Про розпуск "Чесно". Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Сурма   
07.12.2012
РадаШановні симпатики "Чесно" у Дрогобичі, 4-5 грудня у Києві було остаточно завершено компанію "Чесно. Фільтруй Раду!". Оголошено це без винятків і всі осередки "Чесно" в Україні розпущено, оскільки створилося багато незворотних проблем, в тому числі і у Дрогобичі. Серед інших називалася проблема партійності членів осередків "Чесно", які викликали заангажованість та приводили у підсумку до нечесності.

Коментарі (25) | Переглядів: 3066

Детальніше...
 
Проблеми журналістики у Дрогобичі на Дискусійному клубі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
04.12.2012
ЖурналістикаУ четвер, 6 грудня, відбудеться ювілейне, двадцять п’яте, засідання Дискусійного клубу. Говоритимемо про проблеми четвертої влади на Дрогобиччині.

Коментарі (21) | Переглядів: 2806

Детальніше...
 
Дрогобичани повинні знати про СНІД більше Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юля Маринович   
04.12.2012
СнідУ рамках Національної інформаційної кампанії "Не дай СНІДу шанс" 29 листопада відбувся перший в Україні Всеукраїнський молодіжний форум . Цей захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня. Побувала на цьому форумі у Києві студентка ДДПУ та волонтер ДДТЗІ "Надія" Самаріна Анастасія та поділилась з нами своїми враженнями.

Коментарі (3) | Переглядів: 3636

Детальніше...
 
Ошукані позичальники ПАТ "Універсал Банку" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
29.11.2012
ГрошіСім’я Дмитришиних зі Львова, Наталія та Роман, займаються бізнесом з 1992року. Спочатку Роман створив приватне підприємство "Рубін", а потім Наталія відкрила кафе. Безсонні ночі, нестача грошей, сімейні суперечки та інше. Через усе пройшли Роман і Наталія. Та згодом справи налагодились, з’явилась думка про розширення бізнесу. Звернулися до ВАТ "Універсал Банку" з приводу отримання кредиту для Наталії. Спочатку усе було добре.

Коментарі (12) | Переглядів: 6177

Детальніше...
 
"Різдвяна свічка" від Карітасу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Карітас   
28.11.2012
КарітасТрадиційно з початком Різдвяного посту Благодійний фонд "Карітас України" продовжує щорічну благодійну акцію "Різдвяна свічка". Зібрані кошти спрямовані на допомогу дітям сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з багатодітних та неблагополучних родин.

Коментарі (5) | Переглядів: 2572

Детальніше...
 
"Життя кожного - безцінне, а дар кожного - неповторний!" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Мар’яна Костів   
15.11.2012
НадіяЗапрошуємо вас на урочистий вечір "Відкриймо дар осіб з неповносправністю!"
Коли? Неділя, 25 листопада 2012 р. о 14:00
Де? м. Дрогобич, Народний дім ім. Івана Франка (вул. І.Франка, 20).

Коментарі (5) | Переглядів: 3662

Детальніше...
 
Угода між Франком та Шевченком (угода між Заходом та Сходом) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Артур Сом   
14.11.2012
Угода8 листопада в Луганському Національному університеті імені Тараса Шевченка було підписано між Асамблеями студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка і ДДПУ імені Івана Франка, неочікуваний для скептиків, Договір про співробітництво у сфері міжрегіонального туризму Львівщини та Луганщини. Його завзятими ініціаторами були не політики, як ми до цього звикли з блакитних екранів телеприймачів, а студентське самоврядування нашої Альма-матер університету Івана Франка та Луганського університету Тараса Шевченка.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2582

Детальніше...
 
Щоб здолати корупційний бар’єр, треба розбігтися Надрукувати
Новини
Написав(ла) Світлана Швед   
09.11.2012
ГрошіКорупцію важко подолати, але піддаватися їй не можна, як не можна піддаватися гріху. Бо коли люди дають волю гріху, то потрапляють у вир стихій, деградують і стрімко несуться до "другої смерті". Коли ж вони дають волю корупціонерам, то деградує ціла держава й опиняється на межі розвалу.

Коментарі (20) | Переглядів: 3347

Детальніше...
 
"Львівгаз" Фірташа поставив Дрогобицький сільзавод на коліна Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
07.11.2012
СільзаводПро історичне серце Дрогобича – солеварний завод читачі сайту "Дрогобич Інфо" прочитали п’ять місяців тому у статті "Сіль - не золото. Дрогобицький сільзавод на порозі краху". З тих пір нічого на краще не змінилося, і навіть більше того – 13 серпня завод припинив своє функціонування через брудні і протизаконні дії постачальника газу – ПАТ "Львівгаз". Про відсутність кухонної йодованої солі на полицях крамниць дрогобичани помітили не одразу, а лише коли попит на сіль зріс у вересні-жовтні. На жаль, магазини сьогодні пропонують нам сіль лише з далекого Донбасу; унікальна ж дрогобицька сіль стала недоступною.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (36) | Переглядів: 9414

Детальніше...
 
Не країна, а бардак Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юлія Маринович   
30.10.2012
ЗатемненняПрийшовши у неділю (28 жовтня) на виборчу дільницю у місті Самборі, щоб зробити свій вибір, мені повідомили, що у списках мене нема. А почалась ця страшна історія так.

Коментарі (8) | Переглядів: 2881

Детальніше...
 
Відбудеться ремонт площі Ринок у Дрогобичі. Мільйони витрясуть з торговців на площі Надрукувати
Новини
Написав(ла) nashigroshi.org   
25.10.2012
РатушаКП "Управління капітального будівництва" Дрогобицької міськради Львівської області 10 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Прикарпатцивільбуд" на реконструкцію площі Ринок у місті Дрогобичі. Вартість угоди склала 15,64 млн грн.

Коментарі (23) | Переглядів: 3549

Детальніше...
 
"Байкер-паті на Прикарпатті" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
25.10.2012
МотоциклВже майже місяць пройшов з часу проведення "Байкер-паті на Прикарпатті", а так і ніхто по суті не написав про цю подію. Я все ж таки хотів би поділитися своїми враженнями і похвалитися своєю присутністю на ній. Отже мова йтиме про закриття байкерського сезону яке організував Дрогобицький мотоклуб "LIONS MC".

Коментарі (5) | Переглядів: 4893

Детальніше...
 
Ідея "Української Правди" народилась у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
21.10.2012
РоботаОстаннім часом укотре згущаються хмари над свободою слова. Про це говорили учасники Дискусійного клубу. Експертами виступили кандидат у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 Ігор Курус, голова громадської організації "Небайдужі Дрогобичани" Святослав Сурма, один із лідерів молодіжного руху Дрогобиччини Олег Дукас і голова Товариства "Юрій Дрогобич" Володимир Кондзьолка.

Коментарі (4) | Переглядів: 2151

Детальніше...
 
Право на достатній життєвий рівень та соціальний захист для інвалідів: можливості та реалії Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.10.2012
НадыяУ жовтні 2012 року в рамках проекту "Право має перемогти", який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, відбулася перша, із запланованих трьох, робоча зустріч. У ній взяли участь керівник Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" Ірина Дзюрах, кандидати у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу № 121, депутати Дрогобицької та Трускавецької міських і Дрогобицької районної рад, керівники громадських організацій, журналісти.

Коментарі (1) | Переглядів: 3523

Детальніше...
 
Молоді жінки вмирають від раку гінекологічних локалізацій Надрукувати
Новини
Написав(ла) Леся Ясюра   
17.10.2012
АптекаЗ 8 до 22 жовтня у Львівській області проводяться Дні профілактики та раннього виявлення патології шийки матки та молочної залози. Як поінформувала завідувач жіночої консультації Дрогобицького пологового будинку Віра Мельник, така акція проводиться щорічно для того, щоб привернути увагу суспільства до цієї важливої проблеми.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2237

Детальніше...
 
Вшанування свого минулого — прямий обов’язок кожного Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух"   
14.10.2012
ЦвинтарНапередодні 70-ої річниці створення УПА, давайте проаналізуємо ставлення до героїв сьогодні. Як бачимо, за 21 рік незалежності України держава не цілком признала УПА як третю воюючу сторону війни: ще досі точиться боротьба навколо питань, які вирішують героїчність тих чи інших постатей, які полягли у боротьбі за незалежність України. Сумно спостерігати статистику втрат і жертв, проте деякі політики вважають, що нічого особливого тоді й не відбулося. Хтось дозволяє собі кидати заявки типу, що мало в той час було знищено людей. І це все українське суспільство свідомо допускаємо і терпить.

Коментарі (7) | Переглядів: 2545

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться прем’єра вистави "Нескорима", присвячена 70-ти річчю УПА Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-центр Дрогобицької міської ради   
13.10.2012
МаскаУ неділю, 14 жовтня, у Дрогобичі у Львівському академічному музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича відбудеться прем’єра вистави "Нескорима". Це інсценізована драма, автором якої є член Національної спілки журналістів України Тарас Метик.

Коментарі (9) | Переглядів: 5729

Детальніше...
 
Святкування 70-ої річниці створення УПА Надрукувати
Новини
12.10.2012
упаПрограма:
10 жовтня (середа) - о 14:30 год. Конференція присвячена святкуванню 70-ій річниці створення УПА (актовий зал головного корпусу ДДПУ)
11 жовтня (четвер) - о 16:00 год. Вечір повстанської пісні, перегляд фільму, фотовиставка у приміщенні "Філармонії".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 2548

Детальніше...
 
Україна розпродує землі? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.10.2012
ЗемляВ Україні вже давно її розбазарюють. Спочатку після тотального розвалу налагодженої колгоспної системи зміни на селі розпочали лише на папері. Замість поступальної зміни форми власності зі збереженням товаровиробництва на селі насправді відбулося тотальне і навмисне знищення господарств. Земля потребує не реформи, а обробітку, а сільське господарство – дотацій і сприяння з боку держави.

Коментарі (12) | Переглядів: 2509

Детальніше...
 
Найгламурніша та найочікуваніша подія року на теренах Дрогобиччини відбулася Надрукувати
Новини
Написав(ла) Організатори конкурсу   
01.10.2012
Міс бікініЦими вихідними кінопалац "Злата", що у м. Трускавець, зібрав весь зірковий бомонд: від впливових людей та депутатів, гламурних дівчат та хлопців, до журналістів і просто небайдужих глядачів. Усіх в цей день об’єднувало одне – фінальний конкурс у форматі мега-шоу "МІС БІКІНІ – 2012", на яке організатори – промо корпорація "DIZON" – запросили перше україномовне гумор-шоу "Вар’яти" та Сергія Притулу як ведучого шоу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 40 фото)

Коментарі (56) | Переглядів: 5929

Детальніше...
 
Всього 421 - 440 з 766
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3944 дні)