Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Шагали за 2010-2012рр Надрукувати
Новини
Написав(ла) Роман Шагала   
12.08.2013
РатушаЗа звітний період Дрогобицька міська рада провела 31 пленарне засідання. Моя особиста участь налічує 24 засідання. Відсутність на 7 сесіях Дрогобицької міської ради спричинена службовими відрядженнями за основним місцем праці та стаціонарним лікуванням.

Коментарі (18) | Переглядів: 2308

Детальніше...
 
Головний міліціонер Львівщини провів прийоми громадян Надрукувати
Новини
Написав(ла) УНІАН   
08.08.2013
МіліціяКерівник міліції Львівщини Олександр Рудяк провів прийоми громадян у Дрогобицькому і Стрийському районах області. Як повідомили УНІАН у Відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області, начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Олександр Рудяк провів особистий виїзний прийом громадян у Дрогобицькому міському відділі міліції.

Коментарі (11) | Переглядів: 5104

Детальніше...
 
Експозиція творів із музею "Дрогобиччина" спричинила справжній фурор на виставці "Велике і Величне" у Києві Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
04.08.2013
ВишивкаЯк розповів секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, музей "Дрогобиччина" взяв участь у Всеукраїнському міжмузейному проекті "Велике і Величне", що став одним з основних та найбільш масштабних заходів в рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Виставка експонується у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" в Києві. Серед 35 провідних українських музеїв, котрі надали для експонування понад 1000 творів живопису та скульптури дрогобицький музей посів гідне місце, та за коментарями мистецтвознавців став відкриттям для київської публіки.

Коментарі (5) | Переглядів: 1581

Детальніше...
 
В останню дорогу… Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.07.2013
Його життя було тернистим і покладеним на вівтар непримиренної боротьби за вільну, незалежну, омріяну сотнями поколінь квітучу Україну. Життя – не задля слави, влади чи статків, а заради нас з вами – українців. Він був в'язнем політичним, але вільним у своєму виборі на користь українства. Переслідування, репресії, тюрми, участь у боях проти окупантів та перемоги – все це залишилося у минулому. Серце дрогобицького лицаря Ярослава Ольхового перестало битися на 89-му році життя.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (10) | Переглядів: 2672

Детальніше...
 
У Дрогобичі люди змушені купляти молочні продукти із землі, наражаючи себе на небезпечні хвороби Надрукувати
Новини
23.07.2013
Молочний ринокУ Дрогобичі твориться беззаконня – через відсутність облаштованих місць для торгівлі сиром і молоком, селяни продають ці продукти із землі, що несе загрозу здоров’ю людей. Сьогодні так званий молочний ринок розташований на проїжджій частині вул. Ковальської, що в центрі міста. Колись це була приринкова територія, та коли навесні молочний ринок зруйнували і на його місці розпочали будівництво триповерхової споруди, селяни, які торгують молоком, опинилися на вулиці.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (26) | Переглядів: 3236

Детальніше...
 
У Дрогобичі до 2030 року кількість молодого населення працездатного віку зменшиться на 39% - демографічний прогноз Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
22.07.2013
РоботаУ Дрогобичі відбулась презентація демографічного прогнозу до 2030 року та рекомендацій з місцевої політики щодо покращення демографічної ситуації у місті, над якими протягом двох років працювали науковці в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України". Проект впроваджується за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР).

Коментарі (14) | Переглядів: 5213

Детальніше...
 
Команда "малярів" із ДАІ Миколаївського р-ну (Львівська обл.) фальсифікують протокол та докази Надрукувати
Новини
Написав(ла) ДК Львів   
12.07.2013
ДАІ19.06.2013 р. до журналістів видання "Дорожній контроль Львів" зателефонував водій Юрій, який просив правової допомоги, оскільки його звинуватили працівники ДАІ у порушенні Правил дорожнього руху, надалі ПДР. Насамперед ми спробували надати йому в телефонному режимі правову консультацію, але те, що ми почули по телефону (спілкування водія з інспектором ДАІ), нас просто шокувало.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото і 7 відео)

Коментарі (45) | Переглядів: 8329

Детальніше...
 
Байстрюки, або занапащені життя Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
08.07.2013
БайстрюкиКартина, що постала перед моїми очима 21 червня цього року, справила неприємне враження, і досі не дає спокою. Двоє діточок, хлопчик і дівчинка, сиділи на стінках сміттєвого контейнера поряд з кінцевою зупинкою на вулиці Северина Наливайка у Дрогобичі та розглядали серед сміття залишки їжі. Спекотне сонце, рої мух, сморід, в тіні контейнерів – бездомні собаки. І ось замурзаний хлопчина розгледів якусь поживу, стрибнув у глибину контейнера та розпочав щось жадно куштувати.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 4594

Детальніше...
 
У Дрогобичі на "Вишиванці-фест" побувало понад 2 тисячі людей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
02.07.2013
ВишивкаПонад 2 тисячі людей з різних регіонів України, переважно молоді, взяли участь у фестивалі "Вишиванка-фест", який відбувся в Дрогобичі на березі озера у мальовничому куточку відпочинкового комплексу "Залісся". На острові посеред озера – вишиванка, висотою понад 5 м, - символ фестивалю.

Коментарі (18) | Переглядів: 2904

Детальніше...
 
Перепрофілювання садових ділянок під будівництво.(Проект рішення міської ради на сесійне засідання 27.06.2013 року) Надрукувати
Новини
Написав(ла) drohobych.com   
27.06.2013
ХатаПропонуємо вашій увазі проект рішення міської ради, який буде завтра винесений на розгляд сесії міської ради. Піднесенням рук наші народні обранці можуть завтра перетворити ділянки виділені садівництво в пляци під забудову, цим самим показати всьому місту, що є дві категорії дрогобичан: одним треба сплатити понад сто тисяч гривень, щоб отримати ділянку під забудову з комунікаціями, а іншим (понад тридцять осіб) можна зімітувавши бажання стати садівником, отримати пляц під забудову безкоштовно.

Коментарі (12) | Переглядів: 3295

Детальніше...
 
"Вишиванка-фест" запрошує в Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Організатори   
26.06.2013
ВишиванкаФестиваль рідної культури "Вишиванка-ФЕСТ", який вже другий рік поспіль активно збирає дрогобичан та гостей міста цього року відбудеться 29-30 червня у Дрогобичі.

Коментарі (4) | Переглядів: 3006

Детальніше...
 
Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Надрукувати
Новини
Написав(ла) drohobych-rda.gov.ua   
23.06.2013
ЦеркваПриємна звістка надійшла з тридцять сьомої сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що відбувається в Камбоджі, про яку повідомив 21 червня 2013 року голова Львівської ОДА Віктор Шемчук. Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зазначимо, що окрім дрогобицької церкви до цього списку увійшли вісім об’єктів на території України - у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях та вісім – на території Польщі.

Коментарі (5) | Переглядів: 3748

Детальніше...
 
"Милосердя як ультиматум" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ірина Дзюрах   
20.06.2013
НадіяСвяткування Року Віри і Соціального служіння та посвячення новозбудованого приміщення "Карітас Самбірсько - Дрогобицької Єпархії УГКЦ" є подією резонансною та поважною для м. Дрогобича, як міста, яке сприяє соціальному служінню, громадській та благодійній діяльності.

Коментарі (5) | Переглядів: 1701

Детальніше...
 
Дрогобицька колонія отримала гуманітарну допомогу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Жанна Гармич   
19.06.2013
ТюрмаПонад тисяча ув’язнених отримали одяг та постіль. Уся громада Дрогобича і Трускавця відгукнулась на заклик міського голови проявити людяність. Внаслідок сильних снігопадів у березні цього року у Дрогобицькій виправній колонії зруйнувалась котельня, яка забезпечувала теплом усі приміщення.

Коментарі (1) | Переглядів: 2482

Детальніше...
 
20-ліття заснування Єпархії, 1025-ліття Хрещення Руси-України та Року віри Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Бісик   
18.06.2013
ЦеркваПодії відбуватимуться за участі Глави УГКЦ - Блаженнішого Святослава, Апостольського Нунція – Високопреосвященного Томаса Едварда Галліксона та єпископів УГКЦ.

Коментарі (6) | Переглядів: 2255

Детальніше...
 
"Вишиванка-фест" – фестиваль рідної культури Надрукувати
Новини
17.06.2013
Вишиванка29-30 червня у Дрогобичі уже вдруге проходитиме фестиваль рідної культури "Вишиванка-фест", який одним із перших відкриє цьогорічний сезон для поціновувачів української культури та музики. Епіцентром фестивалю стане мальовнича територія ВК "Залісся" із озером на околиці міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 2803

Детальніше...
 
Торговий центр "Куб" запрошує на святкування дня міста Трускавця Надрукувати
Новини
Написав(ла) Христина Гевко   
14.06.2013
Герб ТрускавцяУ святковій програмі:
Субота, 15 червня
12.00
Конкурс "Малюнок на асфальті" (зроби своє місто кольоровим, для вашої творчості крейда та асфальт надаються)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3336

Детальніше...
 
У Дрогобичі р.Тисмениця несе екологічну загрозу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
12.06.2013
РічкаУ Дрогобичі є велика ймовірність екологічної катастрофи, пов’язаної з розмивами залишків нафтопродуктів нафтопереробного комплексу, що накопичилися в шламових ямах та ґрунтах, та потрапляння їх до басейну ріки Дністер. Щоб запобігти лихові, необхідно провести аварійно-відновлювальні роботи з берегоукріплення р.Тисмениця.

Коментарі (6) | Переглядів: 2663

Детальніше...
 
У Дрогобичі продовжиться будівництво об’єктів за рахунок бюджетних коштів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
12.06.2013
ЦиганВажливо, що цьогорічні роботи по замощенню Площі Ринок бруківкою проведуть повністю за кошти державного бюджету. Як зауважив перший заступник міського голови О.Коростельов, отримати кошти від держави було непросто. Однак, завдяки неодноразовим відрядженням міського голови Олексія Радзієвського до Верховної Ради України та Кабінету міністрів, а також тривалому лобіюванню цього проекту, Дрогобич отримає майже 3, 5 млн.грн. Роботи з реконструкції Площі розпочнуть у липні.

Коментарі (13) | Переглядів: 2899

Детальніше...
 
ЖЕО і споживачі - боротьба за добробут триває Надрукувати
Новини
Написав(ла) Мешканці будинку №76   
11.06.2013
ХатаРинкові відносини з позиції ЖЕО, або як ми до ЖЕО претензії подавали...
Мова піде про проблеми мешканців будинку №76 по вулиці Самбірській, проблеми, які близькі і відомі більшості людей, що живуть у великих багатоповерхових будинках, що роками належно не обслуговуються. В цей час, як керівництво ЖЕО на людей та їх питання уваги не звертає (мабуть звикли до того, що квартплату можна отримувати не за надані послуги, а в подарунок, благо частка людей, які хочуть боротись за свої права маленька).

Коментарі (16) | Переглядів: 2882

Детальніше...
 
Всього 321 - 340 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)