Дієвість Закону – запорука демократичної країни Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
30.10.2011
НадіяМабуть, неможливо уявити собі одного дня, протягом якого суспільство у своїй діяльності не керувалось би законом. Адже саме законодавство є запорукою демократичних відносин, інакше був би хаос, який би породив безліч проблем.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 1723

Детальніше...
 
Sanus Per Aquam Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
23.10.2011
СпортДіяльність Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" є багатовекторною та неодноманітною. Але, найбільш важливим сектором діяльності було, є і буде — фізична реабілітація, оздоровлення та заняття різними видами спорту. Адже, саме цього найбільше потребують неповносправні діти та молодь.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2164

Детальніше...
 
Як відзначали 15-ліття групи "Кома" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ярослав Ковальчук   
15.10.2011
МузикаЯк казав один мій монохромний друг: "Життя складається із чорних та білих клавіш". Так і вчорашній концертдень народження складався із чорних і білих моментів. Тим, хто не знає, повідомлю, що вчора у розважально-відпочинковому комплексі "Міленіум" відбулося святкування дня народження легендарної дрогобицької андеграунд-рок-команди "Кома".

Коментарі (18) | Переглядів: 3605

Детальніше...
 
Заява ПП "Фронт Змін" з приводу вироку Ю.Тимошенко Надрукувати
Новини
Написав(ла) Дрогобицька міська організація ПП "Фронт Змін"   
13.10.2011
Фронт змін Шановні Дрогобичани! Вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко – це вирок цієї влади надіям мільйонів українців, які хочуть жити у вільній країні. Цей вирок – діагноз владі. Вона не змогла подолати страх перед своїми політичними опонентами і тому вирішила закрити цей страх у тюрму.

Коментарі (27) | Переглядів: 2671

Детальніше...
 
Підготовка електромереж Львівщини до осінньо-зимового періоду Надрукувати
Новини
Написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго"   
12.10.2011
РатушаУ Дрогобичі перекопана площа Ринок. Кругом ратуші з трьох сторін "вирили окоп", жартують дрогобичани. Які роботи проводяться на площі, мешканці Дрогобича не знають. У даній статті "Львівобленерго" відповідає на всі питання.

Підготовка електромереж Львівщини до роботи в осінньо-зимовий період розпочинається з початку року. 28 лютого 2011 року вийшов наказ ПАТ "Львівобленерго" "Про забезпечення надійної роботи електричних мереж у 2011 році та в осінньо-зимовий період 2011-2012рр.".

Коментарі (1) | Переглядів: 2431

Детальніше...
 
Життя вулиці або наші двори у центрі Надрукувати
Новини
11.10.2011
ДвірПро людей зовсім не дбає не лише влада, а й інші люди - зокрема, ті, хто вважає себе більше заможним, і, відповідно до цього, одразу у своїх очах стає "вищим" за інших. Сьогодні ми публікуємо відкритого листа від мешканців одного з будинків у центрі міста, права яких безупинно порушуються і влада нічим не допомагає.

(натисніть на фото для перегляду, всього 28 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 3213

Детальніше...
 
Марш повстанської пісні у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
11.10.2011
ВишивкаУ п’ятницю (14 жовтня 2011 року) у Дрогобичі відбудеться Марш повстанської пісні.

Коментарі (3) | Переглядів: 2298

Детальніше...
 
Ви хочете навчитися бути лідером? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Карітас СДЄ   
08.10.2011
Церква Ви хочете, щоб оточуючі визнавали Ваш авторитет, покладалися на Вас у прийнятті найбільш серйозних рішень і у вирішенні ключових проблем? Хочете удосконалити свої лідерські якості або набути нових знань для лідерства? Тоді у Вас є чудова нагода. Для цього Вам потрібно взяти участь у семінарі на тему "Лідерство в політиці, в народі та церкві", який відбудеться 19 жовтня 2011 року у Благодійному фонді "Карітас СДЄ".

Коментарі (11) | Переглядів: 2541

Детальніше...
 
Завершився учнівський літературний конкурс "Стежками Каменяра" Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталя Зелена, "Каменярі"   
06.10.2011
Конкурс 1 жовтня фінішував прийом робіт на літературний учнівський конкурс "Стежками Каменяра", який проводився за ініціативою тижневика "Каменярі". За попередніми даними до редакції надійшло більше 100 творів юних поетів, письменників та драматургів зі шкіл Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника та Дрогобицького району.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1782

Детальніше...
 
Передостатній крок до електронного рабства в Україні може бути зроблений вже в цьому році Надрукувати
Новини
26.09.2011
Рада 8 вересня 2011 тисячі віруючих зі всієї України, у тому числі і з Львівської області, зібралися під стінами Верховної Ради, протестуючи проти прийняття законопроекту № 8507 про електронні документи. Вагома частина населення України (самих тільки віруючих – близько 1 мільйона) небезпідставно вважає, що за привабливими заявами депутатів про євроінтеграцію та модернізацію ховаються заходи, які поступово заведуть нас всіх у електронний концтабір і перетворять на об'єкти машинної маніпуляції, тотального контролю та стеження.

Коментарі (47) | Переглядів: 4615

Детальніше...
 
Ще один крок товариства "Надія" на захист неповносправних дітей Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
14.09.2011
ДітиСьогодні наше суспільство часто стикається з проблемами неповносправних дітей, а найчастіше ми зустрічаємо їх на вулиці, у громадських закладах, у транспорті та інших місцях. І часто ми не задумуємося над питаннями: "А чи комфортно їм перебувати поруч з нами?", "Чи повноцінно вони можуть скористатися тими послугами, якими щодня, вільно і не задумуючись, користуємося ми?". Але, насправді, ця проблема є значно глибшою, більшою та по-справжньому кричущою. Тому, результатом вирішення цих проблемних питань має стати докорінна зміна нашої свідомості, свідомості здорових людей, щодо сприйняття та ставлення до дітей та молоді з інвалідністю.

Коментарі (3) | Переглядів: 2666

Детальніше...
 
Вечір пам’яті Георгія Ґонґадзе Надрукувати
Новини
14.09.2011
ЦвинтарУ п’ятницю, 16 вересня, відбудеться всеукраїнська акція вшанування пам’яті загиблих журналістів. Метою акції є нагадати чинній владі про покарання замовників вбивства Георгія Ґонґадзе та вшанувати людей, що, пожертвувавши життям, не продали свою професійну гідність та не побоялись доносити до людей правдиву інформацію.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1895

Детальніше...
 
Дані naDoloni тепер у OpenStreetMap Надрукувати
Новини
Написав(ла) Автори проекту Надолоні   
23.08.2011
Комп’ютерНапередодні Дня Незалежності, враховуючи, що за рівнем економіки і проникненням інформаційних технологій Дрогобич сильно відстає не тільки від європейських міст, а й від багатьох інших міст України, а також пам'ятаючи про наближення дати чемпіонату Euro-2012, ми вирішили відкрити ("подарувати") GIS дані, створені для проекту naDoloni.

Коментарі (11) | Переглядів: 5005

Детальніше...
 
Тигіпко розставив крапки над "ї": "Сильна Україна" – це регіонали Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олександр Коросний   
16.08.2011
Партія регіонів16 серпня на брифінгу, присвяченому економічній ситуації в Україні, за участю прем’єра України Миколи Азарова та віце-прем’єра Сергія Тигіпка, була оприлюднена сенсаційна заява. Партія "Сильна Україна" вливається у Партію регіонів.

Коментарі (28) | Переглядів: 3693

Детальніше...
 
Міленіум-рок 2011 Надрукувати
Новини
14.08.2011
ФьюжинВідпочинковий комплекс "Міленіум" та студія "Сьома Зірка" запрошують на розважальну рок-вечірку "Міленіум-рок 2011". За участю гуртів "Фьюжн" та "Кома". Гість вечірки гітарист-віртуоз Віталій Гудзій. За підтримки байкерської компанії "Вільні Райдери". У рамках проекту презентація кліпу гурту "Фьюжн" на пісню "Посміхнись".

Коментарі (11) | Переглядів: 3794

Детальніше...
 
Заява фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді щодо арешту Юлії Тимошенко Надрукувати
Новини
Написав(ла) Партія регіонів   
11.08.2011
Партія регіонівФракція Партії регіонів у Львівській обласній раді закликає колег-депутатів та жителів Львівської області не політизувати судовий процес над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Коментарі (37) | Переглядів: 3025

Детальніше...
 
Дрогобиччина залишиться без сайту naDoloni Надрукувати
Новини
07.08.2011
Герб ДрогобичаНайближчим часом одним дрогобицьким сайтом стане менше. Веб-сервіс naDoloni, для якого були створені перші карти з вулицями і номерами будинків для Дрогобича, Трускавця, Стебника та Борислава чекає закриття.

Коментарі (36) | Переглядів: 3556

Детальніше...
 
Ясінська збирає танцюристів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Студія Ясінської   
09.07.2011
ФестивальСпівачка Людмила Ясінська вирішила внести кардинально творчі зміни у свою сценічну діяльність. На початку червня зіркова білявка презентувала на просторах українських радіохвиль нову, у абсолютно неочікуваному стилі етно-диско, пісню "Позитив". Тепер на черзі зміни у балеті. А саме, балет "0, 7" вирішив розширитись і стати "повнолітражним".

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2135

Детальніше...
 
Антикорупційний закон загострить увагу суспільства на проблемі корупції Надрукувати
Новини
Написав(ла) Петро Писарчук   
03.07.2011
Партія регіонівЗакон України "Про засади запобігання та протидії корупції в Україні" загострить увагу суспільства на проблемі корупції, яка сьогодні ганьбить Україну та гальмує розвиток державності. Так народний депутат, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук прокоментував вступ у дію з 1 липня антикорупційного закону.

Коментарі (9) | Переглядів: 2965

Детальніше...
 
Наші - серед найкращих в Україні Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галина Мачишин   
02.07.2011
МіссНа березі Чорного моря в місті Алушта в період з 18 по 22 червня відбувся Всеукраїнський Дитячий творчий конкурс "Міні Міс & Mіні Mістер України 2011".

(натисніть на фото для перегляду, всього 13 фото)

Коментарі (17) | Переглядів: 3109

Детальніше...
 
Всього 581 - 600 з 736
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3425 днів)