Сергій Гориславський закликає дрогобичан разом допомогти міській лазні Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів   
25.05.2012
Відвідувачі Дрогобицької міської комунальної лазні, стурбовані її незадовільним станом, звернулися з колективною заявою до депутата Дрогобицької міської ради, голови Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергія Гориславського з проханням допомогти закладу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 3769

Детальніше...
 
Звернення від МБФ "Подих життя" до представників бізнес-структур Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Любов Павлова   
23.05.2012
Подих життяВельмишановні добродії, МБФ "Подих життя" звертається до Вас із пропозицією співпраці.

До Міжнародного Благодійного Фонду "Подих життя" надійшов лист від керівництва дитячої міської лікарні м. Дрогобич з проханням сприяти оновленню матеріально-технічної бази відділення дітей старшого віку, а саме найнеобхідніших речей для підтримання належного санітарно-гігієнічного стану в лікарні - засобів гігієни та побутової хімії, комплектів постільної білизни, господарських товарів та ін. (Листи-звернення від головного лікаря дитячої міської клінічної лікарні м. Дрогобич додаються).

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 2699

Детальніше...
 
Завтра відбудеться свято краси у ДДПУ ім. І. Франка Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній – заступник голови профкому студентів   
21.05.2012
ДДПУ Тривалий час підготовки, виснажувальні репетиції, заклопотані дівчата, кипить робота в оргкомітеті… – саме так триває підготовка до найфеєричнішого конкурсу в університеті – "Красуня Університету - 2012".

Коментарі (28) | Переглядів: 3724

Детальніше...
 
Міцна сім’я - щаслива нація Надрукувати
Новини
Написав(ла) Леся Ясюра   
16.05.2012
Діти Під таким девізом у Дрогобичі у рамках Державної програми "Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 р." з 14.05.2012 р. по 20.05.2012 р. проходить Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Коментарі (7) | Переглядів: 4527

Детальніше...
 
Не пропустімо "Вишиванка-фест" у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ольга Козар, МГО "Молодіжний прорив"   
15.05.2012
Вишивка Сила людей в їхній єдності, згуртованості та вірі. Наша держава - наші думки, наші діяння. Тому сьогодні ми прагнемо донести до вас, що українська культура жива, що українські традиції ще не вичерпали себе. Їхнє відтворення сьогодні, нам як ніколи потрібне. І саме українська вишивка є одним із елементів української самобутності.

Коментарі (25) | Переглядів: 3013

Детальніше...
 
Відродження традицій українського іконописання у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) о.Михайло Олійник   
10.05.2012
ЦеркваПри Дрогобицькому Інституті Пресвятої Трійці відкрито факультет Церковного мистецтва. Сьогоднішнє українське суспільство, як ніколи, потребує допомоги і духовного пробудження. Повернення до своїх духовних основ неможливе без знання власного культурного та духовного коріння. Невід’ємною і найважливішою складовою нашої духовної спадщини є церковна культура і, зокрема, іконопис.

Коментарі (4) | Переглядів: 3731

Детальніше...
 
Привітання до 9 Травня від МВС Надрукувати
Новини
Написав(ла) Керівництво Дрогобицького міського відділу ГУМВСУ у Львівській області   
09.05.2012
ПеремогаДорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, керівництво Дрогобицького міського відділу ГУМВС України у Львівській області та Рада ветеранської організації висловлює щирі та сердечні вітання, всім ветеранам учасникам Великої Вітчизняної війни зі святом Перемоги!

Оновлено 11.05.12 о 22:00, додано фото.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2276

Детальніше...
 
Вишивання - стародавнє мистецтво Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ольга Козар   
08.05.2012
Вишивка — один з масових і найбільш улюблених видів народного мистецтва. Вона є складовою частиною народного костюма, активно використовується в сучасному одязі, надаючи йому своєрідності і неповторності. Вишиті вироби органічно увійшли до побуту людей, прикрасили сучасний інтер'єр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 3381

Детальніше...
 
Декларації за 2011 рік посадових осіб Дрогобиччини Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Галицька Зоря"   
03.05.2012
Гроші Публікуємо офіційні дані про фінанси владців та чиновників Дрогобиччини за 2011 рік.

Коментарі (14) | Переглядів: 5300

Детальніше...
 
На "Вишиванка-фест" розпочнуть збір коштів для реконструкції Шпихліра Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
01.05.2012
ХатаПоряд із церквами св. Юра, Чесного хреста, костелом св. Бартоломея та вежею-дзвінницею у Дрогобичі є ще одна унікальна пам'ятка архітектури – Шпихлір. Шпихлір було споруджено у 1778 р. на місці давнішої старостинської комори, як кам'яну міську житницю. Споруда належить до унікальних пам'яток архітектури епохи бароко серед забудови м. Дрогобича. Дана пам'ятка – це єдине, що залишилось від комплексу господарських споруд старостинського замку, який колись знаходився у передмісті "Задвір'я" (сучасна вул. Грушевського).

Коментарі (7) | Переглядів: 2560

Детальніше...
 
Сергій Гориславський просить Мінздоров’я допомогти Дрогобицькому онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) ЛОО Партії регіонів   
26.04.2012
Депутат Дрогобицької міської ради, голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський взяв участь у програмі "ШустерLife. Адреналін", що виходить в ефірі Першого національного телеканалу на тему "Рак-вирок? Оскарженню не підлягає?". Під час програми головний регіонал Дрогобича підняв проблему щодо незадовільного стану Дрогобицького онкодиспансеру та передав депутатський запит у Мінздоров’я з проханням сприяти медзакладу в оновленні його матеріально-технічної бази та обладнання.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (22) | Переглядів: 3607

Детальніше...
 
24 години до виборів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Максим Федис   
25.04.2012
ДДПУ Сьогодні в історії міста Дрогобич важливий день, адже сьогодні у Дрогобицькому державному педагогічному університеті відбудуться вибори нового ректора.

Коментарі (38) | Переглядів: 6107

Детальніше...
 
Регіонали облаштовують у Дрогобичі сучасний спортивно-відпочинковий майданчик Надрукувати
Новини
Написав(ла) ЛОО Партії регіонів   
25.04.2012
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський розпочав облаштування сучасного спортивно-відпочинкового майданчика для дітей та їх батьків по вулиці Стрийській у Дрогобичі.

Коментарі (22) | Переглядів: 3863

Детальніше...
 
"Вишиванка-Фест" у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
24.04.2012
Вишивка 20 травня у м. Дрогобич на території поблизу Шпихліру пройде фестиваль "Вишиванка-фест". Метою проведення заходу є показати, що вишиванка – це стильно; розкрити зміст символів; ознайомити глядачів із сучасною українською етно- та рок - музикою. Завданням заходу є також розпочати збір коштів для порятунку пам'ятки архітектури національного значення — Шпихліра по вул. М. Грушевського.

Коментарі (10) | Переглядів: 3449

Детальніше...
 
КП "Дрогобицька лазня" можуть закрити за борги Надрукувати
Новини
Написав(ла) Оксана Каспрук   
21.04.2012
Хата Для більш ніж двох тисяч дрогобичан лазня давно стала місцем паломництва. Сюди приходять як цілком забезпечені депутати міської ради, так і ті люди, яких важко віднести до благополучних категорій населення. Трапляється і таке, що через проблеми з водопостачанням лазня завжди залишалася альтернативним варіантом. Тим більше, ціна завжди була доступною. Але собівартість квитка не покриває витрати, тож установа намагалася "триматися на плаву" за рахунок дотацій із міського бюджету.

Коментарі (10) | Переглядів: 2946

Детальніше...
 
Ігор Курус за день заробив 100 мільйонів доларів для освіти Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Коваль   
20.04.2012
КурусКомпанія "Cisco" звернулося до Національного проекту "Відкритий світ" з пропозицією інвестицій в обсязі 100 мільйонів доларів. Крім того, про своє рішення взяти участь у фінансуванні проекту, заявила компанія "Alcatel-Lucent". У конференції взяли участь експерти світового рівня у сфері ІKT: глобальний директор Копорації "Microsoft" з приватно-державного партнерства Джойс Фернандес, глобальний директор з освітніх програм Корпорації "Intel" Брайан Гонсалес, керівник робочої групи інноваційних проектів, "Nokia Siemens Networks" Міхаель Кніснер, директор департаменту взаємодії з державними структурами і галузевими організаціями AB "Ericsson" Михаель Хелен.

Коментарі (36) | Переглядів: 4383

Детальніше...
 
Акція "За охорону дітей і сім'ї" у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) ГО "Молодь за здорове життя"   
19.04.2012
Діти19 квітня у м. Дрогобичі відбудеться маніфестація з ходою за охорону дітей і сім’ї.

Сьогодні інтенсивно докладаються зусилля для того, щоб ввести різні збочення у всі сфери суспільства, що є прямою атакою на сім’ю для її знищення. Частиною цієї насильної кампанії є: зміна законодавства, культури і моральних цінностей. Через узаконення антицінностей і антиморальностей наступить тотальна деградація суспільства та розпад сім’ї.

Коментарі (9) | Переглядів: 1953

Детальніше...
 
Незаконні побори на парковках Надрукувати
Новини
16.04.2012
Авто Лист від нашого читача Андрія:
"Розпорядження Кабінету Міністрів стосовно платних автостоянок і паркоматів вступило в силу з 1 квітня 2012 року. У розпорядженні йде мова про визначення автостоянки як такої, тобто місце вважається стоянкою, якщо там встановлено паркомат. Тільки через паркомат можна буде оплатити парковку. Місце, на якому не має паркомату, офіційно не вважається парковкою. Так чому у Дрогобичі воно не діє? А власник такою парковки, що біля автовокзалу, Демків Ігор Миронович і надалі збирає по 4 гривні з автовласників. Запитання: де дивиться влада, чи вона з ними в долі? Доки нас будуть дурити?"

Коментарі (18) | Переглядів: 2868

Детальніше...
 
Деякі групи пільговиків можуть безкоштовно отримати ТВ-тюнер Надрукувати
Новини
Написав(ла) http://t-news.in.ua/   
16.04.2012
Верховна РадаМинулого тижня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якого деякі пільговики можуть отримувати телетюнер. Нагадаємо, це спеціальний пристрій, завдяки якому можна приймати сигнал цифрового телебачення. Поки в місцевих управліннях соцзахисту про Постанову Кабміну мало що відомо. Щоб розібратися з ситуацією, ми зв'язалися з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Коментарі (13) | Переглядів: 15002

Детальніше...
 
Заливний Понеділок у "Казанові" Надрукувати
Новини
Написав(ла) організатори   
14.04.2012
Казанова 16 квітня о 22:00 у Трускавеці нічний клуб "Казанова" (2 поверх) радо всіх зустрічає на вечірці "Заливний Понеділок". Організатор свята промокомпанія "ДІ-зон" разом з "Братами Ромашовими" підготували веселе свято для всіх, хто весело хоче провести вільний час. Що вас там чекає? Цікава програма, розіграші і номінації (одна з номінацій - "найкраща танцівниця").

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 5498

Детальніше...
 
Всього 481 - 500 з 760
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3604 дні)