Велика Гаївка. Бути рекорду! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олесь Доктор   
11.04.2012
Вишивка Ідея проведення наймасштабнішого св’ята та реєстрації його в Книзі Рекордів України належить дрогобицьким підприємцям Миколі Походжаю та Віктору Возняку. Саме за їхньої допомоги об’єднані молодіжні організації на чолі з Остапом Походжаєм, творчі спілки, громадські активісти та небайдужі дрогобичани за сприяння церков та міської влади в особі секретаря міської ради Тараса Метика започаткували реалізацію грандіозного амбітного проекту – Великої Гаївки в Дрогобичі, яка має шанс стати найбільшою гаївкою в Україні. Для реалізації проекту створено оргкомітет, який вже розпочав роботу. Співголовами оргкомітету стали Тарас Метик, Віктор Возняк та Остап Походжай.

Коментарі (93) | Переглядів: 20625

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Тищенка Олега Володимировича Надрукувати
Новини
05.04.2012
ДДПУ Тищенко Олег Володимирович, 1964 року народження. Закінчив СШ№3 у м. Дрогобичі. У 1989 році закінчив філологічний факультет Дрогобицького державного педагогічного інституту імені І.Я.Франка. Кандидат філологічних наук з 1994-го року. Тема дисертації "Типологічна характеристика обрядової лексики в російській та українській мовах" /на матеріалі весільних номінацій/; навчання в стаціонарній докторантурі Київського національного лінгвістичного ун-ту з 1997 по 2001. Докторську дисертацію "Обрядова семантика слов'янських мов у зіставно-типологічному аспекті" захистив у 2001 р. за спеціальністю 10.02.15 - загальне мовознавство.

Коментарі (3) | Переглядів: 3778

Детальніше...
 
Допоможіть знайти: зник Ярослав Лесик Надрукувати
Новини
Написав(ла) Начальник Дрогобицького РВ ГУМВСУ у Львівській області підполковник міліції Галюлько З.І.   
04.04.2012
Дрогобицький РВ ГУМВСУ у Львівській області розшукує безвісті зниклого Лесик Ярослава Дмитровича 04.01.1934 р.н., уродженця та жителя с. Глинне, вул. Волянська, буд. 5, Дрогобицького району, Львівської області, який 31.03.2012 року пішов з дому і по теперішній час не повернувся.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2235

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Бойчука Василя Івановича Надрукувати
Новини
04.04.2012
ДДПУ Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка є навчальним, науковим та культурним центром Західного регіону України. Нині - це єдиний у Львівській області педагогічний вищий заклад освіти, який забезпечує підготовку фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів, докторів та кандидатів наук для регіону. В університеті навчається 6749 студентів (3900 - стаціонарна, 2849 - заочна форми навчання). Навчальний процес забезпечують 723 викладачі, з них: 66 - доктори наук, професори; 318 - кандидатів наук, доцентів.

Коментарі (7) | Переглядів: 3236

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Винницького Богдана Васильовича Надрукувати
Новини
04.04.2012
ДДПУ Винницький Богдан Васильович, докт. фіз.-мат. наук, професор, народився в червні 1953 року на Самбірщині, у 1975 році закінчив фізико-математичний факультет Дрогобицького педінституту імені Івана Франка, а протягом 1976-1979 років навчався в аспірантурі при Львівському державному університеті імені Івана Франка. Один рік працював вчителем. З вересня 1979 працює в Дрогобицькому педінституті. У 1980 році захистив кандидатську дисертацію в Москві, а у 1996 році – докторську дисертацію у Львові.

Коментарі (42) | Переглядів: 5057

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Пелеха Юрія Володимировича Надрукувати
Новини
02.04.2012
ДДПУ Біографія. Народився на Житомирщині у родині вчителів та священників. Після закінчення із золотою медаллю загальноосвітньої школи вступив на навчання до Рівненського державного педагогічного інституту. Навчаючись працював вчителем сільської школи. Закінчивши ВНЗ був запрошений на роботу до Рівненського економіко-гуманітарного інституту (нині Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука ВНЗ IV рівня акредитації].

Коментарі (11) | Переглядів: 3602

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Скотної Надії Володимирівни Надрукувати
Новини
02.04.2012
ДДПУЗавдяки зусиллями професорсько-викладацького колективу, навчально-допоміжного персоналу та працівників інших структур Дрогобицький державний педагогічний університет став навчальним закладом IV рівня акредитації, визнаним у сфері професійної підготовки педагогічних кадрів для регіону та України в цілому. На сьогоднішній день ДДПУ ім. І.Франка є єдиним педагогічним університетом у нашому регіоні. Він зберіг своє первісне призначення - готувати вчителя, зберіг свій національний характер та духовний стержень. Мета університету - осередку освіти та науки, духовності і культури - це формування особистості педагога, небайдужого до національної освіти, національних інтересів, традицій, педагога, який великою мірою відповідає за долю нації.

Коментарі (17) | Переглядів: 3821

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Кулика Євгена Володимировича Надрукувати
Новини
02.04.2012
ДДПУПрограма претендента на посаду ректора Дрогобицького педагогічного університету Кулика Євгена Володимировича, д.пед.н., проф.
Аналіз основних показників розвитку ДДПУ за результатами діяльності протягом останніх років в порівнянні з аналогічними ВНЗ України в яких кількість студентів приблизно однакова. ДДПУ - 5285, Тернопіль - 5383, Полтава-5173, Умань-4060, Вінниця- 5700, Гдухів, Кіровоград.

Коментарі (7) | Переглядів: 3840

Детальніше...
 
У Дрогобичі може закритися популярний інтернет–ресурс, завдяки рішення суду… (заява КЗУЖ) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Koмітет захисту українських журналістів   
02.04.2012
Журналіст Комітет захисту українських журналістів (КЗУЖ) висловлює протест проти рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, який наклавши необґрунтований арешт на рахунки шеф-редактора сайту "Дрогобичінфо" ("droginfo.com.ua") Максима Федиса, поставив на грань існування незалежний та популярний у західному регіоні інтернет-ресурс.

Коментарі (25) | Переглядів: 3081

Детальніше...
 
Хто сказав "Мєв"? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Георгій Перець   
01.04.2012
Нарешті прийшла весна-красна, і поле кличе до роботи. Казав народний метеоролог, журналіст Василь, що у квітні опади передбачаються аж в кінці місяця. Стійке потепління має прийти після Великодня. Травень стане найбільш дощовим за останні десятиліття: дощі почнуться 14-15 і поступово вичерпають свою силу до 28-29 числа. Але робота і погода – то є одне, а ниськи при неділі маю час і для вас, земляки мої дрогобицькі. Тому знову вирішив написати сюди. Спочатку думав, що мене надрукує котрась газета, але там відмовили, мовляв, місця нема, а кожен квадратний сантиметр коштує гроші. А тут переді мною двері не зачиняють, кажуть, що ще є цілі гектари вільного простору – пиши всьо, скільки хочеш, але тілько чисту правду. Інакше подадуть до суду. Ото й пишу.

Коментарі (11) | Переглядів: 3370

Детальніше...
 
За що люди платять при оформленні паспорта? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталя   
31.03.2012
ГрошіЧитачка Дрогобич Інфо, пані Наталя, застерігає дрогобичан від переплат у паспортному столі.

Добрий день шановні Дрогобичани! Ходила в паспортне відділення, відвалила 457.15 грн. Документи зібрала, крім того, що є черга з 06.00 ранку (стояла 5 годин) - і, ось результат. Подала документи у 5 кабінет, а там мене повідомили: потрібно ще довідку про несудимість. Вийшовши з кабінету, побачила, як добра людина повісила цю картку, де і коли у Львові можна взяти довідку. А ще поряд був стенд, якщо можна його так назвати, де вказані ціни - одні закреслені, одні виправлені.

Коментарі (18) | Переглядів: 9107

Детальніше...
 
Керівництво Дрогобицької міської ради підозрюють у зловживанні владою Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі"   
28.03.2012
Ратуша Народні депутати України Микола Кульчинський та Юрій Кармазін звернулися з депутатським запитом до Прем'єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Генерального прокурора України, голови Львівської обласної державної адміністрації, в якому просять перевірити факти зловживання владою, корупційних діянь з боку керівників Дрогобицької міської ради під час проведення тендеру на закупівлю сміттєвозів.

Коментарі (31) | Переглядів: 4386

Детальніше...
 
Дрогобицький суд VS свобода слова Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анастасія Коваль   
27.03.2012
Історія з казкою про азійсько-дрогобицьке королівство набуває все більш цікавого розвитку, оскільки після її публікації один чоловік, котрий, з якогось дива, впізнав себе в казковому герої, подав позови про відшкодування завданої моральної шкоди (яку оцінив у 50 000 грн.) до газети "Гомін Галичини" та до шеф-редактора сайту "Дрогобич Інфо" Федиса М.Б.

28.03.12 о 14:30 за адресою вул. Лесі Українки, 32, каб. 3 розпочнеться судове засідання. Запрошуємо всіх колег-журналістів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (75) | Переглядів: 7052

Детальніше...
 
Через 50 років Дрогобич перетвориться в селище Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Ігоря Куруса   
27.03.2012
Робота Завершенню першого етапу реалізації стратегії розвитку краю був присвячений круглий стіл, який пройшов у тижневику "Каменярі". Висновки, озвучені ініціатором розробки документу, головним редактором "Каменярів" Ігорем Курусом, були несподіваними: найсумніша перспектива в Дрогобича та Борислава, найоптимістичніше майбутнє в сіл.

Коментарі (27) | Переглядів: 3259

Детальніше...
 
Йдемо на прийом до міського голови і депутатів! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ірина Морар   
26.03.2012
РатушаЧи є діяльність Дрогобицької міської ради прозорою, відкритою і підзвітною? Про це йшла мова під час прес-конференції, яку провели 22 березня члени Коаліції громадських організацій міста Дрогобича, які з листопада 2011 р. по лютий 2012 р. проводили кампанію громадського контролю "Публічна влада – активна громада". Вступним словом прес-конференцію відкрила гість зі Львова, представник Громадянської мережі ОПОРА Ірина Швець. Вона познайомила присутніх із засадами громадського контролю, який, за її словами, є порівняно новою для України формою громадської активності і передбачає активне спостереження громадянами за тими, хто від нашого імені і за рахунок наших податків управляє містом. В основу спостереження покладено три принципи – прозорості, відкритості і підзвітності.

Коментарі (11) | Переглядів: 2835

Детальніше...
 
Проблеми маршруту №10 Надрукувати
Новини
25.03.2012
АвтоНововведення стосовно маршруток можна вважати одним із найвдаліших проектів нашої влади. Центр міста Дрогобича вдалося розвантажити. Загалом, ситуація краща ніж у Львові. Але є одне "але" – проблема з маршрутом №10 на вулиці Є. Коновальця. Раніше кінцева зупинка була поблизу пошти, тепер кінцевою зупинкою є магазин "ІВА".

Коментарі (19) | Переглядів: 3088

Детальніше...
 
Фінансова перевірка у Михайлевичах проводилась у майбутньому? Надрукувати
Новини
24.03.2012
Михайлевичі На електронну пошту редакції надіслали електронну копію довідки про перевірку фактів, наведених у листі мешканців села Михайлевич Дрогобицького району. Перевірку розпочато і завершено 26 вересня 2011 року, хоча у довідці згадується і 27 і 28 вересня того ж року.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 3749

Детальніше...
 
Конкурс дитячих малюнків на тему збереження довкілля "Будь природі другом!" Надрукувати
Новини
23.03.2012
Діти Організатори конкурсу: Ігор Шимко – директор Дрогобицької дитячої художньої школи; Ігор Курус – член Національної комісії України з питань суспільної моралі, керівник Національного проекту "Відкритий світ", головний редактор тижневика "Каменярі" м. Дрогобич.

Коментарі (3) | Переглядів: 12664

Детальніше...
 
Театральне правосуддя Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.03.2012
Земля У Дрогобичі між студентським профілакторієм університету та театром лежить ласий шматок землі в майже п’ять тисяч квадратних метрів, за який розгорілася справжня війна. Тут розташовані три гаражі та земельна ділянка, якою до недавнього часу володіла понад сорок років 76-річна власниця. Тепер, схоже, гаражі знесуть, а нещасна жінка залишиться без засобів до існування. Натомість ласий шматок землі має перейти театру. Злі язики подейкують, що тут хтось хоче звести фешенебельний будинок, а за цією оборудкою буцімто стоїть дрогобичанин, міністр культури Михайло Кулиняк.

Коментарі (9) | Переглядів: 2503

Детальніше...
 
Обережно, робота! Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Дрогобицька газета"   
18.03.2012
ЦиганНаше місто так і рясніє оголошеннями "Стоп! Робота", "Робота для молоді", "Робота, 150 грн. за день". А ми ще говоримо про тотальну кризу зайнятості… Працедавці нібито пропонують пристойну оплату праці і безліч вакансій: від начальника відділу до секретаря.

Коментарі (36) | Переглядів: 10580

Детальніше...
 
Всього 481 - 500 з 736
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3425 днів)