Роман Ілик: Законність забудови дрогобицького ринку перевірить прокуратура Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
27.02.2013
ІликНародний депутат України Роман Ілик звернувся до прокуратури Львівської області з вимогою перевірити законність передачі у суборенду земельної ділянки на території місцевого ринку у центрі Дрогобича та будівництва, яке уже там розпочалось. Про це повідомляє офіційний сайт політика.

Коментарі (34) | Переглядів: 3991

Детальніше...
 
Ошукані позичальники та клієнти банків б’ють на сполох! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
27.02.2013
ГрошіНеодмінною умовою життєздатності економіки будь-якої держави є нормальне й стабільне функціонування її кредитно-фінансових інститутів. Інтенсивна, особливо в останні роки, інтеграція вітчизняної фінансової системи в міжнародну стала причиною того, що кризовий стан світової фінансової системи, який розпочався у 2008 р., безпосередньо відобразився й на її функціонуванні. Результатом цього для українських кредитно-фінансових організацій стало погіршення ліквідності в банківському секторі, швидке зростання/коливання курсу іноземної валюти, суттєве зменшення доходів населення та інші чинники, що призвело до великої кількості судових спорів щодо виконання кредитних договорів, договорів банківського вкладу, забезпечення договірних зобов'язань, звернення стягнення на заставлене майно, визнання договорів кредиту, поруки, застави, іпотеки недійсними.

Коментарі (5) | Переглядів: 3573

Детальніше...
 
Борцы с ямами на дорогах: для ГАИ мы – головная боль Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анна Григораш, УП   
25.02.2013
УкрямаПоследние несколько недель топ-темой, обсуждаемой в СМИ и соцсетях, стала проблема украинских дорог. Люди возмущаются: не прошло и полгода после "капитального" обновления автодорог под Евро-2012, а асфальт с них сходит вместе со снегом, образуя гигантские ямы.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Коментарі (8) | Переглядів: 5335

Детальніше...
 
Романтик дрогобицької революції Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.02.2013
ТортНещодавно Мирославові Івановичу Глубішу виповнилося шістдесят. Поважна дата, аби можна було її оминути. Мирослав Іванович Глубіш увійшов в історію Дрогобича як перший міський голова, обраний на демократичних засадах. Ще Україна не виборола свою незалежність, а в Дрогобичі вирувала боротьба з комуністичною машиною. Мирослав Глубіш відіграв у ній значну роль.

Коментарі (32) | Переглядів: 3302

Детальніше...
 
Життя Олега – у руках читачів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
22.02.2013
Ми вже двічі зверталися до широкої аудиторії сайту "Дрогобич Інфо" з проханням надати пожертву для лікування нашого юного земляка Олега Куція. Після публікації статті "Звернення про допомогу для Олега Куція" відгукнулися небайдужі до чужого лиха краяни, тож батьки щиро дякують усім, хто будь-яким чином допоміг родині. Сьогоднішня розмова з батьком хлопчика – паном Володимиром водночас засмутила і дала надію на краще: у Олега є шанс подолати недугу, але для цього знову потрібна підтримка кожного з нас.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2709

Детальніше...
 
Роман Ілик: Законність рішень Дрогобицької влади перевірять компетентні органи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
21.02.2013
Ілик"Сьогоднішня сесія Дрогобицької міської ради стала безпрецедентною: вперше бійці "Беркуту" заблокували вхід у Ратушу народним обранцям та помічникам народного депутата, перешкоджали проведенню пікету. Без будь-якого громадського обговорення, консультацій із політичними партіями ухвалені рішення, які суперечать інтересам громади", - так прокоментував події у Дрогобичі народний депутат України фракції "Батьківщина" Роман Ілик.

Коментарі (14) | Переглядів: 2316

Детальніше...
 
Дрогобицька влада ігнорує опозицію і воює з громадою Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
19.02.2013
Ратуша20 лютого маЄ відбутися чергова сесія Дрогобицької міської ради. Напередодні опозиція зібрала необхідних 17 підписів депутатів Дрогобицької міської ради для проведення позачергової сесії щодо закриття молочного ринку, однак міський голова проігнорував цей документ, підписавши розпорядження про проведення чергової сесії.

Коментарі (15) | Переглядів: 2886

Детальніше...
 
Українське фермерство можновладці штовхають до загибелі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
19.02.2013
ЗемляВиверження вулкану я спостерігав лише, завдяки телебаченню. Та 15-го лютого я отримав нагоду спостерігати виверження вулкану людських емоцій вочевидь. Який линув з душ сотень учасників 23-го з’їзду фермерів та землевласників України. Сам з’їзд проходив надзвичайно бурхливо. Оскільки у фермерів вже добряче накипіло на серці від споглядання того, як, з року в рік, дедалі більше фермерські господарства в Україні пригнічуються та знищуються, що називається, на корені. Українські землі переходять у власність великих магнатів. А Українські села вимирають і занепадають цілковито. Я зробив із матеріалів цього з’їзду відеофільм. І Ви маєте можливість переконатися в цьому вочевидь. Зі слів самих учасників з’їзду.

Коментарі (4) | Переглядів: 1999

Детальніше...
 
"Зарплата в конвертах – проблема суспільства" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька ОДПІ   
18.02.2013
ГрошіУ нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у "конвертах", реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Коментарі (18) | Переглядів: 3134

Детальніше...
 
Не допустимо продажу дрогобицьким дітям алкоголю, пива та тютюнових виробів! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Андрій Шевкенич   
15.02.2013
ПивоЩе у лютому 2010 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв", яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Коментарі (16) | Переглядів: 3203

Детальніше...
 
У 121 Дрогобицькому окрузі щоденно працюватимуть п’ять громадських приймалень Романа Ілика Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
13.02.2013
ІликНа території 121 Дрогобицького виборчого округу щоденно працюватиме п’ять громадських приймалень народного депутата України Романа Ілика. Також звернутись до депутата можна у режимі "он-лайн" на його особистому сайті romanilyk.com.

Коментарі (28) | Переглядів: 3037

Детальніше...
 
Партія регіонів школи не закриває? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Сергій Гориславський   
12.02.2013
ГориславськийШановна адміністраціє "Дрогінфо", звертаюся до вас з проханням розмістити моє звернення до громадськості, як відповідь на постійні агресивні напади на мене з боку провладних структур, яких "кришує" Дрогобицький міський голова Олексій Радзієвський.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (44) | Переглядів: 4306

Детальніше...
 
Заява Руху "Чесно в Дрогобичі" Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Чесно" в Дрогобичі   
11.02.2013
РадзієвськийМіському голові
Олексію Радзієвському
Народному депутату України
Роману Ілику
Депутатам Львівської обласної ради Миколі Барану, Тарасу Курчику
Депутатам Дрогобицької міської ради
Місцевим осередкам політичних партій та громадських організацій
Засобам масової інформації

Коментарі (32) | Переглядів: 2867

Детальніше...
 
Відгомін літературного конкурсу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
07.02.2013
Журналіст"Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцiннiше надбання віків; мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу". Ці слова належать письменнику Олесю Гончару.

Коментарі (8) | Переглядів: 1922

Детальніше...
 
Не впускайте незнайомців до хати! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Кирилич   
07.02.2013
РоботаУ регіоні поширилася інформація про візити до осель наших земляків людей, котрі називають себе "соціальними працівниками". Дуже часто після візиту таких осіб люди залишаються без грошей, найчастіше жертвами стають пенсіонери.

Коментарі (104) | Переглядів: 5917

Детальніше...
 
Поминальна Літургія з нагоди 95-х роковин бою під Крутами Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Гнатів   
04.02.2013
ЛітургіяУ капеланському храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії з нагоди 95-х роковин бою під Крутами відбулася поминальна Літургія. У молитві взяли спільну участь військовослужбовці дрогобицького ракетно-артилерійського дивізіону, воїни-ветерани війни в Афганістані, представники Українського Реєстрового козацтва, вчителі та учні середньої школи №2, вірні та парафіяни капеланської церкви.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2644

Детальніше...
 
Чи повторять Тарас Метик і Євгеній Шильник "спецоперацію" проти дрогобицької громади? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
03.02.2013
РатушаОфіційний сайт Дрогобицької міської ради повідомив, що у неділю, 3 лютого, о 13 годині 30 хвилин у Народному домі "Просвіта" відбудеться звіт міського голови Олексія Радзієвського.

Коментарі (24) | Переглядів: 2968

Детальніше...
 
Жоден депутат облради не подав інформації про свій звіт за роботу в 2012 році Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
30.01.2013
ЗапитПісля дворічного моніторингу роботи депутатського корпусу у Трускавці цю ідею вирішили перейняти інші громадські організації та активісти і ось тепер успішно моніторять Львівську обласну раду. Учора 28 січня 2013 року у Львівському прес-клубі пройшла прес-конференція по результатам моніторингу Львівської обласної ради і ось що ми бачимо: "Жоден депутат облради не подав інформації про свій звіт за роботу в 2012 році".

Коментарі (5) | Переглядів: 1994

Детальніше...
 
Позаконкурсне фінансування приватних і партійних ініціатив депутатів слід припинити! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
30.01.2013
РоботаГолові Львівської обласної ради Колодію П.Н.,
депутатам Львівської обласної ради
Відкритий лист щодо необхідності припинення позаконкурсного фінансування приватних і партійних ініціатив окремих депутатів обласної ради коштом розвитку української мови

Коментарі (4) | Переглядів: 1783

Детальніше...
 
Акція протесту: ЗОШ №8 руйнують і продають! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Батьки учнів ЗОШ №8   
22.01.2013
ДзвінокТак можна охарактеризувати дрогобицьку владу. Впродовж останніх 5 років закривають нашу школу, при цьому ніхто із можновладців не питає думки ні дітей, ні батьків, ні вчителів. Навіть директор і той зацікавлений продати школу. Школу заснована ще у 1928 році і нею залишається досі. Та вона приваблює місцевих рейдерів через своє унікальне приміщення та розташування.

Коментарі (45) | Переглядів: 3682

Детальніше...
 
Всього 361 - 380 з 736
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3425 днів)