Заява щодо ситуації після ухвалення у другому читанні законопроекту про мови Надрукувати
Новини
Написав(ла) Об’єднана опозиція   
11.07.2012
Верховна Рада3 липня 2012 року Верховна Рада України віроломно, всупереч волі української нації, ігноруючи позицію багатьох громад нашої держави, у тому числі й Дрогобицької громади, всупереч Конституції України, нехтуючи парламентські процедури та регламент, без обговорення поправок, з голосу, обманним шляхом вороги українського народу, які окупували парламент і від імені найвищого законодавчого органу держави творять беззаконня, проголосували за законопроект "Про засади державної мовної політики", який фактично узаконює наступ на українську мову як єдину державну.

Коментарі (6) | Переглядів: 1951

Детальніше...
 
Відкриття Меморіалу у дворі колишньої тюрми управління МГБ СРСР Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олег Бісик   
10.07.2012
ЦвинтарНа Львівщині, у стародавньому місті Дрогобич, за участі владики Ярослава єпископа Самбірсько-Дрогобицького і духовенства міста відкриють Меморіалу у дворі колишньої тюрми управління МГБ СРСР Дрогобицької області у Дрогобичі на вул. Стрийській 3 ("Тюрма на Стрийській"), де у часи Другої світової війни розстрілювали ув’язнених.

Коментарі (9) | Переглядів: 2515

Детальніше...
 
Сарафим Софія – Міні Міс Талант України 2012 Надрукувати
Новини
Написав(ла) Галина Мачишин   
07.07.2012
Міні МісНа березі Чорного моря в місті Алушта 20-24 червня проходив Всеукраїнський дитячий творчий конкурс "Міні Міс & Mіні Містер України-2012". Гала-шоу відбулося 24 червня на великій сцені на березі Чорного моря в м. Алушта.

(натисніть на фото для перегляду, всього 11 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 3772

Детальніше...
 
Ігор Курус викриває логіку ворогів України Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тижневик "Каменярі"   
04.07.2012
КурусІгор Курус з під стін Українського дому повідомив, що демократичні сили України зараз намагаються виробити спільний план для нейтралізації прийнятого вчора закону про мови. Зараз під стінами Українського дому пікетувальники сподіваються, що Литвин таки не підпише цей антиукраїнський закон.

Оновлено 05.07.12 о 16:30, додано фото.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 3751

Детальніше...
 
Окупанти посягнули на найсвятіше - мову! Надрукувати
Новини
Написав(ла) Зеновій Квасній   
04.07.2012
Вишиванка3 липня 2012 року 248 народних депутатів Верховної ради України скоїли масовий злочин проти України, української мови та волі українського народу шляхом прийняття Закону "Про засади мовної політики", що суперечить регламенту Верховної Ради.

Коментарі (11) | Переглядів: 2254

Детальніше...
 
Олег Баган – лауреат премії імені Степана Бандери Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
02.07.2012
Публіцист30 червня у Львові на урочистій академії з нагоди 71-ої річниці проголошення Акта відновлення української держави відбулося нагородження перших лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери, заснованої Львівською обласною радою.

Коментарі (5) | Переглядів: 2502

Детальніше...
 
"Підводні течії" банківського кредитування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Олесь Рупінський, газета "Дрогінфо"   
30.06.2012
ГрошіУ даному матеріалі хотілося б зупинитись на проблемному, болючому та спірному питанні – відносинах позичальника та банка, їх юридичній канві, огляду практики та способів виходу з кредитного лабіринту. Маючи таку "правову" державу як у нас, ми дійшли до того, що начебто партнерські правовідносини за своєю суттю далеко не такі. Гроші, шантаж та залякування зробили свою справу, хоча, як відомо, з будь-якої ситуації можна знайти вихід – про що ми і поговоримо сьогодні.

Коментарі (9) | Переглядів: 4343

Детальніше...
 
Дрогобич не має доріг і стадіону, але має Віру Байсу Надрукувати
Новини
Написав(ла) Оксана Каспрук, Наталя Барабаш, газета "Дрогінфо"   
29.06.2012
Ратуша 1991 рік – повітря просякнуте духом незалежності та глибокого патріотизму. Радянську владу женуть "поганою мітлою", бо на зміну їй має прийти нова – демократична, патріотична і, головне, українська влада, яка має зробити Дрогобич процвітаючим містом. У лавах тих, хто проганятиме привид комунізму із рідного міста буде Віра Іванівна Байса. Це буде початок її шляху на політичній арені.

Коментарі (20) | Переглядів: 4359

Детальніше...
 
Гориславський закликає облраду закупити з держсубвенції медобладнання для онкодиспансеру Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів   
29.06.2012
Партія регіонівГолова Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський закликає Львівську обласну раду використати кошти державної субвенції, передбачені на закупівлю медичного обладнання, для оновлення медичної бази Дрогобицького онкодиспансеру.

Коментарі (19) | Переглядів: 2490

Детальніше...
 
І знову багаті стануть ще багатшими, а бідні – усе біднішими Надрукувати
Новини
Написав(ла) Вікторія Лишик   
22.06.2012
МенеджерУ одній із публікацій інтернет-видання "Droginfo" повідомлялося про баталії на промисловому ринку, що вирують на П. Орлика. Було опубліковано точку зору підприємців, котрих через спорудження нового критого торгівельного комплексу адміністрація ринку просто зобов’язана переселити на новий торгівельний майданчик, що знаходиться навпроти ринку "Чагарі". Хоча більшість з них виступають проти такого рішення, мотивуючи, що туди ніхто з покупців не ходитиме і торгівля просто зійде нанівець.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото і проект торгового комплексу)

Коментарі (27) | Переглядів: 6066

Детальніше...
 
У Дрогобичі День молоді і День Конституції святкуватимуть одночасно Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іван Тихий   
22.06.2012
Ратуша У Дрогобичі міська влада вирішила провести святкування Дня молоді і Дня Конституції 24 червня. З таким рішенням не погоджується голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, депутат міської ради Михало Ваврин. На оперативній нараді в Ратуші він зауважив, що ці свята мають різний статус.

Коментарі (9) | Переглядів: 4556

Детальніше...
 
У Дрогобичі відбудеться Загальноєпархіальна нічна піша проща родин мігрантів Надрукувати
Новини
Написав(ла) Іванна Рижан   
18.06.2012
Церква Пасторально-місійний відділ УГКЦ, референтура у справах мігрантів та іммігрантів Самбірсько-Дрогобицької єпархії та БФ "Карітас" СДЄ УГКЦ запрошують родини мігрантів та всіх охочих на Загальноєпархіальну нічну пішу прощу Дрогобич-Грушів, яка відбудеться 23-24 червня.

Коментарі (6) | Переглядів: 2457

Детальніше...
 
Автостоянка чи овочева база? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
14.06.2012
Автомобіль Якщо ви їдете вулицею Трускавецькою у Дрогобичі й повернете у бік нафтопереробного заводу, а потім звернете наліво в напрямку водоканалу, то неодмінно побачите обнесену парканом територію, на якій гуртом торгують овочами та фруктами. Принаймні, так стверджує напис.

Коментарі (5) | Переглядів: 3297

Детальніше...
 
У Дрогобичі хочуть підвищити тарифи на послуги ЖЕО Надрукувати
Новини
Написав(ла) Анатолій Власюк   
12.06.2012
Ратуша 20 червня о десятій годині в Дрогобичі в приміщенні сесійної зали проведуть громадські слухання щодо підняття тарифів з утримання будинків і прибудинкової території. Можновладці доводитимуть причини та необхідність зміни тарифів та приведення їх до так званого економічно обгрунтованого рівня. Говоритимуть і про структуру тарифу для кожного будинку зокрема. Акцент буде зроблено на періодичності та терміну надання послуг. Влада просить надавати свої пропозиції.

Коментарі (20) | Переглядів: 3461

Детальніше...
 
КОД засідатиме спільно із владою Дрогобиччини Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Ваврин   
11.06.2012
Люди Запрошуємо Вас відвідати спільне засідання Координаційної Ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини та Комітету Опору Диктатурі, влади міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Дрогобицького району, яке відбудеться 12 червня 2012 року о 18 годині у приміщенні Будинку Вчителя.

Коментарі (3) | Переглядів: 2034

Детальніше...
 
Україна – не колонія Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Об’єднаної опозиції "За Батьківщину"   
08.06.2012
Рада 4 червня біля пам’ятника Кобзареві у Дрогобичі мешканці міста, активісти міських організацій політичних партій "ВО "Батьківщина", "Народного Руху України" та інших політичних сил зібрались для того, щоб взяти участь у поїздці до Києва на акцію протесту. Дрогобичани, разом із представниками усіх куточків України, вимагали у влади захисту української мови. Акція відбулась у зв’язку з внесенням до Верховної Ради законопроекту Ківалова-Колесніченка "Про функціонування мов в Україні", яким передбачається фактичне надання російській мові статусу другої державної. У протесті взяло участь більше сотні наших краян.

Коментарі (15) | Переглядів: 2318

Детальніше...
 
Подяка начальникові від церкви Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області   
07.06.2012
ЦеркваУкраїнська Греко-католицька церква Самбірсько-Дрогобицької Єпархії висловлює щиру подяку начальнику Дрогобицького міського відділу підполковнику міліції Андрію Біласу за сприяння і надану допомогу в організації та проведенні ювілейної Велопрощі, що відбулася 25-26 травня 2012року.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2517

Детальніше...
 
Дрогобичани проти двомовності: перші випробування Надрукувати
Новини
Написав(ла) Валерій Мельник   
06.06.2012
Рада4 червня, за ініціативи головного редактора тижневика "Каменярі" Ігоря Куруса, до Києва відбула група людей на підтримку української мови. Відстоювати солов’їну до столиці вирушили люди різного віку, статі та політичних поглядів. Михайло Ваврин – член ВО "Батьківщина", донедавна голова міської організації партії, Володимир Стецівка – член КУНу, Святослав Сурма – голова Громадської організації "Небайдужі дрогобичани", Василь Яворський – член молодіжної організації "Янгсол".

Коментарі (30) | Переглядів: 2440

Детальніше...
 
Зелені свята в НК "EUPHORIA" Надрукувати
Новини
03.06.2012
Вечірка "DI ZON" представляє... Сьогодні всі святкуватимуть Зелені свята. А Ви придумали, як їх святкувати будете Ви? Більшість кажуть, що святкуватимуть на природі, якщо погода дозволить. Але нам погода не завадить ніколи, адже сьогодні, 3 червня, відбудеться мега-вечірка тижня "GREEN PARTY" у нічному клубі "EUPHORIA".

Коментарі (5) | Переглядів: 3209

Детальніше...
 
Українська мова потребує твоєї підтримки! Надрукувати
Новини
02.06.2012
ВишивкаГазета "Каменярі" організовує поїздку на всеукраїнський мітинг на підтримку української мови до міста Києва.
Виїзд у понеділок о 17:00.
Прибуття в Київ у вівторок о 9:00.
Плануємо повернутись у вівторок ввечері.

Коментарі (5) | Переглядів: 2083

Детальніше...
 
Всього 461 - 480 з 763
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)