Життя Олега – у руках читачів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
22.02.2013
Ми вже двічі зверталися до широкої аудиторії сайту "Дрогобич Інфо" з проханням надати пожертву для лікування нашого юного земляка Олега Куція. Після публікації статті "Звернення про допомогу для Олега Куція" відгукнулися небайдужі до чужого лиха краяни, тож батьки щиро дякують усім, хто будь-яким чином допоміг родині. Сьогоднішня розмова з батьком хлопчика – паном Володимиром водночас засмутила і дала надію на краще: у Олега є шанс подолати недугу, але для цього знову потрібна підтримка кожного з нас.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2814

Детальніше...
 
Роман Ілик: Законність рішень Дрогобицької влади перевірять компетентні органи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
21.02.2013
Ілик"Сьогоднішня сесія Дрогобицької міської ради стала безпрецедентною: вперше бійці "Беркуту" заблокували вхід у Ратушу народним обранцям та помічникам народного депутата, перешкоджали проведенню пікету. Без будь-якого громадського обговорення, консультацій із політичними партіями ухвалені рішення, які суперечать інтересам громади", - так прокоментував події у Дрогобичі народний депутат України фракції "Батьківщина" Роман Ілик.

Коментарі (14) | Переглядів: 2397

Детальніше...
 
Дрогобицька влада ігнорує опозицію і воює з громадою Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
19.02.2013
Ратуша20 лютого маЄ відбутися чергова сесія Дрогобицької міської ради. Напередодні опозиція зібрала необхідних 17 підписів депутатів Дрогобицької міської ради для проведення позачергової сесії щодо закриття молочного ринку, однак міський голова проігнорував цей документ, підписавши розпорядження про проведення чергової сесії.

Коментарі (15) | Переглядів: 2981

Детальніше...
 
Українське фермерство можновладці штовхають до загибелі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
19.02.2013
ЗемляВиверження вулкану я спостерігав лише, завдяки телебаченню. Та 15-го лютого я отримав нагоду спостерігати виверження вулкану людських емоцій вочевидь. Який линув з душ сотень учасників 23-го з’їзду фермерів та землевласників України. Сам з’їзд проходив надзвичайно бурхливо. Оскільки у фермерів вже добряче накипіло на серці від споглядання того, як, з року в рік, дедалі більше фермерські господарства в Україні пригнічуються та знищуються, що називається, на корені. Українські землі переходять у власність великих магнатів. А Українські села вимирають і занепадають цілковито. Я зробив із матеріалів цього з’їзду відеофільм. І Ви маєте можливість переконатися в цьому вочевидь. Зі слів самих учасників з’їзду.

Коментарі (4) | Переглядів: 2118

Детальніше...
 
"Зарплата в конвертах – проблема суспільства" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька ОДПІ   
18.02.2013
ГрошіУ нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у "конвертах", реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Коментарі (18) | Переглядів: 3246

Детальніше...
 
Не допустимо продажу дрогобицьким дітям алкоголю, пива та тютюнових виробів! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Андрій Шевкенич   
15.02.2013
ПивоЩе у лютому 2010 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв", яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Коментарі (16) | Переглядів: 3307

Детальніше...
 
У 121 Дрогобицькому окрузі щоденно працюватимуть п’ять громадських приймалень Романа Ілика Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
13.02.2013
ІликНа території 121 Дрогобицького виборчого округу щоденно працюватиме п’ять громадських приймалень народного депутата України Романа Ілика. Також звернутись до депутата можна у режимі "он-лайн" на його особистому сайті romanilyk.com.

Коментарі (28) | Переглядів: 3134

Детальніше...
 
Партія регіонів школи не закриває? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Сергій Гориславський   
12.02.2013
ГориславськийШановна адміністраціє "Дрогінфо", звертаюся до вас з проханням розмістити моє звернення до громадськості, як відповідь на постійні агресивні напади на мене з боку провладних структур, яких "кришує" Дрогобицький міський голова Олексій Радзієвський.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (44) | Переглядів: 4391

Детальніше...
 
Заява Руху "Чесно в Дрогобичі" Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Чесно" в Дрогобичі   
11.02.2013
РадзієвськийМіському голові
Олексію Радзієвському
Народному депутату України
Роману Ілику
Депутатам Львівської обласної ради Миколі Барану, Тарасу Курчику
Депутатам Дрогобицької міської ради
Місцевим осередкам політичних партій та громадських організацій
Засобам масової інформації

Коментарі (32) | Переглядів: 2967

Детальніше...
 
Відгомін літературного конкурсу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
07.02.2013
Журналіст"Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцiннiше надбання віків; мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу". Ці слова належать письменнику Олесю Гончару.

Коментарі (8) | Переглядів: 2015

Детальніше...
 
Не впускайте незнайомців до хати! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Кирилич   
07.02.2013
РоботаУ регіоні поширилася інформація про візити до осель наших земляків людей, котрі називають себе "соціальними працівниками". Дуже часто після візиту таких осіб люди залишаються без грошей, найчастіше жертвами стають пенсіонери.

Коментарі (104) | Переглядів: 6064

Детальніше...
 
Поминальна Літургія з нагоди 95-х роковин бою під Крутами Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Гнатів   
04.02.2013
ЛітургіяУ капеланському храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії з нагоди 95-х роковин бою під Крутами відбулася поминальна Літургія. У молитві взяли спільну участь військовослужбовці дрогобицького ракетно-артилерійського дивізіону, воїни-ветерани війни в Афганістані, представники Українського Реєстрового козацтва, вчителі та учні середньої школи №2, вірні та парафіяни капеланської церкви.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2748

Детальніше...
 
Чи повторять Тарас Метик і Євгеній Шильник "спецоперацію" проти дрогобицької громади? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
03.02.2013
РатушаОфіційний сайт Дрогобицької міської ради повідомив, що у неділю, 3 лютого, о 13 годині 30 хвилин у Народному домі "Просвіта" відбудеться звіт міського голови Олексія Радзієвського.

Коментарі (24) | Переглядів: 3070

Детальніше...
 
Жоден депутат облради не подав інформації про свій звіт за роботу в 2012 році Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
30.01.2013
ЗапитПісля дворічного моніторингу роботи депутатського корпусу у Трускавці цю ідею вирішили перейняти інші громадські організації та активісти і ось тепер успішно моніторять Львівську обласну раду. Учора 28 січня 2013 року у Львівському прес-клубі пройшла прес-конференція по результатам моніторингу Львівської обласної ради і ось що ми бачимо: "Жоден депутат облради не подав інформації про свій звіт за роботу в 2012 році".

Коментарі (5) | Переглядів: 2104

Детальніше...
 
Позаконкурсне фінансування приватних і партійних ініціатив депутатів слід припинити! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Святослав Грабовський   
30.01.2013
РоботаГолові Львівської обласної ради Колодію П.Н.,
депутатам Львівської обласної ради
Відкритий лист щодо необхідності припинення позаконкурсного фінансування приватних і партійних ініціатив окремих депутатів обласної ради коштом розвитку української мови

Коментарі (4) | Переглядів: 1896

Детальніше...
 
Акція протесту: ЗОШ №8 руйнують і продають! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Батьки учнів ЗОШ №8   
22.01.2013
ДзвінокТак можна охарактеризувати дрогобицьку владу. Впродовж останніх 5 років закривають нашу школу, при цьому ніхто із можновладців не питає думки ні дітей, ні батьків, ні вчителів. Навіть директор і той зацікавлений продати школу. Школу заснована ще у 1928 році і нею залишається досі. Та вона приваблює місцевих рейдерів через своє унікальне приміщення та розташування.

Коментарі (45) | Переглядів: 3781

Детальніше...
 
Дрогобицький нафтопереробний завод ріжуть на металобрухт, - депутат Васюник Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Ігоря Васюника   
20.01.2013
ЗатемненняПрес-служба депутата ВРУ Ігоря Васюника поширила його заяву, з якої випливає, що в цей час Дрогобицький нафтопереробний завод ріжуть на металолом. "Уряд Миколи Азарова або ж веде планове знищення української нафтопереробної галузі, або ж з заплющеними очима спостерігає за негативними тенденціями, які панують у цьому секторі економіки.

Коментарі (26) | Переглядів: 3908

Детальніше...
 
Підписано декларацію про створення Асоціації "Франковий край" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
19.01.2013
РоботаКерівники органів місцевого самоврядування Дрогобицького регіону, народний депутат України Роман Ілик зініціювали створення Асоціації органів місцевого самоврядування "Франковий край".

Коментарі (7) | Переглядів: 2023

Детальніше...
 
Бережіть оселю від вогню! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Богдан Мищатин   
18.01.2013
хатаОпалювальний період завжди особливо пожежонебезпечний. Міцні морози змушують громадян посилено обігрівати свої оселі, іноді недотримуючись при цьому правил пожежної безпеки. Споживачі вмикають нагрівальні електроприлади, а тому збільшується навантаження на електромережі, що, у свою чергу, спричинює коротке замикання і займання. Крім цього, жителі будинків взимку посилено палять у печах. В результаті надмірного перегріву у печах часто виникають тріщини, що сприяє прониканню у житла "червоного півня".

Коментарі (5) | Переглядів: 1665

Детальніше...
 
День Злуки 2013 у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
14.01.2013
Верховна Рада22 січня 2013 року місто Дрогобич разом з десятками міст України вкотре святкує День Соборності. Дрогобич будує "Живий ланцюг", символізуючи злуку. Метою акції є нагадати українцям про ті історичні події, підняти дух патріотизму та переконати українців, що лише єдністю ми здобудемо волю!

Коментарі (18) | Переглядів: 3215

Детальніше...
 
Всього 381 - 400 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)