ЗМІ: Богдан Дубневич приховав від виборців факт судимості Надрукувати
Новини
Написав(ла) ЗІК   
18.09.2012
БЮТКандидат у народні депутати Богдан Дубневич забув повідомити виборцям, що був засуджений на 8 років за особливо важкий злочин. Про це пише газета "Експрес", яка отримала рукописну біографію Богдана Дубневича – офіційно, через один з архiвiв.

Коментарі (27) | Переглядів: 5673

Детальніше...
 
Привітання до Дня рятівника Надрукувати
Новини
17.09.2012
РоботаКерівництво Дрогобицького міського відділу ГУ МНСУ у Львівській області та адміністрація «Дрогінфо» щиро вітає працівників Державної пожежної рятувальної частини №5 м. Дрогобича з їх професійним святом – Днем Рятівника. Бажають вогнеборцям міцного здоров’я, життєвої наснаги у цій нелегкій роботі та одвічної Перемоги.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 4226

Детальніше...
 
День міста 2012: програма свята Надрукувати
Новини
17.09.2012
Герб ДрогобичаПрограма святкування:

20 вересня
16.00 Персональна виставка живопису Романа-Олександра Жирика Палац мистецтв
17.00 Концерт духовної музики Дрогобицького муніципального камерного хору "Легенда". Виставка ікон Церква Святого Юра

Коментарі (11) | Переглядів: 8321

Детальніше...
 
Вечір пам’яті Георгія Гонгадзе у Дрогобичі 2012 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
15.09.2012
Журналіст16 вересня, у день зникнення Георгія Гонгадзе, о 20.00 у м. Дрогобич на пл. Ринок відбудеться вечір пам’яті журналіста. Під час заходу на центральному майдані міста будуть викладені свічки та лампадки в пам’ять про Гію, який мав сміливість говорити тоді, коли всі мовчали.

Коментарі (8) | Переглядів: 1844

Детальніше...
 
Очі засліпили гроші? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Петро Осадчий   
08.09.2012
ДзвінокВлада Дрогобича розпочала рейдерські атаки на освітні заклади. Схоже, бориславській і дрогобицькій владі немає більше, чим зайнятися, як ліквідацією освітніх закладів у своїх містах.

Коментарі (27) | Переглядів: 4657

Детальніше...
 
V Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі Надрукувати
Новини
06.09.2012
ШульцУ Дрогобичі з 6 по 12 вересня пройде грандіозний фестиваль "Арка уяви Бруно Шульца". Фестиваль дуже пізнавальний та творчий. У продовж усіх днів будуть проводитись творчі виставки відомих авторів України, Польщі, Німеччини. Читання Б. Шульца, виставки його робіт та творів, лекції відомих журналістів та авторів.

Коментарі (11) | Переглядів: 4056

Детальніше...
 
Відкритий лист Дрогобицькому міському голові, депутатам Дрогобицької міської ради Надрукувати
Новини
Написав(ла) Богдан Юзефів   
01.09.2012
РоботаУ відповідності до ст. 19 Конституції України встановлено, що органи міського самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законом України. До повноважень органів місцевого самоврядування згідно ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" віднесено забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості і встановлення цін на них згідно закону. Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради грубо порушуються конституційні норми та законні права мешканців міста.

Коментарі (16) | Переглядів: 4254

Детальніше...
 
Місцева влада Дрогобича всупереч волі Президента незаконно підвищує тарифи Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів   
31.08.2012
Партія регіонівЖителі Дрогобича звернулися до голови Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутата Дрогобицької міської ради Сергія Гориславського із колективною скаргою щодо незаконного підвищення у місті тарифів на послуги ЖКГ.

Коментарі (26) | Переглядів: 3035

Детальніше...
 
Legnicka akcja letnia dobiega koDca. Podopieczni TPD i dzieci z Drohobycza wypoczywaBy w Karpaczu Надрукувати
Новини
Написав(ла) MaBgorzata Banaszkiewicz   
25.08.2012
ДітиNa wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży Prezydent Legnicy przeznaczył w tym roku ponad 540 tysięcy złotych. Dofinansowanie otrzymały kolonie i obozy, wycieczki, półkolonie w mieście, zajęcia świetlicowe, biblioteczne i sportowe organizowane zarówno przez instytucje miejskie, jak i kluby, świetlice, organizacje oraz stowarzyszenia. 24 podmioty skorzystały z dofinansowania pochodzącego z opłat za wydawane przez miasto pozwolenia na sprzedaż alkoholu w łącznej wysokości około 240 tysięcy zł.

Коментарі (16) | Переглядів: 2490

Детальніше...
 
Микола Томенко відвідає Дрогобиччину Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-центр об’єднаної опозиції "Батьківщина"   
23.08.2012
БЮТ28 серпня Дрогобиччину відвідає заступник голови Верховної Ради України, один з лідерів Об’єднаної опозиції ВО "Батьківщина" Микола Томенко. З нагоди 156-ї річниці з дня народження Івана Франка у головному корпусі Дрогобицького педагогічного університету відбудеться спільна зустріч Миколи Томенка та лідера Львівської "Батьківщини", єдиного кандидата у народні депутати від Об’єднаної опозиції та "Свободи" у 121 виборчому окрузі Романа Ілика з інтелігенцією.

Коментарі (14) | Переглядів: 2467

Детальніше...
 
З міліцією про поліцію – на клубній дискусії Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
14.08.2012
ДискусійнийЮвілейним назвав десяте засідання дрогобицького Дискусійного клубу його голова Анатолій Власюк і нагадав присутнім правила ведення дискусій. Єдиним питанням, яке розглядалося у четвер, 9 липня, було "Міліцейські проблеми Дрогобиччини". Питання торкалося розкриття як внутрішніх проблем у правоохоронних службах, так і загальних негараздів. Таким чином, окрім постійних завсідників клубу, сюди завітали ветерани органів внутрішніх справ України та кандидати в депутати Верховної Ради України. Надалі Анатолій Васильович сповістив присутніх, що Клуб проводитиме свої засідання щочетверга, а питання міліції згодом буде знову винесене на порядок денний.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото і 1 відео)

Коментарі (13) | Переглядів: 4134

Детальніше...
 
Інспекція ДБК на вимогу Гориславського зупинила незаконну перебудову будинків у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів   
07.08.2012
ГориславськийКомісія інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області у відповідь на вимогу голови Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутата Дрогобицької міської ради Сергія Гориславського здійснила виїзне засідання щодо незаконного перепланування підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків у Дрогобичі.

Коментарі (9) | Переглядів: 4110

Детальніше...
 
"Miss BIKINI Рarty. ІІ тур": п’ять годин феєричного шоу Надрукувати
Новини
06.08.2012
МолодьВперше на теренах Західної України, 29 липня в м. Трускавець, у приміщенні нічного клубу "CAZANOVA" (2-ий ПОВЕРХ) відбувся другий тур конкурсу "Міс БІКІНІ" в рамках "DrogFashionWeek".

Коментарі (5) | Переглядів: 3831

Детальніше...
 
Ігоря Куруса "допитали" в "Чесно" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
29.07.2012
КурусУ п'ятницю Дрогобицька організація всеукраїнського руху "Чесно" продовжувала просівати крізь своє сито кандидатури майбутніх претендентів на депутатське крісло від мажоритарного округу № 121. Серед інших, під пильне око учасників руху "Чесно", потрапив головний редактор тижневика "Каменярі" Ігор Курус.

Коментарі (11) | Переглядів: 2928

Детальніше...
 
Паспортний стіл у Дрогобичі: як не платити незаконні побори Надрукувати
Новини
25.07.2012
ГрошіДеколи здається, що привид радянської номенклатури ще довго існуватиме у стінах державних установ. Адже службовці забувають, що вони працюють для обслуговування населення, а не навпаки. Йдеться, зокрема, про паспортний стіл у Дрогобичі, де бюрократія процвітає і тепер, на 21-му році Незалежності. Ми вже публікували статтю "За що люди платять при оформленні паспорта?", а зараз пропонуємо увазі читачів розповідь нашого постійного відвідувача про "безкоштовне" вклеювання фотографій до українського паспорту.

Коментарі (42) | Переглядів: 28549

Детальніше...
 
Ювілей Учителя - Анатолія Миколайовича Далекого Надрукувати
Новини
Написав(ла) Василь Клепач   
24.07.2012
ДалекийМинають дні, минають роки, але незабутні спогади про студентські роки не залишають випускників Дрогобицького державного музичного училища ім. В.Барвінського, класу старшого викладача Далекого Анатолія Миколайовича.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 3605

Детальніше...
 
Відкритий лист Гориславського щодо закону про мову Надрукувати
Новини
Написав(ла) Сергій Гориславський   
21.07.2012
Партія регіонівМи, депутати Дрогобицької та Стебницької міської ради від Партії регіонів, просимо оприлюднити нашу позицію щодо мовного питання в Україні заявляємо наступне.

Коментарі (36) | Переглядів: 3656

Детальніше...
 
Акція "Україна проти Януковича!" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Об’єднана опозиція "Батьківщина"   
19.07.2012
РадаНа Дрогобиччині стартувала Всеукраїнська акція "Україна проти Януковича!". Усіх, хто звинувачує Януковича і його злочинний режим у переписуванні "під себе" Конституції, підписанні Харківських угод, позбавленні пільг чорнобильців і афганців, знищені лідерів опозиції, ухвалення "мовного" закону і решти злодіянь, закликають приєднатися до акції і поставити свій підпис у позовній заяві проти Януковича.

Коментарі (18) | Переглядів: 2538

Детальніше...
 
Привітання полковнику Василю Овчаренку Надрукувати
Новини
Написав(ла) Особовий склад Дрогобицького МВ ГУ МВСУ   
14.07.2012
ОвчаренкоШановний Василь Сергійович! Прийміть щирі вітання із днем народження від особового складу Дрогобицького міського відділу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчої наснаги та терпіння, сімейного добробуту та злагоди, щирих та добрих друзів, надійних помічників, здійснення усіх мрій та сподівань, успіхів у Вашій роботі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 5895

Детальніше...
 
Презентація двотомника "Дрогобиччина: свідки епох" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
13.07.2012
ЖурналістНарешті сталося: унікальне двотомне видання "Дрогобиччина: свідки епох", авторами якого є Петро Сов’як, Роман Пастух та Ігор Шимко, за сприяння редактора тижневика "Каменярі" Ігоря Куруса, побачило світ у видавництві "Коло".

Коментарі (12) | Переглядів: 3768

Детальніше...
 
Всього 441 - 460 з 763
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)