Привітання до 9 Травня від МВС Надрукувати
Новини
Написав(ла) Керівництво Дрогобицького міського відділу ГУМВСУ у Львівській області   
09.05.2012
ПеремогаДорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, керівництво Дрогобицького міського відділу ГУМВС України у Львівській області та Рада ветеранської організації висловлює щирі та сердечні вітання, всім ветеранам учасникам Великої Вітчизняної війни зі святом Перемоги!

Оновлено 11.05.12 о 22:00, додано фото.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2238

Детальніше...
 
Вишивання - стародавнє мистецтво Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ольга Козар   
08.05.2012
Вишивка — один з масових і найбільш улюблених видів народного мистецтва. Вона є складовою частиною народного костюма, активно використовується в сучасному одязі, надаючи йому своєрідності і неповторності. Вишиті вироби органічно увійшли до побуту людей, прикрасили сучасний інтер'єр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 3350

Детальніше...
 
Декларації за 2011 рік посадових осіб Дрогобиччини Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Галицька Зоря"   
03.05.2012
Гроші Публікуємо офіційні дані про фінанси владців та чиновників Дрогобиччини за 2011 рік.

Коментарі (14) | Переглядів: 5228

Детальніше...
 
На "Вишиванка-фест" розпочнуть збір коштів для реконструкції Шпихліра Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
01.05.2012
ХатаПоряд із церквами св. Юра, Чесного хреста, костелом св. Бартоломея та вежею-дзвінницею у Дрогобичі є ще одна унікальна пам'ятка архітектури – Шпихлір. Шпихлір було споруджено у 1778 р. на місці давнішої старостинської комори, як кам'яну міську житницю. Споруда належить до унікальних пам'яток архітектури епохи бароко серед забудови м. Дрогобича. Дана пам'ятка – це єдине, що залишилось від комплексу господарських споруд старостинського замку, який колись знаходився у передмісті "Задвір'я" (сучасна вул. Грушевського).

Коментарі (7) | Переглядів: 2514

Детальніше...
 
Сергій Гориславський просить Мінздоров’я допомогти Дрогобицькому онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) ЛОО Партії регіонів   
26.04.2012
Депутат Дрогобицької міської ради, голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський взяв участь у програмі "ШустерLife. Адреналін", що виходить в ефірі Першого національного телеканалу на тему "Рак-вирок? Оскарженню не підлягає?". Під час програми головний регіонал Дрогобича підняв проблему щодо незадовільного стану Дрогобицького онкодиспансеру та передав депутатський запит у Мінздоров’я з проханням сприяти медзакладу в оновленні його матеріально-технічної бази та обладнання.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (22) | Переглядів: 3536

Детальніше...
 
24 години до виборів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Максим Федис   
25.04.2012
ДДПУ Сьогодні в історії міста Дрогобич важливий день, адже сьогодні у Дрогобицькому державному педагогічному університеті відбудуться вибори нового ректора.

Коментарі (38) | Переглядів: 6061

Детальніше...
 
Регіонали облаштовують у Дрогобичі сучасний спортивно-відпочинковий майданчик Надрукувати
Новини
Написав(ла) ЛОО Партії регіонів   
25.04.2012
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський розпочав облаштування сучасного спортивно-відпочинкового майданчика для дітей та їх батьків по вулиці Стрийській у Дрогобичі.

Коментарі (22) | Переглядів: 3826

Детальніше...
 
"Вишиванка-Фест" у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
24.04.2012
Вишивка 20 травня у м. Дрогобич на території поблизу Шпихліру пройде фестиваль "Вишиванка-фест". Метою проведення заходу є показати, що вишиванка – це стильно; розкрити зміст символів; ознайомити глядачів із сучасною українською етно- та рок - музикою. Завданням заходу є також розпочати збір коштів для порятунку пам'ятки архітектури національного значення — Шпихліра по вул. М. Грушевського.

Коментарі (10) | Переглядів: 3409

Детальніше...
 
КП "Дрогобицька лазня" можуть закрити за борги Надрукувати
Новини
Написав(ла) Оксана Каспрук   
21.04.2012
Хата Для більш ніж двох тисяч дрогобичан лазня давно стала місцем паломництва. Сюди приходять як цілком забезпечені депутати міської ради, так і ті люди, яких важко віднести до благополучних категорій населення. Трапляється і таке, що через проблеми з водопостачанням лазня завжди залишалася альтернативним варіантом. Тим більше, ціна завжди була доступною. Але собівартість квитка не покриває витрати, тож установа намагалася "триматися на плаву" за рахунок дотацій із міського бюджету.

Коментарі (10) | Переглядів: 2903

Детальніше...
 
Ігор Курус за день заробив 100 мільйонів доларів для освіти Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Коваль   
20.04.2012
КурусКомпанія "Cisco" звернулося до Національного проекту "Відкритий світ" з пропозицією інвестицій в обсязі 100 мільйонів доларів. Крім того, про своє рішення взяти участь у фінансуванні проекту, заявила компанія "Alcatel-Lucent". У конференції взяли участь експерти світового рівня у сфері ІKT: глобальний директор Копорації "Microsoft" з приватно-державного партнерства Джойс Фернандес, глобальний директор з освітніх програм Корпорації "Intel" Брайан Гонсалес, керівник робочої групи інноваційних проектів, "Nokia Siemens Networks" Міхаель Кніснер, директор департаменту взаємодії з державними структурами і галузевими організаціями AB "Ericsson" Михаель Хелен.

Коментарі (36) | Переглядів: 4333

Детальніше...
 
Акція "За охорону дітей і сім'ї" у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) ГО "Молодь за здорове життя"   
19.04.2012
Діти19 квітня у м. Дрогобичі відбудеться маніфестація з ходою за охорону дітей і сім’ї.

Сьогодні інтенсивно докладаються зусилля для того, щоб ввести різні збочення у всі сфери суспільства, що є прямою атакою на сім’ю для її знищення. Частиною цієї насильної кампанії є: зміна законодавства, культури і моральних цінностей. Через узаконення антицінностей і антиморальностей наступить тотальна деградація суспільства та розпад сім’ї.

Коментарі (9) | Переглядів: 1907

Детальніше...
 
Незаконні побори на парковках Надрукувати
Новини
16.04.2012
Авто Лист від нашого читача Андрія:
"Розпорядження Кабінету Міністрів стосовно платних автостоянок і паркоматів вступило в силу з 1 квітня 2012 року. У розпорядженні йде мова про визначення автостоянки як такої, тобто місце вважається стоянкою, якщо там встановлено паркомат. Тільки через паркомат можна буде оплатити парковку. Місце, на якому не має паркомату, офіційно не вважається парковкою. Так чому у Дрогобичі воно не діє? А власник такою парковки, що біля автовокзалу, Демків Ігор Миронович і надалі збирає по 4 гривні з автовласників. Запитання: де дивиться влада, чи вона з ними в долі? Доки нас будуть дурити?"

Коментарі (18) | Переглядів: 2831

Детальніше...
 
Деякі групи пільговиків можуть безкоштовно отримати ТВ-тюнер Надрукувати
Новини
Написав(ла) http://t-news.in.ua/   
16.04.2012
Верховна РадаМинулого тижня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якого деякі пільговики можуть отримувати телетюнер. Нагадаємо, це спеціальний пристрій, завдяки якому можна приймати сигнал цифрового телебачення. Поки в місцевих управліннях соцзахисту про Постанову Кабміну мало що відомо. Щоб розібратися з ситуацією, ми зв'язалися з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Коментарі (13) | Переглядів: 14633

Детальніше...
 
Заливний Понеділок у "Казанові" Надрукувати
Новини
Написав(ла) організатори   
14.04.2012
Казанова 16 квітня о 22:00 у Трускавеці нічний клуб "Казанова" (2 поверх) радо всіх зустрічає на вечірці "Заливний Понеділок". Організатор свята промокомпанія "ДІ-зон" разом з "Братами Ромашовими" підготували веселе свято для всіх, хто весело хоче провести вільний час. Що вас там чекає? Цікава програма, розіграші і номінації (одна з номінацій - "найкраща танцівниця").

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 5431

Детальніше...
 
Допоможіть врятувати життя 2-річній Поліні Надрукувати
Новини
Написав(ла) Сергій Мяновський   
14.04.2012
Діти Доброго дня, шановна редакціє Дрогобич Інфо!
Допоможіть врятувати життя 2-річній Поліні, яка захворіла страшною недугою.
Майже 2 роки лікарі на Полінине захворювання мають різні погляди і не можуть призначити лікування, яке допоможе дитині.

Коментарі (3) | Переглядів: 2253

Детальніше...
 
Благодатний вогонь із Єрусалиму запалає на Дрогобичині у Великодню ніч Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Батьківщини   
12.04.2012
БатьківщинаБлагодатний вогонь, який зійде в Єрусалимському Храмі Гробу Господнього у Великодню суботу, запалає і на Львівщині та Дрогобичині. 14 квітня Благодатний вогонь прибуде до Києва літаком зі Святої землі. А вже звідти за сприяння народного депутата України від "БЮТ-Батьківщини" Миколи Ковзеля увечері того дня він буде доставлений до Львова, а опісля на терени Дрогобичини.

Коментарі (17) | Переглядів: 2576

Детальніше...
 
Велика Гаївка. Бути рекорду! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олесь Доктор   
11.04.2012
Вишивка Ідея проведення наймасштабнішого св’ята та реєстрації його в Книзі Рекордів України належить дрогобицьким підприємцям Миколі Походжаю та Віктору Возняку. Саме за їхньої допомоги об’єднані молодіжні організації на чолі з Остапом Походжаєм, творчі спілки, громадські активісти та небайдужі дрогобичани за сприяння церков та міської влади в особі секретаря міської ради Тараса Метика започаткували реалізацію грандіозного амбітного проекту – Великої Гаївки в Дрогобичі, яка має шанс стати найбільшою гаївкою в Україні. Для реалізації проекту створено оргкомітет, який вже розпочав роботу. Співголовами оргкомітету стали Тарас Метик, Віктор Возняк та Остап Походжай.

Коментарі (93) | Переглядів: 20719

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Тищенка Олега Володимировича Надрукувати
Новини
05.04.2012
ДДПУ Тищенко Олег Володимирович, 1964 року народження. Закінчив СШ№3 у м. Дрогобичі. У 1989 році закінчив філологічний факультет Дрогобицького державного педагогічного інституту імені І.Я.Франка. Кандидат філологічних наук з 1994-го року. Тема дисертації "Типологічна характеристика обрядової лексики в російській та українській мовах" /на матеріалі весільних номінацій/; навчання в стаціонарній докторантурі Київського національного лінгвістичного ун-ту з 1997 по 2001. Докторську дисертацію "Обрядова семантика слов'янських мов у зіставно-типологічному аспекті" захистив у 2001 р. за спеціальністю 10.02.15 - загальне мовознавство.

Коментарі (3) | Переглядів: 3899

Детальніше...
 
Допоможіть знайти: зник Ярослав Лесик Надрукувати
Новини
Написав(ла) Начальник Дрогобицького РВ ГУМВСУ у Львівській області підполковник міліції Галюлько З.І.   
04.04.2012
Дрогобицький РВ ГУМВСУ у Львівській області розшукує безвісті зниклого Лесик Ярослава Дмитровича 04.01.1934 р.н., уродженця та жителя с. Глинне, вул. Волянська, буд. 5, Дрогобицького району, Львівської області, який 31.03.2012 року пішов з дому і по теперішній час не повернувся.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2312

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Бойчука Василя Івановича Надрукувати
Новини
04.04.2012
ДДПУ Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка є навчальним, науковим та культурним центром Західного регіону України. Нині - це єдиний у Львівській області педагогічний вищий заклад освіти, який забезпечує підготовку фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів, докторів та кандидатів наук для регіону. В університеті навчається 6749 студентів (3900 - стаціонарна, 2849 - заочна форми навчання). Навчальний процес забезпечують 723 викладачі, з них: 66 - доктори наук, професори; 318 - кандидатів наук, доцентів.

Коментарі (7) | Переглядів: 3323

Детальніше...
 
Всього 481 - 500 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)