Міжнародний день інвалідів (3 грудня) наближається! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
30.11.2011
Надія У 1992 році, у кінці Десятиріччя інвалідів Організації Об'єднаних Націй (1983-1992 рр.), Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.

Коментарі (3) | Переглядів: 2396

Детальніше...
 
У Дрогобичі вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
29.11.2011
Цвинтар 26 листопада вся Україна вшановувала пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Болісно стискалося цього дня серце у всіх небайдужих українців при згадці про ті страшні жертви, які поніс наш народ внаслідок цілеспрямованих дій сталінського комуністичного режиму на "упокорення" українського села найжахливішим способом – голодомором.

Коментарі (2) | Переглядів: 1930

Детальніше...
 
Перші зйомки відбулися! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
27.11.2011
Фільм Як уже неодноразово заявлялося у ЗМІ, у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів проходить проект "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого відбувається в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 2825

Детальніше...
 
Соціально-правовий документальний фільм Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
25.11.2011
Фільм 17 листопада 2011 року у ДДТЗДІ, в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбулася робоча зустріч керівництва та учасників проекту з метою обговорення створення "Соціально-правового документального фільму".

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 2264

Детальніше...
 
У Дрогобичі вшанують пам'ять жертв голодомору Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
25.11.2011
Цвинтар 26 листопада Україна вшановуватиме пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. - найстрашнішої трагедії за всю історію існування нашого народу, наслідки якої ми пожинаємо дотепер. Адже через через цілеспрямовані дії Сталіна на остаточне придушення українського національно-визвольного руху та вирішення українського питання наша нація зазнала мільйонних жертв.

Коментарі (8) | Переглядів: 2376

Детальніше...
 
Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Стародуб   
24.11.2011
Лікарня Колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) звернувся до голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського з проханням врятувати онкодиспансер від можливої ліквідації шляхом реорганізації медичного закладу.

Коментарі (22) | Переглядів: 3019

Детальніше...
 
Трудовий колектив "Пельменної" втратив надію на справедливість Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
21.11.2011
Затемнення Як було вже анонсовано, приміщення "Пельменної" було виставлено на конкурс щодо приватизації - благі наміри влади покращити надходження в бюджет розвитку міста. Але ми чомусь всі забули про колектив "Пельменної", який відав цій роботі 20 років свого життя. Розуміючи свою долю, колектив почав боротись за свої права, і, як результат, - рішення про призупинення процесу приватизації шляхом конкурсу Львівським Апеляційним судом. Найцікавіше почалось тоді, коли про це рішення повідомили директора КП "Берізка" Йосипа Габшія, у структурне підпорядкування якого входить кафе "Пельменна" і кафе "Надія".

(до статті додано 6 документів, що стосуються даного питання)

Коментарі (1) | Переглядів: 2911

Детальніше...
 
Завдяки регіоналам Дрогобича відомчі будинки нарешті приймуть у комунальну власність міста Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
21.11.2011
Партія регіонів Загальні збори мешканців одинадцяти відомчих будинків Дрогобича, що перебувають на балансі ДП "Буджитлосервіс", відбулися 16 листопада за участю керівника підприємства А. Надланка, голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського та представників мерії.

Коментарі (17) | Переглядів: 3889

Детальніше...
 
Канівця визнали лідером Львівщини Надрукувати
Новини
Написав(ла) galinfo.com.ua   
21.11.2011
Верховна Рада Центр суспільних досліджень "Тема" оприлюднив результати експертного дослідження "Лідери Львівщини", яким було визначено найактивніших і найперспективніших діячів, котрі працюють в регіонах області.

Коментарі (2) | Переглядів: 1947

Детальніше...
 
Як 7 депутатів "Хвилю" ганяли Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
20.11.2011
Хата У п’ятницю (18 листопада 2011 року) відбулася незбагненна подія, бо засідала відповідна комісія з питань приватизації комунального майна. Якщо висловитися чесно, то я, з дозволу сказати, до такого "пробного проекту" не був готовий.

(всього 1 відео)

Коментарі (11) | Переглядів: 2809

Детальніше...
 
Увага! Розшук! Зникло безвісти двоє людей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицький МВ ГУМВС України   
18.11.2011
ШихДрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області розшукується громадянин України Ших Михайло Петрович, 25.08.1935 р.н., житель м. Стебник, вул. Грушевського, 14-А, кв. 27, який 15 вересня 2009 року вийшов з дому та по теперішній час не повернувся.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (4) | Переглядів: 4645

Детальніше...
 
У Дрогобичі досягнуто консенсусу щодо нового законодавства про вибори при підтримці Сергія Гориславс Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
17.11.2011
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський під час громадського обговорення виборчої реформи в Україні у приміщенні Дрогобицької міської ради виступив із доповіддю на підтримку нового законопроекту про вибори, який передбачає відновлення пропорційно-мажоритарної системи виборів до Верховної Ради України.

Коментарі (16) | Переглядів: 2968

Детальніше...
 
Особливості працевлаштування інвалідів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
15.11.2011
Семінар Рівень економіки та соціального забезпечення громадян безпосередньо залежить від рівня зайнятості працездатного населення країни. Але, до цієї категорії — працездатного населення, також відносимо інвалідів ІІ і ІІІ групи. Адже, згідно із Законом України неповносправні громадяни мають право працевлаштування.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 3468

Детальніше...
 
Непоправна втрата для Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Альберда   
09.11.2011
ДДПУПогожий день 7 листопада. Під стінами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка багатолюдно. Студентська молодь та викладачі Альма Матері, можновладці міста та столиці із величезними букетами квітами, вінками та скорботним поглядом. Університет прощається із Валерієм Скотним. Серце відомого вченого, культуролога та філософа, заслуженого працівника освіти України, ректора з двадцятирічним стажем, професора Валерія Григоровича Скотного раптово та так завчасно перестало битись 5 листопада.

Коментарі (1) | Переглядів: 5295

Детальніше...
 
"Життя - мов спалах" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька зоря"   
08.11.2011
ЛистСаме під такою назвою днями у видавництві "Коло" вийшов у світ фотоальбом дрогобицького фотографа і журналіста Ігоря Фецяка. Книга присвячена світлій пам’яті фотомитця, члена Національної спілки журналістів України Олександра Барана, який залишив яскравий слід у душах друзів та близьких і назавжди увійшов в історію Дрогобича.

Коментарі (5) | Переглядів: 3500

Детальніше...
 
Страшне перо - не в гусака, або гангстерський терор українського банку – 2 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
02.11.2011
Приватбанк Статтю на цю тему було опубліковано на "Дрогобич Інфо" три тижні тому (Гангстерський терор українського банку), і, здавалося б, питання розкрите та зняте з порядку денного. Однак історія про взаємини ошуканої Вікторії Лишик та Приватбанком отримала цікаве продовження, яке не дослідити та промовчати було б щонайменше нетактовно.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 5143

Детальніше...
 
Дієвість Закону – запорука демократичної країни Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
30.10.2011
НадіяМабуть, неможливо уявити собі одного дня, протягом якого суспільство у своїй діяльності не керувалось би законом. Адже саме законодавство є запорукою демократичних відносин, інакше був би хаос, який би породив безліч проблем.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 1812

Детальніше...
 
Sanus Per Aquam Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
23.10.2011
СпортДіяльність Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" є багатовекторною та неодноманітною. Але, найбільш важливим сектором діяльності було, є і буде — фізична реабілітація, оздоровлення та заняття різними видами спорту. Адже, саме цього найбільше потребують неповносправні діти та молодь.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2269

Детальніше...
 
Як відзначали 15-ліття групи "Кома" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
15.10.2011
МузикаЯк казав один мій монохромний друг: "Життя складається із чорних та білих клавіш". Так і вчорашній концертдень народження складався із чорних і білих моментів. Тим, хто не знає, повідомлю, що вчора у розважально-відпочинковому комплексі "Міленіум" відбулося святкування дня народження легендарної дрогобицької андеграунд-рок-команди "Кома".

Коментарі (18) | Переглядів: 3703

Детальніше...
 
Заява ПП "Фронт Змін" з приводу вироку Ю.Тимошенко Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька міська організація ПП "Фронт Змін"   
13.10.2011
Фронт змін Шановні Дрогобичани! Вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко – це вирок цієї влади надіям мільйонів українців, які хочуть жити у вільній країні. Цей вирок – діагноз владі. Вона не змогла подолати страх перед своїми політичними опонентами і тому вирішила закрити цей страх у тюрму.

Коментарі (27) | Переглядів: 2767

Детальніше...
 
Всього 581 - 600 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)