16 грудня - останній день подання заяви на єдиний податок Надрукувати
Новини
Написав(ла) Інформаційно-комунікаційний сектор Дрогобицької ОДПІ   
11.12.2013
Податкова інспекція інформує населенняДіючі свідоцтва платника єдиного податку видані на безстроковий термін, тому підприємці та юридичні особи, які є на спрощеній системі, заяви не подають. Суб'єкти господарювання, які з 1 січня 2014 року переходять із загальної системи оподаткування на спрощену, заяву про застосування спрощеної системи оподаткування мають подати не пізніше 16 грудня 2013 року.

Коментарі (1) | Переглядів: 2141

Детальніше...
 
Коли подяка зігріває душу… Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
08.12.2013
У товаристві Надія був день подяки"Нехай мовчить той, хто дав,
і нехай говорить той, хто отримав
"
(Сервантес)

Нелегкі часи сьогодні доводиться переживати товариству захисту дітей-інвалідів "Надія" у Дрогобичі. Однак завдяки активній позиції керівника товариства Ірини Дзюрах, дружньої підтримки волонтерів та жертводавців можна впевнено сказати: "Надія" вистояла та продовжує свою діяльність. "День подяки", проведений 1 грудня у Дрогобичі – це акція милосердя нового формату, який вперше проведено не тільки у нашому місті, але, мабуть, і на теренах Західної України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 11 фото і 1 відео)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 6650

Детальніше...
 
Жорстокий розгін Євромайдану у Києві засудили у Дрогобичі Надрукувати
Новини
30.11.2013
На майдані у Києві розігнали демонстраціюСьогодні, 30 листопада, у Дрогобичі відбулося засідання міського страйкового комітету, на якому засуджено жорстокий розгін Євромайдану у Києві. Страйковий комітет вирішив скликати сьогодні о 16 годині на площі Ринок віче, на якому планується обговорити останні події в Києві і разом з громадою визначитись з подальшими діями.

Коментарі (39) | Переглядів: 3337

Детальніше...
 
Дрогобицькі міські депутати не зорганізувалися для виїзду до Києва Надрукувати
Новини
29.11.2013
Протести на ЄвромайданіУчора, 28 листопада, планувався виїзд депутатів Дрогобицької міської ради до Києва для участі в акціях на Євромайдані. Було замовлено автобус. Однак на поїздку записався лише один депутат.

Коментарі (50) | Переглядів: 3820

Детальніше...
 
Чому Романа Ілика немає на Майдані в Києві? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тарас Говірко   
27.11.2013
Роман Ілик не з'являється на ЄвромайданіВже третій день ми в Києві на Євромайдані. Коли виїжджали з Дрогобича, звернулись у кілька громадських приймалень народного депутата України Романа Ілика про допомогу в організації поїздки. Ситуація революційна і тому зрозуміло: Роман Романович у Києві. Штаб вимагає дисципліни. У вівторок зібрались з хлопцями на Європейській площі та й думаємо собі: зберемо всіх дрогобицьких в одну колону та з нашим депутатом з Дрогобиччини покажемо, чи є ще порох в порохівницях.

Коментарі (19) | Переглядів: 4737

Детальніше...
 
"Надія" запрошує! Надрукувати
Новини
Написав(ла) ДДТЗДІ "Надія"   
26.11.2013
Запрошення на благодійний вечір НадіїБлизько 650 мільйонів людей, що становить приблизно 10-15% населення планети, живуть з інвалідністю. Понад 20 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета – цілком очевидна: люди з фізичними або психічними вадами розвитку повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 4095

Детальніше...
 
Політична "болячка" Миколи Барана Надрукувати
Новини
Написав(ла) Віталій Петрівський   
18.11.2013
Микола Баран обдурив людейМине, напевно, ще багато часу, поки дрогобичани навчаться під час виборчих перегонів обирати людей, які перейматимуться інтересами дрогобицької громади не шляхом пафосних обіцянок, а реальними діями.

Коментарі (27) | Переглядів: 3131

Детальніше...
 
Міністерство освіти України, замість реально покращувати якість навчального процесу, продовжує свої експерименти над нашими дітьми Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
11.11.2013
Ілик про моніторинг освітиНавчальний процес в Україні чинне керівництво Міністерства освіти України на чолі з горе-міністром Дмитром Табачником семимильними кроками доводить до абсурду. Чого, наприклад, вартий лише цьогорічний "свіжий" експеримент із моніторингом якості освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Коментарі (19) | Переглядів: 3509

Детальніше...
 
У Дрогобичі представлять нового-старого начальника міліції Надрукувати
Новини
06.11.2013
МіліціяСьогодні, 6 листопада, в Дрогобичі представлять нового начальника міського відділу ГУ МВСУ у Львівській обл. На цю посаду повертається підполковник міліції Андрій Білас, який вже працював начальником дрогобицької міліції, а останнім часом очолював Стрийський МВ МВСУ у Львівській області.

Коментарі (23) | Переглядів: 3401

Детальніше...
 
Дрогобич отримає 18,7 млн. грн. дотації на зарплату бюджетникам Надрукувати
Новини
05.11.2013
ГрошіДо Дрогобича з державного бюджету надійде 18 млн.702 тис.грн. на зарплату працівникам бюджетної сфери. За словами першого заступника міського голови Олександра Коростельова, цих коштів вистачить, щоб виплатити зароблене бюджетниками у жовтні і листопаді та аванс за грудень.

Коментарі (7) | Переглядів: 2716

Детальніше...
 
Хто і кому повинен доплачувати або Правда про ВАТ "Прикарпатбуд" Надрукувати
Новини
Написав(ла) За інформацією прес-служби виконкому Дрогобицької міської ради   
28.10.2013
Мабуть, сьогодні немає у Дрогобичі людини, яка б не знала про несумлінне виконання своїх зобов’язань ВАТ "Прикарпатбуд" перед громадою міста щодо капітального ремонту дороги по вул. Трускавецькій. Більше того, відсутність достовірної інформації викликає пересуди серед населення, але сьогодні ми спробуємо якомога ширше відкрити цю завісу для широкої аудиторії читачів.

Коментарі (13) | Переглядів: 4486

Детальніше...
 
Часткове відкриття парку відпочинку на Трускавецькій Надрукувати
Новини
Написав(ла) Жанна Гармич   
25.10.2013
ПаркУ п'ятницю, 25 жовтня 2013 року, о 12:30 відбудеться відкриття першої черги парку на вул. Трускавецькій. Для дошкільнят та найменших школярів відкриють два дитячі майданчики, які функціонуватимуть безкоштовно.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 4426

Детальніше...
 
125 унікальних кадрів давнього Дрогобича Надрукувати
Новини
Написав(ла) Тетяна Думан   
24.10.2013
СадовийУ музеї "Дрогобиччина" відбудеться відкриття виставки "125 кадрів давнього Дрогобича" (виставка поштівок з приватної колекції Володимира Садового – дрогобицького колекціонера, краєзнавця).

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 3105

Детальніше...
 
Якісні зміни — шлях сходинок та кроків Надрукувати
Новини
Написав(ла) Ірина Дзюрах   
23.10.2013
НадіяЦієї осені у м. Дрогобич стартував проект "Сходинки подолання — Кроки до кардинальних змін", який реалізовується Дрогобицьким добровільним товариством захисту дітей-інвалідів "Надія" (надалі ДДТЗДІ "Надія"), за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2026

Детальніше...
 
Дрогобицька міськрада не доплачуватиме за ремонт дороги, бо не повідомила депутатів про збільшення ціни Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наші гроші. Львів   
20.10.2013
ГрошіДепутати Дрогобицької міської ради відмовились оплачувати додаткові угоди по ремонту міської вулиці на суму 432, 5 тисячі гривень. Як виявилося, чиновники мерії не повідомили їх про подорожчання ремонту. І хоча сам ремонт був проведений ще у 2008 році, 9 жовтня 2013 року суд вирішив, що доплачувати виконавцю робіт ПАТ "Прикарпатбуд" не треба.

Коментарі (8) | Переглядів: 2262

Детальніше...
 
Нова афера МОЗ – українців пропонують лікувати горілкою? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
08.10.2013
ІликМіністерство охорони здоров’я України придумало новий спосіб лікування - горілчаними виробами. В аптеках, відділеннях Укрпошти українцям пропонують оздоровлюватися за допомогою спеціальних лікувальних дієтичних засобів – настоянок. Фактично ми маємо справу з грандіозною аферою, коли без акцизів, податків людям продають горілчані напої, які є шкідливими для організму. На цьому під час брифінгу у ВРУ наголосили народні депутати України Роман Ілик та Микола Томенко.

Коментарі (14) | Переглядів: 2347

Детальніше...
 
Стебницький "Полімінерал" продали за 56 млн. грн Надрукувати
Новини
03.10.2013
ГрошіВчора, 2 жовтня, Фонд державного майна успішно продав 93, 52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал". Про це повідомляє офіційний сайт Фонду державного майна України. Переможцем конкурсу стало ПАТ "КОМПАНІЯ РАЙЗ" (м. Київ). Переможець запропонував за пакет 56 млн. грн. Крім нього, у конкурсі взяло участь ТОВ "АГРОТРЕЙД НД" (м. Суми).

Коментарі (10) | Переглядів: 3611

Детальніше...
 
КП "Дрогобичводоканал": вчора, сьогодні, завтра Надрукувати
Новини
Написав(ла) Юрій Федчак   
27.09.2013
ВодоканалПитна вода сьогодні є великою глобальною проблемою, яка щороку вимагає гострого розв’язання. Не винятком стала і Україна, на території якої за останнє століття масової індустріалізації та неконтрольованого вирубування лісів висохли тисячі струмків, прісноводних озер та річок. Серія статей про постачання у наші домівки питної води на сайті "Дрогобич Інфо" не залишилися без уваги начальника КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали. Відгук з його сторони не забарився, тож 8 серпня Роман Миколайович запросив представників дрогобицьких мас-медіа ознайомитися з роботою водозабору "Гірне". Отже, інформацію про роботу важливого у нашому краї комунального підприємства, труднощі і специфіку діяльності та прогноз на майбутнє – читайте у даній публікації.

(натисніть на фото для перегляду, всього 26 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 6403

Детальніше...
 
Потрібна допомога Віталію Тренчуку Надрукувати
Новини
27.09.2013
АптекаДорогі дрогобичани, від Вашої щирої допомоги залежить життя Тренчука Віталія Любомировича (31.07.1989р.н.), який у важкому стані перебуває у реанімаційному відділенні інтенсивної терапії м. Дрогобича. Діагноз: варикозно-розширені вени стравоходу І-П ст. Асцит. Паренхіматозна жовтяниця. Лівобічний ексудативний плеврит ХР. Гастрит, бульфіт, фаза загострення. Велике прохання - допоможіть сироті, адже сума 40,000 грн надто велика. Надіємось на вашу щиру допомогу.

Коментарі (2) | Переглядів: 2710

Детальніше...
 
Чи ми дозволимо? Надрукувати
Новини
Написав(ла) Михайло Бучко, дрогобичанин, drohobych.com.ua   
24.09.2013
РатушаЗвертаюсь з таким запитанням до мешканців Дрогобича з приводу "розподілу земель міста" який має відбутись на сесії міської ради 27 вересня цього року.

Коментарі (34) | Переглядів: 3721

Детальніше...
 
Всього 301 - 320 з 766
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3944 дні)