І знову багаті стануть ще багатшими, а бідні – усе біднішими Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
22.06.2012
МенеджерУ одній із публікацій інтернет-видання "Droginfo" повідомлялося про баталії на промисловому ринку, що вирують на П. Орлика. Було опубліковано точку зору підприємців, котрих через спорудження нового критого торгівельного комплексу адміністрація ринку просто зобов’язана переселити на новий торгівельний майданчик, що знаходиться навпроти ринку "Чагарі". Хоча більшість з них виступають проти такого рішення, мотивуючи, що туди ніхто з покупців не ходитиме і торгівля просто зійде нанівець.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото і проект торгового комплексу)

Коментарі (27) | Переглядів: 5873

Детальніше...
 
У Дрогобичі День молоді і День Конституції святкуватимуть одночасно Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
22.06.2012
Ратуша У Дрогобичі міська влада вирішила провести святкування Дня молоді і Дня Конституції 24 червня. З таким рішенням не погоджується голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, депутат міської ради Михало Ваврин. На оперативній нараді в Ратуші він зауважив, що ці свята мають різний статус.

Коментарі (9) | Переглядів: 4370

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться Загальноєпархіальна нічна піша проща родин мігрантів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іванна Рижан   
18.06.2012
Церква Пасторально-місійний відділ УГКЦ, референтура у справах мігрантів та іммігрантів Самбірсько-Дрогобицької єпархії та БФ "Карітас" СДЄ УГКЦ запрошують родини мігрантів та всіх охочих на Загальноєпархіальну нічну пішу прощу Дрогобич-Грушів, яка відбудеться 23-24 червня.

Коментарі (6) | Переглядів: 2287

Детальніше...
 
Автостоянка чи овочева база? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
14.06.2012
Автомобіль Якщо ви їдете вулицею Трускавецькою у Дрогобичі й повернете у бік нафтопереробного заводу, а потім звернете наліво в напрямку водоканалу, то неодмінно побачите обнесену парканом територію, на якій гуртом торгують овочами та фруктами. Принаймні, так стверджує напис.

Коментарі (5) | Переглядів: 3160

Детальніше...
 
У Дрогобичі хочуть підвищити тарифи на послуги ЖЕО Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
12.06.2012
Ратуша 20 червня о десятій годині в Дрогобичі в приміщенні сесійної зали проведуть громадські слухання щодо підняття тарифів з утримання будинків і прибудинкової території. Можновладці доводитимуть причини та необхідність зміни тарифів та приведення їх до так званого економічно обгрунтованого рівня. Говоритимуть і про структуру тарифу для кожного будинку зокрема. Акцент буде зроблено на періодичності та терміну надання послуг. Влада просить надавати свої пропозиції.

Коментарі (20) | Переглядів: 3333

Детальніше...
 
КОД засідатиме спільно із владою Дрогобиччини Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
11.06.2012
Люди Запрошуємо Вас відвідати спільне засідання Координаційної Ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини та Комітету Опору Диктатурі, влади міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Дрогобицького району, яке відбудеться 12 червня 2012 року о 18 годині у приміщенні Будинку Вчителя.

Коментарі (3) | Переглядів: 1913

Детальніше...
 
Україна – не колонія Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Об’єднаної опозиції "За Батьківщину"   
08.06.2012
Рада 4 червня біля пам’ятника Кобзареві у Дрогобичі мешканці міста, активісти міських організацій політичних партій "ВО "Батьківщина", "Народного Руху України" та інших політичних сил зібрались для того, щоб взяти участь у поїздці до Києва на акцію протесту. Дрогобичани, разом із представниками усіх куточків України, вимагали у влади захисту української мови. Акція відбулась у зв’язку з внесенням до Верховної Ради законопроекту Ківалова-Колесніченка "Про функціонування мов в Україні", яким передбачається фактичне надання російській мові статусу другої державної. У протесті взяло участь більше сотні наших краян.

Коментарі (15) | Переглядів: 2188

Детальніше...
 
Подяка начальникові від церкви Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області   
07.06.2012
ЦеркваУкраїнська Греко-католицька церква Самбірсько-Дрогобицької Єпархії висловлює щиру подяку начальнику Дрогобицького міського відділу підполковнику міліції Андрію Біласу за сприяння і надану допомогу в організації та проведенні ювілейної Велопрощі, що відбулася 25-26 травня 2012року.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2421

Детальніше...
 
Дрогобичани проти двомовності: перші випробування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Валерій Мельник   
06.06.2012
Рада4 червня, за ініціативи головного редактора тижневика "Каменярі" Ігоря Куруса, до Києва відбула група людей на підтримку української мови. Відстоювати солов’їну до столиці вирушили люди різного віку, статі та політичних поглядів. Михайло Ваврин – член ВО "Батьківщина", донедавна голова міської організації партії, Володимир Стецівка – член КУНу, Святослав Сурма – голова Громадської організації "Небайдужі дрогобичани", Василь Яворський – член молодіжної організації "Янгсол".

Коментарі (30) | Переглядів: 2328

Детальніше...
 
Зелені свята в НК "EUPHORIA" Надрукувати
Новини
03.06.2012
Вечірка "DI ZON" представляє... Сьогодні всі святкуватимуть Зелені свята. А Ви придумали, як їх святкувати будете Ви? Більшість кажуть, що святкуватимуть на природі, якщо погода дозволить. Але нам погода не завадить ніколи, адже сьогодні, 3 червня, відбудеться мега-вечірка тижня "GREEN PARTY" у нічному клубі "EUPHORIA".

Коментарі (5) | Переглядів: 3070

Детальніше...
 
Українська мова потребує твоєї підтримки! Надрукувати
Новини
02.06.2012
ВишивкаГазета "Каменярі" організовує поїздку на всеукраїнський мітинг на підтримку української мови до міста Києва.
Виїзд у понеділок о 17:00.
Прибуття в Київ у вівторок о 9:00.
Плануємо повернутись у вівторок ввечері.

Коментарі (5) | Переглядів: 1949

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться акція на підтримку української мови Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Дукас   
01.06.2012
Друга мова2 червня о 12:00 у місті Дрогобичі відбудеться акція "Врятуй свою мову", спрямована проти українофобського Законопроекту Колєсніченка-Ківалова "Про засади державної мовної політики", який фактично загрожує повному витісненню нашої мови зі східних та південних теренів України, зробивши її маргінальною у кількох західних областях. Організатори акції закликають усіх людей, яким небайдуже, яку мову будуть вважати рідною їхні нащадки, прийти, приєднатись до акції і відстояти рідну мову, коріння та традиції.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (13) | Переглядів: 2624

Детальніше...
 
Історія дрогобицького туризму Надрукувати
Новини
Написав(ла) Віталій Петлін   
01.06.2012
Земля Історія дрогобицького туризму налічує багато років. Можна напевно віднести початок його до часів нашого великого земляка І.Я.Франка, який у 1883 р. організував "Кружок етнографічно-статистичний для студіювання життя і світогляду народу", згодом "Кружок для устроювання мандрівок по нашім краю". Приблизно в ті самі роки створилося Галицьке Товариство Татр (Galicyjskie Towarzystwo Tatrzańskie), згодом, Польське Товариство Татр (Polskie Towarzystwo Tatrzańskie), з діяльністю якого пов’язане мало відоме широкому загалу ім΄я Станіслава Гронського. Дрогобичанин за походженням, він у 30-40-х роках минулого століття здійснив чимало сходжень у Татрах, Бескидах, Альпах, та навіть у Африці. Сподіваюсь, що біографія цього видатного дрогобичанина ще чекає свого дослідника, а може хтось знайомий із нею і висвітлить свій погляд на цю постать на шпальтах нашого сайту.

Коментарі (5) | Переглядів: 3350

Детальніше...
 
Летюча праска – аргумент для гречкодавців Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- та відеоматеріалів   
26.05.2012
ПраскаЕмблемою восьмого засідання Дискусійного клубу, що відбувся у четвер, 24 травня може послужити… старовинна чавунна праска. Вже вкотре голова Дискусійного клубу Анатолій Власюк наголосив присутнім, що це – неполітичний клуб, права учасників якого є рівними, тож слід усім дотримуватися толерантності і взаємоповаги. Особи, які порушуватимуть промови виступаючих чи взагалі порядок, можуть отримати за свою поведінку стусана важкою праскою, яка лежала в той час на столі Анатолія Васильовича. І хоч цей аргумент виявився звичайним жартом, цього дня присутніми обговорювалися два актуальні питання: висунення кандидатів у депутати та завади легалізації робочих місць на Галичині.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото і 6 відео)

Коментарі (10) | Переглядів: 2438

Детальніше...
 
Сергій Гориславський закликає дрогобичан разом допомогти міській лазні Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів   
25.05.2012
Відвідувачі Дрогобицької міської комунальної лазні, стурбовані її незадовільним станом, звернулися з колективною заявою до депутата Дрогобицької міської ради, голови Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергія Гориславського з проханням допомогти закладу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 3715

Детальніше...
 
Звернення від МБФ "Подих життя" до представників бізнес-структур Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Любов Павлова   
23.05.2012
Подих життяВельмишановні добродії, МБФ "Подих життя" звертається до Вас із пропозицією співпраці.

До Міжнародного Благодійного Фонду "Подих життя" надійшов лист від керівництва дитячої міської лікарні м. Дрогобич з проханням сприяти оновленню матеріально-технічної бази відділення дітей старшого віку, а саме найнеобхідніших речей для підтримання належного санітарно-гігієнічного стану в лікарні - засобів гігієни та побутової хімії, комплектів постільної білизни, господарських товарів та ін. (Листи-звернення від головного лікаря дитячої міської клінічної лікарні м. Дрогобич додаються).

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (3) | Переглядів: 2647

Детальніше...
 
Завтра відбудеться свято краси у ДДПУ ім. І. Франка Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній – заступник голови профкому студентів   
21.05.2012
ДДПУ Тривалий час підготовки, виснажувальні репетиції, заклопотані дівчата, кипить робота в оргкомітеті… – саме так триває підготовка до найфеєричнішого конкурсу в університеті – "Красуня Університету - 2012".

Коментарі (28) | Переглядів: 3668

Детальніше...
 
Міцна сім’я - щаслива нація Надрукувати
Новини
Написав(ла) Леся Ясюра   
16.05.2012
Діти Під таким девізом у Дрогобичі у рамках Державної програми "Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 р." з 14.05.2012 р. по 20.05.2012 р. проходить Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Коментарі (7) | Переглядів: 4457

Детальніше...
 
Не пропустімо "Вишиванка-фест" у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ольга Козар, МГО "Молодіжний прорив"   
15.05.2012
Вишивка Сила людей в їхній єдності, згуртованості та вірі. Наша держава - наші думки, наші діяння. Тому сьогодні ми прагнемо донести до вас, що українська культура жива, що українські традиції ще не вичерпали себе. Їхнє відтворення сьогодні, нам як ніколи потрібне. І саме українська вишивка є одним із елементів української самобутності.

Коментарі (25) | Переглядів: 2970

Детальніше...
 
Відродження традицій українського іконописання у Дрогобичі Надрукувати
Новини
Написав(ла) о.Михайло Олійник   
10.05.2012
ЦеркваПри Дрогобицькому Інституті Пресвятої Трійці відкрито факультет Церковного мистецтва. Сьогоднішнє українське суспільство, як ніколи, потребує допомоги і духовного пробудження. Повернення до своїх духовних основ неможливе без знання власного культурного та духовного коріння. Невід’ємною і найважливішою складовою нашої духовної спадщини є церковна культура і, зокрема, іконопис.

Коментарі (4) | Переглядів: 3670

Детальніше...
 
Всього 461 - 480 з 754
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)