Мирон Чернець програв суд газеті "Гомін Галичини" Надрукувати
Новини
20.03.2013
СудСправа №1306/2044/2012 2/1306/676/2012
Рішення іменем України
"29" грудня 2012 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі: головуючого судді - Гайдука А.М при секретарі - Коваль Л .М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дрогобичі цивільну справу за позовом Чернець Мирона Васильовича до газети "Гомін Галичини" про захист честі, гідності та ділової репутації і відшкодування моральної шкоди, - встановив.

Коментарі (8) | Переглядів: 1373

Детальніше...
 
Звернення міського голови Олексія Радзієвського до громад міст Дрогобича та Стебника Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галицька Зоря   
19.03.2013
Радзієвський12 березня у нашому місті відбулася так звана "громадянська акція непокори", котра проходила під орудою благодійного фонду "Лагодич та сини". Дрогобичани стали свідками акції, на яку зібралося близько 30-ти молодих хлопців, що самі навіть не усвідомлювали, чого їх туди покликали.

Оновлено 19.03.2013 о 23:00, додано коментарі чиновників. 

Коментарі (59) | Переглядів: 6707

Детальніше...
 
Автодор чхав на форс-мажор. Львівська залізниця - також Надрукувати
Новини
Написав(ла) Франсуа   
18.03.2013
ДорогиНеготовим виявився залізничний вокзал у Трускавці до прийому пасажирів у п’ятницю. Цього дня було важко всім, кому не сиділося вдома – хуртовина, рвучкий вітер і мокрий сніг унеможливлювали дорожній рух. Про природні катаклізми, що мали відбутися 15 березня, заздалегідь попереджав Український гідрометеорологічний центр, тож дорожні служби як Укрзалізниці, так і автомагістралей мали можливість належно підготуватися. Але проігнорували.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото)

Коментарі (13) | Переглядів: 3823

Детальніше...
 
Сашку Тютюнику успішнено видалено пухлину з головного мозку - допоможемо продовжити лікування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тетяна Тютюник   
16.03.2013
ТютюникЗвертаємося з проханням про допомогу. Олександр Тютюник, житель м. Дрогобич Львівської області переніс складну операцію по видаленні пухлини головного мозку великого розміру (близько 7 см). Майже вся пухлина була вилучена. Саша пройшов курс променевої терапії. Для продовження лікування потрібно пройти курси хіміотерапії, на які вже немає грошових коштів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 3648

Детальніше...
 
Торговий центр Дрогобич Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галина Фурів   
15.03.2013
БазарДобрий день, шановна редакція Дрогобич Інфо. Я мешканка вул. Грушевського нашого славного міста Дрогобич. Живу у ньому з 1983 року і, мабуть, ще ніколи воно не було таким жахливим як зараз. Місто брудне, доріг немає, підприємства не працюють. У таких умовах "наша" влада все, на що здатна, так це на закриття шкіл і перетворення міста на суцільний базар. Скоро всі будемо торгувати! Після перегляду останніх новин на вашому сайті написала вірш і просила б Вас, якщо це можливо, опублікувати його. Дякую.

Коментарі (13) | Переглядів: 5093

Детальніше...
 
Відкритий лист-звернення до голів політичних партій Надрукувати
Новини
Написав(ла) Підприємці КП "Дрогобицький ринок"   
09.03.2013
ПідписиГоловам політичних партій
В0 "Свобода" Олегу Тягнибоку
та "Удар" Віталію Кличку
підприємців КП "Дрогобицький ринок"
м. Дрогобич, Львівська обл,
які були присутні на зборах підприємців 22.02, 2013р.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 3903

Детальніше...
 
Орієнтування на зниклого безвісти Маршалка Є.Й. Надрукувати
Новини
Написав(ла) Група розшуку Дрогобицький МВ   
03.03.2013
Дрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області встановлюється місцезнаходження громадянина України Маршалок Євгена Йосифовича, 15.11.1990 р.н., народженого та проживаючого за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 51, кв.11, Львівської області, який зник безвісті 20.02.2013 року та по теперішній час його місцезнаходження невідоме.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 8488

Детальніше...
 
Роман Ілик: Законність забудови дрогобицького ринку перевірить прокуратура Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
27.02.2013
ІликНародний депутат України Роман Ілик звернувся до прокуратури Львівської області з вимогою перевірити законність передачі у суборенду земельної ділянки на території місцевого ринку у центрі Дрогобича та будівництва, яке уже там розпочалось. Про це повідомляє офіційний сайт політика.

Коментарі (34) | Переглядів: 4401

Детальніше...
 
Ошукані позичальники та клієнти банків б’ють на сполох! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
27.02.2013
ГрошіНеодмінною умовою життєздатності економіки будь-якої держави є нормальне й стабільне функціонування її кредитно-фінансових інститутів. Інтенсивна, особливо в останні роки, інтеграція вітчизняної фінансової системи в міжнародну стала причиною того, що кризовий стан світової фінансової системи, який розпочався у 2008 р., безпосередньо відобразився й на її функціонуванні. Результатом цього для українських кредитно-фінансових організацій стало погіршення ліквідності в банківському секторі, швидке зростання/коливання курсу іноземної валюти, суттєве зменшення доходів населення та інші чинники, що призвело до великої кількості судових спорів щодо виконання кредитних договорів, договорів банківського вкладу, забезпечення договірних зобов'язань, звернення стягнення на заставлене майно, визнання договорів кредиту, поруки, застави, іпотеки недійсними.

Коментарі (5) | Переглядів: 4037

Детальніше...
 
Кличка і Тягнибока закликають вирішити дрогобицький конфлікт Надрукувати
Новини
Написав(ла) Незалежне агентство журналістських розслідувань   
27.02.2013
КонфліктПонад 700 підприємців з Дрогобича, що на Львівщині, оприлюднили відкритого листа до голови партії "УДАР" Віталія Кличка та голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока. У зверненні підприємці "Дрогобицького ринку" просять народних депутатів звернути увагу щодо неправомірних, на думку дрогобичан, дій місцевих осередків ВО "Свобода" та "Удар".

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 926

Детальніше...
 
Борцы с ямами на дорогах: для ГАИ мы – головная боль Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анна Григораш, УП   
25.02.2013
УкрямаПоследние несколько недель топ-темой, обсуждаемой в СМИ и соцсетях, стала проблема украинских дорог. Люди возмущаются: не прошло и полгода после "капитального" обновления автодорог под Евро-2012, а асфальт с них сходит вместе со снегом, образуя гигантские ямы.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Коментарі (8) | Переглядів: 5898

Детальніше...
 
Романтик дрогобицької революції Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.02.2013
ТортНещодавно Мирославові Івановичу Глубішу виповнилося шістдесят. Поважна дата, аби можна було її оминути. Мирослав Іванович Глубіш увійшов в історію Дрогобича як перший міський голова, обраний на демократичних засадах. Ще Україна не виборола свою незалежність, а в Дрогобичі вирувала боротьба з комуністичною машиною. Мирослав Глубіш відіграв у ній значну роль.

Коментарі (32) | Переглядів: 3738

Детальніше...
 
Життя Олега – у руках читачів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
22.02.2013
Ми вже двічі зверталися до широкої аудиторії сайту "Дрогобич Інфо" з проханням надати пожертву для лікування нашого юного земляка Олега Куція. Після публікації статті "Звернення про допомогу для Олега Куція" відгукнулися небайдужі до чужого лиха краяни, тож батьки щиро дякують усім, хто будь-яким чином допоміг родині. Сьогоднішня розмова з батьком хлопчика – паном Володимиром водночас засмутила і дала надію на краще: у Олега є шанс подолати недугу, але для цього знову потрібна підтримка кожного з нас.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 3164

Детальніше...
 
Роман Ілик: Законність рішень Дрогобицької влади перевірять компетентні органи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
21.02.2013
Ілик"Сьогоднішня сесія Дрогобицької міської ради стала безпрецедентною: вперше бійці "Беркуту" заблокували вхід у Ратушу народним обранцям та помічникам народного депутата, перешкоджали проведенню пікету. Без будь-якого громадського обговорення, консультацій із політичними партіями ухвалені рішення, які суперечать інтересам громади", - так прокоментував події у Дрогобичі народний депутат України фракції "Батьківщина" Роман Ілик.

Коментарі (14) | Переглядів: 2653

Детальніше...
 
Дрогобицька влада ігнорує опозицію і воює з громадою Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
19.02.2013
Ратуша20 лютого маЄ відбутися чергова сесія Дрогобицької міської ради. Напередодні опозиція зібрала необхідних 17 підписів депутатів Дрогобицької міської ради для проведення позачергової сесії щодо закриття молочного ринку, однак міський голова проігнорував цей документ, підписавши розпорядження про проведення чергової сесії.

Коментарі (15) | Переглядів: 3280

Детальніше...
 
Українське фермерство можновладці штовхають до загибелі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
19.02.2013
ЗемляВиверження вулкану я спостерігав лише, завдяки телебаченню. Та 15-го лютого я отримав нагоду спостерігати виверження вулкану людських емоцій вочевидь. Який линув з душ сотень учасників 23-го з’їзду фермерів та землевласників України. Сам з’їзд проходив надзвичайно бурхливо. Оскільки у фермерів вже добряче накипіло на серці від споглядання того, як, з року в рік, дедалі більше фермерські господарства в Україні пригнічуються та знищуються, що називається, на корені. Українські землі переходять у власність великих магнатів. А Українські села вимирають і занепадають цілковито. Я зробив із матеріалів цього з’їзду відеофільм. І Ви маєте можливість переконатися в цьому вочевидь. Зі слів самих учасників з’їзду.

Коментарі (4) | Переглядів: 2449

Детальніше...
 
"Зарплата в конвертах – проблема суспільства" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька ОДПІ   
18.02.2013
ГрошіУ нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у "конвертах", реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Коментарі (18) | Переглядів: 3567

Детальніше...
 
Не допустимо продажу дрогобицьким дітям алкоголю, пива та тютюнових виробів! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Андрій Шевкенич   
15.02.2013
ПивоЩе у лютому 2010 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв", яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Коментарі (16) | Переглядів: 3692

Детальніше...
 
У 121 Дрогобицькому окрузі щоденно працюватимуть п’ять громадських приймалень Романа Ілика Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
13.02.2013
ІликНа території 121 Дрогобицького виборчого округу щоденно працюватиме п’ять громадських приймалень народного депутата України Романа Ілика. Також звернутись до депутата можна у режимі "он-лайн" на його особистому сайті romanilyk.com.

Коментарі (28) | Переглядів: 3500

Детальніше...
 
Партія регіонів школи не закриває? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Сергій Гориславський   
12.02.2013
ГориславськийШановна адміністраціє "Дрогінфо", звертаюся до вас з проханням розмістити моє звернення до громадськості, як відповідь на постійні агресивні напади на мене з боку провладних структур, яких "кришує" Дрогобицький міський голова Олексій Радзієвський.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (44) | Переглядів: 4641

Детальніше...
 
Всього 381 - 400 з 766
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3944 дні)