Проблеми маршруту №10 Надрукувати
Новини
25.03.2012
АвтоНововведення стосовно маршруток можна вважати одним із найвдаліших проектів нашої влади. Центр міста Дрогобича вдалося розвантажити. Загалом, ситуація краща ніж у Львові. Але є одне "але" – проблема з маршрутом №10 на вулиці Є. Коновальця. Раніше кінцева зупинка була поблизу пошти, тепер кінцевою зупинкою є магазин "ІВА".

Коментарі (19) | Переглядів: 3276

Детальніше...
 
Фінансова перевірка у Михайлевичах проводилась у майбутньому? Надрукувати
Новини
24.03.2012
Михайлевичі На електронну пошту редакції надіслали електронну копію довідки про перевірку фактів, наведених у листі мешканців села Михайлевич Дрогобицького району. Перевірку розпочато і завершено 26 вересня 2011 року, хоча у довідці згадується і 27 і 28 вересня того ж року.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 3978

Детальніше...
 
Конкурс дитячих малюнків на тему збереження довкілля "Будь природі другом!" Надрукувати
Новини
23.03.2012
Діти Організатори конкурсу: Ігор Шимко – директор Дрогобицької дитячої художньої школи; Ігор Курус – член Національної комісії України з питань суспільної моралі, керівник Національного проекту "Відкритий світ", головний редактор тижневика "Каменярі" м. Дрогобич.

Коментарі (3) | Переглядів: 13835

Детальніше...
 
Театральне правосуддя Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.03.2012
Земля У Дрогобичі між студентським профілакторієм університету та театром лежить ласий шматок землі в майже п’ять тисяч квадратних метрів, за який розгорілася справжня війна. Тут розташовані три гаражі та земельна ділянка, якою до недавнього часу володіла понад сорок років 76-річна власниця. Тепер, схоже, гаражі знесуть, а нещасна жінка залишиться без засобів до існування. Натомість ласий шматок землі має перейти театру. Злі язики подейкують, що тут хтось хоче звести фешенебельний будинок, а за цією оборудкою буцімто стоїть дрогобичанин, міністр культури Михайло Кулиняк.

Коментарі (9) | Переглядів: 2735

Детальніше...
 
Обережно, робота! Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Дрогобицька газета"   
18.03.2012
ЦиганНаше місто так і рясніє оголошеннями "Стоп! Робота", "Робота для молоді", "Робота, 150 грн. за день". А ми ще говоримо про тотальну кризу зайнятості… Працедавці нібито пропонують пристойну оплату праці і безліч вакансій: від начальника відділу до секретаря.

Коментарі (36) | Переглядів: 11078

Детальніше...
 
Архітектурна корупція чи корупційна архітектура? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак, "Трускавецький вісник"   
18.03.2012
ХатаЧетверте за порядком засідання Дискусійного клубу в Дрогобичі можна назвати найбільш вдалим. Адже тема і актуальна, і така, що може об’єднати владу та опозицію – "Проблеми збереження історико-архітектурної спадщини Дрогобиччини". Цього разу влада не проігнорувала засідання, варто назвати присутність хоча б гостей зі Львова – двох заступників начальника управління архітектури та містобудування Львівської обласної державної адміністрації Андрія Левика та Романа Онишка. Дрогобич представляла головний спеціаліст із питань збереження культурної та архітектурної спадщини відділу культури Дрогобицької міської ради Галина Луцька. Був запрошений і головний архітектор Трускавця Олександр Грищенко, та він не зміг прибути, бо був на лижах.

Коментарі (8) | Переглядів: 3304

Детальніше...
 
Роботодавці обдурють дрогобичан Надрукувати
Новини
Написав(ла) читач Ігор   
16.03.2012
Робота Доброго дня, редакціє "Дрогобич Інфо". Пишу до Вас з великим проханням: неодноразово нагадувалось, що одна з дрогобицьких газет друкує оголошення, вакансії на рахунок роботи. Деякі з роботодавців замість правдивих даних подають у оголошеннях просто-напросто фальш. Один номер ми всі пам'ятаємо - компанія, що знаходиться на вул. Самбірській, де обіцяють величеньку зарплатню. А тепер оголошення "Київ, зарплата 450 грн. у день, сортування тортів, туалетного паперу і т.д.".

Коментарі (10) | Переглядів: 4111

Детальніше...
 
У сім'ї вольній, новій… Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
14.03.2012
Шевченко Громадська організація "Віра та справедливість" спільно з МО "Просвіта" та Центром душпастирства молоді УГКЦ 3 березня започаткували міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка і Лесі Українки. Фінал конкурсу – 29 березня о 15.00 год. у Центрі душпастирства молоді (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1).

Коментарі (7) | Переглядів: 1955

Детальніше...
 
Стебничани оцінили звіт Задорожного Надрукувати
Новини
Написав(ла) Лариса Веклюк, стебничанка   
13.03.2012
ЗадорожнійНа минулій неділі у мою поштову скриньку потрапила листівка, яка називається "Звіт депутата Львівської обласної ради (ВО "Свобода") Михайла Задорожного за рік діяльності". Я з цікавістю його почитала і була вражена. У першому ж абзаці стало зрозуміло, хто причетний до усіх наших найбільших бід у зруйнованій промисловості, водопостачанні і дорогах. Виявляється наш земляк, Михайло Задорожний!

Коментарі (91) | Переглядів: 4018

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс "Моя сім’я за безпеку дорожнього руху" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Постойко, СЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області   
13.03.2012
МалюнокУправлінням Державтоінспекції МВС, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, Моторно (транспортним) страховим бюро України оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка та фото під гаслом "Моя сім’я за безпеку дорожнього руху" у загальноосвітніх навчальних закладах для розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, організації змістовного дозвілля дітей, виховання в них культурних та естетичних смаків, привернення уваги громадськості до проблем гарантування їхньої безпеки руху.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Оновлено 14.03.12 о 11:00. Додано фото.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3137

Детальніше...
 
Успіх є! ("Розвиток громадянського суспільства") Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній, Ірина Дзюрах   
12.03.2012
Надія Щоб досягти успіху, потрібно кожного дня працювати. Нехай це буде малий об’єм роботи, нехай не все одразу, але головне, щоб був результат, і це — успіх. У Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів "Надія" успішно триває реалізація проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", що проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (19) | Переглядів: 2943

Детальніше...
 
Правова освіта для неповносправної молоді Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ірина Дзюрах, Оксана Каспрук   
06.03.2012
Правова освіта Як знайти себе сьогодні? Як і де знайти своє місце у сучасному світі, дуже технократизованому та дещо жорстокому, світі, що сприяє людям сильним, здоровим та підприємницьким?

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2561

Детальніше...
 
Все для жіночої втіхи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Жмурко   
05.03.2012
КвітиЗа що ми так любимо весну? За сонечко, яке все яскравіше і частіше осяює наші втомлені від зими лиця, за оновлення наших надій та сподівань, за можливість скинути так обридлий та важкий зимовий одяг… і за те, що на початку весни є жіноче свято – 8 березня. Чоловіки, відповідно, починають активно шукати відповідь на одне-єдине запитання: що ж подарувати в цей день своїй другій половинці?.. дружині, коханій, мамі, подрузі, дівчині, сестрі, колезі. І не просто подарувати (зробити такий собі подарунок ввічливості), а так щоб вона запам’ятала цей знак уваги як мінімум до наступного року.

Коментарі (2) | Переглядів: 3538

Детальніше...
 
Чого бояться депутати? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Добрянський   
03.03.2012
Задорожній Період стагнації, розрухи, безгрошів’я – так згодом оцінять наші діти сьогоднішній час. Втім, аби змінити ситуацію і не залишити в спадок нащадкам зруйновану рабську країну, слід вживати заходи негайно. Перші з них – політичні. Це коли об’єднуються депутати – представники волі народу. Другі – громадські – коли свій супротив висловлюють люди: голосно, чітко, з вимогою.

Коментарі (14) | Переглядів: 2792

Детальніше...
 
"Опозиціонери" Дрогобича відвертають увагу виборців від власних господарських провалів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
01.03.2012
Партія регіонів 24 лютого запланована "політична" сесія Дрогобицької міської ради не відбулася, що засвідчило черговий політичний провал штучної більшості – "Фронту змін", "Батьківщини" та "Свободи", яка існує лише у вигляді формальної угоди.

Коментарі (32) | Переглядів: 7623

Детальніше...
 
Банду геть! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олесь Доктор   
29.02.2012
Опозиція Львівський суботній полудень замайорів синьо-жовтими, червоно- чорними, салатовими та оранжевими кольорами, ніби вказуючи на прихід весни та відродження всього живого. Ця подія додала тепла в душі галичан, які з сумом відзначали чергову річницю правління Віктора Другого. Щасливим цей день запам’ятається студентам, які після участі в масовці отримали доплату до стипендії не від влади, а від опозиції.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (31) | Переглядів: 3379

Детальніше...
 
Ігор Курус за швидкісний Інтернет для всіх Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Мірчук   
29.02.2012
Комп’ютерУ рамках Всесвітнього мобільного конгресу, який проходить у столиці Каталонії Барселоні, керівник Національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус провів низку зустрічей з керівниками компаній, виробниками обладнання для розгортання мережі широкосмугового доступу 4G LTE.

Коментарі (21) | Переглядів: 3600

Детальніше...
 
Останні новини з Дрогобицької міськради та з Дрогобицької РДА Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
28.02.2012
РатушаУ понеділок відбуваються оперативні наради в Дрогобицькій м/раді (о 9.00 год.) та в Дрогобицькій РДА (об 11.00год.). Це дуже зручно для журналістів, бо встигаєш побувати і тут і там. Що я сьогодні і зробив. Самі найцікавіші новини, які я там почерпнув, я коротко викладаю вам, Вельмишановні Читачі, у цьому матеріалі.

Коментарі (53) | Переглядів: 5374

Детальніше...
 
Незаконно звільненому чиновнику дрогобицька влада виплатить трьохмісячний заробіток Надрукувати
Новини
Написав(ла) ZIK   
27.02.2012
Ратуша Львівський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради на постанову Дрогобицького міськрайонного суду від 18.07.2011 року в справі за позовом Юрія Мацюрака до виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, міського голови Дрогобича і залишив постанову без змін.

Коментарі (3) | Переглядів: 2544

Детальніше...
 
Дрогобич, прокидайся! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Жмурко   
26.02.2012
Молодь Святкування колишніх радянських свят викликає у нас різні емоції. Так ось, немалий ажіотаж виник навколо однієї з таких дат – 23 лютого, Дня армії. Саме цього дня у нічному клубі "Шосе" творці шоу "На ковзанці" ("DI ZoN") вирішили зробити свято для чоловіків, організувавши тематичну вечірку "Army Day Party". Молодь розігрівали діджеї Pitt-Sheyker, VidolL та Joker. Вела свято львів’янка Inna Hot, яка забавляла відвідувачів закладу тематичними конкурсами, а пари-учасники отримали призи. Також було запрошено фотографів – Ігора Гриника та Галину Луців, які фотографували кращі моменти та супервеселий настрій відвідувачів протягом всього вечора.

Коментарі (41) | Переглядів: 3518

Детальніше...
 
Всього 521 - 540 з 763
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)