Голова фракції "Свобода" у Дрогобичі двічі продав земельну ділянку, за яку так і не заплатив місту Надрукувати
Новини
Написав(ла) НАШІ ГРОШІ . ЛЬВІВ   
11.04.2013
СвободаДрогобицькій міській раді у судовому порядку не вдалося розірвати договір іпотеки між колективним підприємством "Троянда" та Дрогобицькою філією ПрАТ "Укрінбанк". Господарський суд Львівської області своїм рішенням від 2 квітня 2013 року відмовив у задоволенні позову Дрогобицького міжрайонного прокурора в інтересах Дрогобицької міськради. Предметом застави у даному договорі є земельна ділянка площею 1, 8 га в "ближньому центрі" міста, яку мерія продала п’ять років тому, але досі не отримала за неї всіх грошей.

Коментарі (69) | Переглядів: 5520

Детальніше...
 
Образи: маршрутка "Дрогобич – Стебник" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Майкл Річчі   
04.04.2013
АвтомобільЩодня, щогодини ми спостерігаємо стосунки людей, які в кризовий період стають неконтрольовані, нелогічні, інколи смішні, а інколи небезпечні для оточуючих. А оточуючі – це ми, і ми ж усе вищесказане продукуємо. Даний цикл нарисів – спроба відмежуватися від цього коловороту подій і глянути на все це збоку. Отож пропоную образи змальовані з сьогодення.

Коментарі (60) | Переглядів: 8040

Детальніше...
 
Мій запит до прокурора відносно діянь навколо 8-СШ м. Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
02.04.2013
ЗапитЯ ніколи не залишаю розпочатої справи на півдороги. А завжди доводжу їх до логічного завершення.Тож я зробив запит (як журналіст та керівник ГО) на ім’я Дрогобицького м/р прокурора В. С. Павича. Відносно тих неподобств, які давно вже чиняться щодо 8-ї школи. Зокрема, щодо "оптимізації" стадіону та "конкурсу" на посаду директора школи. Я попросив прокурора розібратися, кваліфікувати дії наших слуг народу та відмінити незаконно-прийняті рішення. Я виклав також ряд запитань, на які попросив прокурора дати мені на них відповіді. Щоби я, як журналіст і керівник ГО, міг проінформувати громадськість м. Дрогобича. Відповідь прокурора я також опублікую.

Коментарі (45) | Переглядів: 7638

Детальніше...
 
У лікарню за здоров'ям Надрукувати
Новини
Написав(ла) Павло Габшій   
01.04.2013
ХрестЧерез негаразди із здоров'ям прийшлося мені відлежати майже 2 тижні в Дрогобицькій міській лікарні в терапевтичному відділі. Не знаю, як лікують в інших лікарнях України, бо не приходилося там лежати, але тут як кажуть "Прости Боже і сохрани!" Чудеса починаються тут як тільки заступаєш на поріг лікарні.

Коментарі (96) | Переглядів: 17939

Детальніше...
 
Прокурорська перевірка, або 30 запитань прокурору Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
28.03.2013
ПитанняПісля обіймання Олексієм Радзієвським посади голови міста ми взяли у нього інтерв’ю, згодом голова міста неодноразово відповідав на запитання читачів. Час диктує нові вимоги – задовольнити запити читачів до інших посадових осіб різних структур. Тож вирішено продовжити цю традицію. Плануємо взяти інтерв’ю у керівника податкової інспекції, головного лікаря санепідемстанції, директора КП "Дрогобичводоканал" та інших. Однак розпочнемо з правоохоронних органів. На ваші запитання відповість дрогобицький міжрайонний прокурор Володимир Павич.

Коментарі (28) | Переглядів: 5251

Детальніше...
 
Довгожительку Розалію Радик привітали з 90-літтям Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
26.03.2013
Розалія РадикЇй виповнилося 18 років, коли на Франкову землю впали перші бомби Другої світової війни. Розалія, а за паспортом – Єфросинія Радик (дівоче прізвище – Кахній) народилася в селі Нагуєвичі і зростала у багатодітній родині. За своє життя їй довелося знести важкі випробування: передчасно втратила батька; за підтримку повстанців, що вели непримиренну боротьбу проти московських окупантів, розстріляли сестру Анастасію, а згодом жінка втратила і сина. За часи гітлерівської окупації молода Розалія була примусово вивезена на тяжкі роботи у Німеччину. Але вистояла, витримала усе і повернулася на рідну землю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2418

Детальніше...
 
"Тушки", що позорять партію Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
23.03.2013
ЛепкийСхоже над директором департаменту міського господарства Іваном Лепким нависли чорні грозові хмари. Він і з роботою своєю не справляється, і, як депутат Дрогобицької міської ради також проявив себе з негативного боку.

Коментарі (78) | Переглядів: 4862

Детальніше...
 
Доповідаю громаді. Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Муля Надрукувати
Новини
Написав(ла) Роман Муль   
21.03.2013
РатушаЗгідно зі ст.16, гл.2, р.2 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", та ст.61, гр.13, р.ІV Регламенту Дрогобицької міської ради, доводжу до відома виборців звіт про свою депутатську діяльність у 2012 році. У своїй роботі я керувався Конституцією України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", Регламентом Дрогобицької міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.

Коментарі (44) | Переглядів: 5410

Детальніше...
 
Мирон Чернець програв суд газеті "Гомін Галичини" Надрукувати
Новини
20.03.2013
СудСправа №1306/2044/2012 2/1306/676/2012
Рішення іменем України
"29" грудня 2012 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі: головуючого судді - Гайдука А.М при секретарі - Коваль Л .М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дрогобичі цивільну справу за позовом Чернець Мирона Васильовича до газети "Гомін Галичини" про захист честі, гідності та ділової репутації і відшкодування моральної шкоди, - встановив.

Коментарі (8) | Переглядів: 944

Детальніше...
 
Звернення міського голови Олексія Радзієвського до громад міст Дрогобича та Стебника Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галицька Зоря   
19.03.2013
Радзієвський12 березня у нашому місті відбулася так звана "громадянська акція непокори", котра проходила під орудою благодійного фонду "Лагодич та сини". Дрогобичани стали свідками акції, на яку зібралося близько 30-ти молодих хлопців, що самі навіть не усвідомлювали, чого їх туди покликали.

Оновлено 19.03.2013 о 23:00, додано коментарі чиновників. 

Коментарі (59) | Переглядів: 6398

Детальніше...
 
Автодор чхав на форс-мажор. Львівська залізниця - також Надрукувати
Новини
Написав(ла) Франсуа   
18.03.2013
ДорогиНеготовим виявився залізничний вокзал у Трускавці до прийому пасажирів у п’ятницю. Цього дня було важко всім, кому не сиділося вдома – хуртовина, рвучкий вітер і мокрий сніг унеможливлювали дорожній рух. Про природні катаклізми, що мали відбутися 15 березня, заздалегідь попереджав Український гідрометеорологічний центр, тож дорожні служби як Укрзалізниці, так і автомагістралей мали можливість належно підготуватися. Але проігнорували.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото)

Коментарі (13) | Переглядів: 3404

Детальніше...
 
Сашку Тютюнику успішнено видалено пухлину з головного мозку - допоможемо продовжити лікування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тетяна Тютюник   
16.03.2013
ТютюникЗвертаємося з проханням про допомогу. Олександр Тютюник, житель м. Дрогобич Львівської області переніс складну операцію по видаленні пухлини головного мозку великого розміру (близько 7 см). Майже вся пухлина була вилучена. Саша пройшов курс променевої терапії. Для продовження лікування потрібно пройти курси хіміотерапії, на які вже немає грошових коштів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 3285

Детальніше...
 
Торговий центр Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галина Фурів   
15.03.2013
БазарДобрий день, шановна редакція Дрогобич Інфо. Я мешканка вул. Грушевського нашого славного міста Дрогобич. Живу у ньому з 1983 року і, мабуть, ще ніколи воно не було таким жахливим як зараз. Місто брудне, доріг немає, підприємства не працюють. У таких умовах "наша" влада все, на що здатна, так це на закриття шкіл і перетворення міста на суцільний базар. Скоро всі будемо торгувати! Після перегляду останніх новин на вашому сайті написала вірш і просила б Вас, якщо це можливо, опублікувати його. Дякую.

Коментарі (13) | Переглядів: 4635

Детальніше...
 
Відкритий лист-звернення до голів політичних партій Надрукувати
Новини
Написав(ла) Підприємці КП "Дрогобицький ринок"   
09.03.2013
ПідписиГоловам політичних партій
В0 "Свобода" Олегу Тягнибоку
та "Удар" Віталію Кличку
підприємців КП "Дрогобицький ринок"
м. Дрогобич, Львівська обл,
які були присутні на зборах підприємців 22.02, 2013р.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 3484

Детальніше...
 
Орієнтування на зниклого безвісти Маршалка Є.Й. Надрукувати
Новини
Написав(ла) Група розшуку Дрогобицький МВ   
03.03.2013
Дрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області встановлюється місцезнаходження громадянина України Маршалок Євгена Йосифовича, 15.11.1990 р.н., народженого та проживаючого за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 51, кв.11, Львівської області, який зник безвісті 20.02.2013 року та по теперішній час його місцезнаходження невідоме.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 8006

Детальніше...
 
Роман Ілик: Законність забудови дрогобицького ринку перевірить прокуратура Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
27.02.2013
ІликНародний депутат України Роман Ілик звернувся до прокуратури Львівської області з вимогою перевірити законність передачі у суборенду земельної ділянки на території місцевого ринку у центрі Дрогобича та будівництва, яке уже там розпочалось. Про це повідомляє офіційний сайт політика.

Коментарі (34) | Переглядів: 4092

Детальніше...
 
Ошукані позичальники та клієнти банків б’ють на сполох! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
27.02.2013
ГрошіНеодмінною умовою життєздатності економіки будь-якої держави є нормальне й стабільне функціонування її кредитно-фінансових інститутів. Інтенсивна, особливо в останні роки, інтеграція вітчизняної фінансової системи в міжнародну стала причиною того, що кризовий стан світової фінансової системи, який розпочався у 2008 р., безпосередньо відобразився й на її функціонуванні. Результатом цього для українських кредитно-фінансових організацій стало погіршення ліквідності в банківському секторі, швидке зростання/коливання курсу іноземної валюти, суттєве зменшення доходів населення та інші чинники, що призвело до великої кількості судових спорів щодо виконання кредитних договорів, договорів банківського вкладу, забезпечення договірних зобов'язань, звернення стягнення на заставлене майно, визнання договорів кредиту, поруки, застави, іпотеки недійсними.

Коментарі (5) | Переглядів: 3684

Детальніше...
 
Кличка і Тягнибока закликають вирішити дрогобицький конфлікт Надрукувати
Новини
Написав(ла) Незалежне агентство журналістських розслідувань   
27.02.2013
КонфліктПонад 700 підприємців з Дрогобича, що на Львівщині, оприлюднили відкритого листа до голови партії "УДАР" Віталія Кличка та голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока. У зверненні підприємці "Дрогобицького ринку" просять народних депутатів звернути увагу щодо неправомірних, на думку дрогобичан, дій місцевих осередків ВО "Свобода" та "Удар".

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 723

Детальніше...
 
Борцы с ямами на дорогах: для ГАИ мы – головная боль Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анна Григораш, УП   
25.02.2013
УкрямаПоследние несколько недель топ-темой, обсуждаемой в СМИ и соцсетях, стала проблема украинских дорог. Люди возмущаются: не прошло и полгода после "капитального" обновления автодорог под Евро-2012, а асфальт с них сходит вместе со снегом, образуя гигантские ямы.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Коментарі (8) | Переглядів: 5476

Детальніше...
 
Романтик дрогобицької революції Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.02.2013
ТортНещодавно Мирославові Івановичу Глубішу виповнилося шістдесят. Поважна дата, аби можна було її оминути. Мирослав Іванович Глубіш увійшов в історію Дрогобича як перший міський голова, обраний на демократичних засадах. Ще Україна не виборола свою незалежність, а в Дрогобичі вирувала боротьба з комуністичною машиною. Мирослав Глубіш відіграв у ній значну роль.

Коментарі (32) | Переглядів: 3411

Детальніше...
 
Всього 361 - 380 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)