Угода між Франком та Шевченком (угода між Заходом та Сходом) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Артур Сом   
14.11.2012
Угода8 листопада в Луганському Національному університеті імені Тараса Шевченка було підписано між Асамблеями студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка і ДДПУ імені Івана Франка, неочікуваний для скептиків, Договір про співробітництво у сфері міжрегіонального туризму Львівщини та Луганщини. Його завзятими ініціаторами були не політики, як ми до цього звикли з блакитних екранів телеприймачів, а студентське самоврядування нашої Альма-матер університету Івана Франка та Луганського університету Тараса Шевченка.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2399

Детальніше...
 
Щоб здолати корупційний бар’єр, треба розбігтися Надрукувати
Новини
Написав(ла) Світлана Швед   
09.11.2012
ГрошіКорупцію важко подолати, але піддаватися їй не можна, як не можна піддаватися гріху. Бо коли люди дають волю гріху, то потрапляють у вир стихій, деградують і стрімко несуться до "другої смерті". Коли ж вони дають волю корупціонерам, то деградує ціла держава й опиняється на межі розвалу.

Коментарі (20) | Переглядів: 3088

Детальніше...
 
"Львівгаз" Фірташа поставив Дрогобицький сільзавод на коліна Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
07.11.2012
СільзаводПро історичне серце Дрогобича – солеварний завод читачі сайту "Дрогобич Інфо" прочитали п’ять місяців тому у статті "Сіль - не золото. Дрогобицький сільзавод на порозі краху". З тих пір нічого на краще не змінилося, і навіть більше того – 13 серпня завод припинив своє функціонування через брудні і протизаконні дії постачальника газу – ПАТ "Львівгаз". Про відсутність кухонної йодованої солі на полицях крамниць дрогобичани помітили не одразу, а лише коли попит на сіль зріс у вересні-жовтні. На жаль, магазини сьогодні пропонують нам сіль лише з далекого Донбасу; унікальна ж дрогобицька сіль стала недоступною.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (36) | Переглядів: 8849

Детальніше...
 
Не країна, а бардак Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юлія Маринович   
30.10.2012
ЗатемненняПрийшовши у неділю (28 жовтня) на виборчу дільницю у місті Самборі, щоб зробити свій вибір, мені повідомили, що у списках мене нема. А почалась ця страшна історія так.

Коментарі (8) | Переглядів: 2648

Детальніше...
 
Відбудеться ремонт площі Ринок у Дрогобичі. Мільйони витрясуть з торговців на площі Надрукувати
Новини
Написав(ла) nashigroshi.org   
25.10.2012
РатушаКП "Управління капітального будівництва" Дрогобицької міськради Львівської області 10 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Прикарпатцивільбуд" на реконструкцію площі Ринок у місті Дрогобичі. Вартість угоди склала 15,64 млн грн.

Коментарі (23) | Переглядів: 3286

Детальніше...
 
"Байкер-паті на Прикарпатті" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
25.10.2012
МотоциклВже майже місяць пройшов з часу проведення "Байкер-паті на Прикарпатті", а так і ніхто по суті не написав про цю подію. Я все ж таки хотів би поділитися своїми враженнями і похвалитися своєю присутністю на ній. Отже мова йтиме про закриття байкерського сезону яке організував Дрогобицький мотоклуб "LIONS MC".

Коментарі (5) | Переглядів: 4593

Детальніше...
 
Ідея "Української Правди" народилась у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
21.10.2012
РоботаОстаннім часом укотре згущаються хмари над свободою слова. Про це говорили учасники Дискусійного клубу. Експертами виступили кандидат у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 Ігор Курус, голова громадської організації "Небайдужі Дрогобичани" Святослав Сурма, один із лідерів молодіжного руху Дрогобиччини Олег Дукас і голова Товариства "Юрій Дрогобич" Володимир Кондзьолка.

Коментарі (4) | Переглядів: 1906

Детальніше...
 
Право на достатній життєвий рівень та соціальний захист для інвалідів: можливості та реалії Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.10.2012
НадыяУ жовтні 2012 року в рамках проекту "Право має перемогти", який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, відбулася перша, із запланованих трьох, робоча зустріч. У ній взяли участь керівник Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" Ірина Дзюрах, кандидати у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу № 121, депутати Дрогобицької та Трускавецької міських і Дрогобицької районної рад, керівники громадських організацій, журналісти.

Коментарі (1) | Переглядів: 3262

Детальніше...
 
Молоді жінки вмирають від раку гінекологічних локалізацій Надрукувати
Новини
Написав(ла) Леся Ясюра   
17.10.2012
АптекаЗ 8 до 22 жовтня у Львівській області проводяться Дні профілактики та раннього виявлення патології шийки матки та молочної залози. Як поінформувала завідувач жіночої консультації Дрогобицького пологового будинку Віра Мельник, така акція проводиться щорічно для того, щоб привернути увагу суспільства до цієї важливої проблеми.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2046

Детальніше...
 
Вшанування свого минулого — прямий обов’язок кожного Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух"   
14.10.2012
ЦвинтарНапередодні 70-ої річниці створення УПА, давайте проаналізуємо ставлення до героїв сьогодні. Як бачимо, за 21 рік незалежності України держава не цілком признала УПА як третю воюючу сторону війни: ще досі точиться боротьба навколо питань, які вирішують героїчність тих чи інших постатей, які полягли у боротьбі за незалежність України. Сумно спостерігати статистику втрат і жертв, проте деякі політики вважають, що нічого особливого тоді й не відбулося. Хтось дозволяє собі кидати заявки типу, що мало в той час було знищено людей. І це все українське суспільство свідомо допускаємо і терпить.

Коментарі (7) | Переглядів: 2306

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться прем’єра вистави "Нескорима", присвячена 70-ти річчю УПА Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-центр Дрогобицької міської ради   
13.10.2012
МаскаУ неділю, 14 жовтня, у Дрогобичі у Львівському академічному музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича відбудеться прем’єра вистави "Нескорима". Це інсценізована драма, автором якої є член Національної спілки журналістів України Тарас Метик.

Коментарі (9) | Переглядів: 5486

Детальніше...
 
Святкування 70-ої річниці створення УПА Надрукувати
Новини
12.10.2012
упаПрограма:
10 жовтня (середа) - о 14:30 год. Конференція присвячена святкуванню 70-ій річниці створення УПА (актовий зал головного корпусу ДДПУ)
11 жовтня (четвер) - о 16:00 год. Вечір повстанської пісні, перегляд фільму, фотовиставка у приміщенні "Філармонії".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 2300

Детальніше...
 
Україна розпродує землі? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.10.2012
ЗемляВ Україні вже давно її розбазарюють. Спочатку після тотального розвалу налагодженої колгоспної системи зміни на селі розпочали лише на папері. Замість поступальної зміни форми власності зі збереженням товаровиробництва на селі насправді відбулося тотальне і навмисне знищення господарств. Земля потребує не реформи, а обробітку, а сільське господарство – дотацій і сприяння з боку держави.

Коментарі (12) | Переглядів: 2283

Детальніше...
 
Найгламурніша та найочікуваніша подія року на теренах Дрогобиччини відбулася Надрукувати
Новини
Написав(ла) Організатори конкурсу   
01.10.2012
Міс бікініЦими вихідними кінопалац "Злата", що у м. Трускавець, зібрав весь зірковий бомонд: від впливових людей та депутатів, гламурних дівчат та хлопців, до журналістів і просто небайдужих глядачів. Усіх в цей день об’єднувало одне – фінальний конкурс у форматі мега-шоу "МІС БІКІНІ – 2012", на яке організатори – промо корпорація "DIZON" – запросили перше україномовне гумор-шоу "Вар’яти" та Сергія Притулу як ведучого шоу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 40 фото)

Коментарі (56) | Переглядів: 5664

Детальніше...
 
А містом ходять п’яні кіборги... Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
28.09.2012
ПивоНа громадських засіданнях, координаційних радах, сесіях та нарадах Дрогобицької міської ради неодноразово обговорювалося особливо наболіле питання щодо порушення місцевими хуліганами громадського порядку після 22-ї години. І все – безрезультатно. Не допомогли навіть розпорядження міських голів нашого регіону, аби не продавати алкогольні напої у нічний час.

Коментарі (36) | Переглядів: 4287

Детальніше...
 
Освячення церкви Віри, Надії, Любові та Софії Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Гнатів   
27.09.2012
ЦеркваЗапрошуємо всіх дрогобичан на свято освячення церкви Віри, Надії, Любові та Софії, яке відбудеться 30 вересня 2012 року о 11.00 за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського, 57.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (19) | Переглядів: 6329

Детальніше...
 
Неповносправним дітям – належну увагу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ірина Дзюрах   
25.09.2012
НадіяУ вересні-грудні цього року Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів "Надія" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні здійснює новий проект "Право має перемогти", який повинен привернути увагу нашої громади, суспільства до неповносправних людей, до їх прав і можливостей їх використання.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1757

Детальніше...
 
ЗМІ: Богдан Дубневич приховав від виборців факт судимості Надрукувати
Новини
Написав(ла) ЗІК   
18.09.2012
БЮТКандидат у народні депутати Богдан Дубневич забув повідомити виборцям, що був засуджений на 8 років за особливо важкий злочин. Про це пише газета "Експрес", яка отримала рукописну біографію Богдана Дубневича – офіційно, через один з архiвiв.

Коментарі (27) | Переглядів: 5538

Детальніше...
 
Привітання до Дня рятівника Надрукувати
Новини
17.09.2012
РоботаКерівництво Дрогобицького міського відділу ГУ МНСУ у Львівській області та адміністрація «Дрогінфо» щиро вітає працівників Державної пожежної рятувальної частини №5 м. Дрогобича з їх професійним святом – Днем Рятівника. Бажають вогнеборцям міцного здоров’я, життєвої наснаги у цій нелегкій роботі та одвічної Перемоги.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 4133

Детальніше...
 
День міста 2012: програма свята Надрукувати
Новини
17.09.2012
Герб ДрогобичаПрограма святкування:

20 вересня
16.00 Персональна виставка живопису Романа-Олександра Жирика Палац мистецтв
17.00 Концерт духовної музики Дрогобицького муніципального камерного хору "Легенда". Виставка ікон Церква Святого Юра

Коментарі (11) | Переглядів: 8238

Детальніше...
 
Всього 421 - 440 з 760
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3604 дні)