУ імені Івана Франка, неочікуваний для скептиків, Договір про співробітництво у сфері міжрегіонального туризму Львівщини та Луганщини. Його завзятими ініціаторами були не політики, як ми до цього звикли з блакитних екранів телеприймачів, а студентське самоврядування нашої Альма-матер університету Івана Франка та Луганського університету Тараса Шевченка.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2358

Детальніше...
 
Щоб здолати корупційний бар’єр, треба розбігтися Надрукувати
Новини
Написав(ла) Світлана Швед   
09.11.2012
ГрошіКорупцію важко подолати, але піддаватися їй не можна, як не можна піддаватися гріху. Бо коли люди дають волю гріху, то потрапляють у вир стихій, деградують і стрімко несуться до "другої смерті". Коли ж вони дають волю корупціонерам, то деградує ціла держава й опиняється на межі розвалу.

Коментарі (20) | Переглядів: 3037

Детальніше...
 
"Львівгаз" Фірташа поставив Дрогобицький сільзавод на коліна Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
07.11.2012
СільзаводПро історичне серце Дрогобича – солеварний завод читачі сайту "Дрогобич Інфо" прочитали п’ять місяців тому у статті "Сіль - не золото. Дрогобицький сільзавод на порозі краху". З тих пір нічого на краще не змінилося, і навіть більше того – 13 серпня завод припинив своє функціонування через брудні і протизаконні дії постачальника газу – ПАТ "Львівгаз". Про відсутність кухонної йодованої солі на полицях крамниць дрогобичани помітили не одразу, а лише коли попит на сіль зріс у вересні-жовтні. На жаль, магазини сьогодні пропонують нам сіль лише з далекого Донбасу; унікальна ж дрогобицька сіль стала недоступною.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (36) | Переглядів: 8747

Детальніше...
 
Не країна, а бардак Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юлія Маринович   
30.10.2012
ЗатемненняПрийшовши у неділю (28 жовтня) на виборчу дільницю у місті Самборі, щоб зробити свій вибір, мені повідомили, що у списках мене нема. А почалась ця страшна історія так.

Коментарі (8) | Переглядів: 2600

Детальніше...
 
Відбудеться ремонт площі Ринок у Дрогобичі. Мільйони витрясуть з торговців на площі Надрукувати
Новини
Написав(ла) nashigroshi.org   
25.10.2012
РатушаКП "Управління капітального будівництва" Дрогобицької міськради Львівської області 10 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Прикарпатцивільбуд" на реконструкцію площі Ринок у місті Дрогобичі. Вартість угоди склала 15,64 млн грн.

Коментарі (23) | Переглядів: 3240

Детальніше...
 
"Байкер-паті на Прикарпатті" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
25.10.2012
МотоциклВже майже місяць пройшов з часу проведення "Байкер-паті на Прикарпатті", а так і ніхто по суті не написав про цю подію. Я все ж таки хотів би поділитися своїми враженнями і похвалитися своєю присутністю на ній. Отже мова йтиме про закриття байкерського сезону яке організував Дрогобицький мотоклуб "LIONS MC".

Коментарі (5) | Переглядів: 4551

Детальніше...
 
Всього 401 - 420 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)