Ігор Курус викриває логіку ворогів України Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
04.07.2012
КурусІгор Курус з під стін Українського дому повідомив, що демократичні сили України зараз намагаються виробити спільний план для нейтралізації прийнятого вчора закону про мови. Зараз під стінами Українського дому пікетувальники сподіваються, що Литвин таки не підпише цей антиукраїнський закон.

Оновлено 05.07.12 о 16:30, додано фото.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 3653

Детальніше...
 
Окупанти посягнули на найсвятіше - мову! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
04.07.2012
Вишиванка3 липня 2012 року 248 народних депутатів Верховної ради України скоїли масовий злочин проти України, української мови та волі українського народу шляхом прийняття Закону "Про засади мовної політики", що суперечить регламенту Верховної Ради.

Коментарі (11) | Переглядів: 2173

Детальніше...
 
Олег Баган – лауреат премії імені Степана Бандери Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
02.07.2012
Публіцист30 червня у Львові на урочистій академії з нагоди 71-ої річниці проголошення Акта відновлення української держави відбулося нагородження перших лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери, заснованої Львівською обласною радою.

Коментарі (5) | Переглядів: 2394

Детальніше...
 
"Підводні течії" банківського кредитування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олесь Рупінський, газета "Дрогінфо"   
30.06.2012
ГрошіУ даному матеріалі хотілося б зупинитись на проблемному, болючому та спірному питанні – відносинах позичальника та банка, їх юридичній канві, огляду практики та способів виходу з кредитного лабіринту. Маючи таку "правову" державу як у нас, ми дійшли до того, що начебто партнерські правовідносини за своєю суттю далеко не такі. Гроші, шантаж та залякування зробили свою справу, хоча, як відомо, з будь-якої ситуації можна знайти вихід – про що ми і поговоримо сьогодні.

Коментарі (9) | Переглядів: 4249

Детальніше...
 
Дрогобич не має доріг і стадіону, але має Віру Байсу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Оксана Каспрук, Наталя Барабаш, газета "Дрогінфо"   
29.06.2012
Ратуша 1991 рік – повітря просякнуте духом незалежності та глибокого патріотизму. Радянську владу женуть "поганою мітлою", бо на зміну їй має прийти нова – демократична, патріотична і, головне, українська влада, яка має зробити Дрогобич процвітаючим містом. У лавах тих, хто проганятиме привид комунізму із рідного міста буде Віра Іванівна Байса. Це буде початок її шляху на політичній арені.

Коментарі (20) | Переглядів: 4271

Детальніше...
 
Гориславський закликає облраду закупити з держсубвенції медобладнання для онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів   
29.06.2012
Партія регіонівГолова Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський закликає Львівську обласну раду використати кошти державної субвенції, передбачені на закупівлю медичного обладнання, для оновлення медичної бази Дрогобицького онкодиспансеру.

Коментарі (19) | Переглядів: 2385

Детальніше...
 
І знову багаті стануть ще багатшими, а бідні – усе біднішими Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
22.06.2012
МенеджерУ одній із публікацій інтернет-видання "Droginfo" повідомлялося про баталії на промисловому ринку, що вирують на П. Орлика. Було опубліковано точку зору підприємців, котрих через спорудження нового критого торгівельного комплексу адміністрація ринку просто зобов’язана переселити на новий торгівельний майданчик, що знаходиться навпроти ринку "Чагарі". Хоча більшість з них виступають проти такого рішення, мотивуючи, що туди ніхто з покупців не ходитиме і торгівля просто зійде нанівець.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото і проект торгового комплексу)

Коментарі (27) | Переглядів: 5932

Детальніше...
 
У Дрогобичі День молоді і День Конституції святкуватимуть одночасно Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
22.06.2012
Ратуша У Дрогобичі міська влада вирішила провести святкування Дня молоді і Дня Конституції 24 червня. З таким рішенням не погоджується голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, депутат міської ради Михало Ваврин. На оперативній нараді в Ратуші він зауважив, що ці свята мають різний статус.

Коментарі (9) | Переглядів: 4414

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться Загальноєпархіальна нічна піша проща родин мігрантів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іванна Рижан   
18.06.2012
Церква Пасторально-місійний відділ УГКЦ, референтура у справах мігрантів та іммігрантів Самбірсько-Дрогобицької єпархії та БФ "Карітас" СДЄ УГКЦ запрошують родини мігрантів та всіх охочих на Загальноєпархіальну нічну пішу прощу Дрогобич-Грушів, яка відбудеться 23-24 червня.

Коментарі (6) | Переглядів: 2334

Детальніше...
 
Автостоянка чи овочева база? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
14.06.2012
Автомобіль Якщо ви їдете вулицею Трускавецькою у Дрогобичі й повернете у бік нафтопереробного заводу, а потім звернете наліво в напрямку водоканалу, то неодмінно побачите обнесену парканом територію, на якій гуртом торгують овочами та фруктами. Принаймні, так стверджує напис.

Коментарі (5) | Переглядів: 3208

Детальніше...
 
У Дрогобичі хочуть підвищити тарифи на послуги ЖЕО Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
12.06.2012
Ратуша 20 червня о десятій годині в Дрогобичі в приміщенні сесійної зали проведуть громадські слухання щодо підняття тарифів з утримання будинків і прибудинкової території. Можновладці доводитимуть причини та необхідність зміни тарифів та приведення їх до так званого економічно обгрунтованого рівня. Говоритимуть і про структуру тарифу для кожного будинку зокрема. Акцент буде зроблено на періодичності та терміну надання послуг. Влада просить надавати свої пропозиції.

Коментарі (20) | Переглядів: 3373

Детальніше...
 
КОД засідатиме спільно із владою Дрогобиччини Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
11.06.2012
Люди Запрошуємо Вас відвідати спільне засідання Координаційної Ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини та Комітету Опору Диктатурі, влади міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Дрогобицького району, яке відбудеться 12 червня 2012 року о 18 годині у приміщенні Будинку Вчителя.

Коментарі (3) | Переглядів: 1954

Детальніше...
 
Україна – не колонія Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Об’єднаної опозиції "За Батьківщину"   
08.06.2012
Рада 4 червня біля пам’ятника Кобзареві у Дрогобичі мешканці міста, активісти міських організацій політичних партій "ВО "Батьківщина", "Народного Руху України" та інших політичних сил зібрались для того, щоб взяти участь у поїздці до Києва на акцію протесту. Дрогобичани, разом із представниками усіх куточків України, вимагали у влади захисту української мови. Акція відбулась у зв’язку з внесенням до Верховної Ради законопроекту Ківалова-Колесніченка "Про функціонування мов в Україні", яким передбачається фактичне надання російській мові статусу другої державної. У протесті взяло участь більше сотні наших краян.

Коментарі (15) | Переглядів: 2221

Детальніше...
 
Подяка начальникові від церкви Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області   
07.06.2012
ЦеркваУкраїнська Греко-католицька церква Самбірсько-Дрогобицької Єпархії висловлює щиру подяку начальнику Дрогобицького міського відділу підполковнику міліції Андрію Біласу за сприяння і надану допомогу в організації та проведенні ювілейної Велопрощі, що відбулася 25-26 травня 2012року.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2454

Детальніше...
 
Дрогобичани проти двомовності: перші випробування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Валерій Мельник   
06.06.2012
Рада4 червня, за ініціативи головного редактора тижневика "Каменярі" Ігоря Куруса, до Києва відбула група людей на підтримку української мови. Відстоювати солов’їну до столиці вирушили люди різного віку, статі та політичних поглядів. Михайло Ваврин – член ВО "Батьківщина", донедавна голова міської організації партії, Володимир Стецівка – член КУНу, Святослав Сурма – голова Громадської організації "Небайдужі дрогобичани", Василь Яворський – член молодіжної організації "Янгсол".

Коментарі (30) | Переглядів: 2361

Детальніше...
 
Зелені свята в НК "EUPHORIA" Надрукувати
Новини
03.06.2012
Вечірка "DI ZON" представляє... Сьогодні всі святкуватимуть Зелені свята. А Ви придумали, як їх святкувати будете Ви? Більшість кажуть, що святкуватимуть на природі, якщо погода дозволить. Але нам погода не завадить ніколи, адже сьогодні, 3 червня, відбудеться мега-вечірка тижня "GREEN PARTY" у нічному клубі "EUPHORIA".

Коментарі (5) | Переглядів: 3110

Детальніше...
 
Українська мова потребує твоєї підтримки! Надрукувати
Новини
02.06.2012
ВишивкаГазета "Каменярі" організовує поїздку на всеукраїнський мітинг на підтримку української мови до міста Києва.
Виїзд у понеділок о 17:00.
Прибуття в Київ у вівторок о 9:00.
Плануємо повернутись у вівторок ввечері.

Коментарі (5) | Переглядів: 1994

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться акція на підтримку української мови Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
01.06.2012
Друга мова2 червня о 12:00 у місті Дрогобичі відбудеться акція "Врятуй свою мову", спрямована проти українофобського Законопроекту Колєсніченка-Ківалова "Про засади державної мовної політики", який фактично загрожує повному витісненню нашої мови зі східних та південних теренів України, зробивши її маргінальною у кількох західних областях. Організатори акції закликають усіх людей, яким небайдуже, яку мову будуть вважати рідною їхні нащадки, прийти, приєднатись до акції і відстояти рідну мову, коріння та традиції.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (13) | Переглядів: 2662

Детальніше...
 
Історія дрогобицького туризму Надрукувати
Новини
Написав(ла) Віталій Петлін   
01.06.2012
Земля Історія дрогобицького туризму налічує багато років. Можна напевно віднести початок його до часів нашого великого земляка І.Я.Франка, який у 1883 р. організував "Кружок етнографічно-статистичний для студіювання життя і світогляду народу", згодом "Кружок для устроювання мандрівок по нашім краю". Приблизно в ті самі роки створилося Галицьке Товариство Татр (Galicyjskie Towarzystwo Tatrzańskie), згодом, Польське Товариство Татр (Polskie Towarzystwo Tatrzańskie), з діяльністю якого пов’язане мало відоме широкому загалу ім΄я Станіслава Гронського. Дрогобичанин за походженням, він у 30-40-х роках минулого століття здійснив чимало сходжень у Татрах, Бескидах, Альпах, та навіть у Африці. Сподіваюсь, що біографія цього видатного дрогобичанина ще чекає свого дослідника, а може хтось знайомий із нею і висвітлить свій погляд на цю постать на шпальтах нашого сайту.

Коментарі (5) | Переглядів: 3411

Детальніше...
 
Летюча праска – аргумент для гречкодавців Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- та відеоматеріалів   
26.05.2012
ПраскаЕмблемою восьмого засідання Дискусійного клубу, що відбувся у четвер, 24 травня може послужити… старовинна чавунна праска. Вже вкотре голова Дискусійного клубу Анатолій Власюк наголосив присутнім, що це – неполітичний клуб, права учасників якого є рівними, тож слід усім дотримуватися толерантності і взаємоповаги. Особи, які порушуватимуть промови виступаючих чи взагалі порядок, можуть отримати за свою поведінку стусана важкою праскою, яка лежала в той час на столі Анатолія Васильовича. І хоч цей аргумент виявився звичайним жартом, цього дня присутніми обговорювалися два актуальні питання: висунення кандидатів у депутати та завади легалізації робочих місць на Галичині.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото і 6 відео)

Коментарі (10) | Переглядів: 2492

Детальніше...
 
Всього 461 - 480 з 760
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3604 дні)