Популярну книгарню Дрогобича захистили від приватизації Надрукувати
Новини
Написав(ла) Агенція незалежних журналістських розслідувань   
23.04.2013
СудНайбільшу і найпопулярнішу книгарню Дрогобича залишили у власності громади. Місцева влада отримала постанову Вищого господарського суду України від 27.03.2013 р., якою скасувано рішення Господарського суду Львівської області та Львівського апеляційного господарського суду у справі за позовом ТОВ "Книгарня "Каменяр" до Дрогобицької міської ради та Управління комунальних ресурсів виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Коментарі (15) | Переглядів: 2865

Детальніше...
 
Кальмарник – гриб-квітка наших лісів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
20.04.2013
КальмарникТемпи сучасного життя спонукають нас постійно кудись поспішати, часто не помічаючи у буденній суєті дрібниць, які на перший погляд видаються дріб’язковими. Але саме з таких дрібниць і складається наше життя. З плином часу ми нарешті втомлюємося від такого шаленого темпу, особливо якщо є жителями великих міст. І тоді хочеться нарешті кудись втекти на відпочинок. Куди? – задумується людина.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (30) | Переглядів: 10849

Детальніше...
 
Зробимо Україну чистою! - Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Луцик   
18.04.2013
Встав зранку, вмився, привів до ладу себе - приведи до ладу і свою планету, - писав Антуан де Сент-Екзюпері у "Маленькому принці". У квітні 2012 року ми провели другу всеукраїнську акцію. Загалом, у двох національних прибираннях, взяли участь більше 70 000 людей, а вже 20 квітня 2013 року 100 000 українців зберуться, щоб власноруч прибрати сміття з вулиць своїх міст! Цей проект – громадська ініціатива. Наша мета – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це!

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 2193

Детальніше...
 
Чому регіонали перемагають на Львівщині? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
15.04.2013
Верховна РадаРейтинг резонансних політичних подій минулого тижня, які здивували галичан, без сумніву, очолює народний депутат, висуванець від ВО Батьківщина Олег Канівець. Сам нардеп запевняє, що його вихід з фракції спричинений конфліктом з керівництвом фракції та лідерами Львівської Батьківщини. Натомість, учорашні колеги та побратими звинувачують Канівця у зраді та клятвопорушенні.

Коментарі (25) | Переглядів: 3097

Детальніше...
 
Допоможіть зберегти нашу фірму! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Працівники та клієнти "На Лані"   
15.04.2013
ПивоМи - колектив та клієнти фірми "Геяна" - просимо директора, пані Мелех С.О., виплатити працівникам заборговану зарплату (3 місяці) та віднестись до цього із розумінням. Розуміємо, що в останній час дуже мало клієнтів приходить до бару та ресторану. Але наш колектив разом не перший рік і ми стали одною великою родиною. Стараємось підтримувати один одного, допомагати.

Коментарі (42) | Переглядів: 4561

Детальніше...
 
Київська влада і станція аерації у Бортничах: мільйони у трубу. Трускавецький слід Надрукувати
Новини
Написав(ла) ТВі   
13.04.2013
ВідеоПо вуха у багні. Щороку навесні столичні чиновники б'ють на сполох: Бортницьку станцію аерації ось-ось прорве, і тоді нечистоти зібрані з усього Києва, затоплять навколишні села. Адже очисна станція перебуває у хронічно аварійному стані. "Знак Оклику" з'ясував, що така загроза вигідна передусім самим чиновникам. Адже дозволяє щороку дерибанити десятки мільйонів гривень виділених на нібито реконструкцію.

Коментарі (18) | Переглядів: 3881

Детальніше...
 
Голова фракції "Свобода" у Дрогобичі двічі продав земельну ділянку, за яку так і не заплатив місту Надрукувати
Новини
Написав(ла) НАШІ ГРОШІ . ЛЬВІВ   
11.04.2013
СвободаДрогобицькій міській раді у судовому порядку не вдалося розірвати договір іпотеки між колективним підприємством "Троянда" та Дрогобицькою філією ПрАТ "Укрінбанк". Господарський суд Львівської області своїм рішенням від 2 квітня 2013 року відмовив у задоволенні позову Дрогобицького міжрайонного прокурора в інтересах Дрогобицької міськради. Предметом застави у даному договорі є земельна ділянка площею 1, 8 га в "ближньому центрі" міста, яку мерія продала п’ять років тому, але досі не отримала за неї всіх грошей.

Коментарі (69) | Переглядів: 5392

Детальніше...
 
Образи: маршрутка "Дрогобич – Стебник" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Майкл Річчі   
04.04.2013
АвтомобільЩодня, щогодини ми спостерігаємо стосунки людей, які в кризовий період стають неконтрольовані, нелогічні, інколи смішні, а інколи небезпечні для оточуючих. А оточуючі – це ми, і ми ж усе вищесказане продукуємо. Даний цикл нарисів – спроба відмежуватися від цього коловороту подій і глянути на все це збоку. Отож пропоную образи змальовані з сьогодення.

Коментарі (60) | Переглядів: 7799

Детальніше...
 
Мій запит до прокурора відносно діянь навколо 8-СШ м. Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
02.04.2013
ЗапитЯ ніколи не залишаю розпочатої справи на півдороги. А завжди доводжу їх до логічного завершення.Тож я зробив запит (як журналіст та керівник ГО) на ім’я Дрогобицького м/р прокурора В. С. Павича. Відносно тих неподобств, які давно вже чиняться щодо 8-ї школи. Зокрема, щодо "оптимізації" стадіону та "конкурсу" на посаду директора школи. Я попросив прокурора розібратися, кваліфікувати дії наших слуг народу та відмінити незаконно-прийняті рішення. Я виклав також ряд запитань, на які попросив прокурора дати мені на них відповіді. Щоби я, як журналіст і керівник ГО, міг проінформувати громадськість м. Дрогобича. Відповідь прокурора я також опублікую.

Коментарі (45) | Переглядів: 7530

Детальніше...
 
У лікарню за здоров'ям Надрукувати
Новини
Написав(ла) Павло Габшій   
01.04.2013
ХрестЧерез негаразди із здоров'ям прийшлося мені відлежати майже 2 тижні в Дрогобицькій міській лікарні в терапевтичному відділі. Не знаю, як лікують в інших лікарнях України, бо не приходилося там лежати, але тут як кажуть "Прости Боже і сохрани!" Чудеса починаються тут як тільки заступаєш на поріг лікарні.

Коментарі (96) | Переглядів: 17137

Детальніше...
 
Прокурорська перевірка, або 30 запитань прокурору Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
28.03.2013
ПитанняПісля обіймання Олексієм Радзієвським посади голови міста ми взяли у нього інтерв’ю, згодом голова міста неодноразово відповідав на запитання читачів. Час диктує нові вимоги – задовольнити запити читачів до інших посадових осіб різних структур. Тож вирішено продовжити цю традицію. Плануємо взяти інтерв’ю у керівника податкової інспекції, головного лікаря санепідемстанції, директора КП "Дрогобичводоканал" та інших. Однак розпочнемо з правоохоронних органів. На ваші запитання відповість дрогобицький міжрайонний прокурор Володимир Павич.

Коментарі (28) | Переглядів: 5137

Детальніше...
 
Довгожительку Розалію Радик привітали з 90-літтям Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
26.03.2013
Розалія РадикЇй виповнилося 18 років, коли на Франкову землю впали перші бомби Другої світової війни. Розалія, а за паспортом – Єфросинія Радик (дівоче прізвище – Кахній) народилася в селі Нагуєвичі і зростала у багатодітній родині. За своє життя їй довелося знести важкі випробування: передчасно втратила батька; за підтримку повстанців, що вели непримиренну боротьбу проти московських окупантів, розстріляли сестру Анастасію, а згодом жінка втратила і сина. За часи гітлерівської окупації молода Розалія була примусово вивезена на тяжкі роботи у Німеччину. Але вистояла, витримала усе і повернулася на рідну землю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2316

Детальніше...
 
"Тушки", що позорять партію Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
23.03.2013
ЛепкийСхоже над директором департаменту міського господарства Іваном Лепким нависли чорні грозові хмари. Він і з роботою своєю не справляється, і, як депутат Дрогобицької міської ради також проявив себе з негативного боку.

Коментарі (78) | Переглядів: 4752

Детальніше...
 
Доповідаю громаді. Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Муля Надрукувати
Новини
Написав(ла) Роман Муль   
21.03.2013
РатушаЗгідно зі ст.16, гл.2, р.2 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", та ст.61, гр.13, р.ІV Регламенту Дрогобицької міської ради, доводжу до відома виборців звіт про свою депутатську діяльність у 2012 році. У своїй роботі я керувався Конституцією України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", Регламентом Дрогобицької міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.

Коментарі (44) | Переглядів: 5279

Детальніше...
 
Звернення міського голови Олексія Радзієвського до громад міст Дрогобича та Стебника Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галицька Зоря   
19.03.2013
Радзієвський12 березня у нашому місті відбулася так звана "громадянська акція непокори", котра проходила під орудою благодійного фонду "Лагодич та сини". Дрогобичани стали свідками акції, на яку зібралося близько 30-ти молодих хлопців, що самі навіть не усвідомлювали, чого їх туди покликали.

Оновлено 19.03.2013 о 23:00, додано коментарі чиновників. 

Коментарі (59) | Переглядів: 6295

Детальніше...
 
Автодор чхав на форс-мажор. Львівська залізниця - також Надрукувати
Новини
Написав(ла) Франсуа   
18.03.2013
ДорогиНеготовим виявився залізничний вокзал у Трускавці до прийому пасажирів у п’ятницю. Цього дня було важко всім, кому не сиділося вдома – хуртовина, рвучкий вітер і мокрий сніг унеможливлювали дорожній рух. Про природні катаклізми, що мали відбутися 15 березня, заздалегідь попереджав Український гідрометеорологічний центр, тож дорожні служби як Укрзалізниці, так і автомагістралей мали можливість належно підготуватися. Але проігнорували.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото)

Коментарі (13) | Переглядів: 3273

Детальніше...
 
Сашку Тютюнику успішнено видалено пухлину з головного мозку - допоможемо продовжити лікування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тетяна Тютюник   
16.03.2013
ТютюникЗвертаємося з проханням про допомогу. Олександр Тютюник, житель м. Дрогобич Львівської області переніс складну операцію по видаленні пухлини головного мозку великого розміру (близько 7 см). Майже вся пухлина була вилучена. Саша пройшов курс променевої терапії. Для продовження лікування потрібно пройти курси хіміотерапії, на які вже немає грошових коштів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 3158

Детальніше...
 
Торговий центр Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галина Фурів   
15.03.2013
БазарДобрий день, шановна редакція Дрогобич Інфо. Я мешканка вул. Грушевського нашого славного міста Дрогобич. Живу у ньому з 1983 року і, мабуть, ще ніколи воно не було таким жахливим як зараз. Місто брудне, доріг немає, підприємства не працюють. У таких умовах "наша" влада все, на що здатна, так це на закриття шкіл і перетворення міста на суцільний базар. Скоро всі будемо торгувати! Після перегляду останніх новин на вашому сайті написала вірш і просила б Вас, якщо це можливо, опублікувати його. Дякую.

Коментарі (13) | Переглядів: 4466

Детальніше...
 
Відкритий лист-звернення до голів політичних партій Надрукувати
Новини
Написав(ла) Підприємці КП "Дрогобицький ринок"   
09.03.2013
ПідписиГоловам політичних партій
В0 "Свобода" Олегу Тягнибоку
та "Удар" Віталію Кличку
підприємців КП "Дрогобицький ринок"
м. Дрогобич, Львівська обл,
які були присутні на зборах підприємців 22.02, 2013р.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 3360

Детальніше...
 
Орієнтування на зниклого безвісти Маршалка Є.Й. Надрукувати
Новини
Написав(ла) Група розшуку Дрогобицький МВ   
03.03.2013
Дрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області встановлюється місцезнаходження громадянина України Маршалок Євгена Йосифовича, 15.11.1990 р.н., народженого та проживаючого за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 51, кв.11, Львівської області, який зник безвісті 20.02.2013 року та по теперішній час його місцезнаходження невідоме.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 7860

Детальніше...
 
Всього 341 - 360 з 736
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3425 днів)