Програма кандидата у ректори Винницького Богдана Васильовича Надрукувати
Новини
04.04.2012
ДДПУ Винницький Богдан Васильович, докт. фіз.-мат. наук, професор, народився в червні 1953 року на Самбірщині, у 1975 році закінчив фізико-математичний факультет Дрогобицького педінституту імені Івана Франка, а протягом 1976-1979 років навчався в аспірантурі при Львівському державному університеті імені Івана Франка. Один рік працював вчителем. З вересня 1979 працює в Дрогобицькому педінституті. У 1980 році захистив кандидатську дисертацію в Москві, а у 1996 році – докторську дисертацію у Львові.

Коментарі (42) | Переглядів: 5165

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Пелеха Юрія Володимировича Надрукувати
Новини
02.04.2012
ДДПУ Біографія. Народився на Житомирщині у родині вчителів та священників. Після закінчення із золотою медаллю загальноосвітньої школи вступив на навчання до Рівненського державного педагогічного інституту. Навчаючись працював вчителем сільської школи. Закінчивши ВНЗ був запрошений на роботу до Рівненського економіко-гуманітарного інституту (нині Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука ВНЗ IV рівня акредитації].

Коментарі (11) | Переглядів: 3678

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Скотної Надії Володимирівни Надрукувати
Новини
02.04.2012
ДДПУЗавдяки зусиллями професорсько-викладацького колективу, навчально-допоміжного персоналу та працівників інших структур Дрогобицький державний педагогічний університет став навчальним закладом IV рівня акредитації, визнаним у сфері професійної підготовки педагогічних кадрів для регіону та України в цілому. На сьогоднішній день ДДПУ ім. І.Франка є єдиним педагогічним університетом у нашому регіоні. Він зберіг своє первісне призначення - готувати вчителя, зберіг свій національний характер та духовний стержень. Мета університету - осередку освіти та науки, духовності і культури - це формування особистості педагога, небайдужого до національної освіти, національних інтересів, традицій, педагога, який великою мірою відповідає за долю нації.

Коментарі (17) | Переглядів: 3910

Детальніше...
 
Програма кандидата у ректори Кулика Євгена Володимировича Надрукувати
Новини
02.04.2012
ДДПУПрограма претендента на посаду ректора Дрогобицького педагогічного університету Кулика Євгена Володимировича, д.пед.н., проф.
Аналіз основних показників розвитку ДДПУ за результатами діяльності протягом останніх років в порівнянні з аналогічними ВНЗ України в яких кількість студентів приблизно однакова. ДДПУ - 5285, Тернопіль - 5383, Полтава-5173, Умань-4060, Вінниця- 5700, Гдухів, Кіровоград.

Коментарі (7) | Переглядів: 3936

Детальніше...
 
У Дрогобичі може закритися популярний інтернет–ресурс, завдяки рішення суду… (заява КЗУЖ) Надрукувати
Новини
Написав(ла) Koмітет захисту українських журналістів   
02.04.2012
Журналіст Комітет захисту українських журналістів (КЗУЖ) висловлює протест проти рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, який наклавши необґрунтований арешт на рахунки шеф-редактора сайту "Дрогобичінфо" ("droginfo.com.ua") Максима Федиса, поставив на грань існування незалежний та популярний у західному регіоні інтернет-ресурс.

Коментарі (25) | Переглядів: 3162

Детальніше...
 
Хто сказав "Мєв"? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Георгій Перець   
01.04.2012
Нарешті прийшла весна-красна, і поле кличе до роботи. Казав народний метеоролог, журналіст Василь, що у квітні опади передбачаються аж в кінці місяця. Стійке потепління має прийти після Великодня. Травень стане найбільш дощовим за останні десятиліття: дощі почнуться 14-15 і поступово вичерпають свою силу до 28-29 числа. Але робота і погода – то є одне, а ниськи при неділі маю час і для вас, земляки мої дрогобицькі. Тому знову вирішив написати сюди. Спочатку думав, що мене надрукує котрась газета, але там відмовили, мовляв, місця нема, а кожен квадратний сантиметр коштує гроші. А тут переді мною двері не зачиняють, кажуть, що ще є цілі гектари вільного простору – пиши всьо, скільки хочеш, але тілько чисту правду. Інакше подадуть до суду. Ото й пишу.

Коментарі (11) | Переглядів: 3456

Детальніше...
 
За що люди платять при оформленні паспорта? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталя   
31.03.2012
ГрошіЧитачка Дрогобич Інфо, пані Наталя, застерігає дрогобичан від переплат у паспортному столі.

Добрий день шановні Дрогобичани! Ходила в паспортне відділення, відвалила 457.15 грн. Документи зібрала, крім того, що є черга з 06.00 ранку (стояла 5 годин) - і, ось результат. Подала документи у 5 кабінет, а там мене повідомили: потрібно ще довідку про несудимість. Вийшовши з кабінету, побачила, як добра людина повісила цю картку, де і коли у Львові можна взяти довідку. А ще поряд був стенд, якщо можна його так назвати, де вказані ціни - одні закреслені, одні виправлені.

Коментарі (18) | Переглядів: 9232

Детальніше...
 
Керівництво Дрогобицької міської ради підозрюють у зловживанні владою Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі"   
28.03.2012
Ратуша Народні депутати України Микола Кульчинський та Юрій Кармазін звернулися з депутатським запитом до Прем'єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Генерального прокурора України, голови Львівської обласної державної адміністрації, в якому просять перевірити факти зловживання владою, корупційних діянь з боку керівників Дрогобицької міської ради під час проведення тендеру на закупівлю сміттєвозів.

Коментарі (31) | Переглядів: 4469

Детальніше...
 
Дрогобицький суд VS свобода слова Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анастасія Коваль   
27.03.2012
Історія з казкою про азійсько-дрогобицьке королівство набуває все більш цікавого розвитку, оскільки після її публікації один чоловік, котрий, з якогось дива, впізнав себе в казковому герої, подав позови про відшкодування завданої моральної шкоди (яку оцінив у 50 000 грн.) до газети "Гомін Галичини" та до шеф-редактора сайту "Дрогобич Інфо" Федиса М.Б.

28.03.12 о 14:30 за адресою вул. Лесі Українки, 32, каб. 3 розпочнеться судове засідання. Запрошуємо всіх колег-журналістів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (75) | Переглядів: 7168

Детальніше...
 
Через 50 років Дрогобич перетвориться в селище Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Ігоря Куруса   
27.03.2012
Робота Завершенню першого етапу реалізації стратегії розвитку краю був присвячений круглий стіл, який пройшов у тижневику "Каменярі". Висновки, озвучені ініціатором розробки документу, головним редактором "Каменярів" Ігорем Курусом, були несподіваними: найсумніша перспектива в Дрогобича та Борислава, найоптимістичніше майбутнє в сіл.

Коментарі (27) | Переглядів: 3349

Детальніше...
 
Йдемо на прийом до міського голови і депутатів! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ірина Морар   
26.03.2012
РатушаЧи є діяльність Дрогобицької міської ради прозорою, відкритою і підзвітною? Про це йшла мова під час прес-конференції, яку провели 22 березня члени Коаліції громадських організацій міста Дрогобича, які з листопада 2011 р. по лютий 2012 р. проводили кампанію громадського контролю "Публічна влада – активна громада". Вступним словом прес-конференцію відкрила гість зі Львова, представник Громадянської мережі ОПОРА Ірина Швець. Вона познайомила присутніх із засадами громадського контролю, який, за її словами, є порівняно новою для України формою громадської активності і передбачає активне спостереження громадянами за тими, хто від нашого імені і за рахунок наших податків управляє містом. В основу спостереження покладено три принципи – прозорості, відкритості і підзвітності.

Коментарі (11) | Переглядів: 2941

Детальніше...
 
Проблеми маршруту №10 Надрукувати
Новини
25.03.2012
АвтоНововведення стосовно маршруток можна вважати одним із найвдаліших проектів нашої влади. Центр міста Дрогобича вдалося розвантажити. Загалом, ситуація краща ніж у Львові. Але є одне "але" – проблема з маршрутом №10 на вулиці Є. Коновальця. Раніше кінцева зупинка була поблизу пошти, тепер кінцевою зупинкою є магазин "ІВА".

Коментарі (19) | Переглядів: 3174

Детальніше...
 
Фінансова перевірка у Михайлевичах проводилась у майбутньому? Надрукувати
Новини
24.03.2012
Михайлевичі На електронну пошту редакції надіслали електронну копію довідки про перевірку фактів, наведених у листі мешканців села Михайлевич Дрогобицького району. Перевірку розпочато і завершено 26 вересня 2011 року, хоча у довідці згадується і 27 і 28 вересня того ж року.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 3831

Детальніше...
 
Конкурс дитячих малюнків на тему збереження довкілля "Будь природі другом!" Надрукувати
Новини
23.03.2012
Діти Організатори конкурсу: Ігор Шимко – директор Дрогобицької дитячої художньої школи; Ігор Курус – член Національної комісії України з питань суспільної моралі, керівник Національного проекту "Відкритий світ", головний редактор тижневика "Каменярі" м. Дрогобич.

Коментарі (3) | Переглядів: 13085

Детальніше...
 
Театральне правосуддя Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.03.2012
Земля У Дрогобичі між студентським профілакторієм університету та театром лежить ласий шматок землі в майже п’ять тисяч квадратних метрів, за який розгорілася справжня війна. Тут розташовані три гаражі та земельна ділянка, якою до недавнього часу володіла понад сорок років 76-річна власниця. Тепер, схоже, гаражі знесуть, а нещасна жінка залишиться без засобів до існування. Натомість ласий шматок землі має перейти театру. Злі язики подейкують, що тут хтось хоче звести фешенебельний будинок, а за цією оборудкою буцімто стоїть дрогобичанин, міністр культури Михайло Кулиняк.

Коментарі (9) | Переглядів: 2594

Детальніше...
 
Обережно, робота! Надрукувати
Новини
Написав(ла) "Дрогобицька газета"   
18.03.2012
ЦиганНаше місто так і рясніє оголошеннями "Стоп! Робота", "Робота для молоді", "Робота, 150 грн. за день". А ми ще говоримо про тотальну кризу зайнятості… Працедавці нібито пропонують пристойну оплату праці і безліч вакансій: від начальника відділу до секретаря.

Коментарі (36) | Переглядів: 10781

Детальніше...
 
Архітектурна корупція чи корупційна архітектура? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Володимир Ключак, "Трускавецький вісник"   
18.03.2012
ХатаЧетверте за порядком засідання Дискусійного клубу в Дрогобичі можна назвати найбільш вдалим. Адже тема і актуальна, і така, що може об’єднати владу та опозицію – "Проблеми збереження історико-архітектурної спадщини Дрогобиччини". Цього разу влада не проігнорувала засідання, варто назвати присутність хоча б гостей зі Львова – двох заступників начальника управління архітектури та містобудування Львівської обласної державної адміністрації Андрія Левика та Романа Онишка. Дрогобич представляла головний спеціаліст із питань збереження культурної та архітектурної спадщини відділу культури Дрогобицької міської ради Галина Луцька. Був запрошений і головний архітектор Трускавця Олександр Грищенко, та він не зміг прибути, бо був на лижах.

Коментарі (8) | Переглядів: 3124

Детальніше...
 
Роботодавці обдурють дрогобичан Надрукувати
Новини
Написав(ла) читач Ігор   
16.03.2012
Робота Доброго дня, редакціє "Дрогобич Інфо". Пишу до Вас з великим проханням: неодноразово нагадувалось, що одна з дрогобицьких газет друкує оголошення, вакансії на рахунок роботи. Деякі з роботодавців замість правдивих даних подають у оголошеннях просто-напросто фальш. Один номер ми всі пам'ятаємо - компанія, що знаходиться на вул. Самбірській, де обіцяють величеньку зарплатню. А тепер оголошення "Київ, зарплата 450 грн. у день, сортування тортів, туалетного паперу і т.д.".

Коментарі (10) | Переглядів: 3964

Детальніше...
 
У сім'ї вольній, новій… Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
14.03.2012
Шевченко Громадська організація "Віра та справедливість" спільно з МО "Просвіта" та Центром душпастирства молоді УГКЦ 3 березня започаткували міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка і Лесі Українки. Фінал конкурсу – 29 березня о 15.00 год. у Центрі душпастирства молоді (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1).

Коментарі (7) | Переглядів: 1856

Детальніше...
 
Стебничани оцінили звіт Задорожного Надрукувати
Новини
Написав(ла) Лариса Веклюк, стебничанка   
13.03.2012
ЗадорожнійНа минулій неділі у мою поштову скриньку потрапила листівка, яка називається "Звіт депутата Львівської обласної ради (ВО "Свобода") Михайла Задорожного за рік діяльності". Я з цікавістю його почитала і була вражена. У першому ж абзаці стало зрозуміло, хто причетний до усіх наших найбільших бід у зруйнованій промисловості, водопостачанні і дорогах. Виявляється наш земляк, Михайло Задорожний!

Коментарі (91) | Переглядів: 3862

Детальніше...
 
Всього 501 - 520 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)